Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość doth_s
byłam dzisiaj u niego po tym, jak przedwczoraj powiedział, że mam czas na powrót do końca tygodnia, a potem won... taki jego warunek. Zwyzywał mnie i wywalil z mieszkania... jestem dla niego szmatą, bezpłodną, grubą kurwą, a dziecko, które poroniłam nie bylo jego tylko sie puściłam... dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s - powiedz sama - czy to jest facet, którego warto kochać, z którym warto być, żyć, mieć dziecko????? Zastanów się, bo mi brak na Niego słów! Ja wszystko rozumiem - miłość - ale miłość ma pewne granice... i w ogóle kim On jest żeby tak mówić???????????? Olej Go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth_s wiem, że z boku jest łatwiej powiedzieć wiele rzeczy, ale też bardziej obiektywnie można ocenić sytuacje.... Zgadzam się z Ania w całej rozciągłości-KOPNIJ GO w D...Ę i żyj dla siebie!!!! Jeśli bylibyście dłużej razem prawdopodobnie skończyłoby się to tragicznie... dla Ciebie!!! Warto??? Myślę ze nie!!! Jesteś wartościową, mądrą dziewczyną i nie pozwól by ktoś Ci wmawiał, że jest inaczej ❤️ Walcz o siebie i o swoje szczęście!!!! I uwierz w to że ta Twoja PRAWDZIWA, DOBRA połówka czeka na gdzieś tam na Ciebie!!!! Ja w to wierzę i życzę Ci tego z całego serca!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth________________najchętniej sprałabym ci tyłek, za to, ze w ogóle jeszcze z tym chamam rozmawiasz!!!wyprowadź się, wnieś o rozwód, na pozew trzeba ok 200, 300 zł, za resztę czyli koszty sprawy zapłaci on, bo pewnie sąd orzeknie jego winę. podtrzymuję wszysko co napisały dziewczyny!!!!! znajdź sobe kogoś bliskiego, kto ci pomoże się z tym wszystkim uporać, bo wierzę, że jest ci bardzo cięzko! pozdr. i trzymma kciuki za Twoje szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
nie mogę pogodzić sie z tym, że mnie nie kocha... że okłamywał mnie tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto zycie przed Tobą i nie daj sie dalej pomiatac bo to nie jest człowiek dla Ciebie tylko jakis pierdolony egoista, który bawi sie twoimi uczuciami i bardzo dobrze zdaje sobie sprawe, ze trafia w czuły punkt bo go kochasz napisz ten pozew moze to go otrzeźwi i końcu dotrze do tego chorego łba co stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko chcialam przyklasnac dziewczynom! nie warto walczyc o drania, nie wyobrazam sobie zeby moj ukochany mezczyzna w ten sposob o mnie mowil, nic go nie usprawiedliwia, Doth_s kochana zachowaj troche godnosci i nie znizaj sie nawet do tego zeby rozmawiac z takim czlowiekiem, wierze ze ci sie uda i spotkasz faceta z ktorym bedziesz szczesliwa i bedziesz miala cudna rodzine, z tego co widze nie jest to Twoj obecny maz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mooge.........
czy Wy jestescie naprawde tak slepe i nie widzicie ze.... dwie rozne osoby (podszyw jedna z nich) pisza na pomaranczowym nicku DOTH?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
nikt sie nie podszywa. Miała format robiony i jakoś mi hasło zniknęło. 11 kilo w dół w ciągu miesiaca, w tym trzy w ciągu dwóch ostatnich dni. Non stop plamię. Nie mam juz sił... On ma nową kobietę, miłość swojego życia, 40 latkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnhjjkkhkfjf
doth_s: sie wez w garsc i zacznij cos dzialac,a nie tylko siedzisz i pieprzysz zamiast cos robic: siedz i czekaj na zbawienie az z kwiatem przyjdzie i przeprosi Ty polecisz a za chwile Ci da kopa w dupe-i dobrze,sama sie o to prosisz swoim durno-dziecinnym zachowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Staram się o dziecko 3 miesiąc i stąd moje pytanie czy kłócie w brzuchu i swędzące piersi mogą być objawem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
i złozyłam pozew o rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_________co u Ciebie, kochana? jak sprawy?? zagląda tu jeszcze ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja, doth... zmieniłam nick witam Was wszystkie po dłuuugim czasie 9 grudnia ub.r. dostałam rozwód. Były m. kłamał na rozprawie jak z nut, denerwował sie, trząsł... a ja - stoicki spokój... niewiem co u niego, ostatni raz rozmawialismy w styczniu, później zmienilam nr telefonu i mam spokój. Poznalam kogoś fajnego; jedynym minusem jest to, że jest młodszy o 4 lata. Muszę przyznać, że po rozwodzie bardzo mi pomógł tym, że po prostu był. Zajmował mój czas na tyle skutecznie, że o tym wszystkim nie myslałam. Co z tego będzie - zobaczymy. Z byłym meżem jeszcze raz czeka mnie przeprawa w sądzie - podalam go do sądu o zwrot pieniedzy. Boje się jak cholera. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak zalozyc taka kafeterie pytam tej dziewczyny co zakladala te jesli ktoras wie jak to z gory dziekuje za odpowiedz :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Moja przyjaciółka urodziła niedawno synka :) Idę za tydzień do niej w odwiedziny, zobaczyć malucha :) Wiadomo, że do bobasa nie powinno się przychodzić z pustymi rękami. Co byście mi poleciły na prezent?? :) Mój chłopak chce kupić taki garnuszek na klocki: http://www.entliczek.pl/index.php?p0=1&p1=24&o=589&pf=0, ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo jest trochę drogi... Będę wdzięczna za pomoc ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe.. http://zlotemysli.pl/fantastyczne,1/publication/show/6264/abc-madrego-rodzica-droga-do-sukcesu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 maja tego roku też jestem po rozwodzie. Spotkałam dwóch fajnych mężczyzn.. i nie wiem, którego wybrać...teraz taki mam problem. Moje dziecko nieszczęśliwe, ze jestesmy same. Ale już lepiej, niż z m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.. Kidys z wami pisałam...listka pamietam ajk pisałas o problkemach z m..ale nie sadziałam ze az tak sie to skonczy..grunt ze dałas rade i układasz od nowa:) zycze powodzenia doth..dzielna baba z Ciebie..bedzie dobrze zobaczysz.. A u mnie juz teraz dwójka: Ola ma juz 11 miesiać a Bartus juz 4,5 roku..a i maż ten sam;) choc czasem wkurzający;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kasik :) milo Cię widzieć :) widzę, że juz druga pociecha w domu - gratuluję :* u mnie jakoś, ale nie różowo. Co prawda nadal spotykam sie z chłopakiem, o którym pisałam - to juz prawie 3 lata - ale nie jest tak, jak chciałabym, żeby było. pozdrawiam serdecznie :* lista - odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kasik :) milo Cię widzieć :) widzę, że juz druga pociecha w domu - gratuluję :* u mnie jakoś, ale nie różowo. Co prawda nadal spotykam sie z chłopakiem, o którym pisałam - to juz prawie 3 lata - ale nie jest tak, jak chciałabym, żeby było.%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×