Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

tarara lataly w mieszkaniu . Widocznie nietoperze , to wytrrzymale ptaszki i przystosowaly sie do zycia w takim miescie jak Lodz:D U mnie zawsze mozna zobaczyc nietoperza jak sie sciemi ale po pokoju jeszcze nigdy mi nie latal, kiedys tylko mi jakis wrobel wlcial do pokoju:D Dobrze , ze sie nie lenili i zrobili wam ten net;) Ja chyba pojde sobie poczytac ksiazke;) Moja sis mnie \"opuscila\" i troche mi tak smutno samej:o Bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam zakończenie tej Twojej ksiązki, ale.. nie powiem ;) właśnie dzwoniła do mnie kolezanka z UK. kurde, wolałabym żeby ona tu była, a nie... :O jakoś mi tak... chyba zmęczona jestem. za dużo wczoraj chodziłyśmy:P no i jeszcze się chmurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mow jak sie skonczy, bo coz to by byla za przyjemnosc, gdbym wiedziala jak sie skonczy:D chyba rzucialabym ksiazke w kat i juz nie czytala dalej;) I co u kolezanki? Ale rozmowa przez tel to juz wiecej niz sam @:) Ja probowalam spac , juz prawie zasnelam ale mam mnie obudzila na obiad, na ktory i tak nie mialam ochoty:o Najchetniej to napilabym sie zimnego piwka ;) U mnie tez sie zachmurzylo i mam nadzieje, ze zaraz cos z tych chmur zacznie padac:::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat jest źle urządzony... czasem coś do mnie wraca jak bumerang jakieś stare, a może nie tak bardzo stare dzieje kogoś mi brakuje i rozmów z nim i wszystkiego to przez to że K. opowiadałam wczoraj o tym myslałam że ta ranka sie zagoiła jednak nie do końca :O i jakoś mi tak trudno wciąż niby nic nie znaczył, a jednak trudno mi :O i tutaj też zostałam sama. seti, zajrzyj choć na chwilę do mnie;) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto Ci powiedzial , ze zostalas tu sama🌻 Masz tu na mysli tego...co po pieciu latach.....? Nie mysl tyle o tym wszystkim, bo zle to sie moze skonczyc! Trzeba zyc i dzialac:) Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć seti :D nie, o kimś innym ;) ale się wyspałam chyba za cały tydzień :) książkę idę czytać. a potem do babci i później na urodziny a potem do siebie... a co Ty robisz dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ja tez sie dzis wyspalam:D Do babci na obiadek pewnie;) A na urodzinki do kogo? Ja tez poczytam ksiazke, nie mam wikszych planow na dzis. Ksiazka jest fajna tylko za za wolna ma akcje:D Jakas osa mi wleciala czy pszczola:o Mam nazieje , ze w razie czego nie ma alergii na ich jad:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja też mam nadzieję, że nie masz alergii :) jakby co uważaj;) urodziny synka mojej siostry ;) przyznaję, wolna akcja, to taka książka na sobotnie popołudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ,, a jestes moze chrzestna tego mlodego czlowieczka;) ile on konczy lat? Owad sobie chbya sam wylecial :D Ale alergii chbya nie mam bo jak bylam mala to mnie wlasnie cos uzadlilo i nic mi nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, nie jestem chrzestną:) ma 10 lat. moje dziecko chrzestne to dziewczynka i to córka mojego chrzestnego i w tym roku szykuje się jej komunia ;) czyli zaszaleję ;) dobrze że nic Cię nie ugryzło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam \"Maklowicza\" na Jamajce dzis gotowal;) ale tam fajnie egzotycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, nie oglądałam, wiesz, ja bardzo rzadko tv oglądam :D chyba tv dla mnie istnieć nie musi:) znaczy to już dawno odkryłam. jak jestem w Łodzi to w ogole tv nie włączam ;) ;) czytałam ksiązkę i prawie zasnęłam. musiałam sobie kawę zrobić. a takiej nie piłam już kilka miesięcy!! ;) a egzotyczne miejsca wszystkie są fajne:P jak będę bogata zwiedzę wszystko :D marzenia!! och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ale mnie zaszokowalas tym , ze zrobilas sobie kawe:D I co , pomaga po tak dlugim nie piciu jej?;) Pewnie tak. Ja tez sobie zrobilam bo mialam na nia ochote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem szokuję :P i zaskakuję :P pomogła. już mi lepiej :D ja zawsze lubiłam kawę. rzuciłam ten nałog po kilku latach :) zaraz jadę na imprezę. miłej niedzieli. miłego wieczoru! :P😘 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara to udanej imprezy:D Trzymaj sie i do wieczorka:) 🌻 P.S. Lubisz zespol Lao Che?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, znam i lubię :) nie tak bardzo, lubię inne bardziej, ale lubię ;) Ty też baw się dobrze. do potem!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti hello :) i wszyscy inni :D nienawidzę autobusów ;) jazda jak śledzi w puszce, beznadzieja. a myślałam, że wakacje i mało ludzi jedzie. dobrze że dałam radę wsiąść :O :O słucham mini(mega)maxa :D i znów mam jakiś kryzys :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D Bylam na spacerku dzis:classic_cool: pojadlam sobie troche jezyn ale jeszcze sa kwaskowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a ja dziś piłam nalewkę z malin czerwonych i z żółtych, obie pyszne :P ale polecam bardziej tę z żółtych. może odpowiedniego faceta mi brak :O seti chodź ze mną na piwo :) lelka... są tacy na pewno, oczywiście cudni i wspaniali to nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara oooooo nalewka z zoltych malin , tego jeszcze nie pilam:D ale oczywiscie pilas taka domowej roboty, tak?;) Siedzisz w \"barze\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę :] wypijam piniewieracze domowej roboty moja ciocia takie robi, pyszne robi :D była brzoskwioniowa, malinowe do wyboru do kolowu i nawet miętowo-cytrynowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wchodzi w sklad \"poniewieracza\"?:D Ja mam chyba nawet ksiazke jak robic domowe nalewki i wina , musze kiedys cos \"upedzic\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara--> optymistko...moze optymiz to choroba? ;) ja nie spotykam, albo przegapiam bede sledzila watek, a teraz ide odreagowac.. dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelka trezba być optymistą, życie takie smutne... optymistką jestem ale dołki też miewam, czasem często :O zaglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo seti a ja takiej księgi nie mam ponieieracz - nie wiem co w niego wchodzi, jest cholernie mocny i łatwo się zalać i zapomnieć wszystko a czsaem o to chodzzzii :D ;) lepiej nie wiedzieć co w skład wchodzi ;) ważne że dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×