Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

tarara robie konkurs kwiatkow, wybieram i wybrac nie moge:o moglas przyslac jedno:P nie bylo by problemu;) Ale mam rozwiazanie, kazde zdjecie bedzie mialo swoj tygodniowy debiut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ myśl jest od autora Małego Księcia czyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numb no wlasnie, brzmial jakos znajomo;) tarara dalam rozowego:p ale mam piekna tapete teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie zrobic kawy:D Spac mi sie nie chce , bo dzis dlugo sobie pospalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO - nie milczeć proszę :) jak się nie podobały zdjęcia to wybacz:P seti :) kochana jesteś z tą tapetą :) mogę Ci podrzucić więcej takich kwiatów:P idę. napiszę rano. branoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara , to masz jeszcze, to oczywiscie ,ze chce:) To jutro po pracy mi wyslesz;) Dobranoc i lekkiego dnia w pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a nie mówiłam, że ja mam setki tysiące zdjęć? ja się tym \'zajmuję\' od kilku dobrych lat :) co prawda dopiero od roku cyfrówką :) wyślę:P dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem - i po pierwsze slucham trojki ;) slyszalem ta audycje kabaretowa, obecnie przycumowalem w warszawie a aparatu niestety - zbyt delikatny, ale mam zamiar cos z tym zrobic, bo a noz widelec ;) czekam na zdjecie motylka - bo nic nie przyszlo... Dobrej nocki i milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tangO - wysłałam i nie tylko motylka. cholera! a nie masz czasem problemów z kontem na o2?? bo wiesz, ja mam na o2 i ostatnio od jakichś 2 tyg to moje konto jakieś nidoestępne jest podobno :O i musiałam sobie zmienić. zaraz wyślę jeszcze raz... hmm Warszawiak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami trójkowicze:P kurczę. ale ekstra :D a minimaxy lubisz? bo ja bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tango dobranoc🖐️;) Chyba tez powedruje spac , bo straszne nudy dzis na forum:o, tylko jakos mi sie nie chce spac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja lubie:D I te audycje z pnia psycholoszka tez lubie;) zaraz sobie wlacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO - wysłałam. naprawdę:) jak nie dojdzie to nie wiem :O :O zdenerwuję się chyba :O :O złośliwość losu. nic to. mam nadzieję, że dojdzie. na tang0@o2.pl 3maj się. ja uciekam. o 7 wstaję i do pracy. och! ale odezwę się rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja też idę :O a głos Kaczkowskiego lubię bardzo też :) inaczej sobie wyobrażałam tego faceta niż jest w istocie... :P miałam okazję go widzieć. tangO - kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara az wejde sobie na stronke trojki i go oblukam:D To jutro ano sie odezwiesz jak nigdy:D To ja tez rano wstane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti no nie wiem czy on będzie... raczej nie. z tego co wiem to on nie lubi się pokazywac na forum :P trzeba jechać do trojki :P spać!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a rano tzn. po 8:) idę do pracy na 9 :D bo szefa nie ma :D hihi to wstań rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - milych snow i spokojnej nocki :) moze jakas ksiazka do poduszki? tarara - doszly, bardzo ladne :) widac kobiece subtelne i wprawne oko ;) bardzo dziekuje :) dobrej nocki :) postaram sie zajrzec rano - a na pewno po poludniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie ma jego zdjecia:o wszystkich prawie sa;) Jeszcze lubie glos Kuby Strzyczkowskiego:D Moz uda mi sie wstac:D Tylko zeby Twoj szew nie musial po cos wpasc o 8mej do pracy:o Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti jestem :D a gdzie Ty? a gdzie tangO? :P tangO - fajnie że Ci się podobają o ile to prawda ;) szefa na pewno nie ma, bo jest pojechał do Włoch, nie ma go dzis i jutro :P a poza tym, wiesz... ja mam nienormowany czas pracy... więc mogę nawet i na 10 iść :P tylko że wyjdę wtedy później... a to mi się już średnio podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że Kaczkowskiego nie ma? bo on nie lubi się ujawniać :) to taki dość wysoki facet z brzuszkiem, rude włosy, rude wąsy :) przyjemny, ale wyobrażałam sobie go inaczej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja :) wlasnie takie mi sie podobaja - drobiazgi ale jakie piekne :) bardzo mi sie podoba to zdjecie z szyszkami... co robie? wlasnie ide do pracy - odezwe sie po poludniu - w pracy nie mam internetu... Milego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma to ja uciekam :P ale śpiochy z Was :P będę pod wieczór dopiero. mam trochę do załatwienia po pracy na mieście :O miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie setunia :) śpiochu jeden Ty :P uciekam. będę potem. miłego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×