Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

czesc dziewuszki🌼 poogladalam wasze pociechy, slodkie te wasze maluchy, az sie usmiech na usta cisnie, dla kazdego kransalka gilganie w pietke od ciotki topikowej:D:D:D:D:D Ania____dzieki za kciuki, wlasciewie kazdej dziekluje, im wiecej kciukow tym lepiej:D na poczatku listopada pierwsza wizyta w gdansku, marzy mi sie zeby pojsc krotkim protokolem bez antykow, bo dosc mam juz tego czekania, a jak mi dadza antyki, to pewnie znowu sie przedluzy kilka cykli:(ech zycie, ciezko w takiej sytuacji o cierpliwosc pozdrawiam was goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza____jak efektem ma byc dzidzia nie straszne Ci pare cykli dluzej❤️ Informuj nas tu na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna____fakt, jeden cykl w ta czy w tamta, nie ma tu zadnego znaczenia, mam nadzieje,ze chociaz wszystkie badania przejde pozytywnie i jakiegos cholerstwa jeszcze nie bede przy okazji musiala leczyc. a lista badan dluga, oj dluga😭 ale warto, jak patrze na wasze dzieciaczki, to sie zastanawiam czy ja kiedys bede mogla foty mojego szkraba wrzucic na bobasy, jestem wprawdzie optymistycznie nastawiona,ale wiadomo jakie zycie, wcale nie musi byc tak,ze dzialania zakoncza sie sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza_____dokladnie,jeden cykl w ta czy w ta bez znaczenia;)A ze lista cholerstw dluga wiem.... Bedziesz miec i swoja strone na Bobasach, jak ja zaszlam to...kazda inna tez❤️ tak czy siak:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu 👄 od Misia, a w ogóle to Michaś ostatnio tak zaczal wariować, kulać się, przewracać, wczoraj jak rzucił sie na tego misia to bałam się, ze zaraz i jeden i drugi na ziemi wylądują...łobuz jeden, a do leżaczka musi byc obowiązkowo przypięty - inaczej chyba wyskoczyłby... Malolepsza - myślę, że w przyszłym roku o tej porze będziemy już mogły oglądać Twoją pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_super,moj tez zaczyna fikac,mysle ze niebawem tez go bede przypinac:) Codzien coraz bardziej sie rozwija, gada,gaworzy,zazepia etc,w koncu:classic_cool: Jak dlugooooooooo dlugoooooooooo nie bylo nic tak teraz z kopyta ruszylo:) pani misiowa_____-to na koniec listopada mozesz rodzic, bo 2 tyg przed termine to.....tez w terminie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza ja też nie wierzylam,że zajdę w ciąże a jak już zrobilam test i się pokazały dwie kreski to zbaranialam. Byłam tak zaskoczona,że siedziałam i wpatrywalam się w ten test bezmyślnie. I wyslalam męza po drugi test żeby się upewnić. Napewno ci się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza ja też nie wierzylam,że zajdę w ciąże a jak już zrobilam test i się pokazały dwie kreski to zbaranialam. Byłam tak zaskoczona,że siedziałam i wpatrywalam się w ten test bezmyślnie. I wyslalam męza po drugi test żeby się upewnić. Napewno ci się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dzis jestem zbaraniala i w szoku ze....zaszlam w ciaze.... wiedzac ze....nie moge...i majac w ciazowym cyklu monitor USG z diagnoza: brak owulacji :classic_cool: Laski z innej beczki.... Myslicie juz o swietach?O prezentach? To juz za 2mce,zleci moment.... A w sklepach juz u mnie 2 tyg temu....slodycze swiateczne wykladali:Mikolaje,czekolady,etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,że ja już myślalam o świętach bo muszę w tym roku jakoś sobie rozplanować żeby się z wszystkim wyrobić więc prezenty już wymyslam bo przy maluszku nic nie kupię bo nie będe miala kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,mialam obsesje na tym pukncie,zreszta uzasadniona, bo 100 x lepiej urodzic przed terminem niz PO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku święta, faktycznie, jak ten czas leci, trzeba pomyśleć... Misiowa - siostra męża ma termin na styczeń, teraz w czwartek idzie na usg3d i dowiemy się czy to chłopczyk czy dziewczynka. A Ty dowiedziałaś się ze zwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj teraz i rob wszystko co mozesz, wierz mi 1 miesiac z dzieckiem to...miesiac z zyciorysu wyjety,nic nie mozna robic, tylko 24h z dzieckiem.... Potem juz jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie PO - koszmar jakiś, jak sobie przypomnę to czekanie...ale przynajmniej miałam prezent na dzień mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa______wiare to mam:Dale owulacji nie mam:Pteraz mialam ost monitoring kiedy owu nie bylo, wiec zdecydowalam sie na in vitro, juz sie nie cofne:Dza dlugo juz tych rozczarowan. Joanna_____no wiem, to byl dopiero cud, jalk czytam o dziewczynach ktore mimo niedroznosci jajowodow, niby braku owu, braku@ i wlasciwie zadnych normalnych cyklow pozachodzily w ciaze, to sobie mysle,ze jakos to chyba jednak odgornie sterowane jest,hm, troche pomoge w tym cudzie:P Ania____tez jestem jestem rozwalona Michasiem z miskiem, jaki model, no nie moge jak pozowal do fotek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post Joasi - zgadzam się w 100% nie masz czasu na nic, wybij sobie z głowysprzątanie, jedzenie, nawet prysznic porządny, a zakupy - brak szans...no chyba, że jakiś anioł Ci się trafi...choć Asiu jak sobie przypomnę jak spał Wojtuś to i tak miałaś raj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻🌻🌻🌻 Aniu----> Twój Misiu z misiem :P:P:P świetna sprawa :) Magda r.---->Trzymamy mocno kciuki za zdrówko Oleńki ❤️ Fajniusia Kobietka z niej :) i gratulujemy ząbków :) małolepsza---> będzie dobrze!!! My w to wierzymy i dobrze że Ty też ma pozytywne nastawienie. 🌻 a 7777 na pewno pomogą ;) Listka, Joannaz, Kasik, Lady----> ucałowania dla Maluszków :) PaniMisiowa----> a niech tam nawet na święta, ;) ale ważne że już niedługo Patrycja będzie z Wami :) (mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania ja się dowiedzialam ze zwyklego usg, że dziewczynka ale powiedział żeby się nie nastawiać tak do końca bo różnie to bywa i potem jest rozczarowanie ale mi wszyscy mowili że będzie chlopiec wiec poł ciąży myślalam że chlopiec a drugie że dziewczynka a co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopelsza___ale takie przypadki sa dowodem na to ze... natura lubi byc przewrotna i wyczynia takie rzeczy o ktorych lekarzom nawet sie nie sni;) aniu______no spal,ale i tak Meksyk,a to to,sramto,tamto noi czuwalam ciagle bo ciagle ulewal i chlustalo z niego,ale do konca 1 mca wyrosl:classic_cool: Prysznic?zakupy?Mozna pomarzyc w 1 mcu z dzieckiem, zakupy to abstrakcja a prysznic; 3 sekundowy, w biegu,najlepszy relaks w ciagu dnia;) dobrze ze po 1 mcu jest coraz lepiej, teraz to juz w ogole mam super i...bedzie coraz lepiej:) A najwazniejsze ze...Wojtus juz w ogole mi NIE RYCZY!!!! Najwyzej marudzi,ale szybko mu to wybijam z glowy;) Nienawidze jak dziecko ryczy bez powodu, a w 1 mcu to codziennosc;) Dorotka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania __________________Misio misiowy cudny!!!❤️ zajefajny kombinezonik!!!! Ja tez uwielbiam wszelkie zwierzaczkowe ubranka, ale jak do tej pory miałyśmy tylko takie czapeczki. panimisiowa______________u mnie z kolei w 1 i 2 miesiącu był luz zupełny. W ogóle nie czuliśmy, że mamy dziecko, bo Majka wciąż spała, spała i spała. Tylko przerwy na przewinięcie jedzonko i znów spała. Zero aktywności. Dopiero chyba po miesiącu miała godzinkę dziennie, że nie spała i sie rozglądała. teraz wstaje ok 9, 10 (dziś 9.30) po jakiejś godzinie znów odpływa w sen, spacer, po spacerze ok 16 znów śpi godzine lub dwie. Więc lekko jest:) tylko po naszym weselu jakies dwa tyg była rozregulowana teraz znów jak anioła, a chodzi jak w zegarku. potrafi pół godziny w bujaczku lub na łóżku sobie leżeć i gaworzyć. Wszystko zalezy od temperamentu dziecka, jego zdrowia no i tego jak Ją sobie wychowasz....:) Małolepsza__________już zaciskamy piąstki:) i tak będziemy trzymać do skutku!!! ps. Maja teraz oczywiście śpi w łóżeczku, jak wstanie idziemy na spacerek, potem zrobię obiadek, wróci m. i tak zleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×