Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joanna właśnie jestem na Twoim FF i śmieję się bo moje słowa pod nosem wymamrotane to były takie OBY CI TEMPKA NIE SPADŁA BABOOO :)) mój wykres http://www.fertilityfriend.com/home/15edaa dlaczego Ja nie mam tej czerwonej lini w pionie i poziomie :)) też chcę bo tak kolorow wygląda na wykresie :)) Joanna jeśli zalogowana jesteś na 28 tam jest dostępny drugi mój wykres :)) śluz mi się zmienił na jeszcze rozciągliwy ale białawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 __________Patrze na Twoj i wqurza mnie Twoja temp: bo wcale........nie jest plodna, owulacyjna!!!!!!!!!!!!!!!! No caly czas wykres 1 fazowy :(:(:(:( Teraz poszla w gore ale jak mizernie!!!!!!!!!! Jak bylo 36,3 co conajmniej............powinno isc do 36,.8, 36,9 i ponad tym sie utrzymac: wtedy II faza a tak doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pisałaś joannaz, że teraz test moze wyjść negatywny - czyżbym czegos niedoczytała i źle to zrozumiała? mam na myśli owu! Dzisiaj robiłam i nomen omen 2 kreska była dużo bledsza niż wczoraj :( NASTĘPNY CYKL BĘDZIE LEPSZY :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna wiem bo jak patrzę na zeszły miesiąc to przed @ miałam tempkę w górze a potem spadła... a teraz cisza hi hi hi niech se siedzi w dole mam ją w nosie :)) jajnik dalej pobolewa a śluz się zmienił w trochę ciągnący trochę lepki i białawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak jest: jak zrobisz test OWU to owu MOZE ( ale nie musi) nastapic miedzy 12 a 36 godzinami od zrobienia testu!!!!!!!!!! ALe rownie dobrze moze wystapic 8, 10 godz, to tylko testy, daja orientacyjny obraz;) Zreszta sama piszesz, ze dzis blada: znaczy LH zanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robię dla mojego meza obiadek hi hi hi :)) a niech se zanika... następne LH będzie znacznie lepsze a teraz tylko wyczekiwać @ :)) Dobranoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor i dobranoc, chcialam sie przywitac, no mamuski nie rozpisalyscie sie!!! zyzorowa dzieki🌻 pozdrawiam. ps do madzi na pomaranczowym o tym bialym sluzie jakims gestym itp juz gdzies czytalam, takze oby, oby..rob test. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Na szczescie bolesci zanikaja: jeden jajnik nie boli, a drugi cmi: raz na jakis czas zakluje, da sie zniesc;) No i temp pnie sie ladnie w gore, wiec pomalu spada mi kamien z serca:):):):) Miulego dzionka, caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 🌼 Nie chce zapeszać ale mnie też tak mocno jajnik bolał. Tak że na lekach przeciwbólowych byłam przez kilka dni.........A to było wtedy jak zaszłam w ciążę........ ;) Nigdy tego nie zapomnę bo bolało jak cholera. Po cichutku życzę Ci żeby to było właśnie to....... :) ❤️ Ja czekam niecierpliwie na @ bo czuję że w tym cyklu nic z tego. Termin @ w środę. Akurat jak miałam ładny śluzik mojego męża wywiało na 3 dni. Musiał wyjechać.... :o A ja jestem pewna że to były TE dni bo 3 dni miałam taki ładny rozciągliwy, przeźroczysty śluz a teraz już do bani jest taki gęsty i biały 😭 😭 😭 Cholera a takie ładne pęcherzyki wychodowałam. Na zmarnowanie..... Echhhhhhhhhhh. Pech..... No ale następny cykl przede mną. Nie ma się co dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Na początek coś na podbudowanie :)) \"Nie ma w życiu beznadziejnych sytuacji, są tylko ludzie, którzy stali się bezradni wobec nich\" Zmień swój sposób myślenia. Nie dopuszczaj do siebie czarnych myśli. Mów tylko dobre rzeczy - wkrótce zaczniesz tak myśleć. Poznaj ważną zasadę \"masz to, co mówisz\" Bądź wdzięczny, za to, co już otrzymałeś. Wyobraź sobie swój sukces Bądź pogodny, entuzjastyczny - po prostu zacznij tak się zachowywać, a tak się poczujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu moja tempka poszła nieznacznie w górę :)) no i wyczekuję teraz @ aby móc odliczać dni nowego cyklu! ten jakiś taki nieudaczny był i stracony buuuu szkoda :(( Następny będzie właściwy :)) Jajniczek przestał boleć ale od czasu do czasu informuje mnie, że tam jest :)) Ach jak to się ciągnie :)) Z tym Twoim bólem oby nie było tak jak OLI pisze hi hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80__________Obys racje miala kobieto, ja zarkal PYRALGINE bo tak mnie bolalo, zwijalam sie na dywanie w pracy ....... Ladybird76 _prawdopodobnie tak:) Buziaki, ja juz po pracy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie i nic nie zwojowałam :(( no to teraz tylko czekać aż będzie ta łajza @ :)) i odliczanko :)) dzisiaj mnie gnębi ból głowy i mam wypieki na policzkach :)) i robię się nieznośna hi hi hi tak to bywa przed @ a i brzuszek pobolewa jak przed łajzą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja bylam dzis u mojego starego ginekologa, i wiecej do niego nie pojde. poszlam tylko po recepte na luteine, założył mi książeczke ciążową i zrobil cytologie, powiedzial ze on to nie jest taki pewien ze cos tam jest u mnie ( chodzilo o ciąże ) i posadzil mnie na fotel, powiedzial ze jest tylko strasznie male.... i zobaczymy za 2 tygodnie co to z tego bedzie.... termin mi wyliczyl na 20 maja 2007 :) ale podlamal mnie i zdenerwowal tylko. Brzusio mnie boli, chociaż biore luteinke 2 dzien i FOLIK, może powinnam mniej robić, odpoczywać. a ja cały dzień śmigam po mieście z mama po sklepach, ZMECZONA JESTEM :( chyba sie zdrzemne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobieto uspokoj się z tym bieganiem po sklepach bo przecież musisz teraz o sobie dbać i wszystko rób z lekka nutką ostrożności! te 3 miesiączki sa najwazniejsze :)) Konsultacja innego gina nie zaszkodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ladybird - masz racje, ale po drodze do gina tyle sklepów było, a w domu tak nudno... wiem ze powinnam odpoczywac, w domu sie wybiegam a w pracy odpoczywam... :) zobacze do konca października a puzniej moze zwolnionko.... wy od początku ciąży na zwolnieniu? bo sie zastanawiam.... co mam zrobic.... moze dam sobie jeszcze kilka miesięcy, zobazce co gin powie za 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje mi nic innego jak podpisac sie pod tym co napisala LADY🌼 IDz do innego gina i sie nie nerwuj, moze ten mial zly dzien, to tylko czlowiek:) W twoim stanie niewskazane sa nerwy:P:P:P Ja zaraz jade do szkoly, robic dzieciakom kompy i podlaczyc nowiusienki projektor multimedialny:) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Zyzorowa...kurde Ty masz lezec jak najwiecej a nie biegac po sklepach...odpoczywaj i odpoczywaj...Wiem ze to trudnr bo tez lezałam ale jak usłyszałam od gina ze czy ciaza sie utrzyma zalezy od Pani...to postanowiłam ze bede nawet stac na uszach 9 miesiecy a dam rade...Wiec wez sie w garsc i Baba jedna lez jak najwiecej...A jak sie zle czujesz i mozesz isc na zwolnienie to idz..tylko Ci to na dobre wyjdzie:) Całuje..ide spac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Chwilę mnie tu nie bylo, a już miałam sporo do nadrobienia. Justyna!!!Ja oprócz bólu brzucha i zmęczenia oraz oczywiście braku @ nie miałam i właściwie nie mam, gdyby nie to, że widziałam tą małą fasolkę na usg to nadal bym w to nie wierzyła. Ostatnio rano zrobiło mi się niedobrze, ale poza tym na razie jest super. Wczoraj powiadomiłam resztę rodzinki, tzn moich rodziców - bardzo się ucieszyli i siostrę, która po prostu zwariowała. Wszyscy zaczęli mnie teraz pilnować, pytać co jem, jak jestem ubrana i czy na pewno to jest odpowiednie. Pozdrawiam i dobranoc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniania, dzieki🌻, ja tez sie zabiore za zaznaczanie temperaturki a co mi tam !!!! dzis mam ok 19dc i rano, po prysznicu bo zapomnialam przed 37,2. to chyba w normie, bo jak kiedys w lipcu mierzylam przez jakis czas bylo tak samo przed @ 37-37,3.. sluz...raczej nie ma niz jest, choc gin go niby widzial:);) tam, glebiej:P fajnie ze sie zaroilood mamus:) buziaki, 3majcie sie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM_________z ta temp co podalas to chyba cos niue tak;) Taka temp maja babki w ciazy;) Temp mierymy rano, o tej samej porze. PRED wstaniem z lozka (po prysznica jestes nagrzana:P) w I fazie: jest niska, w owulacji ostro skacze do gory, a potem w II fazie utrzymuje sie na podobnym poziomie. Babki w ciazy maja ponad 37 st;) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia28
Witam dziewczyny ;-) To prawda nie mierzymy pod prysznicem bo może być mylny wynik.Ja staram się o dzidzie 4 cykl i cisza ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×