Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Karolisia86 wielkie dzieki za porade. Ja pytanko co to jest zel gruntujacy?Dzis kupuje zestawik mam nadzieje ze bedzie oki! Pozdrawiam papaski do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam to znowu ja :-) czy kupywalyscie cos u grosshandel ? Prosze o w miare szybka informacje bo bardzo mi zalezy na czasie? Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Krwawa Mary jak nakłada sie żel silikonowy gesty???????tak samo jak jednofazowy? mam jeszcze taki uv nablyszczający czy mozna go wykorzystywac do nakladania wszystkich warstw tj. tym zelem wszystkie warsty????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Dziekuje Ci Krwawa Mary za poprzedniejszy ratunek wina byla tego ze za malo warstw nakladalam. Dziekuje Ci dobra DUSZYCZKO bo ratujesz mi pasje bo od nikogo niczego nie mozna sie dowiedziec a Ty to robisz bezinteresownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies daruj sobie.pocztaj te jego negatywy.ja tez kiedys sie nad tym zastanawialam ale lepiej kupic od kogos innego i miec pewnosc ze paczka przyjdzie.pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wila :-)) tak mi sie wydawalo ale chcialam sie upewnic .Jedszcze raz dzieki.Widze krwawa mery zapracowana nie ma czasu :-( Przy okazji powtarzam sie co to jest zel gruntujacy ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
anies u niego anprawde nie am co kupowac kolezanka zamowila paczke i przyszla jje coprawda ale nie kompletna a poza tym musiala sie o nia upominac kiedys byla z niego zadowolona ale juz nie jest pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies.żel gruntujacy jak sama nazwa wskazuje nakladany jest na pierwsza warstwe a potem budujacy i potem trzeci.jak mogłabym ci doradzic to lepsze są żele jednofazowe bo na kazda warstwe nakladasz jeden i nawet jest to finansowo tansze.bo masz jeden a nie trzy zele.ja kupuje osobiscie na www.wszystkodopaznokci.com.pl firmy gabrielle za 38 15 gramowy i jest wszystko ok.pozdrawiam i służę pomocom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny powiedzcie co robie nie tak? Jak nakładam warstwę nabłyszczającą, to na kilku paznokciach jest piekny połysk, a na kilku mat ... choć nakładam wszystko tak samo na kazdy paznokieć....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a spróbuj nałożyc troszkę wiecej żelu.bo żel sie ściąga i latego możesz miec taki efekt.powodzonka.nie ma jak to żel jednofazowy , ja nie mam takiego problemu.oby było wszystko ok.dla ciebie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! miałyście racje z tym akrylem, juz nie odpada:) jestem pod wrażaniem, pazurki wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki:) pozdrawiam i dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim fajny topik, ja z koleżanką kupiłyśmy przedwczoraj zestaw do robienia tipsów i wczoraj pierwszy raz same robiłyśmy sobie. Ekstra wyszło, teraz czekamy na efekt jak długo utrzyma się żel na paznokciach. poewiem szczerze że byłam już u kilku kosmetyczek i najdłużej paznokcie miałam 4-5 dni. kolejno odpadały albo boki odłąziły :( mam do was pytanko co do szlifierki. czy warto inwestować w szlifierke czy lepiej piłować paznokcie i skórki pilniczkami? miłego dnia i napewno jeszcze tu zajrze :) najpierw poczytam wcześniejsze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam wszystkie kochane kobietki!!!:) najpierw chciałam podziękowac za wszystkie miłe słowa do mnie skierowane :) :) :)To bardzo miłe 🌻 Ciesze sie ze mogę Wam pomóc:) oczywiscie nie miałam czasu by Wam odpisywac przez kilka dni,wszystko przez to ze wciąz brakuje mi czasu:( ok odpowiadam na pytanka :) KAROLISA 86---------------->piszesz ze podejrzewasz ze odpadanie tipsów byc moze jest efektem przeciazenia tipsa...chmmm...ja mysle ze jesli kolejne warstwy zelu sa nałozone prawidłowo to nie moze byc mowy o przeciazeniu...nalezy najgrubiej nałozyc zel w miejscu gdzie paznokiec jest najbardziej obciązony tj mniej wiecej na srodku i powinno byc ok:) ANULKA 777------------------->>mysle ze wiolka _z1 moze miec racje-te rysy na tipsach mogą byc rzeczywiscie wada fabryczna:( ANIUT-------------------------->ja do frencha uzywam cieniutkiego pedzelka .takiego jak liner,nim bardzo fajnie maluje sie kształtna linie usmiechu:)nim równiez rozprowadzam cały biały zel na wolnym brzegu,moim zdaniem robi sie to nim o wiele prosciej i dokładniej niz zwykłym pedzelkiem do zelu..polecam :) LAWENDA 153-------------------------------------->skoro wciaż widac odrost to mysle ze jest po prostu nadal za mało spiłowany...ja ,gdy piłuje odrost,usuwam bardzo duzo zelu na liniI odrostu,pracy nie ma duzo,przeciez w tym miejscu jest najmniej zelu:) ANIES------------------------------------->Zel gruntujacy-niektóre firmy nazywaja go bazowym,inne podkładowym...zel ten nakładamy jako pierwsza warstwe na zmatowiony,odtłuszczony tips,paznokiec (zalezy jak przedłuzamy).Stanowi od baze,podkład dla kolejnych warstw zelu,zdecydowanie zwiększa ich przyczepnosc.I bardzo istostna sprawa----ZELU GRUNTUJąCEGO PO UTWARDZENIU NIE PRZEMYWAMY!!! pozostawiamy lepka warstwe dyspersyjna która pełni rolę jakby tasmy dwustronnej i spaja zele ze soba:) a co do grpsshandel---zdecydowanie odradzam.mialam kiedys (nie)przyjemnosc zamowic od nich i naprawde mam niemile wspomnienia ,naprawde nie warto .zamawiajac u nich masz szanse 1do 10 ze otrzymasz towar taki jak chcesz i nie bedziesz na niego czekała miesiąc :( :( tragedia :o PAULINA21---------------------------------------------->>zel silikonowy gęsty mozesz z powodzeniem nakładac tak jak 1-fazowy :)natomiast absolutnie odradzam nakładanie 3 warstw zelu nabłyszczajacego !!!zel ten nakładamy na samym koncu bo to zel wykanczajacy który ma za zadanie nabłyscic tipsa i go "wzmocnic" wczesniejsze dwie warstwy nalezy zrobic innym zelem w zaleznosci od tego czy masz 1 czy 2 -fazowe:) ja osobiscie jestem zwolenniczka zeli 3-fazowych :) ANIUT----------------------------------->to niestety naturalne ze zel nabłyszczajacy pod wpływem promieni uv kurczy sie :( ale mozna sobie z tym łatwo poradzic nakładajac odpowiednia jego ilosc :)nie moze go byc ani za mało(bo beda brzydkie dziury)ani za duzo(bo beda góry i doliny),musisz sama dojsc do tego ile go nałozyc...napisałas ze wszedzie nałozyłas tyle samo,ja mysle ze nie...własnie tam gdzie ładnie sie utwardził nałozyłas tyle ile trzeba a tam gdzie sie skurczył jest go za mało..to takie moje skroomne zdanko :) SYLVI----------------------------------------.>>>piszac o szlifierce miałas chyba na mysli frezarke:)???ja sama nadal jeszze takiej nie mam ,ale mysle ze to super rzecz,najbardziej przydaje sie z pewnoscia do spiłowywania starego zelu (przy dopełnieniech)i wzorków,bo jak wiadomo niezle trzeba sie namachac pilnikiem by to usunac :( ale z tego co wiem ma tez swoje minusy,podobno strasznie rozpyla pyłki :D sa dosłownie wszędzie ... POZDRAWIAM CIEPLUTKO🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
"oczywiscie nie miałam czasu by Wam odpisywac przez kilka dni,wszystko przez to ze wciąz brakuje mi czasu" :D :D :D-->>>ale mi sie napisało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi.jeżeli moge poradzic coś odnosnie frezarki bo taka jest fachowa nazwa \"szlifierki\".jeżeli nigdy nie mialas z nią stycznosci to odradzam.dlatego ze mozesz bardzo łatwo uszodzić sobie np. lub innym macierz pznokcia.aby używac tego urzadzenia,najpierw musi cię ktoś nauczyć.w sztucznych paznokciach typu żel czy akryl bardzo ważne jest aby odepchnąć skórki z płytki pazn.,bo mozesz je zalac i bedzie sie zapowietrzal paznokiec.do usuwania skorek są specjalne płyny.nie piłuj ich tylko odepchnj drewnianym patyczkiem.jezeli ktos ma bardzo mocno zarosniete to wymocz w wodzie z mydłem lub w specjalnym żelu do skorek i usuń cążkami.ale nimi też musisz się nauczyć obchodzić.tzn.też musi ci to ktoś pokazać bo mozna również uszkodzić płytkę.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
OJEJU i jeszcze "nabłyscic" :D:D oczywiscie miało byc "nabłyszczyc" chyba cos dzis ze mna nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
Witam. Mam pytanie do Krwawej mary czy mogł bys mi wysłac instrukcje jak zakładac paznokcie akrylowe wczesniej czyałam że wysłałas komus.....jeżeli to nie jest duzy problem to poprosze oto adres modlinska158@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 348
Witam i ja mam prośbę o wysłanie na maila instrukcji do pazurków akrylowych. Jeśli to nie kłopot to bardzo bym prosiła. Pozdrowionka mój mail Kinia348@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziękuje za odpowiedź i przepraszam za przejezyczenie hihi chyba faktycznie narazie pozostane przy pilniczkach. dzis robiłam kolezance pazurki i nie wiem czemu ale jeden zrobił się na koniec matowy :( ponoć jest płyn do nabłyszczania? kiedy się go nakłada? a może lepiej przeczytam najpierw cały topik (bo dziś nie było kiedy) i wtedy będę mądrzejsza :) kupiłam cały zestaw ale chyba nie ma w nim wszystkiego :( ale od wczoraj pazury jeszcze mi się trzymaja :) do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) kupilam zestaw ! Na dniach powinnam dostac.Dziekuje za odpowiedzi i porady jestescie kofane hihi .Mam nadzieje ze dzisiaj dostane o moje pazurki wygladaj koszmarnie.Zeby nie wygladaly jeszcze gorzej jak ja sie wezme za nie ;-) Pozdrawiam napewno sie odezwie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale tu jest fajnie ... Krwawa Mary śniło mi się dziś, że pokazałaś nam tutaj swojej roboty pazurki... a swoją drogą fajnie by było gdyby można było tu zamieszczać jakieś małe pliki i mogłybyśmy sobie pokazac nasze czasem ciężko wypracowane dzieła, nie? ...dziękuje za rady wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Dziękuje za poradę Krwawa_mary_ dzis wyprobuje ten zel silikonowy gesty. masz jeszcze pytanko : jakie tipsy sa lepsze przezroczyste czy te biale do frencza? mam te i te ale z tych drugich jestem bardziej zadowolona bo przezroczyste wydaja mi sie bardziej kruche i lamliwe. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duskaaa
Krwawa mery bardzo prosze o przeslanie mi rowniez instrukcji robienia akryli.Bede bardzo wdzieczna pozdrawiam kmagdaj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnYa83
Bardzo prosze Was o porade. Nie mam pojecia jak wtapia sie ozdoby typu hologramy, cyrkonie itd. w akryl:( Bede niesamowicie wdzieczna za wszelkie porady. Prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
krwawa mary sluchaj tego frencza robilam tydzien temu i ejszcze sie wszystko trzyma takze mysle ze ejst ok:) bo ostatnio to po 2 dniach odpadalo :)a teraz sie trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Dostalam paczke wszystko oki ! Teraz tylko brac sie do roboty.Jutro biore sie za swoje, zyczcie mi powodzenia. Ale mam pytanie a moze nawet dwa (hi hi) Jak zrobic french z ozdobami ? Skracam paznokcie po spilowaniu zelu , czy jeszcze na starym ? Nio i jeszcze jedno czym nakladacie np.brokat ? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anya98.to bardzo proste jednak wymaga szybkosci i precyzji.nakladasz cienką warstwe akrylu i szybko nakladasz ozdoby a potem na to drugą cienką i potem standardowo piłujesz.tylko odoby musisz nakladac zanim ci wyschnie akryl.powodzonka.nie łam sie za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies słonko.jak chcesz miec na frenczu ozdoby to nakladasz je najpierw 1warstwe zelu i na to ozdoby i do lampy i potem powtorka,kolejne warstwy zelu.a brokat naklada sie pędzelkiem wydzielonym przez ciebie na zawsze do tego.pędzel dotykasz w brokacie i uklepujesz pędzelkiem i tyle.pędzel bedzie tez caly w zelu i brokacie ale tak ma byc to bedzie specjalny tylko do tego zadania.pozdrawiam.wiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiii
ale brokat potem sie rozlazi jak do tego nie dopuscic? Robie koncowke brokatem ,klaszcze i dmucham na niego na chwilke do lampy a potem caly paznokiec trzeba polozyc zel i wtedy on mi sie rozlazi zawsze!!! Co robie zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam 🖐️ :) znalazłam chwileczkę by Wam odpowiedzieć na pytanka :) a więc: SYLVI---------------------->istnieja nabłyszczacze ,tzw.TOP COAT-y ,które równiez utwardza sie w lampie i podobno sa niezle ,jednak zmywa je zwykły zmywacz :( wiec gdy np namalujesz cos lakierem a potem bedzieszz chciała to zmyc to zmyjesz i nabłyszczacz :(dlatego ja wolę na koniec kłaśc zel nabłyszczający :) ANIUT------>sniłam Ci sie??:) :) :) ciekawe czy byłam w tym snie do siebie podobna hehe :) co do zdjęc to owszem istnieje mozliwosc bysmy wystawiały za pomoca programu imagesack,ale niestety ja nie mam dobrego aparatu cyfrowego i nie robię zdjęc moim dziełom :( ale zamierzam kupic niedługo :) a moze Wy macie mozliwosc wystawic zdjątka???:) PAULINA 21------------------------------->>ja wolę tipsy clear a na nich sama robię frencha zelem,jakos bardziej mi sie to podoba niz tips french a co do trwałosci to mysle ze wsystkie sa tak samo trwałe,tylko trzeba dobrze zrobic:)aaa no i nie kupic jakichs bubli :o a=ANYA83------------------------->>>juz gdzies dokładnie pisałam jak i kiedy wtapiac ozdoby ...zaraz poszukam i wkleje tutaj KAROLINKA86------------------------>>tez mam nadzieje ze wreszcie uda sie z tym frenchem :))) ANIES---------------------->jesli robisz french +ozdoby to nalezy po wykonaniu białej koncówki je nakładac :)a dopiero potem gruba warstwa zelu budujacego :)co do sposóbow nakładania brokatu tezjuz wczesniej pisałam na ten temat,zaraz wkleje MAGGII------------------>>dziwne ze nadal rozłazi sie ten brokat:( proponuje zrobic tak: gdy juz nałozysz go,utwardzisz i klasniesz :),nałoz grubiej zel najpierw tylko na koncówke tam gdzie jest brokat ,potem wytrzyj pedzelek(bo moze byc na nim troche brokatu)i nałoz zel grubiej tam gdzie nie ma brokatu,mysle ze teraz juz nic nie powinno sie "rozleśc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×