Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

To kwiatki suszone byly na lace juz? Takie piwa nie pilam chbya :o Pewnie smakuje podbnie do \"szampana\", co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, te kwiatki to ode mnie z działki :) takie specjalne od razu jak rosną to są suszone :P białe, żółte i różowe :) a to piwo dobre, coś a\'la szampan, masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy u mnie sa takie kwiatki, one polne nie sa? Za duzo zjadlam , teraz mi zle:o Musze sie opanowywac z jedzeniem chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, polne to raczej nie, ale wyglądają jak polne:P ja kocham polne kwiatki więc... nie moga za bardzo się różnic od polnych :P jeść trzeba. czasem mozna sobie na więcej pozwolić :) przejdzie Ci. a jak nie to... coś na przeczyszczenie :P żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPrzejdzie samo, nie bede sie przeczyszczac:Pale juz nic nie jem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nic nie jem dziś :P bo jak jem za dużo to czuję sie wielka ;) i źle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac mi sie chce przez to obzarstwo tylko:D a ja jak za duzo zjem to czuje sie ciezka :D Najchetniej to poszlabym spac:o ale chce sobie kabaret poogladac;) Chyba zaden \"cudny, wspanialy i wolny\"facet , po tym jak przeczyta co ja tu wypisuje nie bedzie mnie chcial:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara watpie, poki co , z tego co tu pisze wynika , ze -sie obzeram -pije piwo -marudze na wszystko co sie da -zasypiam na praktyki -troche balaganiara -sprzatam jak mam ochete -uzalezniona od kafe -miewam dolki czasami przejrzalam tylko cztery strony:D i prosze bardzo, az sama sie sobie dziwie:D P>S> fajnie tak sobie poczytac siebie co sie pisalo wczesniej, to prawie jak dziennik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia dla Ciebie 🌼 z tych wszystkich cech które wypisałaś mogę sobie tylko wykreslić te praktyki, bo już mam je za sobą :P ale za to mogę dodać: -trochę pozytywnie stuknieta :O -narzeka że jak wstaje to do pracy iść jej się nie chce (ale grzeczna jest i idzie:P) -czasem cierpi na bezsenność:P -nie lubi siedzieć w miejscu i szybko ją coś nudzi itp. prawie mam to samo :P najważniejsze, że dobrze nam z tym. nikt nie jest doskonały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ,ze jestes: -pozytywnie stuknieta -i nie mozesz usiedziec w miejscu, to ja zaliczylabym bardziej do zalet:D do poznej, milego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och umieram :O głowa mi pęka, strrrasznie :O wzięłam proszki :O właśnie czytałam sobie i aż zasnęłam :O idę umyć się i spac, bo już nie mogę normalnie :O seti, dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara cos za czesto Cie ta glowkja pobolewa:o Powinnas isc do lekarza!Bo sie od proszkow uzaleznisz i przestana dzialac! Ja ogladam kabarety na dwojce i caly czas sie brechatam:D To spij spokojnie:) I zeby ta glowa przestala bolec!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem :P wyspałam się i już nie boli mnie nic :P seti, ja już byłam z tym nie tak dawo u lekarza, nic mądrego mi nie powiedział:O idę czytać, trójki słuchać. cudne słońce. do potem! miłej niedzielki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy faceci sa - tylko pytanie w jakim sensie cudni? wyglad czy to co w srodku? Tych pierwszych latwiej zobaczyc tych drugich tez troche jest, ale trudniej wylowic, chyba ze ktos ma do tego zdolnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jak nie boli to git!:D Ja dzis pospalam prawie do 10:30to nie podobne do mnie b,wole wstawac wczesniej, bo poranki sa fajne:classic_cool: Ale przynajmniej sie wyspalam:D Ale sen mialam dziwny, bo snil mi sie ogromniasty pajak, ktory za mna lazil, chbya chcialm mnie ugryzc:D ale wyprowadzilam go na dwor;)i sie obudzilam. Ten sn pewnie stad , bo ostatnio widzialam spacerujacego pajaka w kuchni, wzielam go na szufelke i wynioslam na dwor;) Nigdy prawie nie zagladam do sennikow ale ten pajak nie dawal mi spokoju i przejrzalam 13nascie sennikow[moja mama ciagle je sobie zamawia:D]interpretacje dosyc sie roznily i nie wzielam do sibie tego co tam wyczytalam;) W horoskopy tez nie wierze i w ogole ich praktycznie nie czytam, w przeciwienstwie do innych, ktorzy musza przeczytac z kazdej gazety jaka wpadnie im w rece;) Co tak czytasz?:D To milego..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO - witam Cię tutaj :D a ja wiem skąd Cię znam i fajnie, że jesteś tutaj :) mam nadzieję, że będziesz zaglądał tutaj częściej, bo jak widzisz mojego topiku chyba nikt nie lubi i przewaga na nim kobiet :P seti🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, czytam te dzieje grzechu Żeromskiego :) za kilka godzin jadę do Łodzi - oj jak mi się nie chce :D najchętniej to w góry bym pojechała albo nad morze i pobiegała boso po plaży :) ja nie czytam horoskopów, nie wierzę w takie bujdy, ale wierzę w horoskopy dotyczące charakterystyki znaków zodiaku - przynajmniej ja jestem taka w jakichś 80% jak o mnie piszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja tez bym sobie pochodzila boso po plazy, najlepiej tak brzegiem plazy, zeby woda omywala mi stopki:D[buja w oblokach] Charakterystyka znaku zodiaku tez mi sie w miare sprawdza. Ja jestem wodniczka , a Ty? Juz chyba wiem gdzie widzialam *Tango*;) Chyba w \"barze\'. Dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, ja to myślę, że chyba w następny weekend wsiadam w pociąg i jadę gdzieś, bo normalnie nie wytrzymam :). ja jestem trochę szalona i mogę na dzień jechać nawet nad morze, dla tych paru chwil :P żeby połazić po plaży czy pogapić się na góry. już byłam tak nie raz, nieważne czy nad morzem czy w górach czy na Mazurach :D i nie żałuję. było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam świetne zdjęcie :D motylek na kwiatku, miałam to szczęście, że nie uciekł :P wyślę Ci potem setunia :D jak przerzucę z aparatu, chcesz? jeśli okaże się ładne na komp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara i tak sama pojedziesz, tak w ciemno:D Spontany sa najlep[sze i zawsze sie udaja, gorzej z planowanymi;) Ja tez jestem spontaniczna:D Jasne ze chce tego motylka lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja tak robiłam nie raz :D zwykle było fajnie. nawet sama jechałam jak nie miałam z kim... zwykle jak coś planuję to nic mi nie wychodzi :O wyślę potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok , moze nawet dam sobie na tapete:D, bo teraz mam pilkarza wloskiego:P Ide robic sobie obiad, czyli fasolke szparagowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie :) nie mylicie sie - zagladam czasem do baru... tararara - ja tez czasem mam cos takiego - wybrac sie chocby na chwile w plener - to nie jest szalenstwo - to potrzeba oderwania sie chociaz na chwile od codziennego zycia, to tez potrzeba znalezienia sie w naturze, odkrywania jej i siebie... Czy ja tez moge zobaczyc tego motylka? ;) A tak jak juz piszecie - jestem koziorozcem... Setunia - smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×