Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ladybird zdenerwowalam sie po tym co napisalas. Nie moglas zadzwonic po pogotowie, ale pojechac do szpitala? Matko, koniecznie to skonsultuj jeszcze dzis z lekarzem, i nie przemęczaj się bo ci wtłukę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do gina.... mam się u niego dzsiaj pojawić około 18-19 Powiedział, że takie objawy koniecznie muszą być poddane kontroli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ale pier....... jest moja przychodznia na świętochłowicach. Rozmawiając z lekarzem gin.( dzwoniłam na jego komorke i powiedział, ze mnie przymnie w gabinecie chociaż dzisiaj jest tylko godzinkę ) a zasrana pielęgniarka z przychodni powiedziała, że ona mnie nie zapisze bo dzisiaj siedzi do 19 i do tej godziny pan doktor przyjmuje ! a i tak nie zdąży się wyrobić przed czasem! Beszczelność na maksa! Jesio ale jestem wściekła na to babsko zasrane. Powiedziałam jej, że jestem w ciąży i jaki mam problem.... a ona tak jakby to było normalne i martw się babo sama! Oj będzie zadyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird--->dbaj o siebie! a temu babsku niech ktoś przywali (ty się nie przemęczaj) !!!! Wica----> super że będziesz miała synusia :D :D :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla was... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Joannaz---> kobieto! Więcej spokoju! nie wolno Ci się denerwować! Maluszkowi Twoje nierwy na pewno nie służą! Aniaania, Kasik26, JustynaM, Oli, Macro, Magda r i wszystkie pozostałe kobietki trzymajcie się cieplutko... POzdrawiam BARDZO gorąco! i Dużo ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu widzisz co moje nerwy zrobiły między innymi! a było ich od 3 dni bardzo dużo! Nie warto się denerwować! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, dawno cie nie \"czytalam\" :d rowniez serdecznie pozdrawiam ciebie i wszystkie babki! ja przezywam powtorke z rozrywki:O:O:O:O:O:O:O:O tzn ladna tempka, bole podbrzusza jak na @, dzis nie wytrzymalam, 28 dc, od mam nadzieje \"tych\" przytulanek minelo dop. 12 dni zrobilam pre-test, jedna bladziocha i ta normalna..... ale to juz tak bylo miesiac temu i ...niestety ta cholera sie pojawila, zwalam wine na ten test bo to przeciez az nie mozliwe! pre-testy sa do dupy! poprosilam meza zeby kupil jakis normalny, cholernie sa tu drogie (z 10 funciakow na 14-16 skoczyly). Zrobie jutro rano bo teraz to juz nie wytrzymam. Sama juz nie wiem, mam bol w kolanie co u mnie raczej na @ jutro wyjezdzamy, jak dobrze pojdzie to 27 czy 28 robie bete i lece do gina. ah....brak mi slow. wica gratuluje synusia❤️❤️ joannaz nie denerwuj sie bo po dupie ci nastrzelam!!!! 3 pierwsze miechy najwazniejsze! spokojnie!!!!!!!!!! tak dlugo czekalas! dbaj o was, no co ty????????? lady tobie tez sie porzadne lanie nalezy! jak kobieta w ciazy moze siaty targac hm? twojemu chlopu tez bym wprala-serio! ja jeszcze nic nie wiem ale siat nie nosze! ah baby dbac o siebie i o dzidzie - to rozkaz! ania dzis poraz kolejny ogladalam sobie twoje foto slubne, bardzo fajne, tylko gdzie tam ta kobieta w ciazy? suuuupper🌻 powiem wam ze od nastepnego cyklu (mam nadzieje ze go nie bedzie i kolejny test pokaze 2 grube:P) przestaje sie tak schizowac, bo normalnie dbajac o potencjalna dzidzie niezle przywalilam:O:O:O:O ah, dobra spadam. jeszcze raz serdecznie wszyyyystkie panie pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - ja bym ja chyba pobila ( ta pielegniarke... ) dorotkaM - ❤️ justynaM - 3mam kciuki, może bedzie jeszcze jedna niespodzianka przed świętami... :D napisz rano jaki wynik!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu tak zrobie, boje sie jak nie wiem:O:O:O:O test juz czeka, zrobie rano bo podobno rano najlepiej..... poglaszcz brzusio❤️ to bylyby suuuuuuuper swieta❤️ wszyscy by oszaleli z radosci! juz to widze! a tesciowie to by mieli podwojna niespodzianke bo nie wiedza ze za pare dni nas zobacza! ajjjjjjajaaj:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina! ze względu na święta tuż za rogiem nie wsadzi mnie do szpitala... przepisał mi duphaston i mam brać co 8 godzin 1 tabletkę! Mam nadzieję, że będzie dobrze! Na razie mam załamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady bierz duphaston i odpoczywj, dużzoooo. Justyna koniecznie daj znac z samego rana. Ja jestem totalnie zmęczona, byłam u mamy i zrobilysmy 120 pierogów, chyba sie zdrzemnę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicia mnie jutro czeka robota z pierogami! w zeszłym roku zrobiłam chyba z 500 uszek jak nie więcej - jaka to nudna zabawa buuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wyłamię-lubię robić pierogi -zwłaszcza jak z mamą staniemy to w pół godzinki (samo lepienie już) 100 minimum jest!! i tak dzięki mamie nie umiem zrobić mniej i zawsze potem troche mrożę :D :D :D Ladybird76---->zbyt długie stanie zTwoimi dolegliwościami nie jest wskazane! Pamiętaj o tym i LEŻ jak najwięcej i OSZCZĘDZAJ się!!! justynaM--->czekam na dobre wieści na Boze NArodzenie :D :D :D (wiem wiem ze rzadko piszę, ale ostatnio tak jakoś jest... :P :P :P :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_________o rany, dlaczego nie bylas w szpitalu, albo na Pogotowiu!!!!!!!!!! Wiesz czym to grozi!!!!!!!!!!!!!! Musisz jak najszybciej do lekarza sie zbadac, USG, etc zeby zobaczyc czy wszystko OK!!!!!!!!I to bez wzgledu na to czy teraz lezysz czy nie!!!!!!!!!!! A nerwy sa nieodlacznym elemntem zycia i nie da sie tego usunac;) Trzymam kciuki, czekam na info❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - ja też brałam duphaston, to nic strasznego, nie martw się, LEŻ jak najwięcej i nie łam się wszystko będzie dobrze... ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica!!I mamy pierwszego chłopca na forum, gratuluję synka 🌼 Lady! Na początku - piękne usg, a teraz powinna być bura!! Odpoczywaj, nie dźwigaj i nie stresuj się za dużo!!! Dorotka :) Justyna!!Czekam na wynik - pozytywny oczywiście!! Joasiu! Przesyłam dużo dobrej energii i uśmiechu!! Magda i I dla każdej, którą pominęłam buziaki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry drogie panie, zaczne od tego ze obudzilam sie dzis o 4:00 a moze ciut wczesniej bo pobolewal mnie brzuszek, chcialo mi sie siku b.mocno! od razu pomyslalam o tescie (przeciez z porannych najlepszy wynik) i tak nie moge zasnac do tej pory, wypilam herbatke, zjadlam tosta i mysle bardzo intensywnie! jak wiecie termin prawdopodobnej @ to ok 28.12 czyli ok 34-35 dc dzis moj 29 dc i dzis na kolejnym, innym tescie sa dwie krechy! wyrazniejsze niz wczoraj! Cieszyc mi sie bardzo chce ale to tak wczesnie ze az sie boje! trzymam test w lapce i usmiecham sie do niego jak polozylam sie do wyrka i probowalam zasnac to nie moglam sie powstrzymac i co chwila wlaczalam telefon i patrzalam na te kreski, i tak mam do tej pory tyle ze z klawiatura w lozku i lamka mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, podroz itd i w 27 w srode rano pojde na bete a 28 do gina. postaram sie odezwac do was od razu po tych badaniach z gdanska, 3majcie kciuki i pomodlcie sie za nas mam nadzieje❤️❤️❤️ dziewczyny nie moge zasnac, tak bym chciala juz sie cieszyc pelna geba:D:D:D a to tak wczesnie....ah jescze kilka dni i beta moja pierwsza!!! Zrobie test w Wigilie rano i napomkne delikatnie rodzince bo pewnie nie wytrzymam! Moje swiateczne starnka ah, eh.. oczy mam jak piec zlotych, chyba nici z spania. odezwe sie jeszcze- buziole po czole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaM - WOOOW cuuuudnie!!!!!!!! to trzymam kciuki za BETE, a ty sie tylko nie stresuj i też nie dźwigaj za mocno.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHANE zaciążamy na potęgę !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko do pierożków robiania będę siedziała a mama będzie kulała a jak córa wróci to pomoże wycinać :)) Joasiu byłam u Gina jak pisałam wyżej :)) Joasiu jest OK i będzie ok a to z mojej winy sie stało - mam tego świadomość! Cały dzionek prasowałam, potem wieszałam firanę pół godziny a potem te kolejki w zasranym tesco ( a mogłam iść jako pierwsza do kasy pierwszeństwa ) Biorę Duphaston i wczoraj nic tylko leżałam i leżałam i leżałam! Mąż zabrał się za robotę :)) Córa gotuje obiady - cieszę się, że mam tak duże i zaradne dziecko - TO SKARB :)) Nerwy Joasiu zrobiły u mnie też swoje - od przedwczoraj mocne postanowienie na święta - spokój, spokój, spokój i radość z ciąży :)) magda r postaram się wyglegiwać aż kości mi się zastaną :)) bo wszystko mnie jak na razie boli! aniaania co to bura ? jesio nawet na domysły nie potrafię tego skojarzyć! :)) hi hi hi ciężko kapująca jestem :)) JUSTYNA - czy to oznacza, że dołączysz do Nas na święta :)) Justyś z całego serca życzę wysokiej BETY :)) i wiele wiele szczęścia! Dbaj o siebie :)) październik, listopad, grudzień to jednak miesiące na zaciążanie :)) ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYNA_____________-czekam na BETE❤️❤️ M zaklada nowe pedaly w aucie, zaraz jedziemy;) 350 km przed nami... Buziaki, wiecz zajrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś jestem wcześniej w domku, gdyż szefostwo nas puściło już o 12. Zrobiłam ostatnie zakupy, potem najadłam się kapusty, a teraz siedzę i odpoczywam :) Lady! Bura to znaczy, że powinnam Cię wyzwać i to porządnie!!Ale najważniejsze, że jest już ok, odpoczywaj i wykorzystuj rodzinkę na maxa!!! Justynka!! uż chciałabym Ci gratulować!! Ale super, świetny prezent na święta sobie zrobiliście, trzymam kciuki za betę!! Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie kobietki, zycze Wam wszystkim zdrowych, wesolych, cieplutkich Swiat Bozego Narodzenia, spelnienia marzen (szczegolnie tego jedynego, ktore nas wszystkie laczy), pieknej choinki, mnostwa prezentow!! Niech Wam Dzieciatko Jezus blogoslawi i Nowy 2007 Rok cudownym sprawi. Dziekuje Wam za wspieranie mnie przez te ostatnie kilka miesiecy, bardzo fajne z Was babki-serio, dzieki🌻🌻🌻 dam znac z gdanska, buziole😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania :)) dzięki za wyjaśnienie ! w moich stronach te słowo raczej jest nieznane :)) Robię uszka z córą i mamą :)) brakło nam farszu :)) potem kapusta z grochem a teściowa mi robi z grzybami :)) Rybka w sosie zydowskim a jutro pyszniuteńkie makóweczki :)) i barszczyk :)) Jesio ale mi już jęzor wisi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! JustynkoM----> tak po cichu (żeby nie zapeszyć) cieszę się razem z Tobą... trzymam mocno kcuki żeby TO buło TO! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ My u moich rodzicow, , zmeczona, glowa mnie boli ale...\\nie ma jak u mamy !!!!!!! Korki takie i ruch obrzydliwy ze myslalam ze szlag mnie trafi :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja muszę odpokutować zjedzone pół słoika ogórków kiszonych z dużą ilośćią kopru, chrzanu, gorczycy, czosnku! Jesio raz i nie więcej - kobiety w ciąży nie jedzcie kiszonych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_______ja wlasnie zezarlam caly słój kiszonych, wypilam wode, nikt takich dobrych nie robi jak moja mama: uwielbiam kwas, teraz jeszcze bardziej;) Tak mnie ciagnelo ze nie moglam sie opanowac;) Nic mi nie jest, pyszneeeeeeeeeeeeeeeeeee:):):):):) Ide spac, glowa mi peka,papapa❤️ Ps. a czosknu codzien jem sloik tak mnie ciagnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie zdrowych i spokojnych Swiat a w Nowym Roku dzidziusiów tym co tego pragna:) Lece robic pierogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×