Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

ma-Rita,,czy bebilon u ciebie to \"milupa\"??? co jest odpowiednnikiem????..u nas mowia by milupy nie podawac,bo rozpycha dziecko i powstaje wiecej kolek??... Chcaca! zdrowko!!! Kírsten..nie przejmuj sie!!!hiihhiih jeszcze duzo przed tobahihii:):):):):) a to sa cholery!! jak ma humor to idzie wszystko zalatwic hihi,a jak trafisz na nie jej dzien to przerabane:(:( hihi ja raz wyjechalam z tekstem...bo nie wiedzialam po \"fachowemu\" jakiegos okreslenia..i ta do mnie zebym mowila tak by ona zrozumiala o co mi chodzi--to byly moje poczatki,ktore mnie wzmocnily:):):)------to ja do niej ze niemcy chcieli miec obcokrajowcow,to niech teraz ucza sie ich rozumiec ihiihihihih i jesli kazdy by umial \"fachowy jezyk\" to by nie byly potrzebi inni fachowcy bo bylibysmy za uzdolnieni hihi...i jak na mnie popatrzyla tak od razu zaczaila o co mi chodzi ihihihih:):):):).przy wyrabianiiu malej paszportu mialam upowaznienie mojego meza-bo nie mogl byc ze mna,a musza byc 2 rodzice przy skladaniu papierow+ich odbior.,akt urodzenia,moj paszport i meza dowod...!I TYLE!!!!!!! hhiihhi:):) no i przepraszam 12€+zdjecie,ktore mi pozniej i tak oddali ,bo komputerowo przeskanowali :):):):) .hihhiih ale wy wyrabiacie malemu niemieckie papiery.....to o co jejj chodzi hihihi chyba ze nie jestesie 3 lata w bundes,to moze potrzebuja cos tam,ale normalnie nic nie powinno ich to obchodzic!:):):) HEJ siwek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek, co doo tego uszka,to moze i byc zapalenie ucha,albo jak dzieci sa strasznie zmeczone to podobnie robia,zauwaz w jakim momencie to robi....od znajomej syn mial taki tik ihihih przed spaniem i jak pil mleczko:):):):) moze i podobnie jest u twojej Nati:):):)..a ja w domu mam nie gadlue,tylko piszczalke hiihh:):):) potrafi sobie tak piszczec godzinke hihi o 6 rano-7 rano i po koncercie zasypia:):): hiihhih kasia c --pisz ****:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na apel Siwka, wypowiadam sie :D U nas nic nowego poza tym, ze nie miescimy sie juz prawie w gondoli wozka, a spacerowka jest jeszcze za duza, tzn. szelki sa za duze nawet po regulacji :O Mnie dzis nawiedzil pierwszy po porodzie okres, wiec o 8 rano pedzilam do lekarza po recepte na tabletki anty. Nie karmie piersia, wiec wracam do starego, dobrego Mercilonu. A w srode egzamin, a potem trzeba bedzie oddac druga, poprawiona wersje pracy semestralnej i znow egzamin :O Ech zycie.... Wracam do roznych typow odszkodowan :O Spijcie dobrze... A tak w ogole to gdzie podziewaja sie Jonka, Kamilla i Skowronek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciesze sie że mój apel troche zdziałał :D:D Kasiu załozycielko topicu-masz normalnie społeczny obowiązek sie tu udzielać :P :D ja też mam nieraz lenia ale jak was czytam to nie moge nie odpisać i nieraz z malutką na kolanachm, jedną reką ale pisze!!!! :P Zuziu oby to był tylko naki nawyk z tym uszkiem.... ale jakby miała jakieś zapalenie to wydaje mi się ze to by bolało więc by marudziła a jest bardzo pogodna ostatnio :) no widzicie nie moge przez was odejść od klawiatury :D Natala już dawno śpi, mąż chrapie wrócił o 22 zmęczony z pracy i biedak padł jak pluto i az mu przysłowiowo z d*** zieje :D:D:D ide juz spać serio!!!! cześć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu- Nutrilon, ktory podaje Ianowi to odpowiednik polskiego bebilonu czyli mleka zastepczego. Produkuje je ta sama firma, tylko nazwa inna. Siwus- moj ina tez trze i ciagnie ucho jak jest zmeczony. Jak pisze Zuzia wiele dzieci tak robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ma-Rita mamy ten sam problem-egzaminy :O:O:O dzięki za odzew! :D właśnie chodzi mi o to że od porodu niektóre dziewczyny praktycznie wogóle sie nie odzywają :(:(:( nie no teraz to naprawde spadam :P pa serio już nic nie napisze :D cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-Rita,u mnie nie ma nutrilon`u ..wyszukalam prawdopodobiensstwo u milupy-APTAMIL,podobne opakowwanie co bebilon i tez podobne rodzaje mleka-ta sama nazwa.:):)...i podajac malemu to mleko jest wszystko ok??,,ja Leii podawalam Hipp z probiotykami(rozowe op.) ,ale przeszlam teraz na Beba 1 ,bo wydawalo mi sie ze ma wiecej gazow po Hippie,jak teraz po beba... To przymam kciuki za egzamin!!!!!!!!!::):):): ,To cie dosc pozno \"indianiec\" dopadl hiihih,ja juz dostlam-na urlopie:(:(:):) ale bylo \"spokojnie\" ihhihi... ja mam ochote na spiralke ,bo ze wzgledu na moja tarczyce nie powinnam brac jakis hormonow:):(-a i tak wygodniejsza spiralka.....ale co_( powinno sie ja w 2 dzien indianca zakladac...i co ?! trafil mnie na urlopie,wiec teaz musze czekac do @...:):):) a puki co to tradycyjnie ihhiihihhihi\" z gumka do zycia!:):):) Siwek za ciebie tez! ihhiih a jak co to pozniej sekta sobie otworzymy hihiihhhi:):):) kolorowych!!!!!!!snowwwwwwwwwwwww!do nastepnego:)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu- oto bebilon 1- http://www.nutricia.com.pl/produkty_marki.php?brand=BEBILON&id=1 a tu nutrilon 1 https://www.nutriciakindervoeding.nl/asp/show_subject.asp?menu_id=17232&bodynr=15636&brand_id=921&market_id=94&lng_id=2 a raczej to nutrilon 2. W Hol. jest prawnie zabronione reklamowanie mleka zastepczego dla dzieci mlodszych niz 6 miesiecy. Dlatego na stronce Nutricii jest tylko nutrilon 2 i 3. Ale oczywiscie w sklepach mozna kupic jedynke 0-6 miesiecy. Obydwa zawieraja prebiotyki. W Holandii praktycznie wszyscy uzywaja nutrilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!! jak ja poszlam spac to wy sie rozpisalyscie nocne marki, noo bylismy dzis wyrobic wkoncu ten paszport i pan odeslal mnie do jakiejs siksy ale zolza byla i zaraz przyleciala ze musi byc ten staat wiec jej wyciagam poleciala zaraz zadzwonic do Koln czy jest prawdziwy po owczarku i mowi do tej modej ze ma sprawdzac i do niej ze ja przyszlam wczoraj za piec 12 i powiedzialam ze dowod jest na podst tego dokumentu wyrobiony normalnie nabija sie ze mnie beszczelna a ja do niej nno ze tak ludzie przynosza falszywe dokumenty bo co to takiego wydrukowac taki papierek,a ona tak bo gdy w innym miescie nie sprawdza a taki wyrobi sobie wszystkie dokumenty i siedzi tu i mmmmm a ja no bo slyszalam ze ludzie kupuja czesta takie dokumenty kradzione i ja zabilam a co niech jej gul skacze a ogole to prawda ale i tak mnie wkurzyla i maja pecha to ze nie umiem plynnie nawijac po niemiecku to nie znaczy ze akurat ich nie rozumiem losie jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a was zas gdzies wcielooooo heeeellooouuuuuu!!!!! rozmawialam ze soim dobrym znajomym i poradzil mi nastepnym razem zawolac przelozonego na skarge i napewno tak zrobie, MA-RITA my tez mamy problem z ozkiem za maly zreszta to chyba widac na zdjeciach ale pochwale sie ze czeka juz na nas wozek w polsce breaker zielony az sama jestem ciekawa jak yglada na zywo braciszek przeslal juz mi zdjecia netem mam nadzieje ze moj paczusz dluzej pojezdzi nim w gondoli, jak ja teraz spakuje sie do lozka to wy sie rozpiszecie a piszcze to sobie jutro poczytam babeczki cmokaski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały dzisiaj cały dzien przegadał:)na wszystkie nuty,od mruczenia,do piszczenia.taki jakis smieszek gadatliwy był dzisiaj,wyjatkowo cały czas.wieczorkiem nawet do cyca gadał,pociagnał se ze 3 razy i nawijał do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy tez dzisiaj na usg jajeczek,bo pediatka wymacał Olivkowi niedawno zgrubienie,martwiłam sie straszliwie,nie spałam w nocy.a dzisiaj poomacku jechalismy do lekarza,a to tylko wodniaczek na szczescie.za 3 miesiace mamy kontrole,czy sie zmniejsza.matko,a tak sie martwiłam....wsyzstko jest ok i jestem szczesliwa :)))mój szkrabek ma dzisiaj 4 miechy :) wypiłam 2 lampki szampana i czuje sie pijana :)ide wiec spac,papa babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gondoli juz dawno nie uwamy,tylko spacerówki od wozka głebokiego,na poł siedząco.Olinek juz nie lubi na płasko,musi wszytko widziec i nózkami pedałować.dzisiaj dojrzał swoje stópki i łapał je raczkami i oglądał.myslałam ze padne ze smiechu :)zabawek na razie na bujaczku nie kopie,mysle ze jest po prostu leniwy,albo fałdki mu przeszkadzają.dobra ide juz,bo zasypiam prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora (znowu) :D Doniczko, ja tez chce przejsc na spacerowke, ale jakos moj maluch jeszcze nie za bardzo do niej pasuje. Gdzies czytalam, ze dzieci do pol roku powinny lezec w wozku plasko, a w spacerowce na siedzaco lub pod katem dopiero od ok. 6 miesiecy a nawet lepiej by bylo gdyby maluch sam juz siedzial. Oczywiscie mozna maluszka wozic w spacerowce, ale pod warunkiem, ze oparcie jest rozlozone plasko. U mnie da rade rozlozyc, ale Ian jest jeszcze za maly. Szelki nie trzymaja go dobrze. Chyba jeszcze pomeczymy sie w gondolce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam wszystko nab ieaco z pisaniem roznie a my gondoli w ogole nie mielsismy siwek ja słyszłam tez ze jak dziecko za uszko sie ciagnie to żabki ida, tylko jakos nie wiedze zwiazku heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!! ja obudzilam sie dzis z bolem zeba taki straszny nie jest ale baaardzo upierdliwy ze bez wizyty i tak sie nie obejdzie, jeju w koncu daaaaawno mnie tam nie bylo, chyba trzeba bedzie sie przed urlopem wybrac do sadysty, mmmmmhhhmmm mlody dzis zastrajkowal za chiny ludowe nie chcial zasnac na lozku wiec odjechal sam w fotelu prezesa patrzac jak mamuska prasuje, po co bede meczyc dziecko i tak juz zmeczone i senne, zeby cale osiedle slyszalo hihihi Kwoli sprostowanie ten znajomy to nasz taki radca od przepisow tutaj,rozlicza nas z podatku, prowadzi ubezpieczenia, i takie tam bzdury w kazdym razie wie co na rzeczy i powiedzial ze baba poprostu szukala dziury w calym i takie to nalezy na ziemie szybko sprowadzac dooobra koniec przezywania jakiejs tam niemytej zozly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno się nieodzywałam, więc nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie:). Czytam Was na bieżąco ale do pisania jakoś nie mam weny, postaram się poprawić. U nas wszystko wporządku, Lenka rośnie i cały czas uczy się czegoś nowego, przewraca się z plecków na brzuszek i odwrotnie, leżąc na brzuchu próbuje nawet podnosić pupe do góry, a ostatnio próbuje chwytać swoje stópki. Dużo spacerujemy, wceśnie rano i późnym popołudniem, bo inaczej się nie da przez te upały, a tak siedzimy w domku i mała cały czas spędza na macie rozłożonej na podłodze, chwyta zabawki znajdujące się w pobliżu i pakuje do buzi:). Poruszałyście ostatnio temat spacerówek, otóż my już od jakiśch trzech tygodni jeżdzimy spacerówką, rozkłada się na płasko nie jest za duża, wydaje mi się że w niej jakoś Lena więcej widzi, a przede wszystkim jest znacznie lżejsza, bo od poprzedniego wózka miałam siniaki na udach od wnoszenia po schodach i to były tylko jedne schody. Acha no i jest większy przewiew, mała się wogóle nie poci. Dziewczynki, oglądałam Wasze dzieciaczki, Wszystkie są śliczne:). Zuziu i Jonko, bardzo dziękuję za zdjęcia 🌻. Pozdrawiam Was Wszystkie gorąco i postaram sie częściej pisać❤️. W stopce dodałam nowe zdjęcia Lenki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę coś pokombinować to miały być dwa rózne zdjęcia a są te same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona6307
Do Siwka.Jesli pociaganiu ucha nie towarzyszy placz,rozdraznienie ,goraczka lub inne objawy choroby,oznacza to zwykla ciekawosc a nie zapalenie ucha.U niektorych niemowlat pociaganiu sie za ucho towarzyszy zobkowaniu lub uczucie zmeczenia.NIEMOWLETA MAJA TAK WIELE DO ODKRYCIA:pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Patti ponownie :) mona--->>>dzięki za wyczerpująca odpowiedż, moje dziecko nie marudziło ani nie miało gorączki jak się ciągało za ucho-może to przyczyna było zmęczenie ale wczoraj ok polodnia małej wypadł normalnie czop wosku z ucha i nie widze zeby od tamtej pory się ciągała za to ucho więc chyba to było przyczyną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona6307
napisalam Ci bo moj maly tez sie tak lapal za uszko ,ma skonczone 3msc -i tak samo sie martwilam,czy przypadkiem go nie zawialo ale cale szczescie Nie,biedakowi juz zabki sie rozwiazuja,duzy sie urodzil i wszystko jakos tak szybko -zabki, siedziec chce.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATTI jaka twoja blondyneczka slodzudka, fajnie ze wpadlas, a ja polamana, usmiercilam kolejnego zeba za tydzien na zmiane lekarstwa, mozliwe ze po tym antybiotyku ktorego wcisnal mi w korzonki???? pol dziuba nie czuje SIWEK twoja bawi sie uszkiem a moj misio wystawia jezyk smieje sie z zacisnietym jezykiem na wierzchu ustek przezabawnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus za uszko sie nie ciagnie,ale skubie głowke i jak mu pazurków nie przytne to ma pocharatana troszke,wiec to chyba dzieciaczki nasze juz tak mają. co do spacerówki...moj mały juz by siedział,ale mu nie pozwalam.silny jest i krzyczy jak lezy na płasko,targa głowke,jak go nie podniose troszke,to brzuszek do gory wypycha,on nie zachowuje sie standardowo na swoj wiek:)jestem zmuszona go tak wozic,nie pod katem 90stopni,jeden poziom nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowke targał od urodzenia,pamietam ze przyjechalismy ze szpitala,wykapałam go,polozylam na brzuszku,a on głowka do gory i podkurczałnozki.smialam sie ze raczkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIsha i Antek
hey, mój synek jest kilkanaście dni starszy od synka Doniczki a wyglądają jak bracia, oglądając jego zdjęcia miałam wrażenie, iz oglądam swojego synka. Mam pytanie do Doniczki, mój sysnek też ma wodniaczka, ale zaniepokoiło mnie to, że nad jednym z jąder ale osobno, równolegle do penisa ma coś jakby jądro tylko ze podłużne i zastanawiam się czy to wodniaczek jest napewno czy raczej przepuklina? może któraś z Was spotkała się z czymś takim, proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×