Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość tita77
DO SIUNIAK czesc mam b.wielka prosbe. Czy moglabys przeslac na moja poczte "mini kursik na zele" i inne linki zwiazane z zelami te ktore przeslala Tobie Wiola .Prosilam wczesniej dziewczyny ale jakos "olaly " moja prosbe. Serdecznie pozdrawiam moj adres: michnia26@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita77
wysylas jeszcze raz moj adres bo przytym pojawily sie jakies dziwne znaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tylko jak ja mam poznac czy to jest dobrej jakosci? :( nie poznam...bo to I moje produkty, ale narazie i tak sie dopiero bede uczyc wiec mysle, ze moze byc :) jakby ktos cos wiedzial na temat tej firmy to napiszcie pilsssssss.Bede wiedziala na przyszlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile zechca zwrocic oni maja pelno negatywow bo nie wywiazuja sie z obowiazkow i wcale nie musza zwracac kosztow itp nails design ciezko rozpoznc lepiej podac nick z allegro albo linka w sumie na allegro kazdy sprzedaje ten sam szmelc tylko inaczej sie nazywa zwroc uwage na to ze pojemniczki na wielu aukcjach sa te same a inna firma ale wiecznie ta sama perfekcyjna NIEMIECKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mam jedno pytanie. FREZARKA. Czy to bardzo ułatwia pracę? Zapewne tak... Ktos uzywa frezarki przy robieniu akryli badz zeli? Zastanawiam sie nad zakupem jej...Napewno duzo szybciej sie robi niz recznie. Ale chcialam zapytac o Wasze zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacznie ulatwia prace, ale tez troche kosztuje na te tanie nie warto wydawac kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie uzywam bo na razie mnie nie stac wiec wiecej nie pomoge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to teraz kolejne question :) Poniewaz zaczne dopiero co cwiczyc, pomyslalam o specjalnej dloni do cwiczen. Jak sie na tym pracuje? Bo musze cos miec. A nie chce od razu robic na sobie, tym bardziej na kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym pocwiczyla na kims taka reka na niewiele ci sie przyda bo to ani skorek nie ma ani nic wiec zero trudnosci :) popros znajoma albo mame i staraj sie zrobic jak najlepiej :) a ty nigdy nie robilas? bo jesli nie to moze lepiej pierwsze sprobowac na czyms a potem na kims akryl szybko schnie wiec trzeba szybko pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nie robilam :) wiec dlatego wlasnie chcialabym chocby na pierwsze 2 razy..chociaz ja wiem czy sie oplaca...a z drugiej strony boje sie od razu robic na czyjejs rece, ale zawsze jest aceton i mozna zdjac akryl nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz racje na takiej sztucznej to zero trudnosci wiec....bez sensu...trzeb zaczynac od trudniejszych rzeczy a nie latwiejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj na sobie najwyzej zdejmiesz jest specjalny plyn do zdejmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz o acetonie? a co z ta linia stesu, wiem co to jest tylko chcialam zapytac o zwiazek z robieniem akrylowych pazurkow. ale zasypuje pytaniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz nakladac to pamietaj ze -1 mm od skorki zostaw bo inaczej zalejesz skorki i bedzie odpryskiwac -nakladaj po bokach cieniej a na srodku grubiej tam gdzie linia stresowa zeby zrobic ladna gorke, tak zeby z profilu i z kazdych stron ladnie i rowno wygladala :) jak nalozysz za cienko to moze sie zlamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziekuje :) bo akryl naklada sie od brzegu do walu prawda?? juz zapomnialam tak dawno mialam robione akryle :) ale niedlugo powtorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dokladnie jak naklada sie akryl to nie pamietam bo robilam raz i to dawno nie moge przy tym pracowac bo strasznie smierdzi a ja mam astme wiec o dokladny opis musisz prosic inne laski :) ten plyn to glownie aceton ale cos tam jeszcze o ile dobrze pamietam ja nie uzywam bo robie zele a zelu nie rozpuszcza nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieje, ze ktos sie odezwie jeszcze... ;) ale dzieki bardzo za pomoc ;) juz Cie nie mecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy i tak sie nudze w pracy :) zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki ;)) poza tym nie moge nikogo znalezc kto robi akryle :(( wiekszosc zelowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mniej lasek je robi ale moze ktos sie znajdzie :) albo idz do salonu i popros o zrobienie i patrz dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ogladam niektore blogi, czytam, ze dziewczyna robi zawodowo paznokcie i jestem w szoku :( niektore sa nie tyle ze brzydkie, ze wzor mi sie nie podoba , bo to kwestia gustu, ale przy np.frenchu widac roznice miedzy tipsem a bialym akrylem ktory pokrywa jeszcze tipsa - nie wiem czy wiecie o co mi chodzi.Gdyby byl tylko tips zrobiony jako bialy to ok ale za tipsem jest jeszcze bialy akryl i widac ta roznice!!!i to na zdjeciu!! okropnie to wyglada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zrobienie to zrobi mi znajomej mama ktora robi juz od kilku lat - chyba od 7.wiec jestem spokojna, bo ona sama ma ladne pazurki choc naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnecioX
to znowu ja i mam kolejne pytanie,kiedy juz naloze bisly akryl na koncowkach alby zrobic french to reszte paznokcia tylko uzupelniam np bezbarwnym akrylem czy calego paznokcia (takze z biala koncowka )pokrywam ? i jeszcze jedno:jak z zatapianiem ozdob?kiedy mam je zatapiac?a jak z brokatem?czym wogole sie go naklada?posypuje sie normalnie palcami czy jest do tego jakis pedzelek lub cos w tym stylu?? dziekuje z gory!!::*:*:**:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ta znajoma ci pokaze mniej wiecej jak sie robi najlepiej powiedz ze chcesz tylko dla swojego uzytku bo bedzie sie bala ze kokurentke sobie wyuczy :) z zelami jest to samo czasem laski robia dlugo a jak patrze po ich stronach na galerie to widze ze krzywo wypilowane nierowne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnecioX mysle ze caly trzeba pokryc akrylem razem z biala koncowka tak samo jak przy zelach co do ozdob to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala koncowke tez pokrywasz akrylem z tego co pamietam :) zeby byla jedna calosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephi no wlasnie szok z tymi profesjonalistkami co niektorymi ;) a z ta znajoma to tak jak rodzina wiec nie obawiam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie martw sie na pewno wszystkiego cie nauczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie uczyli ze jak jest poder rozowy to nakladamy do bialej koncowki ale jej niepokrywamy, musie rowniutko przylegoac do bialej. Jesli akryl jest clear-bezbarwny mozna na caly , ale z zycia ladne są te niepokryte. co do brokatu to mozna w osobny pojemniczek odsypac troche pudru i troche brokatu, zalezy ile go chcesz miec , potem moczyc pedzelek do akrylu w liquidzie a potem do tej suchej pudrowo brokatowej mieszanki i na paluszki. wieksze ozdoby kladlam na swieżutko cienko polozoną mase - jak zastyglo - nalozyłam znowu i polerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×