Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Siwku- mam nadzieje ze bedziesz miala wozek ktory Ci sie podoba:-)boja troche zaszalalam, wybralam dla mojego misia kolorek czerwony!!! Taki chcialam i taki mam bo najwazniejsze zeby nam sie podobal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku to widać mamy podobny gust bo ja o innym kolorku nawet nie myśle podobają mi się te dwa wózki w kolorach czerwono- bezowy ;) http://www.allegro.pl/item152809252_hit_wozek_3_funk_focus_18_kol_mega_promocja_.html http://www.allegro.pl/item152809833_fajny_wozek_wielofunkcyjny_24_kolory_gratisy_.html od początku miałam na oku taki kolorek i przynajmniej w tym jednym jestem zdecydowana i nie mam dylematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku-no ten czerwono -bezowy jest extra. Nie wiem czy bedziesz potrzebowala fotelik samochodowy? bo jesli tak to w Fokusie mozesz zamontowac fotelik na stelazu a to tez moze byc przydatne. A to jast nasza fura,tyle ze na stronce wyszedl rozowy a w rzeczywistosci jest to ladna ciemna czerwien . http://allegro.pl/item153373632_hit_wozek_wielof_magical_3x_wys_0_gratis_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku już sobie go wcześniej oglądnełam-bardzo mi się podoba :) jakbym kupowała focusa to raczej bez fotelika bo posiadam juz fotelik po bratanku chicco, więc nie jest mi potrzebny. ale jesli miałabym wybierać miedzy tymi 2 wózeczkami to chyba jednak wybrałabym ten model-Senator, chociaż focus w wersji głębokiej mi sie bardziej podoba to jednak spacerówka jest wysoka i nie za specjalnie mi pasi... a dpoytywałam się o tego Senatora i jak na tego typu wózek to ma duże nosidło bo 75/38, wiec dzidziuś w spiworku spokojnie się zmiesci....i mimo ze jest troche ciezszy (15-16kg) to ma fajniejszą spacerówke ;) no i pokrowiec na nozki-czego w focusie raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ mam nadzieje ze nie bede nastepna , jutro zaczynam 34 tc, wczoraj do 2 w nocy mialam skurcze co 20 min, dzis mi przeszło, ale boli mnie podbrzusze i chce pochwe rozerwac, denerwuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca ja tez mam ostatnio takie dziwne uczucie-mianowicie takie parcie na pochwe, szczegolnie jak robie siku... brzuszko mi dość często twardnieje ale raczej nie regularnie, no i dzidzia nie jest raczej przygotowana do porodu jesli chodzi o pozycje bo główke ma chyba na gorze (tak mi sie przynajmniej zdaje ze to uwypuklenie które wyczówam to główka) no powoli nasz organizm bedzie sie przygotowywał do porodu ale lepiejk zeby wszystko działo się w terminie ;) więc dziewczyny trzymajmy się-jeszcze troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku - jak dla mnie to ta spacerowka w fokusie tez jest nie do konca fajna,troche za wysoka,wyglada na taka starodawna. Wlasnie zaczynam pakowac torbe do szpitala,bo porod Kasi przyspieszyl mi tepo, a moj misiu do najlzejszych nie nalezy:-) wiec chyba pora zeby zaczec cos robic w tym kierunku:-) A wy? spakowane juz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowronku chyba zle doczytałaś-bo ja własnie pisałam o tej spacerówce w focusie że mi się nie podoba ;) dlatego raczej zdecyduję się na TEGO SENATORA ;) no chyba ze bede w wawie i spodoba mi się cos innego... ja jeszcze torby nie mam spakowanej-dopiero bede prała wszystko i prasowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) to tez ja tak siwku napisalam.Ze ta spacerowka w fokusie jest NIE DO KONCA FAJNA, bo za wysoka i jak z przed lat:-) mam nadzieje ze teraz sie zrozumialysmy:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Skowronku :D to widocznie ja źle zrozumiałam to co wczesniej napisałas, ale juz wiem o co ci chodziło :D ale nuuuudy 💤 normalnie kota dostaje juz od tego siedzenia w domu :O chciałabym mieć juz jak Kasia maleństwo przy sobie przynajmniej nie nazekalabym na brak zajęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozecie mi powiedziec jak wy to robicie ze macie tak roznorodne buzki,kwiatuszki i serduszka??? Bo ja to sierota jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ten wybór wózka jest dla mnie przeokropnie ciężką decyzją...Już mam normalnie dośc ogladania tych ofert.Poza tym oczywiście nie śpię o tej porze tak jak wiekszość normalnych śmiertelników. Ciekawe jak tam Kasia ze swoim Maluszkiem. ale ma fajnie!Zastanawiam sie też jak Szyt radzi sobie w szpitalu, bo mam przeczucie że jeszcze nie ma dzidzi. Ostatnio dużo leci mi siary z piersi. Czy to normalne? Macie podobnie?????????????? Chyba jednak pójdę do łóżeczka... Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka no mi tez wycieka praktycznie codziennie-ale raczej po troszeczku. ja wczoraj zasnełam po 22-o dziwo! ale obudziłam sie na siusiu około 2 i nie mogłam zasnąć-normalka :O no z tym wozkiem trudna sprawa....jak juz wczesniej pisałam wybieram sie dzis do wawy-moze tam znajde coś godnego uwagi w rozsądnej cenie. miłej niedzieli zycze :) choc pogoda raczej nie sprzyja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca-wózeczek fajny ;) nie za ciezki i nosidło tez w miare szerokie, no i firma dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek, wydaje mi sie tez ze i cena znosna,mam nadziej ze w tysiacu sie zmieszcze, bo nie ukrywam ze kasa wazna , zreszta dla kogo nie kurde tego sluzu to mam chyba za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Męczy mnie już ta bezsenność, wczoraj zasnęłam o mniejwięcej o 4.30, a wstałam o 8, córcia nie da dłużej pospać i szczerz mówiąc w ciągu dnia też nie zabbardzo mogłam się zdrzemnąć, jakoś trudno znaleźć mi wygodną pozycję, mam nadzieję, że rozwiązanie tuż, tuż. Siwku spojrzałam na ten mój wózek, nazywa się aro-max, ale sprawdzałam w necie nie ma takiego modelu, w sumie to było 4 lata temu, a pewnie co sezon produkują coś nowego, ale może w tej Wawie znajdziesz coś Ci odpowiadającego. A jeśli chodzi o bóle brzucha, to mnie ciągle coś kuje tam w dole, jakby mała napierała główką na szyjkę, ale to są chwilowe sprawy. Pewnie jeszcze dziś tu zajrzę, bo coś czuję że znowu sen mnie tak szybko nie zmorzy, no to tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usnęłam cos okolo 23, obudzilam sie po 4 i myslaam ze mnie skreci, maz spi, na zewnatrz ciemno, co tu robic, ok6 miałąm jzu dosc, ale usnęłam jesczze , wstałam po 8, masakra ztym spaniem , ale widze ze nie tylko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Strasznie macie z tym spaniem... Ja przynajmniej budzę się później, także jestem wyspana. A powinnyśmy teraz wyspać się \"na zapas\" na poczet pierwszych tygodni z dzieciaczkami!Wtedy poczujemy co to znaczy być zmeczonymi! DZiewczyny, mam jakąś wysypke na stopach(które są oczywiście spuchniete). Nie wiem co to , mozliwe że uczulenie na oliwkę do ciała Johnson Baby. Czy to możliwe - wyglądaja okropnie, takie kropki wypukłe a pojawiły sie po tym jak najpierw podrapałam stopy po kapieli (czasem swędzi mnie skóra w różnych miejscach) a potem posmarowałam oliwką. Co mogę z tym zrobić?Mam nadzieję że to nie jest niebezpieczne??????????????????????????? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka, kurde nie wiem co to jest, mnie etz okropnie skora swezdi i to wszedzie nie tylko na brzuchu, na poczatku pomagała oliwka bambino teraz nic nie pomaga, ale wysypki nie mam zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli chodzi o swedzenie to wam nie pomoge bo mnie nic nie swedzi. Chcąca z tym śluzem ostatnio mam podobnie, dziś rano tak mi poleciało-az strugiem po udzie -taki wodnisty, mleczny sluz....:O qrde mam nadzieje ze to nie wody juz wyciekają :O w wawie nic nie znalazłam jesli chodzi o wózki-byliśmy w świecie dziecka-ale tam ponizej 1000 nic nie było :O same mutsy, chicco...ehhh.... :( ale bylismy głownie w tych M1, media markt-bo siora kupowała do mieszkania kuchnie, zlew, okap itp. wiec po sklepach czy hurtowniach nie jezdzilismy- i tak nam ise zeszło...wróciliśmy o 19! no nic-w piątek nastepne podejście-z moim męzem-moze cos znajdziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Kasia ❤️ 🌼 👄 GRATULACJE!!!!! Cudne wieści! ...Ale SUPER! Mamy PIERWSZEGO LUTOWEGO DZIDZUSIA ! Skowronek- witaj u nas!!! Co do swędzenia to mnie swędzi brzusio i uda...mam małą wysypkę. Siwku- powodzenia w poszukiwaniach wózeczka, nie będe ukrywac że cieszę sie że mam to za sobą...nie miałabym teraz siły na takie poszukiwania. Wczoraj byliśmy na zakupach, gł. dla mnie ....pokupowałam sobie parę ciuchów jak już będę \"bez brzusia\"....sporotowe, na spacery z Mateuszkiem :)....i miałam dość (kręgosłup i girki odmawiały posłuszeństwa). Dziś uczę się i przygotowuję do jutrzejszej obrony......!!!! Troszkę się stresuję :o..... Spadam, bo idę jeszcze na kontrolę do dentysty! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla - trzymam mocno kciuki, choć na pewno Ty obronisz się świetnie - ja kończyłam studia z Martynką w brzuchu i te ostatnie egzaminy posżły mi najlepiej ze wszystkich ;) Siwku - ja mam to samo z tym sluzem, w poprzedniej ciązy też mi się tak pod koniec zdarzało i też się zastanawiałam, czy to aby nie wody juz podciekają... Dziś byłam na wizycie u gin. Ona zbadała Ph wydzieliny i stwierdziła, że jest prawidowa, czyli kwaśna, tymczasem wody płodowe są zasadowe. A jak chcesz pozbyć się watpliwości, to w aptece można kupić taki test - coś jak wkładka higieniczna, on zmienia barwę, jak w wydzielinie pojawiaja się wody płodowe. NA razie tyle - muszę się zająć dzieckiem :) Pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj jakimś cudem zasnęłam już o 1 :), pewnie te kilka nieprzespanych nocy dało o sobie znać. Kamillo, będę jutro trzymać kciuki i daj znać jak Ci poszło, :) Chcąca, wózeczek fajniutki, napewno będzie Ci dobrze służył no i oczywiście maleństwu.:) Siwku, ja też mam rano spory wyciek tej wydzieliny i to w sumie już od dłuższego czasu, myślę że raczej nie masz powodu do niepokoju, wody są przezroczyste. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ginekolog powiedział mi że ta mleczna wydzielina jest czymś naturalnym w ciąży. Moje stopy wyglądaja dalej upiornie - spuchnięte i z wysypką. Dobrze że w czwartek idę do lekarza, może mnie pocieszy i jakoś zaradzi na to wszystko. Poza tym mamy od dzis łóżeczko - piękne, czeka na naszą ❤️NIUŃKĘ❤️ Jutro rano badania - ostatnie- krew , mocz i odczyn Coombsa. Ostatnie spotkanie z pielęgniarka rzeźnikiem. BArdzo mnie to cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×