Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Rymowanie, drodzy forumowicze Ingeruje w moje zycie Oto moje rymy do milego Eks ukochanego: Burza, niepokój Błysk złości w oku A może raczej niechciana łza? Myśli skłębione Uczucia wzburzone Czy on wygra walkę, czy ja? Ciosy, uniki, Szantaże i triki Drogą do złudnego zwycięstwa Bez sentymentów Bez żadnych reguł Wpadamy w odmęt szaleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto, kochani, Jego odpowiedz na nie: Tak bym chcial zatrzymac czas z Toba byc przez setki lat, kochac Cie i tulic wciaz.... Tak bym chcial moc niczym ptak niebosklonom ukrasc wiatr byc jak pyl, nie znaczyc nic i byc jak ten wicher... i byc jak ten wicher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhe gdzie tu rymy
😭!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo droga toż ty rodzina teściowa moja kochana i miła:P kiedy ktoś z tobą drzeć koty zaczyna marszczy się moja sroga mina krew się we mnie gotuje i helga jadem pluje :classic_cool: A teraz czas parę chwil z kawą spędzić i ranne zmęczenie na drzewo przepędzić 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wiatrami czy z wichrami? Oto jest pytanie moja droga pani żal mi tego nieboraka co go tak niepewność targa czy go Brudzia przyjmie znowu czy zostawi bez pardonu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbajagga
I nasuwa się pytanie czyż on wart me drogie panie? aby dama przebaczyła i pod dach swój go wpuściła? 🌼 🌼 Takie to już męskie plemie czas zejść na ziemię! Miłość już za wami wylała się ze łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nielegalne serwery w sieci niech zaden z was z netu nie wyleci niech internauci was pobieraja i nielegalnie pliki sciagaja zamknac was przeciez kaczki nie moga bo wtedy mine bedziemy miec sroga gierki programy muza wirusy i rozne inne takie swirusy niech blyskawicznie sie pobieraja a internauci was udostepniaja innym laikom w sieci nieobeznanym z kopiowaniem muzy zakazanym wiec dalej drodzy internauci drodzy bez trwogi wchodzcie w emula skromne progi plikow tam jest kilka tysiecy a moze nawet jeszcze wiecej wiec bez trwogi zaczynajcie sciaganie i w dupie miejcie kaczorow gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich rymujacych, Sparowanych, singlujacych, Kochajacych, nie znoszacych, Ale topic podnoszacych. Dalej walcze z moim bylym - Me koszmary sie ziscily! Chcialam sie w zgodzie rozstac. Nie mozemy temu sprostac! Brak mi slow na jego zachowanie, Bo jest w nim Brudzi kochanie, Ale takze jadu sporo! Chce juz skonczyc z ta potwora, A nie moge! Obiecalam, ze pomoge, To pomagam w tlumaczeniach Bo wyrzuty mam sumienia, Ze nikomu ufac nie moze Okazuje sie, moj Boze, Ze MI nawet slabo ufa, Albo zamiast do mnie gruchac, Wymyslil, ze sie bedzie klocic! Mam ochote te teksty wyrzucic! Dziamdziak jeden nie doceni Brudzi, poki sie nie zmieni, Nie ucieknie daleko od niego I zostawi zupelnie samego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobudzić się nie mogę i czuję wielką trwogę za bardzo wczoraj zabalowałam i przez to całą noc nie spałam dotrzeć do domu zdążyłam kawy się troszkę napiłam prysznic wziełam mały i zaraz gnałam do pracy. Teraz siedzę niekumata ktoś by mnie musiał walnąc z bata oczy się zamykają ale ludzie spać nie dają 😭 i cóż może helga biedna zrobić chyba tylko swój mózg wydobyć i już więcej nie balować\\ gdy do pracy trzeba chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo droga helga nieboga w szkole pracuje cały tydzień haruje za biurkiem siedzi losy kafeterii śledzi trochę popracuje gdy jej słuchacz tyłek truje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy zajęcia są zaocznie helga sobie nie odpocznie wypisuje zaświadczenia na słuchaczy się powpienia a tak serio miła być musi bo w prywatnej firmie tyłek kisi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, Bombo: Nie badz traba Uciekaj gdzie pieprz rosnie Nie baw sie w edukacje zalosnie. Chyba, ze w super warunkach I za super kasiore! Ja ucieklam w pore Do szkoly jezykowej I to takiej, co sie zowie, Jednak nieodpowiednie dla dziewczyny Byly pracy godziny. Duzo sie nauczylam I w pracy spelnilam. Jednak cenie teraz wolne wieczory I weekendowe luzackie pory. Zadnego planowania Lekcji, kserowania Zadan sprawdzania, Raportow pisania. Teraz wychodze z pracy I wszystko jest cacy. Nie martwie sie wcale I czas beztroski chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto dziś ze mną zarymuje kto się na siłach czuje? Środek (prawie) tygodnia mamy więc kac już dawno za nami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadzuchnax
witam wszystkich buziakami nie widzialysmy sie"latami':( jak tylko moge zarymuje od razy czlowiek sie lepiej czuje ---juppiiiii teraz musze konczyc rymy z wiadomej dla mnie przyczyny:) helga_ nie przejmuj sie tym burakiem bucem,bez jaj chłpakiem;) wiec do zobaczyska dajcie xMadziuchniex pyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to madziuchna olewam i pod nosem sobie śpiewam spadaj gadzie mam cie gdzieś gupi dziadzie! (Tak bym myśleć chciała i zapomieć niewypała ale nie mogę z żalu utnę sobie nogę) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ucinaj sobie nogi lepiej przypraw jemu rogi niech zobaczy co traci i za to wszystko zaplaci strzel mu w zeby z piechy calej i kopnij ze swej nozki malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×