Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Tarara kobietko , co sie z Toba dzieje?! Wracaj na topik:) Chyba, ze sobie odpoczywasz po cizkim dniu pracy:) Bede pozniej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti jestem :) mojego dołka ciąg dalszy :O w pracy pustka bo prawie wszyscy na urlopie... i tak jakoś dziwnie.. słucham G. Moore\'a :) niewyspana jestem też :O co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u kuzynki , bo ostatnio dwa tygodnie temu sie z nia widzialam:o Jej mala strasznie podroslo :)i sie pieknie opalila:D w przeciwienstwie do mnie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że miło spędziłaś czas :) takie dzieci to się szybko opalają ;) bo dużo na słonku są, a my starsi zwykle przed tym słonkiem się kryjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara zawsze mogloby byc milej;). To co dzisiaj tez \"poniewieracza\"saczymy:classic_cool: W piatek moze pojade do Twojego mista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wypijesz ze mną? jeśli tak to bardzo chętnie :) co ja mam zrobić, kiedy ktoś najpierw mnie chciał, kiedy ktoś za mą tęsknił, wtedy był dla mnie mało ważny, a teraz minęło trochę czasu i czuję że mi go cholernie brakuje??? och życie :O ooo a cóż Cię tu sprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja tak zawsze mam , ze jak ta druga osoba \"chce\" to ja nie, a opozniej jak juz nie chce to ja wtedy bym chciala:o No to pijemy \"wirtualnego poniewieracza\"[stuk puk szklaneczki:D] jade z kuzynka , bo ma odebrac paszport dla malej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wyslac Ci ksiazke @ \"dlaczego mezczyzni kochaja zolzly. Czas na superbabki\" ? :) :D jeszcze nie czytalam bo musze skonczyc z ta \"trzydziestka\", powoli sie rozkreca i robi dosyc ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre to jest :O tylko chyba z nikim nie czułam się taka szczęśliwa. teraz to wiem. jaki ja jestem głupek :O:O ja tak nie mogę :O seti jeszcze jednego poniewieracza do dna! wyślij ok? tytuł sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti nie chcę podawać maila na forum :D zaraz do Ciebie napiszę ech przecież pisałam już do Ciebie:D możesz wysłać obie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze ze mam te maile jeszcze;) sprawdzem:D obejrzalabym sobie kabaret:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti kochana:) idę ok? bo znów się nie wyśpię. dziś mnie po 5 ptaki obudziły. już nawet ręcznik na klatce na nie nie reaguje :O mam nadzieję, że wyślesz mi te ksiązki :) śpij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara mam nadzieje ze masz w miare pusta skrzynke, bo mi maila zwrocilo:o Wysle raz jeszcze, na pewno sie uda Wyspij sie smacznie i milego poranka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
Kasia wyslalem troche moich spostrzezen na temat tej ksiazki :) nie przeszkadzam w rozmowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
jak się zagłębie bardziej to jeszcze coś do ciebie skrobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti gdzie jesteś kobieto??? co u Ciebie? dziękuję za książeczki :D wydrukuję sobie i na pewno poczytam :D ja tylko na chwilkę, bo jutro mam rozmowę u szefa bo lada dzień mi mija rok w tej pracy. no i muszę się trochę przygotować, nadrobić jakieś zaległości na papierze i takie tam :P u mnie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti że tak spytam... Ty jesteś Kasia? ;) bo jeśli tak... to wiesz? ja mam 3 Kasie, wszystkie moje najlepsze kolezanki to właśnie Kasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara najwazniejsze , ze masz sie lepiej!!!!:) A u mnie to samo co kazdego dnia:D Chyba nic szczegolnego sie dzis nie wydarzylo;) Fajnie ze mozesz sobie ja wydrukowac ja niestety mam popsuta drukarke i nie da sie jej juz naprawic:D A lubie czuc ksiazke , a nie czytac wirtualnie:( ale chyba czeka mnie wirtualne czytanie;) Znowu na dywaniku u szefa:D Na pewno jutro uslyszysz mase pochwal na temat tego jak pracujesz:) Tak , mam na imie Kasia;)[troche nie lubie swojego imienia , bo takie pospolite i ma swoj wyrobiony stereotyp chbya juz, przynajmniej ja mam jesli chodzi O to imie:D] Wyczytalam na \'barze\" , ze Malutka polecila Ci jakies pyszne danie, a Ty juz je wyprobowalas;) Zdradz co to za pysznosci pichcicie , najlepiej od razu napisz jak to sie robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konri
Moze wyslac Ci ksiazke @ "dlaczego mezczyzni kochaja zolzly. Czas na superbabki" Nie wierzę,że ktoś mógł napisac coś tak głupiego... Facecie kochają dobry sex a nie jakieś zołzy,superbabki,superidiotki itd. Bierzcie lepiej to co daje wam życie teraz w tej chwili a nie jakieś pierdoły czytacie. Jak będziecie miały po 50, to owszem- bo niby co wam wtedy pozostanie? Ale teraz czas trochę pofiglarzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimek🖐️;) niski i🖐️nie doluj sie tak, wiecej wiary w Swoje mozliwosci! Pomaranczowy, jeszcze nie czytalam, mysle ze warto przeczytac, przeciez nie zaszkodzi;). Ja na ta lekture spojrze bardziej obiektywnie, nie ulegam latwo wplywa.Raczej podejde do niej sceptycznie, bo przeciez na Was facetow nie ma jednej \"recepty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konri - nie tylko siedzimy w książkach, a jeśli nawet trochę w nich siedzimy to dlatego że je lubimy :) od zawsze lubiłam czytać. wiesz, ja mam czas na wszystko. i nie myślę o tym co będę robić za 50 czy 25 lat, bo może nie być nic wtedy. nigdy nie wiesz kiedy jest koniec. ja wyznaję teorię: liczy się dzis i teraz. robię to na co mam ochotę, a nawet jeśli mam ochotę na czytanie jakichś wg Ciebie głupot, to sorry, ale to moja sprawa. swoją drogą, fececi mają czas na gry komp czy seks czy długi sen itd. i nie jest to strata czasu? bo dla mnie jest :P i nie uważam, że lat 50 to jest koniec życia i wtedy to nic, tylko czytać i czekać na śmierć i że \'figlarzyć\' (co to za słowo?? ) już nie można. Może i tak, ale jak się ma 80. chociaż, wiesz, moja prababcia miała 93 i jeszcze dobrze się trzymała i winem częstowała:) seti - Agata jestem :) kiedyś nie lubiłam tego imienia, ale teraz mi się podoba i chyba bardzo do mnie pasuje :P a to danie: już Ci mówię, chyba wolę bardziej swój szpinakowy sos :D ale to też jest ok. na 1 patelni dusisz 2 pomidory i tuńczyk z 2 puszek w sosie wł. na 2 patelni robisz zasmażkę z masła i mąki, dodajesz kilka łyżek mleka, potem 2 gęste śmietany i mieszasz ale żeby nie zagotować! a potem dodajesz te pomidory z tuńczykiem, doprawiasz do smaku. można makaron do tego wszystkiego wrzucić ale ja wolałam go sobie polać tym \'sosem\' :) smacznego ;) słucham Gonzalez\'a - polecam ;) ja odkryłam tę muzykę kilka dni temu. takie smutasy, ale piękne ;) no i wracam do tych swoich rzeczy z pracy, och! a potem ksiązka i żadna strata czasu :D ja to kocham i chyba na to co kochamy/lubimy nie jest nam szkoda czasu - to do Ciebie też konri! koniec. kropka. 3maj się seti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×