Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

pisalismy juz wczesniej o tym clear sa do zdobien a tak lepsze sa naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z wąsowa
moja kosmetyczka zakłada mi tipsy clear i robi na nich french i obcina boki tipsa a nie w tipsie robi takie / \ z kieszonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z wąsowa
/ \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoja metode zakladania i kazdy pracuje na takich tipsach jak mu pasuje moze ma duzo klientek na zdobienia dlatego uzywa tylko clear a moze po prostu lubi :) ja lubie naturalne bo sama nosze takie nie robie frencha tylko maluje lakierami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam wszystkim udanego sylwestra gdziekolwiek bedziecie . I lepszego Nowego Roczku. A co do tipsow french tez mnie wlasnie to interesuje . Jestem ciekawa czy beda sie trzymac ,a i jeszcze pytanko nie trzeba ich opilowywac ?! Pamietacie ostatnio sie chwalilam ze mi sie dlugo trzymaly pazurki.Teraz zmienilam sobie wzorek i na pierwsze warstwy dalam jednofazowy i potem tez , po trzech dniach podchodzi mi powietrze przy skórkach!! Poprawilam ,ale jestem zla :-( Poprzednim razem uzylam podkladowego na pierwsze warstwy myslicie ze to przez to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie trzeba ich pilowac :) dlatego trzeba super przykleic :) nie wiem czemu ci sie zapowietrzylo bo nie wiem jak ty robisz jak od skorek to moze mialas nie odsuniete trzeba zawsze odsuwac nawet przy korekcie kiedys tez tak mialam :) rowniez zycze DOSIEGO ROKU i udanych tipsow w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim. Mam małe pytanko. co to jest żel transparentny? Z góry dziękuję zaodpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie1887
hejka ;-))) czy mółby mi ktos wysłac jak sie robi akryle na maila??? wiem ze krwawa mery wysylała ale cos ostatnio jej nie widac :( ale może bedzie ktos komu ona go wysłala.... baaaaardzo prosze :*:* ;-))) mail: kochanie1887@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankafogiel
wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka*
moze mi ktos polecic od kogo na allegro kupic dobre tipsy? bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mam pytanie czy wie moze ktos gdzie we wroclawiu sa kursy do robienia tipsow gdzie ie jaka cena odp prosze na maila karolcia1107@autograf.pl mam jeszcze pytanie czym sie rozni zel jednofazowy od dwu ktory jest lepszy jakiej marki zele sa dobre ja chce zaczac robic paznokcie ale jeszcze nie wiem co i jak dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka*
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
margetka- ja kupiłam u slaydi 100 tipsów clear,100 mlecznych i dostałam gratis 100 french :)Ona zawsze daje gratisy a tipsy sa dobrej jakosci,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia.st
Propozycja dla wygodnych ,poczatkujących stylistek,ktore nie chca tracic czasu na kompletowanie PORZADNEGO zestawy startowego : Sprzedam : Lampa ACTIV (tunelowa)–uzyta dwa razy,gwarancja do 07.11.2007 Klej do tipsów 7,5g ACTIV-98% Bonder 10g SUN FLOWER-98% Żel biały french 7g SUN FLOWER–99% Mleczny roz 7g SUN FLOWER–100% Tip blender 12ml SUN FLOWER –99% Clear 50g SUN FLOWER- 98% Primer (w pisaku)ACTIV- 98% Gilotyna- uzyta dwa razy Tipsy Clear INTER ART –opakowanie nowe,w kasetce,10 sztuk z kazdego rozmiaru,razem 100sztuk Tipsy Mleczne INTER ART-również w kasetce, ze 100 sztuk zostało 80 Oliwka ACTIV 75 ml jagodowo waniliowa –99% Odtłuszczacz 400 ml SUN FLOWER-85% Preparat do skórek 15 ml ACTIV- 99% Zel kolorowy Niebieski 5g NEW NAILS–100% Zel kolorowy zielony 5g NEW NAILS–100% Zel kolorowy różowy 5g NEW NAILS-100% Pędzel ACTIV (6mm)–uzyty dwa razy Pilniczek ACTIV (100/180) –nowiutki Patyczek SUN FLOWER–nowy Waciki ACTIV– ok. 450 sztuk zostało Szablony ACTIV-35 sztuk Akcesoria przy których pisałam 98% lub 99% wyglądają na nie tknięte, są zupełnie `pełne` aczkolwiek wypróbowywałam je ,dlatego napisałam ze nie są zupełnie nowe..:) Za jakosc produktów recze własną głowa..pracowałam na tych firmach i jestem z nich bardzo zadowolona..polecam kazdemu :) Za wyzej wypisany zestaw zapłacilam ok .1200 pln, na wasze propozycje cenowe czekam pod adresem malenstwo78@o2.pl. jestem otwarta na wszelakie propozycje .. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
slaydi ma zawieszone konto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda 153
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny Chciałam zapytać jak robicie frencza żelem ? bo mi jak nałożę biały żel na końcówki , utwardzę i przemyję to przy piłowaniu (bo on zawsze spływa na jeden bok) robią się dziurki jakby nie był utwardzony? Proszę o pomoc A i jeszcze jedno nie polecam firmy Sole'A duo z ostrowca wystawiaja si e na allegro kupiłam u nich tipsy przysłali bardzo złej jakości a w woreczku z napisem siedem otrzymałam tipsy rozmiaru 3 i teraz nie mam co przykleić (a jutro klientka) reklamowałam je właśnie napiszę jak się coś wyjaśni pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simmel ** ten zestaw jest oki dobry sprzedawca,jedynie malo pilnikow ale tak i tak zawsze trzeba sobie dokupic samemu pare zeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmm
ten pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmm
nie wyswietla sie ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmm
tak sa to zele jednofazowe i nie bedziesz sie mylic ,ktory co i jak nakladac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×