Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Przeraż________oczywscie ze tak, cale zycie tak mialam, a owulacja pierwsza to..ciazowa:) a skad wiesz ze masz cykle bezowulacyjn?> byly badania hormonow i monitoring cyklu? na oko nie da sie tego okreslic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady____________cieszyc sie ciaza, bo to jej urok i nic na to nie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak cieszyć się cieszę ale im więcej wagi tym gorsze mam problemy z oddychaniem! Mam wadliwą przeponę - jest za bardzo zwężona w stosunku do tego jak powinna być prawidłowa. Kiedyś jak miałam 12 kilo nadwagi strasznie się męczyłam podczas chodzenia! W nocy obecnie tez się budzę i bo nie moge złapać powietrza wrrr to jest chore i męczące! Każdy stres wiąże się jednocześnie z tym, że w każdej chwili mogę dostać bezdechu! Wielokrotnie mąż bawił się w moją reanimację! ale ogólnie to nie jest źle bo wiem i mam świadomość tego, że są gorsze choroby od tego co mi dolega :)) Tak bardzo bym chciała jutro mieć USG ale wygląda na to, że niestety - w nowym gabinecie będzie to chyba nierealne bo nie wierzę, że ginek będzie miał swój prywatny sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znów siedzę sama, Kochanie wyruszyło na spotkanie ze znajomym ze stolicy, ciągle w pracy, co zrobić, dobrze, że wyrwał się chociaż i poszliśmy razem na ćwiczenia do szkoły... Coś sporo dziś kicham, boję się, że dopadło mnie jakieś przeziębienie, tym bardziej, że teść był mocno przeziębiony w czasie świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem juz bo widzeniu i wizycie :) i jestem zadowolona. Ola leży głową do wyjścia :) i ma wszystko w porządku, nereczki, serdeuszko, głowkę. Wg USG to 33 tydz i gin powiedział ze nei mam co sie szykować do szpitala na razie i nast wizyte mam 9 maja... :P łożysko mam II stopnia i na ścianie tylnej, szyjka długa i troche spulchniona, ale mam sie nie zartwic tylko musze jutro jechac i zrobic powtórke moczu bo mi duużo białka wyszło i krew na Hbs zrobić tylko mam Ole nie zwarzoną, ale i tak nie daje to 100 % pewności wagi więc nie przejmuję się.. .jestem baaaaardzo zadowolona, a do mojego szpitala nie musze nic dla dziecka brac oprócz pieluch i jak mam ochote to wyprawke i chusteczki nawilzone do d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_______najwazniejsze ze wiesz co Ci jest i w razie co jak dzialac:))) Pozostaje cierpliwosc i..czekanie na rozwiazanie:) magda__________to super❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannsa --- nie do końca tak jest bo jak się zapowietrzę to tylko mój M wie co robić a inni by już nie pomogli wrrr Ale byle do setki dociągnę - mowa o wieku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda --- ale masz sobie fajniusio :)) już za chwileczkę już za momencik będziesz tuliła swoje dzieciątko! Qrde a Ja do lipca mam wrażenie, że z pół roku jeszcze muszę czekać i czekać i ciągnie się to i ciągnie i mam tylko nadzieję, ze zamiast terminu na 26 lipca wykluję się około 15 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady mi tez sie ciagnie... podobno teraz najgorszy czas, bo najciezej... aaaa i sekretarka mojego gina dzis sie smiala, bo na wage weszłam i mowie jej ze tylko 83,5 kilo... a ona ze dziwna jestem, bo jak kobitki wchodza na wage to placza... jakby ni wiedzialy ze w ciazy sie tyje... a ja i tak sie ciesze bo w zeszle swieta poszly 4 kilo do przodu a teraz tylko 2 :) ty tez niedlugo bedziesz tulic malenstwo.... zobaczysz jak szybko minie :) tylko wam współczuje bo podobno ma byc wyjatkowo upalne lato, wiec zycze wam zeby was ominelo chodzenie w upały w ciazy... joannaz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda --- no to Ja do tych płaczących należę :)) i będę płakała przez całą ciążę i jeszcze troszkę - taka widać moja uroda :)) Dzisiaj o 16 mam wizyte u ginka hmm jestem ciekawa jaka ona będzie :)) aż się nie mogę doczekać i jednocześnie ciutkę się boję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! magda r.-------> dobrze ze Ola taka zdyscyplinowana (wie jak powinna się układać :D :D :D super że wszystko OK Lady-----> dobrze że chociaż Twój M potrafi Cię ratować... Będzie dobrze, daj znać po wizycie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś pięknie!!!!!!! Świeci słońce, wieje delikatnie - tylko spacerować!! Szkoda tylko, że katar mnie męczy... Wczoraj kupiłam kocyk dla Małego i pomyśleć, że jeszcze troszkę i nasz Szkrab będzie pod nim leżał....jutro zaczynam 35 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeszczesliwa bo docentowa nie wyslala mnie dzis do szpitala:):):):) Marudzilam ze caly weekend slonca a ja znow w szpitalu a tu niespodzianka:) Ale za to mam juz skierowanie na poniedzialek i doc mi powiedziala ze na 99% wychodzimy juz z malenstwem na rekach:):) Co do porodu to jeszcze nic nie wiem.Jak sie nie pogorszy moje cisnienie i obrzeki to pozwola mi urodzic naturalnie a jak sie pogorszy to beda mnie cieli.A cos czuje ze sie skonczy cc..W koncu od poniedzialku zostally mi 2 tygodnie... Powiem Wam ze jest mi strasznie ciezko,juz ledwo wstaje z lozka-tak mi brzucholek przeszkadza,juz nie mowie o wchodzeniou po schodach...uroki ciazy:) Trzymajcie sie..u mnie tez piekne slonce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciepło,... aż chce się żyć :D :D :D Kasik--------> trzymamy kciuki!!! i czekamy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania i kasik --- jesio wy juz niebawem będziecie z maleństwami :)) pozazdrościć :)) u mnie dzisiaj 25tc ... niby czas śmiga do przodu ale z drugiej strony jeszccze tak długo .... ale się to ciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Super!! Tylko od razu poproś męża by nas informował na bieżąco. Blisko, blisko - to fakt, ale do mnie jakoś wciąż nie dochodzi, że to już tak niedługo...w przyszłym tygodniu chcę wyprać ciuszki Małego i spakować pomału torbę... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu potrzebuję Twojej pomocy! Masz moze gdzieś zapisane login i hasło moje do FF? kiedyś jak miałam problemy Ty mi pomagałaś więć Ci podałam a teraz nie pamietam a muszę tam wejść na chwileczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik____________a chcesz rodzic naturalnie,czy z zoo? Zazdroszcze,rozwiazanie za chwil kilka:) Glowa do gory, My tu zaciskamy kciuki i czekamy na wiesci❤️ Lady_____________nie mam :( Wlasnie wrocilam od kosmetyczki: mam takie paznokcie ze glowa mala:classic_cool: W zyciu takich cudnych nie mialam, a najlepsze ze....wszystko z nimi mozna robic i...nic sie nie dzieje:)))) Mam tipsy zelowe, z francuskim manicurem i... wzorkami bialo- zlotymi jako zdobienie, cudenko:) A pogoda sliczna: lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra- wiem, ze rzadko sie odzywam, ale przypominam ze ja tez juz niedlugo :)) U mnie 37tc, maly jest spory w 32 tygodniu wazyl 2800kg a ja coz, moze teraz jestem spora /+20kg/ ale przed ciaza bylam mala i drobna, prawdopodobnie bede miala cc- zobaczymy :)) Lady ja spojrzalam na swoj wynik glukozy 50 mialam wynik 100 a obok jest zapis normy 70-110. Kasik fajnie, ze juz tylko chwilka i bedziesz sciskala malenstwo, ja tez chce. Szczerze wam powiem bardzo dlugo czekalam na to malenstwo i nie powinnam narzekac, ale juz mam serdecznie dosyc wielkiego brzucha, czuje sie jak starzec. Strasznie mnie to denerwuje tym bardziej, ze zawsze bylam bardzo energiczna. Joanna a jak tam wyniki M??? Ania kuruj sie dziewczyno: mleko, maslo, czosnek, miod i do przodu :)) Ja cos sie niewyraznie dzis czulam, zaylam babcine mikstury i czuje sie duzo lepiej, konrad w brzuszku tez zaczal imprezke:)) Położną srodowiskową wybieralam w tym samym czasie co lekarza rodzinnego wiec mam to z glowy. Doths ja tez mysle, ze musicie sobie szczerze porozmawiac, nie widze inaczej. Wydaje mi sie, ze robienie sobie na zlosc jest destrukcyjne dla kazdej ze stron i tak naprawde do niczego dobraego nie prowadzi /o matko- jakas madrala mi sie wlaczyla/. Lady bez mazania sie tu prosze, wiadomo, ze w ciazy sie tyje a nie chudnie :)) Wiem, wiem wcale nie jest tak latwo sobie to wytlumaczyc, sama sie zryczalam ostatnio jak rodzina bez opamietania rzucala teksty: \"sporo przytylas\", \"a rozstepy na piersiach masz, bo tak ci urosly??\", \"chyba masz zly biustonosz bo ci cycki na boki ida, albo sie za bardzo garbisz\". Masakra, tak jakbym miala 10 lat, a wogole to swiadkiem tego byl moj facet dla ktorego badz co badz staram sie byc atrakcyjna i oszczedzam mu zawsze wysluchiwania tematow dotyczacych mojej osobistej pielegnacji. Wrrr..... Dorotka tak cieplo, ze chce sie zyc faktycznie, ale kompletnie nie chce sie pisac pracy :)) No prosze jak sobie niektorzy humorek u kosmetyczki poprawiają :)) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... pisze i czytam o tych dzieciaczkach, patrze a koszulke mam zalną siarą, ale numer :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica__________gdyby nie slub, w zyciu bym nie poszla :D:D:D:D ale Wam zazdroszcze tego rozwiazania lada chwila :classic_cool: Ja bede sie meczyc i zdychac cale lato :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokladnie ten sam termin, tylko ty juz za chwilke bedziesz sciskac malenstwo a ja chyba wysiedze do konca :)) Joanna dasz rade :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u Gina :)) wszastko jest OK! Dzidzia rośnie sobie ślicznie i wagę osiągnęła kilogram :)) moje kochane maleństwo :)) no i będzie to potwierdzona dziewczynka :)) Mogę zatem w różowych ciuszkach sie obracać :)) znikam teraz jak znajdę chwilunię to zaklikam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Oczywiście zamawiam fotki na maila, gdy będzie już po wszystkim:) Wica! Już jesteś na finiszu:) a ja zaraz po Tobie:) staram się kurować, ale jak to z katarem, leczony czy nie trwa tydzień - niestety.... Lady! No to gratuluję :) i ciesz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Wica---->czyli już niedługo powitasz maluszka (super)!!! ❤️ Lady----gratulacje!!! Kupuj różowe kupuj!!! :D :D :D Buziaczki dal wszystkich 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale jestem zawalona - nos pełny i ciągłe kichanie, do tego zdążyłam zarazić już Męża... Dziś mam ambitny plan by posprzatać troszkę w mieszkaniu, choć szczerze mówiąc jestem tak rozleniwiona, że najchętniej leżałabym do góry brzuchem....cóż.....i nawet na obiad nie mam pomysłu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze tu taka cisza dlatego, ze spacerujecie w ten cudny, słoneczny dzień :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×