Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

kennee22______test w takim wypadku jest niewazny, zrob krew: bete hCG:) malolepsza_______2 raz zwialas, do 3 razy sztuka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna_____szpital kosmos, zwiewac lubie, ale mi sie juz nie upiecze,czwartek i koniec zajrzalam bo myslalam ze juz z Wojtkiem na reku, trzymaj sie....ja wroce a tu juz singiel bedziesz...powodzenia, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza-----------a czemu tym razem nie poszlo?? Ty wrocisz a ja dalej bede sie toczyc, zobaczysz, jak nic:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna_____jutro swieto, gin mnie w blad wprowdzil, dzisaij badania, wyszlam bo musialabym lezec jak glupia do czwartku, w swieto nic sie nie dzieje, jutro wracam na 16....rano w czwartek zaczyna sie zabawa....potem chyba do soboty....Aska spoko, rozpakujesz sie juz lada chwila.....matko ja to zlecialo, niedawno czytalam,ze w ciaze zaszlas:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza_______-no to madry gin jak zapomnial o wolnym:D:D:D taaaaaaaaa, rozpakuje, chyba predzej...ktos z dziewiecioraczkami zajdzie, albo baba zostanie Papiezem:classic_cool: Zdaje Ci sie ze zlecialo: namoje czas sie zatrzymał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - jeszcze troszkę!!!!!!!!! Wiem, że łatwo mi mówic, ale naprawdę!!!!!!!! Listko!! Nie gniewaj się na małą księżniczkę, dziecko musi czasem pomarudzić - mój Michaś jest tego przykładem;) Małolepsza - wpadaj częściej, trzymam kciuki za zabieg. Dorotka Lady🌼 dodałam kilka fotek na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____ta racja....komus to szybko leci....ja sie wykoncze, bo chce wszystko natychmiast, dlatego pewnie mam pod gore....dla mnie starczyloby pol roku....juz wlasciwie jestem gotowa na macierzynstwo:classic_cool:....moglabym wstawic lozeczko, zakupy w jeden dzien i bawic....ale nie ma tak latwo:P Joaska.....nie dziwie cie sie,ze masz dosyc....najgorsze jest czekanie na finiszu.....Wojtek niedlugo juz bedzie z Toba❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa____Michas uroczy❤️rodzice szczesliwi, czego chciec wiecej:D bede do was zagladac....zagladam czesto tylko nie zawsze cos napisze......kibicuje wam👄 dzieki za kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuaniu - mi gin polecał contatubex na moje blziny po nacięciu krocza.... zdjęcia suuuuuuuuuuuper :D listka - czy twój mąż lub Ty nie jest przypadkiem fotorgafem ??? bo zdjęcia rewelacyjne.. a co do kąpieli to i ja używam teraz OILATUM bo Olka dostała uczulenia (chyba) po niemieckim bubchen... albo po oliwce Bambino... a OILATUM wlewam 1 nakrętkę i Olka ma rewelacyjną skórkę po tym , i juz nie trzeba natłuszczać, bo to nawilża od razu... joasia - wiem że łatwo mówić, ale już niedługo... dorotka, justyna, doths, kasik, wica, ladybird 🌻 co do ubierania maluszków to Olke jak pomyśle jak ubierałam na początku to juz jej współczuje :P teraz śpie w śpiochach ( dł. rekaw i nogawka ze \"skarpetą \" jak jest jej ciepło to bea kocyka nawet a w razie co mam flanelową pieluszkę naszykowaną i kocyk... a w dzień zakładam jej bodziak i spodenki jakieś... i na spacery bez czapeczki nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda r_________________mój m. jest fotografem z zamiłowania. Ma prawdziwego jobla na tym punkcie!!! Ja pod tym względem jestem dno - nie potrafię nawet aparatu dobrze trzymać:) joanna______________zamieniasz się w lady z tym marudzeniem, ale po trosze rozumiem. Dobrze, że ja tak szybko się rozpakowałam, aczkolwiek po tym 5 dniowym pobycie w szpitalu z krwawieniem spadło mi ciśnienie na rodzenie (jak pamiętacie, albo nie) małolepsza❤️ 3mamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa :D to powiedz mu że jest świetnym fotografem :D 5 dni w szpitalu ??? a co bys powiedziała na 9 ??? można deprechy dostać ??? i jeszcze cie prują i szyja.... :( a ochota na dziecko mi nie przeszłą, ale poczekam jeszcze jakiś czas żeby psychicznie odpocząc...bo teraz jestem zblokowana na sex od porodu nic... :( i pewnie długo nie będzie, pewnie nie obejdzie sie bez sexuologa :( a wy jak w tych sprawach mamuśki ?? bo mój mąż załamany :( a tak nawiasem... brakuje mi ciąży... może to głupie... ale to fantastyczny stan, a jak juz się dziecko urodzi to szybko się o tym zapomina :( a szkoda.... malolepsza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dosc ciazy, rzygam juz nia na kazdym kroku, zabierzcie ode mnie ten diabelski brzuchhhhhhhhhhhhhhh U mnie bez zmian, czyli kompletnie NIC.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Joasiu - aż mi się nie chce wierzyć z tym,że Ty jeszcze tu.. no, ale cóż - teraz rządzi Wojtuś;) Madziu - u nas wszystko w tych sprawach wróciło do normy:) na szczęście...bo już się bałam strasznie...pierwszy raz było dziwnie, ale potem już przestałam myśleć i jest ok:) a nawet lepiej:) tylko częstotliwość niestety się zmieniła:( to chyba brak czasu i zmęczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jeśli chodzi o te sprawy to ja mam taką ochotę jak nigdy w życiu!!!już w niespełna dwa tyg po porodzie miałam ochotę poszaleć. Mój m. tak samo więc razem na wielkim głodzie:) Ale jeszcze dwa tyg:):):):) Maja jutro o 23.34 skończy miesiąc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdar --- oliwka bambino dziadostwo jak dla mnie wrrr Ja bubchen nie używam oliwki bo za tłusta wg mnie dla dziecka a tym bardziej na takie ciepłe dni jak obecnie! Używam tylko mleczka z bubchen! 13 lat temu przy jednej córce go używałam i teraz przy Juleczce też używam :)) tak samo jak mydła do kąpieli z bubchen na przemiennie z BALNEUM Joasiu --- może w następnym tygodniu polecisz na porodówkę zaraz w poniedziałek - życzę ci tego :)) niech Wojtuś wyskakuje z Ciebie :)) Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja sie zameldowac... U mnie bez zmian: kompletnie NIC sie nie dzieje, mam dosc:( LADY_____________jutro dzwonie do poloznej, psychika mi wysiada juz, dam Wam znac co powiedziala.... Jak kazde przyjezdzac: jedziemy bez 2 zdan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - ach ta Twoja cierpliwość...co ma powiedzieć? Tak długo czekałaś na tą ciążę i teraz musisz ją odbębnić...będzie dobrze;) Lady - a ja jestem zadowolona z oliwki bambino, używałam jej krótko - tylko na początku, teraz jest niepotrzebna, do kąpieli stosujemy płyn do mycia gohnson\'s baby top-to-toe i sprawdza się super...oliwkowanie nie jest potrzebne, bo skorka MIchałka jest delikatna i nie wysuszona. Co prawda bałam się, bo słyszałam, że gohnson\'s czesto uczula, ale miałam i wypróbowałam, więc mogę polecić. Za to beznadziejne są chustczki nawilżone tej firmy, suche jakieś takie... Mały wczoraj był strasznie marudny...myslałam, że zwariuje...za to spał dziś jak zabity!!! Wieczorem nawet przebrałam Go na śpiocha...pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady - ja właśnie przez pierwsze jakieś 1,5 mies używałam żelu bubchen i był ekstra, puaniej kupiłam niemiecki i po nim zaczęły się cyrki :( i odstawiłam od razu oliwke... teraz mam oilatum i nic wiecej nie używam bo też skórka jest super :) joasia - 🌻 listkaa 🌻 aniaania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja sie zameldowac... U mnie bez zmian: kompletnie NIC sie nie dzieje... Popoludniu bede rozmawiac z polozna i sie umawiac, dam Wam znac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Joanna_______________spokojnie i tak musisz urodzić i tak:) Mojej Majce sie poprzestawiało i chce cyca co 2 godz lub co godz. i wcale nie je tylko wisi:( Chcę dać jej smoczka, bo była położna i powiedziała, że takie maluchy maja tak silny odruch ssania, że gdyby Mała ssała smoczka byłaby i spokojniejsza i tyle by na cycku nie wisiała. Tylko mam problem - Maja nie potrafi ssać smoczka. Dławi się i dusi. Pomyślałam, że ten smoczek (AVENT) ma może kształt nie ten albo jest za długi. Kupiłam z NUKA profilowany i też się dławi i wypycha:(:(:(:((: Boże, co ja mam zrobić?! Macie jakieś pomysły? Wasze maluchy ssą smoczusie ? Tak bym chciała, żeby Maja zaskoczyła! Może i w nocy spała by jeszcze dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Joasiu----> no i jak po rozmowie z położną? ;) czekamy na wiesci ;) Aniaania----> foteczki super!!! 🌻 Wogóle dzieciaczki fajnie Wam rosną :D :D :D Pozdrowienia dla Wszystkich (urlopowe) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pyt do Lady _____________________Czym kochana dokarmiasz Julkę? Ja będę musiała wkrótce spróbować podać coś Majeczce, bo 8 wrz nasz ślub i wesele i chciałabym przyjeżdżać do domu tyle raz ile mi spuchną cycki, a nie na każde zawołanie Mai. Chcę, by niania mi ją dokarmiła butelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×