Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

kurcze powiem Wam,ze ja teraz mam mniej kilosow niz przed ciaza,ale wzielam sie ostro za siebie po wielkanocy i mam teraz 54kg.Niestety przez diete straciłam pokarm jak Hanuszek miał zaledwie 5 miesiecy.Codziennie pol godziny gimnastyki i 2 razy w tyg. godzina bs w fitness klubie.ciężko było,ale i łatwo zarazem bo mogłam cwiczyc w domu-dziecko lezalo w lozeczku i gapilo sie w karuzele.Teraz sie zaniedbuje i 3 tydzien objadam czekoladowymi mikołajami.Najlepiej chyba własnie zaczac po swietach bo przezyc swieta na diecie to...chyba niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam nie bede pisać ile ważyłam przed ciążą alee teraz waże tyle co mamusia muminka:):):) u nas też już choinka tydzień ubrana OLiwer troszke porzucał pi,łkami:D a teraz bawi go anielskie włosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka :) KAsiu - :D z przyjaciółką Kubusia :D:D:D w ręce :) Uśmiałam się do łez, świetny tekst :) JAnek ma góralskie kapcie po MArtynce, ona założyła kilka razy, w wieku 14 miesięcy! Ale nie chciała ich, zdejmowała, wolała takie \"ortopedyczne\" wiązane... Załozyłam je małemu, bo u nas w chacie zimno jest... No i jakoś tak zostało, w innych bucikach nawet kroka zrobic nie chce :( Nieprędko pospacerujemy na dwóch łapach po dworze :( Siwku - mozliwe, możliwe... Zauważ, jak się sprytnie pozasłaniałam dziećmi ;) A co do podobieństwa... Dół buzi mają podobny do taty, a górę do mojej rodziny, Janek z oczu to cała moja mama, a MArtynka - trochę ja... No i ten wygląd JAnka - on od urodzenia miał taka mało bobaskową buzię... Zawsze taki poważny ;) Ja wprawdzie organizuję wigilię u siebie, ale tylko udostępniam lokal - goście przynoszą swój prowiant :D TAkże ja tez muszę tylko posprzatac i udekorować mieszkanie :) Choinka jeszcze spoczywa w piwnicy, golusieńka ;) Mamusiu-Muminka - Janek był w szpitalu dwa razy z powodu zapalenia ucha powikłanego zapaleniem wyrostka sutkowatego, do tej pory jak o tym pomysle, to mi się niedobrze robi :(:(:(:( Kirsten - Ty grubasie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioooo Jonka ale mam problem bo mąż powiedział że mam schuść do poprzednich gaci, a nie że bedzie dokupywał nowe (mam na razie pretekst, ile można w starych chodzic:P) bo jak nie to se z dwoch bedę na jedne zszywać:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D aż poryczałąm się ze śmiechu;D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Ty kościuchu ile chcesz wazyć,,,,??? sił dla dziecków nie bedzieśż miec,!!!! dla męża nie warto sie głodzić, gdy bede sie rozwodzić to wtedy:P:P:P:P:P, a tak to nieodmawiam sobie, mogłabyś poczekać z kuracja chociaż na po świetach, szkoda kasy na tabsy jak teraż taka wyżera czeka, no wiesz:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Jonko współczuję-pewnie bolało go jak cholera.Ja z Hania byłam niecałe 24h w szpitalu i było w sumie fajnie(jesli pobyt w szpitalu moze byc fajny)ale to tylk dzieki switnym pielegnaiarkom. Dziewczyny napiszcie co kupujecie swoim niuńkom pod choinke-ja nie maam zadnej koncepcji...bużki,milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Wczoraj kafeteria nie chciała dobrze działać, więc zrobiłam coś, co chiałam od dawna :) Przejrzałam od początku nasz topik :D Zresztą zanim dołączyłam, to obserwowałam go parę razy, ale raz natrafiłam na jakieś pyskówki pomarańczaków i stwierdziłam, że nic z tego nie będzie :) A wczoraj miałam podróż sentymentalną ;) Dzieci mniej kaszlą, MArtynka dziś do przedszkola poszła - ja mam na popołudnie do pracy, więc na razie siedzę z JAnkiem. Ale serce mi się ściska, jak pomyślę o małej :( JAkoś łatwiej mi się jej \"pozbyć\" z domu jak jest do mnie wredna i złośliwa... A ostatnimi czasy jest taka słodka, mamusina... Przytula się, powtarza, że kocha... Oczywiście zaraz przyczołguje się Janek i tak sobie często zalegamy w uścisku :) mmmmm :D Słodkie dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu_Muminka - My byliśmy dwa razy po 5 dni...Na szczęście to już za nami, już nigdy nie dopuszczę do takiej sytuacji... I pomyślec, że to przez moją własną głupotę i krótkowzroczność :O 😡 A co do prezentów - Jankowi nie kupujemy nic, bo on i tak sobie nic z tego nie robi... Zresztą juz pewnie babcie sie postaraja, żeby jakaś paczuszka dla niego leżała pod choinką :) A MArtynka dostanie na pewno od jednej babci wypasionego laptopa edukacyjnego, więc uważąm, że kupowanie czegokolwiek jeszcze jest bez sensu - co za duzo to niezdrowo ;) Sobie coś kupię, będzie większy pozytek :) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jonka ja jestem podobnego zdania co do tych prezentów ;) pewnie kupie małej jakieś ubranko czy nocnik :P a prezentów naliczyłam ze dostanie 9!!!bo od babć, prababć, mojego rodzeństwa, siostry męza i chrzestnego:D więc nie wiem co ona bedzie z tym robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my kupiliśmy to: http://www.youtube.com/watch?v=o4x-VW_rCSE&feature=related kozacki co nie? :D Jonko, a adipex znasz? bo na mnie juz nie działa a chce jeszcze jeszcze jeszcze!!!!!!!!!! zastanawiam sie nad meridią lub zelixą (cha tak to sie nazywa), orientujesz się czym się różnią? oj ja bym chciała ważyć 64 kg!!!!!!!nic wiecej mi do szczescia nie jest potrzebne! Jonko, Twoje dzieciaki sa przecudne!!! jak na nich patrzę, to jestem pewna, że chce mieć dwójkę dzieciaków. Janek bardzo mi sie podoba i stale mężnieje, a Martynka jest debesciara! ma śliczny kolor włosków i mega wypasioną bluzeczkę ze świnką peppą-idolką mojej Ninki (zamówiłam jej paputki z tą świnką :D ) Skowronku, chyba bym dostała zawału na Twoim miejscu! grunt, że nikt nie jest ranny! A ja rozmawiałam wczoraj przez telefon z Kasią C.!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny elmo :) zastanawiając sie intensywniej moja córka najbardziej będzie zadowolona jak jej kupie mase magnesów na lodówke :D Szyt a o czym tak plotkowałyście z Kasią, za naszymi plecami-przyznać się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrobiłyśmy dupę kazdej z was z osobna ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D ;) :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieje, że mi wyświetli, fatalne to forum, ale i tak je lubię ;) Szytko - adipex - obiło mi sie o uszy, ale dokładniej nie zgłębiałam...W pharmindeksie nie ma ;) A medridia i zelixa to to samo, tylko zeliksa jest generykiem. TAńszym, ale obecnie meridię można dostać już za 69 zł w wybranych aptekach...Ja dostałam od przedstawicielki próbkę :) JAkbym miała płacić, to pewnie bym nie kupiła :( Dzieki za miłe słowa o dzieciatkach :) Świnka peppa jest idolką Martynki również :D W Irlandii kupiłam jej stos rzeczy z jej podobiznami :D Podkoszulki, plecaczek, bluzeczkę :) Jakbym miała więcej miejsca, to bym nabyła więcej :D Ale ten bagaż podręczny ;) A na bobasy zaraz wrzucę zdjęcia chodzącego Janka :) Dziś wreszcie udało mi się sfotografować go przy tej czynności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, gotowe :) Przy okazji - Szytko, ale dodałaś śliczne zdjęcia Ninki w żółtej czapeczce :) Ale się Pyzunia z NIej zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ANIA??????? Kurna no jaka Ania? :D:D:D:D:D Kirsten i juz,ewentualnie Krycha:P Nie no szok.....Ania:D Dziekuje ANIU 👄 Kochany ten Twoj Olis i z opisu to taki Kuba,ze az szok:) Szyciu Ninka w zółtej czapyszce bomba!!!Stworek super.My natomiast kupilismy,co jest i tak bez sensu,cyrk fisher pricea,wyglada jajczarsko,zwłaszcza ze juz \"zbiera\" cały pociag cyrkowych zwierzatek i juz widze oczami wyobrazni jak sie niedługo razem bedziemy bawic:D Kurcze jaka fajna Hania \"muminkowa\",no superaśna:) Całusy!!!Stwierdzilismy z mezem ze do Kuby naszego podobna:D;-) Poza tym niccccccccccccccccccccccccccccccccc..... Ja tam wam jeszcze nie zycze,bo tu wpadne:)W drugie swieto jestem chrzestna małej Oliwii od meza siostry:) Dobrej nocy dziewczyny!!! A gdzie Patti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie no własnie ja nie mam też prezentu ani koncepta na prezencik dla Oliverka, jedyny to szpula ze sznurkiem :):):) a on ma tyle zabawek i są tylko na chwile i nie czuje tej magii otrzymywania podarkow gdy bedzie starszy to co innego gdy napisze list do św Mikołaja z lista:):):):)życzeń:):):) Joneczka nie wiem czy pisałam ale właśnie śliczniaste Twoje dzieciaczki jak z obrazka, i fajnie że możecie sie tak potulić, mojemu Oliśkowi zbiera sie tylko w tedy na tulaśki gdy nie traFi i nabije guzolka w tedy jest mama mamma mmamma i przytulać, i do snu to oczywistee a tak to on nie ma czasu bo musi pędzic, SZyt no ja na babonki plotkareczki przystało:P, czułam że uszy mnie pieką:P jutro przyjeżdzają moi rodzice ale się cieszę:):):):):):):):) wiec chciałam Wam już złożyć zyczonka bo przez łekend nie wiem czy bede mieć czas by luknąć świat białych, pachnących choinka, skrzypiacych śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pelnych niespodziewanych prezentów, Świat dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby byl jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija Niech ten czas światecznej zadumy pozwoli Wam zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, i przysporzy wiele radości i chwil szcześcia w gronie rodzinnym. tego z całego serca życzymy Wam kochane mamusie i dziateczki, Ania , Oliverek i Damian👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYTKA my ogladalismy podobna figurkę ale z ulicy sezamkowej taki chichrok że gdy go dotknełaś to sie smiał i przewracał ale stwierdziliśmy ze szkoda kasy, wiem wiem sknery z nas ale Oliś ma talent do rzucania zabawkami albo trzaskania nimi wiec pewnie dlugo by nie pożył:D i moj Oli spi już 2 godzine aż sie boje bo nie wiem czzy to już na noc czy jak sie wyspi to będziemy wojowac do północy, ale dziś był pomimo pęknej zabawy tak niezgrabny że chyba odsypia te przelane łzy, biedaczysko jak nigdy , i się pochwale że raczkuje ładnie po panelach kolanka mu sie troszkę ślizgaja ale daje radę:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze robiłyscie to juz kiedyś,ale zróbcie to dla mnie podajcie swoje imiona:)Ja zaczynam mamusia _muminka Kasia lat 29 miasto Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny tak przegladam galerie waszych dzieci i tak mysle kiedy ona tak szybko wyrosly???????????????? i tak ladnie juz dreptaja a moja Ola nadal stacjonarna. I tak wam zazdroszcze tego ze macie czas tu posiedziec i popisac ja to biegeiem czytam co drugie wasze slowo zeby wiedziec co u was:((((((((ale macie dobrze........... pozdrawiami zycze mielgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kristen :) ze twój M to Damian to się domyślałam z adresu @ ale zes Ty Ania to nie :D Jam Joanna -23lata Płońsk k/wawy Paola bidulko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas świąteczny już za chwilę, więc: w atmosferze świątecznej, w blasku choinki, w nastroju rodzynkowym, w kolorach prezentów, w puchu białego śniegu, w cieple serc z piernika, i w miłości duchu, niech cały smutek zniknie i zagości radość! ...a niech Nowy Rok wspaniałą zabawą się zacznie i optymizm niech WAS nie opuszcza przez pozostałe 365 dni!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a ja wiedziałam już dawno :D że Kirsten to Anka :D bo sama to napisała w lipcu, jak było Anny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jzu dzis zycze wam oraz waszym najblizyszym a maluszkom w szegolnosci wszytkiego dobrego na nadchodzace swieta, aby były wypełnieone miłoscia spokojem radościa aby upłynęły w rodzinnej atmosferze z najblizszymi, aby dzieciaczki były zdrowe, wam wystarczyło sił na przezeyciezanie codziennych trudnosci, aby prezentów było moc i by były udane hihi nie wiem czy jescze bede przezd swietami wiec jzu dzis kliakm wam swiatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Kristen masz racje na naszej klasie jest twoje imie i nazwisko ale zapamiętac teraz kazdej z was prawdziwe imiona, nazwiska i nicki to dla mnie nierealne chyba :P mam kiepską pamięć :P:D a mąz wczoraj miał wigilie w pracy...wrócił o 24.30!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Dziewczynki, przed wszystkim: Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu iść na spacer gdzieś do lasu? Może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski? Może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju? Ważne, aby w te święta, Był ktoś, kto o nas pamięta... To od całej mojej rodzinki[ usta] bedę pisać na raty bo nie chcę żeby coś mi uciekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×