Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

magdana mojej dr onkolog nie przeszkadzało że mogę dostać okresu!!!!! pytałam jej o to bo tak mi właśnie wypadał termin miesiączki na dzień operacji i nie miała nic przeciw, tylko powiedziała, że todla mnie będzie nie komfortowe :-) Ale naszczęście dostałam w nocy po opercji a dokładnie operację miałam o 8,30 rano a w nocy dopiero dostałam okresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
cześć dziewczyny!! Jestem po wizycie i po biopsji. Guz wielki 4,4 cm (w zeszłym badaniu tydzień temu miał 3 cm ale to chyba różnica w pomiarze a nie wzrost?? A poza tym USG mnie trochę uspokoiło - guz wygląda na koloid, płyn raczej też "na oko" ok. Oczywiście wyjaśni się więcj za tydzień, więc przede mną kolejne kiepskie dni. W każdym razie operacja jest nieunikniona - wycięcie całej tarczycy - no ale trudno .... bez tego da się żyć!! Dzięki Wam jest mi lżej!!! A jaka pogoda u Was?? W Pyrlandii - upały afrykańskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta super wiadomość :-) nie stresuj się czekaniem na wyniki, bądż spokojna, ja zawsze sobie powtarzam że będe sie bać jak wynik będzie zly :-) a do tego czasu próbuję się zająć innymi sprawami by nie myśleć za dużo :D masz dobre podejście - bez tarczycy da się żyć a my to żywe dowody na to. trzymam kciuki za pozytywny wynik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta SUPER !!!!!! teraz jestem pewna na 100000000% ze to nie rak :) bo on tak szybko nie rosnie !! i niemozliwe ze mialas guz 3 cm a teraz 4 centymetrowy !! tylko guzy lagodne tarczycy rosna tak szybko !!!! bardzo sie ciesze - super wiadomowc :) i tak jak piszesz bez tarczycy da sie zyc - moja endo powiedziala ze jak hormonki sa dobrze dobrane to organizm nawet nie bedzie wiedzial ze hormonki nie sa prawdziwe :) no i widziesz wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zapupilam sode raz moczylam pache hihi :) mam nadzieje ze pomoze :) u mnie nastruj zmienny raz sie martwie raz mysle ze do cholery dwa raki to juz przesada hihi i chyba bardzo rzadko spotykane - pozatym jak rozmawialam z moja endo przez tel to postawila mnie do pionu hihihi wydarla sie na mnie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga0076 mam pytanko do Ciebie :) mowilas ze mialas cos kiedys pod pacha - mozesz napisac co i od czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
A czy w przypadku guza na jednym płacie 2 maleńkich na drugim konieczne jest usunięcie całej tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Karta_32 ciesze sie bardzo,ze wszystko wyglada dobrze:)Wyniki biopsji tez beda ok,zobaczysz:):) Magdana Trzymam kciuki za operacje,nic sie nie martw,jestesmy z Toba!!!Operacja kiedy?We wtorek? Sylwia Jak tam?Soda cos pomaga?Widze,ze juz troszke ochlonelas i masz lepszy humorek.Nie powinnas sie stresowac na zapas,bo i tak wyjdzie ok:) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
hej Tak operację mam we wtorek. Troszke sie stresuje, ale nie mam wyjscia:) Jeszcze młodszy synek mi sie rozchorował::( ma anginę. mam nadzieje ze sie nie zaraze. Jutro pewnie bedzie pełna panika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta wszystko zalezy od tego jaki to bedzie guz (oczywiscie lagodny ale jaki rodzaj) hmm... trudno powiedziec bo jesli guzy okaza sie szybko rosnacymi guzami to pewnie wytna cala tarczyce - a jesli te malutke okaza sie guzami ktore nie rosna to prawdopodobne ze zostawia jeden plat moja mama ma guzy na tarczycy - i nie usunieli jej wogole - bo ma taki rodzaj guzow ktore nie rosna :) a powiem Ci ze nawet sie pozmniejszaly i czesc zniknela :) narazie trudno powiedziec - najwarznejsze teraz zeby zobaczyc jaki to rodzaj guzow lagodnych - potem ustala reszte - pisalas ze jeden guz urusl Ci bardzoooooo szybko ale moze te malutkie nie beda - lekarz wszystko zobaczy i zadecyduje :) nic sie nie martw :) tak czy siak - wszystko bedzie dobrze :) madzia sode urzylam dopiero raz :) powiem Ci ze od paru dni nie dotylam guza - bo sie boje :/ wydaje mi sie ze opuchlizna jest mniejsza i ze w nocy tez mnie tak nie uwiera :) ale boje sie dotknac - wole nie wiedziec magdana oj kochana uwazaj zebys sie nie zarazila :/ slyszlam ze jak ktos jest chory to operacji niektorzy lekarze nie chca wykonac :/ a co do operacji - to wszystko bedzie dobrze :) to wszystko brzmi tak strasznie a tak naprawde to nic takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
cześć dziewczyny!! Wszystkie siatkówkę oglądacie że tu tak pusto?? Sylwia, co u Ciebie? ja niby spokojniejsza, ale wciąż nerwowa. Boję się operacji, boję się wyników histopatologicznych i boję się konsekwencji brania hormonów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
hej kobitki ja jutro z rana ide do szpitala na wyciecie naczyniaka na jezyku jak mozecie to trzymajcie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej naprawdę dzisiaj panuje tutaj spokuj hehehe kenia wszystko bedzie dobrze :-) bedziemy trzymać kciuki a ty jak wrócisz daj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Jutro do szpitala, trzymajcie kciuki za mnie:) Najgorsze to pożegnanie z dziecmi na kilka dni. odezwe sie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta to normalne ze sie boisz :/ ale naprawde nie ma czego :) co do hormonkow nie ma zadnych konsekfencji te hormonki nie szkodza :) moj brat ma niedoczynnosc tarczycy i bral te tabletki od urodzenia - lekarz powiedziala ze sa to takie tabletki ze nic nie szkodza - odranizm nawet nie bedzie wiedzial ze to sa sztuczne hormonki - wiec tym nie masz co sie martwic :) kenia trzymam kciuki :) :) :) odezwij sie jak wrocisz - i pamietak - bedzie dobrze :) magdana za Ciebie tez trzymam kciuki ! :) bedzie dobrze :) u mnie mysle ze wszytko ok :) czasami mysle sobie o moim guzie ale mam nadzieje ze juz go tam nie ma hihi :) powiem Wam ze kaszel mi przechodzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Kenia i Magdana Trzymam kciuki!!! Dziewczyny,za jakas godzine goscie przyjada na tydzien.nie wiem jak z czasem bedzie zeby pisac do Was,ale czytac bede:) Pozdrawiam Was wszystkich cieplo,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
.... a, dziś nie piszemy, bo wszystkie trzymamy kciuki za dziewczyny!! Ja za jakiś czas poproszę Was o to samo! Teraz czekanie na wyniki biopsji .... Jezu jak się boję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ale Ci zazdroszcze u Ciebie tylko goscie - tez tak chce !! :) :) baw sie dobrze :) karta bedzie dobrze :) wiesz co w tym wszystkim jest najtrudniejsze ? wlasnie czekanie na wyniki :/ potem odetchniesz z ulga :) jestem pewna ze wyniki beda super :) i to tylko jakies lagodne guzy :) napisz mi jeszcze czy pobierali u Ciebie biopsje z wszystkich guzow czy tylko najwiekszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
z największego, bo tamte maleńkie po parę minimetrów i "na oko" niegroźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
milimetrów a nie minimetrów oczywiście ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
czesc dziewczyny wrocilam dzieki za trzymanie kciukow wycieli naczyniaka dosc duzo teraz troche boli mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej no i te czekanie na wynik cale 3 tygodnie jak to sie bedzie dluzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia fajnie ze jestes juz po :) powiedz mi co to sa te naczyniaki ? nigdy o czyms takim nie slyszalam karta bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia 25 naczyniaki wygladaja jak rozlany zylak tylko ze zylak jest podluzny a naczyniak okragly ja mam w jamie ustnej dwie takie wiekie plamy i nie wiem czy to nie od tego tak mi sie robi ja jak bylam mala mama pojechala ze mna do lekarza i lekarz powiedzial ze moj organizm czegos nie wydala tylko ja nie wiem co i poprostu znajduje sobie wolne miejsce i zaraz robi sie naczyniak a ze ja panikara bo boje sie ze to jakies dziadostwo to zaraz poddaje sie zabiegowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia czasami lepiej dmuchać na zimn niż potem na gorące :-) ja na twoim miejscu też bym chyba wolała sobi wyciąć dziadostwo. magdana bedzie dobrze, kciuki ściśnięte, daj znać jak wrócisz :D madzica u ciebie naprwde życie towarzyskie kwitnie, mam nadziej, że znajdziesz chwilkę by dać znac co u Ciebie słychać !!!!! a ja dzisiaj odbrałam swoje wyniki bo w sobote robiłam badanie i wreszcie mam ustawione hormonki !!!!! hura jak się cieszę :D, nawet wapno mam zajbiście po środku normy bo poprzednie dwa badania miałam delkiatnie poniżej normy, ale zaczełam więcj spożywać jedznia z wapnem i bez tabletek udało się uzyskac cudowny wynik. :-) Sylwia kaszel - super że mija ,a jak guz, robisz okłady ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia dzieki za wytlumaczenie :) czy takie cos moze byc rakiem ? sorry za glupie pytanie ale mowilas ze czekasz na wynik eweliza robie oklady :) nie wiem czy guz sie zmniejsza bo od czasu wizyty u lekarza nie dotknelam go ani razu - strasznie sie boje ze jeszcze tam jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze jakby to bylo cos zlego to dalej bym go czula w nocy tak jak na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień operacyjny .....będzie dobrze...dziewczyny ..dwie godziny i po sprawie i spanko...kroplówki ... a ja przygotowuje pokój dla mojej mamy bo przyjeżdża do mnie w odwiedziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia 73
sylwia 25 lekarz powiedzial mi ze sa rozne rodzaje naczyniakow ja mialam juz trzy razy wycinane i za kazdym razem inny naczyniak i inny wynik dlatego te czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta_32
cześć Dziewczyny!! Witam z Wielkopolski! Co u Was? U mnie przez ten guzioł wakacje skopane! Ale trudno! Boję się jak cholera! Najbardziej, że guz wielki i że może być już późno na leczenie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren pewnie ze bedzie dobrze :) kenia aha hmm... ale z takiem to nie ma nic wspolnego ? karta wiesz co ja dowiedzialam sie ze mam guzy w lipcu - operacje mialam w sierpniu a jod we wrzesciu - byly to najgorsze wakacje w moim zyciu !!!! to ze masz duzego guza to nic nie oznacza !! moja lekarz miala pacjenta ktory mial guza 10 cm !!!!! i dzisiaj jest zdrowy :) pozatym Twoj guz rosnie w ekspresowym tepnie wiec to napewno nie rak :) on rosnie cm na pare lat a Twoj urosl w pare tyg... wiem ze ciezko jest myslec ze to nie rak - ja tez tak nie potrawie ale na zdrowy rozum jak on Ci tak rosnie to napewno to nie rak bo one tak szybko nie rosna :) a powiem Ci ze guzy lagodne portafia rosnac w ekspresowym tepie ;/ wiec glowa do gory bedzie dobrze :) pozdrawiam :) i sorry za bledy hihi zastanawialam sie nad paroma wyrazami i chyba porobilam bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×