Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość motylkaaaaa
tang0 a ja Ciebie znam chyba z innego topicu baaardziej starego i jego juz chyba nie ma,sentyment mam do niego :) pozdrawiam setunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangO :) wyślę Wam coś potem :D bo tangO wiesz, to moje takie hobby, natura, martwa czy żywa, jakieś widoki itp. - na zdjęciach :D kocham to. nie wszystko mi wychodzi i jestem cholernie krytyczna... tak, potrzeba oderwania się od tego codziennego życia choc na chwilkę, ale teraz to jest mi tak potrzebne że pojęcia nie macie :O ja w ogóle kocham podróże jak na strzelca przystało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sentyment masz do tangO czy do tego topiku? :P bo to ciekawe... :P będę za parę godzin. jadę do swojego 2 domu :P 3majcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkaaaaa - niektorych topikow juz nie ma... jeden byl baaardzo stary ale wiem, ze jednej osobie z niego po ponad roku sie udalo - znalazla kogos wyjatkowego i z tego co wiem jest szczesliwa :) tararara - pytam, bo ja np bardzo lubie pofotografowac wlasnie nature - zwlaszcza na takich wyjazdach - pozniej ogladajac zdjecia jest do czego wracac... :) ja planuje wyjazd w przyszly i w nastepny weekend - na roztocze a pozniej czestochowa-krakow-zakopane - mam nadzieje ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkaaaa
mam sentyment i do topicu i do tang0 bo na nim byl :) ja po ponad roku tez jestem najszczesliwsza na swiecie i dobrze sie stalo jaks ie stalo :),czasem jednak cos zlego wychodzi nam na baaardzo dobre zycze Ci tang0 takiego szczescia jakiego ja teraz dostaje,kocham ,jestem kochana i czuje sie szczesliwa :) pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkaaaaa - dziekuje, to bardzo mile :) a jeszcze milsze jest to, ze jak piszesz jestes szczesliwa - najszczesliwsza na swiecie! - moje gratulacje :) ciesze sie razem z Toba :) ja poszedlem droga nie rozstawania sie - probowalem (probowalismy) znow odbudowac nasz zwiazek - nie udalo sie... jakies poltora miesiaca definitywnie sie skonczylo... Ale pamietam co pisaliscie, co Ty pisalas i teraz sobie przypominam - i nie poddaje sie. Bardzo dziekuje za solidny zastrzyk optymizmu :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tango, dziekuje fasolka jak zawsze pychotka:) jesli chodzi o podroze, to tez uwielbiam i gdybym wygrala w totolotka , to chyba wszystko wydalabym wlasnie na podroze, chyba zrobilabym sobie roczne wakacje :D Podrozowac sobie po calym swiecie, to chbya moje najwieksze marzenie;) Tarara zatem do wieczorka, krzycz jak juz bedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - krzyczę: JESTEM! :D szybko, bo rodzice mnei przywieźli :) a gdzie Wy jesteście? ptaki mi tak nabrudziły, cholery jedne (ale fajnie że są:) ), że mam co robić :P ja bym się wybrała w podróż dookoła świata :P nawet na rok. problem w tym, że... nie gram w totka :( a na rok chętnie bym wyjechała. czasami takie myśli mnie nachodzą i to rozważam... tangO - ja noszę aparat codziennie, bo a nóż widelec się cos trafi ciekawego, wartego sfotografowania :P najwięcej mam zdjęć kwiatów, chmur, bram itp. a jak już gdzieś jadę to nie ma, że nie mam aparatu :P na pewno Ci się uda, dlaczego miałoby Ci się nie udać? tak w ogóle to skąd jesteś? :D pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
hej Wam wszstkim. przeczytałam sobie pare stronek tego topicu i bardzo mi sie spodobal:) jednak czasami mozna trafic na sympatycznych forumowiczow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee no baa :D pewnie że jesteśmy: fajni :P cudowni:P sympatyczni:P spontaniczni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
pewnie jak ci faceci, ktorych podobno brak??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy faceci też są, ale nie rzucają się w oczy :) zresztą znajdziesz coś wtedy kiedy akurat tego nie szukasz... są pewnie i tutaj... a temat jest taki, bo... może lepiej mnie nie pytaj dlaczego :P najważniejsze, że jest fajnie, miło i sympatycznie... :) ja lubię tu zaglądać :) no gdzie jesteście?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie szybko :D pewnie tyle walowki mialas ze inaczej nie dalabys rady tego udzwignac:P Kochani rodzice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pessstka tacy na pewno sa tylko wrodzona skromnosc nie pozwala im sie tu ujawniac:D chyba pojde sobie na sloneczko poczytac ksiazke, bo dzis jeszcze nic nie czytalam, a dzien bez ksiazki to dzien stracony:classic_cool: tarara sluchasz moze wlsnie trojki ? slyszalas co ten prowadzacy tej Ance co napisala doradzil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa :P worek fasolki :P pudełko do ptaków pod klatkę żeby mi nie brudziły :P i jeszcze patyczaka wzięłam:P korzystając z okazji. wcale nie tak dużo. mama chciała zobaczyć jak mieszkam bo nie była tutaj jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
nie no oczywiscie, ze sa... choc ja ostatnio pomyslalam, ze jednak tacy chyba wymarli i machnelam na wszystkich facetow reka...no i wtedy co sie stalo?? spotkalam tego idealnego :) tzn to on w koncu dobil sie do mnie, bo jak sie okazalo od dluzszego czasu szukal juz namiarow.:P chyba rzeczywiscie sie nie rzucaja w oczy:P i dobrze. jeszcze ktos by mi go zabral:) tez zaczne tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej seti słucham właśnie ale nie wsłuchiwałam się... chyba taka audycja to teraz na okres wakacji leci, prawda? bo wcześniej było o tej porze coś innego.. a co doradził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam Wam cuś :P pewnie zanim się załączy to minie :P ale siebie nie wyślę :P też poczytam bo dzień bez ksiązki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie poszlam:D Tez sie za bardzo nie wsluchalam ale to uslyszalam:Anka to wyrzuc najlepiej te lody i pizze przez okno bedzie miala dwa problemy:D Widocznie napisala ze ma jakis problem i obiada sie pizza i lodami;) W sumie to jej dobrze doradzil ale tak malo delikatnie , to zrobil:o Tak na wakacje ramowka sie troche zmienila, a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti może jakiś kwiatek na tapetę sobie wybierzesz zamiast tego piłkarza? :P no chyba, że Ci się nie podoba, bo taki strrrasznie brzydki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem wolny, może ze skromności powiem, że nie aż tak cudny i wspaniały ale co tam:P i na dodatek słucham pinu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
a to nie trafiles ;) dziewczyny wola chlopakow co trojki sluchaja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara kwiatki przesliczne:) jeszcze chbya nie widzialam motyla z tak bliska:classic_cool: A teraz gdzie sie podziewasz? Nie moge sie zdecydowac , ktorego dac na tapete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem🖐️ byles tu poszukiwany przez jedna niewiaste;) Numb🖐️kto jest autorem tych slow , ktore masz w stopce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia fajnie że Ci sie podobają :P a myślałam, że nie spodoba Ci się nic... ten motyl.. no wiecie.. nie wyszedł mi tak jak chciałam :O czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numb stopka też mi się podoba :D uwielbiam złote myśli. chyba sobie spiszę te Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara jak moglas myslec , ze nic mi sie nie podoba ja jestem wrazliwa na sztuke:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zero odzewu i dlatego :O pewnie koledze też się nie podoba nic :O och, palnęłam kolejną głupotę :P mam tego setki setunia, tylko problem co wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×