Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

JoannaZ Cieszę się bardzo,że synio rośnie zdrowo oby tak dalej.Oglądałam zdjęcia Wojtusia jest cudny. Jakoś przeżyje tą końcówkę mało zostało do końca więc bliżej niż dalej.Dla dziecka można wszystko zwłaszcze jak się długo czekało ale wy wiecie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Joasiu---> spory kawałek mężczyzny już masz w domku :D :D :D PaniMisiowa----> Ty też już niedługo przytulisz córunię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa____no zdrowo,nic mu jeszzce nie bylo,nawet jak ja zdychalam i z grypa go karmilam etc, chlop jak dab:) Zaraz takie cudo bedziesz miec obok siebie❤️ Dorotka❤️ ano mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Trochę doczytałam i pooglądałam. Joasiu - super masz mężczyznę w domu!!! Jak dziś obejrzałam zdjęcia myślalam, że padnę taki kawał z Niego chłopa!! Pani Misiowa - no niestety trzeba czekać, nie da się nic przyspieszyć...ale warto;) i tak jak Joasia mówi - wypoczywaj ile wlezie!!!!! Doth_s czytałam o Twoim dylemacie, decyzja jest wiadomo Twoja i na pewno będzie ciężko, ale pamiętaj, że chodzi o resztę Twojego zycia, więc może warto zaryzykować?? Od dawna nie układa Ci się z mężem, a sama mówisz, że byłego wciąż wspominasz...czy warto być z kimś tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia?? Moja odpowiedź brzmi NIE!! Sama kiedyś tak zrobiłam - przerwałam 5cioletni nibyzwiązek i nie żałuję ani przez chwilę. Mam super męża i super synka. Dorotka - no nareszcie!!! Ale ciągnie się to za Tobą niemiłosiernie.. Lady, Listka - co tak rzadko wpadacie??? Wica, Kasik - piszcie co tam u Was!! a my dziś najpierw do urn, i ja i maż jesteśmy zameldowani z mężem w różnych miejscach, więc musieliśmy rozielić dyżury przy Małym Potem mieliśmy odwiedziny siostry męża - z resztą ciężarówki - z rodziną. Ale fajny ma brzuszek, jak to było niedawno... pozdrowionka i miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__o matko boska,wieki Cie nie \"widzialam\"❤️ mam 2 chlopow w chacie:) Przez mlodszego odczuwaja to moje rece,barki i kregoslup ... Ale na szczescie na rekach juz prawie nie lubi byc,woli..lezaczek :) Nawet karmie go na lezaco,bo rece mi siadaja,tylko M go karmi na rekach :) i tesciowa :P :P :P I moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, Listka - własnie obejrzałam Wasze fotki. Lady - 7200???? No nieźle!! Michaś waży 7600, duża dziewczynka z Julki!! Listka - nieźle wywijasz z Majką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - ale tak sobie myślę, że przeciez Julka była większa już w momencie narodzin... i jeszcze jedno: co w ońcu z tymi Waszymi ciążami? będzie coś z tego?? (Pytanie do młodych mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - najpierw ten szpital, a potem okazało się, że laptopa domowego mamy w naprawie i dostęp do neta mam tylko, gdy mąż wróci do domu ze swoim, a poza tym wiesz jak jest, ciągle coś...a co do karmienia to ja też najczęściej karmię nie trzymając na ręce, bo niestety sił nie starcza...a leżaczek śwetnie mi sie sprawdzał, a teraz, czytaj po szpitalu - Michaś pije nawet w pozycji leżącej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_____no cale szczescie,ze z malym juz ok, swoje przezslas👄 Joasia____maly piekny, wow Listka___corcia udana:D DorotkaM___👄 Pani MIsiowa___🌼 trzymajcie kciuki, od listopada zaczynam in vitro, potrwa to penie pare miesiecy, ale mam nadzieje,ze juz w nowy rok wejde z usmiechem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy u teściów. Julka lady rzeczywiście wielka jest!!!Fana baba:) Maja dokładnie w czwartek ważyła 6,535. Ale cm 61. Joanna_____________czy to może za mało wzrostu? pytam, bo ja nie potrafię tego wyliczać:( aniania___________obejrzałam niedawno Misia - śliczny był w dniu chrzcin. jak zawsze zresztą:) Panimisiowa_____________w którym tyg jesteś? TAk czy inaczej zleci szybko... Fajnie, ze od nas dołączyłaś. Możemy znów oczekiwać narodzin dzieciątka:) Bo my to teraz kolejne dzidzie \'będziem\' robić ale chyba nie tak szybko:):) ha ha ha Ja jutro idę po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza______________to trzymam kciuki z całego serducha!!!!!!❤️ uda się na pewno. Życzę, by tak jak mówisz jeszcze w tym roku! Będziemy Wam kibicować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa______sprawdzilam i wyliczylam, wg wzrostu i mcy corcia ma 10 centyli, czyli w normie (od 3do 97 to norma), a wg wagi 75, tez norma:) malolepsza________no kciuki zacisniete❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaZ Zgadzam się z tobą zupelnie .Może ta nowa władza coś w końcu zmieni.. Malolepsza trzymamy kciuki za efekty. Listkaa ja jestem w 32 tygodniu.Będe was informować na bieżąco a jak się Patrycja zdecyduje urodzic to wam opisze wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa___,czy cos sie zmini to watpliwe,ale ..chociaz nie bedzie wstydu na kazdymkroku na arenie medzynarodowej,bo kradli zawsze,to jest wpisane w bytowanie wladzy ale...takich numerowi takiej hanby na kazdymkroku jeszcze nie bylo... zimno,mroz,teraz jest -2 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_______________dziękuję za wyliczenia !❤️ U mnie też 3,4 stopnie tylko. Ale musiałam polecieć już po chleb. Nie czuć, ze tak zimno. Słoneczko ładnie świeci:) Panimisiowa _______________prosimy pogłaskać brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Aniu----> a no zeszło mi z tymi badaniami... myślałam że dziś załatwie ale niestety wypadł mi pogrzeb sąsiada :( :( :( Małolepsza----. trzymamy kciuki 🌻 Listkaaa---> a jednak test??? :P :P :P będzie dobrze ❤️ Joanna, PaniMisiowa---->🌻 Wica, KAsik, doth_s, LAdy---->co tam u Was? Buziaczki dla Maluszków 👄👄👄👄👄👄👄 i dla Was oczywiście 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :D :D :D nareszcie Was znalazłam.. :D mam zepsutego laptopa latgo sie nie odzywam.. 😠 MATKO jakie wasze maleństwa duże !!!!!!!!! Olka waży 6 kilo i mierzy 63 cm.... witaj Pani misiowo :D :D 🌻 jeszcze Was nie doczytałam ale obiecuje zrobić to w najbliższym czasie i napisać więcej... bo ostatnio mało czasu mam.. :( bo Olka mi choruje... i MA JUŻ DWA ZĘBY :D :D ale zdjęćnie dodam na baoasach bo na mamy kompie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda R_____________witaj! jak miło, że znów jesteś!!!! Ola waży 6 kg. Nie pomyliłaś się? :) Buziaczek dla córeczki i gratulujemy Jej uzębienia!:) [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda.r_______________a co Oluni jest, że choruje? :( wyściskaj ją cieplutko! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda___super ze juz ma 2 zeby:))) Co malej jest ze choruje? Moj synek od paru dni upodobal sobie 5 rano, sie budzi....i...gada jak najety:/ Dzis ide do gina sie umowic na nadzerke i na ploty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Nareszcie mam dostęp do kompa:) trochę nadrobię wszelkie zaległości i będę musiała wziąć się za pisanie pracy magisterskiej - do 20.11 musze oddać pierwszy rozdział, a nie mam jeszcze nic...no oprócz koncepcji...najgorzej zacząć... Małolepsza - trzymam mocno kciuki!!! Listka - i jak test???? Misiowa - proszę pogłaskać brzusio, na kiedy termin? Wkleiłam nowe fotki Misia na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____nadrabiaj,masz co;) A racja z praca:najgorzej zaczac, potem idzie jak z platka:)Wiem po sobie;) Michas boski, ata fotka z Misiem...rozwalila mnie, wielki buziak dla niego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×