Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

do niedidzwiedz.Tak żele la femme są kiepskie.Ja tez nie byłam zadowolona z żeli sun flower mimo iż jest wiele dobrych opinii z doświadczenia mam inne zdanie.Polecałabym activ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wisieneczka.Ja mam ten żel z pierwszego linka i jestes z niego zadowolona.Zel sun flower mialam ale nie byl rewelacyjny jak dla mnie i zrezygnowalam z dalszego stosowania jego.Natomiast zel ladys nails jest atrakcyjny cenowo ale nie znam opinii na temat tych zeli i wiem ze konieczny pod nie jest bonder z tej firmy a kosztuje 59zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niedodzwiedz-> mi na poczatku robilo sie to samo przy piłowaniu, tipsy sie darły, ale moja kumplea powedziala mi ze zle [iłuje pod złym kątem i dlatego nierówno szło mi zacieranie granicy, musisz potrenowaci uzywac dobrego pilniczka w nim jest siła :D wisienieczka ja nakładam 1 zel emmi neil podkład tzw grundier, potem warstwa budujacego, potem nastepna i w zaleznosci co robie czy potrezbue cos wtopic czy nie ( jaies ozdoby), ale srednio sa to 3 warstwy zelu budujacego, na oniec jescze matowie i przelatuje cienka warstwa zelu nabłyszczającego- sa wtedy super swietliste. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze napisałyscie o tzw dlutkach, juz od dluzszego czasu zastanawiam sie czy go nienabyc, a poczatku french dla mnie byl okropny, wychodzil mi jako linia łamana hehe, ale teraz jest juz niezle nawet sobei potrafie zrobic ładna linie usmiechu:) ale skoro polecacie i mnei wysilku to kosztuje to chyba warto zakupic???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv..
Podpowiedzcie czy jest jakas rada na bardzo gesty zel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
do kaarlinkaa. Bardzo Ci dziekuje za podpowiedz, ze moze to wina piłowania.Jesli jest jakis znany Ci sposob, to prosze wytłumacz mi...:-)wczoraj juz mialam wystawiac sprzet na allegro, bo tak mnie wkurzylo juz to zakladanie. Gdyby nie te przeswitujace kiepskie zadziory, to tipsy wyszly mi b. ładne:-)poza tym u drugiej reki(robilam sobie) nie moglam przykleic tipsów i w przypływie szału ściagnełam i z reki juz gotowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do dziewczyn które robią pazurki u klientek w domu. Czy każda z Was ukończyła jakiś kurs? Bo ja robię pazurki sobie i ewentualnie rodzinie i jest ok i nie wiem czy ten kurs na początek jest niezbędny? Czy wszystkie zaczynałyście od kursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dzieki dziewczyny za podpowiedz hehe caly czas sie zastanawiam jaki zamowic ten zel... hehe wiem po wypowiedziach ze ten z emmi jest bardzo dobry ale chcialambym sprobowac jakiegos innego zeliku...i chcialabym zeby ta czasowa zmiana nie byla wtopą hehe :) :) aha marlenka887 nie wiesz moze czy jest zel jednofazowy z emmi??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisieneczka ja moge Ci odpowiedzieć :) jest żel jednofazowy z emmi bo dzięki uprzejmości Marleny zamówiłam taki i właśnie dziś od mnie dotarł :) wieczorem napisze Wam jak się nim pracowało, bo czekam na klientke :) ja trzymam żele w lodówce :) niestety na żel mocno gęsty nie ma chyba żadnego sposobu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkująca78
Czesc Dziewczyny 🌻 Mam kilka pytan i wątpliwości - będę bardzo wdzieczna za pomoc :) Dopiero zaczynam zabawe z tipsami i żelem... poszukuję instrukcji krok po kroku ale znaleźć nie mogę... chcialabym dowiedziec sie jak i kiedy (w ktora warstwe) wtapiac cyrkonie (ewentualnie inne ozdoby), jak nakladać żele do frencha ( tips jest naturalny i nie bardzo umiem sobie poradzic z nalozeniem żeli french :o) itp podstawowe informacje... Zaczynam sie juz gubic w tym wszystkim... zdawalo mi sie że kobietka ktora robila mi pazurki przemywala kazda warstwe cleanerem... ale wyczytalam ze wcale tak sie nie robi... nie no po prostu tysiac pytan i watpliwości :( sama jakos nie bardzo sobie radze :o Czy ktoraś z Was ma moze jakas instrukcję lub kurs krok po kroku? Z góry bardzo dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do poczatkujaca78 ja nakladam ozdobki na druga warstwe zelu,i po nalozeniu ozdob pedzelkiem przejezdzam wokol palca zeby zel nie splywal na skorki..... a frencha robie wtaki spodob ze... najpierw nakaldam french mniej wiecej do polowy na wszystki palce u lewej lub prawej reki,wycieram z pedzelak nadamiar frenchu...nastepenie przykladam pedzelek i zataczam tzn ''linie usmiechu'' no i do lamapki jesli jest taka potrzeba to ta czynnosc powtarzam dwa razy na kazdej raczce....mam nadzieje ze cos z tego zrozumialas hehe pozdrowki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
czy ktos powie mi jaki jest sposob pilowania tipsow clear, zeby nie "darły" sie? tylko w jedna strone pilowac, a nie w te i spowrotem...u kresu wytrzymałości juz jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do początkująca 78.Jeśli chodzi o zatapianie ozdób to zależy co się chce zatopić.Jeśli robisz paznokcie brokatowe to najlepiej żel zmieszać z brokatem, ale należy to zrobić na kilka godzin przed robieniem pazurków żeby w żelu nie było bąbelków powietrza.cyrkonii zazwyczaj się nie zatapia bo one są grube i taki paznokieć nie byłby estetyczny a gdy sie je spiłuje to stracą blask.Cyrkonie ja daje pod ostatnią warstwę na klej i żeluje ja i wtedy trzyma sie wystarczająco ale mimo wszystko odstaje.Jeśli chodzi o inne rożne ozdoby to daje je na pierwszą warstwę żeby dobrze wszystko zatopić a jak wtapiam tzw kółka cd to daje 4 warstwy żelu bo one są grubsze.Jeśli chodzi o french to ja najpierw kładę przeźroczystą warstwę żelu do połowy paznokcia i do lampki a następnie na końcówce kładę żel biały i ponownie do lampki potem od góry paznokcia czyli od skórek do miejsca gdzie jest biała końcówka daje żel mleczny biały albo różowy i do lampki a potem na całość paznokcia znowu żel przeźroczysty.Jeśli chodzi o przemywanie cleanerem to przemywam paznokcie przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu w celu odtłuszczenia płytki a potem przed ostatnią warstwą nabłyszczającą.Po warstwie budującej czyli pierwszej i drugiej nie przemywa sie ponieważ kolejna warstwa żelu musi miec przyczepność.Mam nadzieję,że troszkę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do dziewczyn które robią pazurki u klientek w domu. Czy każda z Was ukończyła jakiś kurs? Bo ja robię pazurki sobie i ewentualnie rodzinie i jest ok i nie wiem czy ten kurs na początek jest niezbędny? Czy wszystkie zaczynałyście od kursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue flower wszystko zależy czy chcesz robić to dobrze, czy chcesz zarabiać, czy zalezy Ci na dobrej jakości :) choć szczerze to na kursie nauczysz sie podstawy, a reszta to i tak trening :) robiłam paznokcie żelem emmi, dobrze się nakłada, nie zlewa na skórki, ale miałam troche pęcherzyków -choć to chyba wina tego że żel doszedł dziś dopiero paczką i nie zdążył się ustać :) tak więc ... Marlena dzięki za polecenie tego żelu, myśle że jeszcze będę go kupowała jeśli klientki będą zadowolone i nie będzie się z nim nic działo złego :) zamówiłam też zel od star nail, zobaczymy jaki ten będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Hej babeczki. Mam mały problem, do frencha mam zel gabrielle, ale wychodza mi jakies smugi i nie podoba mi sie, czy to jest wina zelu, czy pedzelka?A moze podpowiecie, niedrogi, dobry biały zel, ale nie mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
I jeszcze jak mozna poprosic o wytłumaczenie jak zrobic frencha dłutkiem i o jakim dłutku mowa? Czy tym do skorek?czy takim z kuleczkami na koncu tzw sonda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zosienka
Jak umawiacie sie z klientkami w domu, jak nie chcecie robic u siebie?? I jak szukacie klientek, ja mieszkam w nieduzej miejscowosci, rozlepilam ogloszenia, ale jakos brak odzewu, moze cos podpowiecie???Rozumiem, ze jest to praca nie opodatkowana oczywiscie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka21
WITAM MAM PEWIEN PROBLEM DOTYCZACY ZAKłADANIA TIPSóW ZELOWYCH NIESTETY ALE MI ODPADAJA JUZ PO 2 DNIACH CO JA ROBIE NIE TAK POWIEM WAM POKOLEI JAK JE ZAKłADAM A WY MI POMOZCIE I POWIEDZCIE CO ROBIE NIE TAK ZACZYNAM!!!!!!!!! 1. ODPYCHAM SKóRKI 2. ODTłUSZCZAM PAZNOKIEC 3. PIłUJE PłYTKE PAZNOKCIA PILNIKIEM CZARNYM OSTRYM 4. DOBIERAM KSZTAłT PAZNOKCIA 5. PRZYLKEJAM GO DO PłYTKI 6.OBCINAM GILOTYNKA 7. PIłUJE PAZNOKCIA SZTUCZNEGO DOSTYC MOCNO AZ W NIEKTóRYCH MIEJSCACH JEST BIAłY 8. ODTłUSZCZAM 9, NAKłADAM ZEL BUDUJACY PO LAMPE POTEM WYKONCZENIOWY NA CAłY PAZNOKIEC DO SKóREK I POD LAMPE POTEM SCIERAM ODTłUSZCZACZEM NOI KONIEC PROSZE POWIEDZCIE CO ROBIE NIE TAK POWIEWAZ POZYCZYłAM PIENIADZE NA TEN SPRZET ALE NIESTETY NARAZIE NIC MI SIE NIE ZWRACA TYLKO KLIENTKI MI PRZYCHODZA ZE PAZNOKCIE ODPADAJA BłAGAM PROSZE O POMOC NA MAILA BARDZO PROSZE O WSZELKIE INSTRUKCJE BłAGAM MUSZE PIENIADZE ZWRóCIC 300 Zł A NARAZIE JESTEM JESZCZE NA MINUSIE MAM NADZIEJE ZE MI KTOS POMOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
cos mi sie wydaje, ze robisz bład z cleanerem, poniewaz przemywasz nim przed opiłowaniem, natomiast powinno byc PO opilowaniu w celu oczyszczenia paznokcia z pyłku(+pedzelek) i wtedy kleisz na czysty pazurek...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
do edzia 23 Lwo i jak tam twoje pazurki z gabrielle trzymaja sie moje sa ok ale kolezance zrobilam i po 2 dniach 2 sie zapowietrzyly:(a swoje mam juz ponad tydzien i nic ODPUKAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Prosze o pomoc na moje pytanka powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
do lizuska- a u mnie na odwrot:( Kolezance zrobilam ponad tydzien temu i sa superowskie- nic sie z nimi nie dzieje, a u mnie na niektorych pazurkach powietrze podeszlo:( Nie widac tego zbytnio ale mnie denerwuje. Moze za malo zelu dalam przy skorkach... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do margolino -jesli moge Ci cos polecic to bylby to zel z emmi do frencha...ja go uzywam i jest naprawde fajny cena za 15ml to ok 40zł.A tak pozatym moze nakladasz za malo tego frencha lub nakladasz go nie rowno,wtedy moga pojawiac sie smugi...sprobuj nalozyc go troszke wiecej...mam nadzieje ze to cos pomoze:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedodzwiedz
heloo...podbijam swoj watek-jak pilowac prog tipsa clear, zeby sie nie "darł" jak papier? podpowiedzcie, bo inaczej zapiluje sie na smierc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
dzieki wisieneczka, bede probowala wg twojej rady, a polecasz inne zele z emmi, bo tak sie zastanawiam nad ich kupnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedodwiedz nie piłuj na maxa bo spiłujesz całego tipsa i potem on odejdzie jak papier, piłujesz tylko tyle aby nie było widać różnicy między tipsem a naturalnym paznokciem :) a tipsa clear poprostu matowisz całego :) Margolino też polecam french od emmi, wczoraj nałożyłam na jednego tipsa gabriela a na drugi emmi i emmi wyszedł ładniejszy, taki biały i bez smug a na gabrielu wyszła mi jakaś nawet kulka powietrza :( dłutko to sonda :) nakładasz i potem pomału rozciągasz na paznokciu :) ja nawet takimi lekko kolistymi mruchami go rozcieram Mała Zosieńka możesz umawiać się u klientek w domku :) a szukam najczęściej przez znajomych i ich znajomych :) powodzenia Anitka moim zdaniem to chyba przesadzasz z tym piłowniem jak tak piłujesz to zrobisz krzywde klientce :( ja robie tak: -odsuwam patyczkiem skórki -blokiem !!!! matuje delikatnie paznokcia -odtluszczam -kleje tipsa -daje troche primera na sam paznokiec naturalny (nie na tipsa) -pilnikiem piłuje całego tipsa, linie łączenia i potem delikatnie jeszcze razem tipsa z panokciem aby nie było widać łączenia -dobrze pędzelkiem usuń pyłek -nakładam żel cienko jako podkład -nakładam grubsza warstwę, ozdoby i do lampy -kolejna warstwa aby dobrze zatopic ozdoby -i tu albo jeszcze jedna warstwa żelu, albo odtłuścić i blokiem piłujemy pazurka aby nadać mu kształt -ostatnia warstwa żelu nie za cienka i nie za gruba - przemyć cleanerem albo lepiej płynem do przemywania masy aby ładnie sie świecił -skorki posmarować oliwką na koniec i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka21
WITAM MAM PEWIEN PROBLEM DOTYCZACY ZAKłADANIA TIPSóW ZELOWYCH NIESTETY ALE MI ODPADAJA JUZ PO 2 DNIACH CO JA ROBIE NIE TAK POWIEM WAM POKOLEI JAK JE ZAKłADAM A WY MI POMOZCIE I POWIEDZCIE CO ROBIE NIE TAK ZACZYNAM!!!!!!!!! 1. ODPYCHAM SKóRKI 2. ODTłUSZCZAM PAZNOKIEC 3. PIłUJE PłYTKE PAZNOKCIA PILNIKIEM CZARNYM OSTRYM 4. DOBIERAM KSZTAłT PAZNOKCIA 5. PRZYLKEJAM GO DO PłYTKI 6.OBCINAM GILOTYNKA 7. PIłUJE PAZNOKCIA SZTUCZNEGO DOSTYC MOCNO AZ W NIEKTóRYCH MIEJSCACH JEST BIAłY 8. ODTłUSZCZAM 9, NAKłADAM ZEL BUDUJACY PO LAMPE POTEM WYKONCZENIOWY NA CAłY PAZNOKIEC DO SKóREK I POD LAMPE POTEM SCIERAM ODTłUSZCZACZEM NOI KONIEC PROSZE POWIEDZCIE CO ROBIE NIE TAK POWIEWAZ POZYCZYłAM PIENIADZE NA TEN SPRZET ALE NIESTETY NARAZIE NIC MI SIE NIE ZWRACA TYLKO KLIENTKI MI PRZYCHODZA ZE PAZNOKCIE ODPADAJA BłAGAM PROSZE O POMOC NA MAILA BARDZO PROSZE O WSZELKIE INSTRUKCJE BłAGAM MUSZE PIENIADZE ZWRóCIC 300 Zł A NARAZIE JESTEM JESZCZE NA MINUSIE MAM NADZIEJE ZE MI KTOS POMOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja mam problem z naswietlaniem lampą - nie do konca wiem ile kazda warstwe nalezy naswietlac. Mozecie mi pomoc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia23-Lwo
elwiraa - ja naswietlam kazda warstwe 2 min, a ostatnią 3. Mam przelacznik czasowy wiec nie musze liczyc czasu- sama sie wylacza po 2 czy 3 minutach:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×