Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Gość extazka
tulipan czesc ale niewiem ktora ????poprwaej jest kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie, czy pasują do osoby niskiego wzrostu 163, lekko zaokrąglonej kalie, mam sukienkę w kolorze capuccino. Sukienka jest skromna, nie ma ozdób w postaci falban, świecidełek. Nie wiem jakiego koloru powinny być kwiaty. Myślałam o białych kaliach z dodatkiem pomarańczowych drobnych kwiatów, ale nie wiem czy będzie pasowało. Jestem ciemną szatynką, mam ciemno brązowe oczy i ciemną karnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
TULIPAN DZIEKUJE ZA PODANIE DOBREJ STRONY..LADNA I SKROMNA SUKNIA....MOZESZ SOBIE POZWOLIC NA BOGATA WIAZANKE SLUBNA..SPLYWAJACA POLECAM...ZEBY SIE ODZNACZALA NA SUKNI......NP,Z CALI Z STORCZYKOW...Z ROZ......GDYBYS MIALA Z STRORCZYKOW MOGLABYS WTEDY SOBIE WPIAC JEDEN KWIAT W EWLOSY BO TO KWIAT KTORY TAK SZYBKO CI NIEZWIEDNIE,,IGWARANTUJE ZE WYTRZYMA CALA NOC,,BO ZROZA TO ROZNIE BYWA PRZEWAZNIE BEZ WODY SZYBKO KLAPIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ADRAINA WITAJ....CO DO TWOJEGO PYTANIA...NIEPROPONOWALABYM CI KOLORU CAPUCINO Z BIALYM BO TO TROSZKE NIEBARDZO PASUJE ..JAK NAJBARDZIEJ PASOWAL KOLOR POMARANCZOWY NP.CALIE TYLKO WTEDY MUSZA ONE SPLYWAC NIEMOZESZ MIEC WIAZANKI OKRAGLEJ TEN BUKIET MUSI CIEBIE WYDLUZYC OPTYCZNIE WYSZCZUPLIC...WIEC FAJNA WIAZANKA BYLABY GDYBYS CALIE POMARANCZOWE BYLY ULOZNE FIKUSNIE NIEASYMETRYCZNIE KTORE BEDZIESZ NIOSLA NO BOKACH RAK JAK DZIECKO ZWIAZNE W MIEJSCU GDZIE BEDZIESZ TRZYMALA REKA LADNA ATLASOWA KOKARDA I PUSZCZONE Z CALI DLUGA TRAWE ZAKONCZONE NA KONCACH KORALAMI ZLOTYMI BEDZIE WTEDY KONTRAST.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję,czy w maju nie ma problemu z kaliami? a jaki kolor radzisz? moze masz jakiś wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaza218 podaj mi prosze swojego maila, bo mam pytanie na priv do ciebie:) z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ineska czesc przykro mi bardzo ale niepodaje emalila..jesli masz sprawe to zapraszam na moja strone z tematem... jak u was przygotowania do slubu 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tulipan mierzyłam taką suknie jak twoja :) jest przesliczna :) o wiele piekniejsza niz na zdjeciu :) gratuluję wyboru. Skromna a zarazem kobieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ineska masz sprawe to napisz tu na forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extaza 218 a co powiesz na taką suknie?? jakie kwiaty?? http://www.sinceritybridal.com/eu_po/collection.php?linenum=0&totlines=-1 model 3234 ten o kolorze kości soniowej z fiszbinami w kolorze cappucino Zawsze marzyłam o różach ale jakies?? Jesli chodzi o kwiaty to chciałam zeby jakoś tez z sylwes\\tka współgrały a chuda nie jestem,,torche okragła buzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nei dopisałam.. oczy niebieskie.. niewysoka jestem, sporo niższa o jakies 20 cm niższa od narzeczonego.... co moze wydłużyc?? Suknia w kształcie litery A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do madziunick : a jakie bedziesz miala uczesanie? wlosy dlugie i rozpuszczone czy upiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleurka
do madziunick : i czy narzeczony ma jakies elementy kolorystyczne w swoim stroju?ogolnie raczej nie proponowalabym ci kolorow bardzo intensywnych i kontrastowych jak czerwien lub bordo oraz duzych kwiatow typu lilia- optycznie beda wygladaly ciezko przy twoim wzroscie i jasnych wlosach. Osobiscie uwazam tez ze wazne sa twoje upodobania bo to ty bedziesz niosla wiaznke :) Ja bym widziala dla ciebie np. wiaznke okragla ale nie za duza z roz (glownie miniaturowych) w kolorach lososiowo- rozowych - taka mocno kwiatowa, prawie bez zieleni= lisci - romantyczna, lub waniliowo - lososiowa lub waniliowo- rozowa (w cieplej tonacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
Ekstazko, a co dla mnie? Jestem dosc niska blondynka o ciemnych oczach. Suknia bedzie biala z szerokim prostym dolem (szerszym niz na zdjeciu - bo bede miala szersza halke, juz mierzylam) i gora wyszywana tylko krysztalkami. Do tego dlugi welon. Suknia ma dlugi podpinany tren. Jaki rodzaj kwiatkow? Dodam ze nie chce absolutnie roz. Jaki ksztalt i kolor? Z gory dziekuje. http://www.sinceritybridal.com/photos_sml/3239_s_061026213038.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
cos nie chce wejsc. Niestety musi wystarczyc opis. Suknia jest z satyny na gorsecie a z satyny przykrytej mgielka organtyny na dole. Kroj dosc prosty - troche szersza litera A bez udziwnien. Jedyna osdoba to duzo krysztalkow na gorsecie i wiazanie gorsetu z tyly satynowymi wstazkami. Welon tez bedzie prosty i cieniutki jak mgielka. Bez rekawiczek. Kolor - biel. Pan mlody ma ciemny garnitur i biala koszule, musznik i kamizelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowonog
Sorki za skoty myslowe i bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstazko, aha zapomnialam dodac, jestem osoba filigranowa, o hiszpanskiej urodzie, niebieskie oczy, a moj przyszly malzonek bedzie w kilcie szkockim. suknia jest oryginalna, wiec... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluerko chyba trafiłas w mój gust:) jakos nie wyobrazałam sobie siebie z długimi zwisajacymi kwiatkami.. Najbardziej myślałam włąsnie o takim bukiecie z róż jasnych i raczej z kwiatów tylko... Jesli chodzi o upięcie to mam włosy tylko do ramion ale da sie je upiąc... nie wiem tylko jeszcze jak..buzie mam dosyc okrągłą wiec mysąłłam ze może jak zepnę je jakos do góry to mnie to podwyższy i wyszczupli?? ale jeszcze nie wiem jak.. zobaczymy.... Choc moze rozpuszczone loczki jakies fantazyjne?? Co do mego narzeczonego to dadatek kolorystyczny to tylko butonierka w jasnym ecru kolorze i taka sama kamizelka choc nadal sie zastanwaiamy czy nie dobrac jakiegos fraku zamiast standardowego garnituru.. jeszcze nie dobieralismy niczego.. wiec nei wiem jak będzie w tym wyglądał... Wzrostu ja mam 165 a on 183.. tez blondyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka 82
witam mam sukienke farage galaxy http://www.allegro.pl/item186212299_farage_galaxy_4000.html z tym ze jestem drobna mam 172cm i 50kg ....jaki bukiet do mnie będzie pasował i to tej sukienki.....na początku chciłam kolor kremowy ale chyba będzie sie zlewał z sukienką ....bardzo podobaja mi sie kwiaty pomaranczowe ...wiem napewno ze bordo i róz odpada bo nie lubie tych kolorów sukienka jest rbardzo bogata wiec czy moge poszalec z bukietem i rodzajem kwiatów czy ograniczyc sie tylko do róż??? bardzo prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka 82
dodam ze ma krótkie włosy (na chłopaka) kasztanowe oczy zielone....bede miec równiez bolerko do sukienki koronkowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohema
Witam, oto moja suknia http://www.slubne.com.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1515&cmd=show_item&pos=1&shift=5 proszę o poradę jaki bukiet i z jakich kwiatów pasowałby, z urody jestem trochę podobna do tej dziewczyny ,która prezentuje tą suknię, wzrost 177cm,rozmiar 40/42, suknia będzie w kolorze jasnej śmietanki prawie biała. Pozdrawiam i proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×