Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość dorii
Albo czy któraś z Pań kupowała produkty firmy reni-nail z Tarnogóry woj. dolnośląskie? jesli tak to czy warto tam kupować. Proszę o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
ja zawsze kupuje zele od reni nail na allegro i jestem zadowolona a przesylka tez jest szybka zawsze uzuwalam przezroczystego teraz zamowilam rozowy i zobaczymy ale an pewno bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
mam problem poniewaz zalozylam wczoraj kolezance paznokcie i tipsy zaczely pekac tak lekko wzdluz paznokcia,ale zel jest nie naruszony.Co ja zrobilam nie tak? Przedtem nic takiego nic mi sie nie zdazylo :( Pomozcie kochane a szczegolnie prosze o porade krwawa mary . Acha a jak mamie ostatnio zalozylam tipsy to 2 jej sie odlamaly tzn przy opuszku cale poszly tak jakby ktos je scial nozyczkami. O co w tym wszystkim chodzi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Część dziewczyny, Krwawa mery please poratuj mnie cennymi radami. Pisałam wcześniej o tym ze jak założyłam tipsy to się trzymały ale poszły na nich rysy które nieestetycznie wygladały. Niestety nie dostałam porady od nikogo, więc sama zaczęłam "kombinować". Spiłowałam powierzchniową warstwę żelu tak az zniknęły rysy. Nałożyłam warstwę żelu którym robiłam wcześniejsze warstwy(jednofazowy), pomalowałam wzorek i nałożyłam warstwę żelu. Jest o.k. paznokcie wyglądaja super. Błąd jaki robiłam to to chyba że za mało żelu nałozyłam. Proszę powidz mi Mery czy dobrze myśle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Acha zapomniałam się coś jeszcze spytać, zamówiłam ostatnio tipsy przezroczyste Clasic z firmy SunFlower założyłam koleżance w ty tygodniu i po trzech dniach pod spodem pojawiły sie kreski noi na 4 dzien się rozdwoiły na 3 paznokciach. Jaka jest tego przyczyna? źle skróciłam tipsy czy moze firma lipna? Mery proszę jakbyś mogła sprawdzić tę firmę www.sunflower.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
do ktosikona nie podalas zadnego adresu osoby od ktorej sie kupuje. skopiowalas nie ta strone wez jeszcze raz podaj adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny, a może do którejś z WAS krwawa mary wysłała ten kurs metodą akrylową? Jeśli tak to może któraś z WAS mogłaby mi go przesłać? POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
wybaczcie dziewczynki ze znów mnie nie było:( jutro postaram sie nadrobic zaległosci:) widze ze jest sporo pytanek i zamówien na instrukcje a więc bede potrzebowała troszkę czasu którego w tej chwili niestety nie mam:( a więc do jutra:)pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorii
do karolisia86 dziekuję za radę o żelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam po przerwie :) a więc odpowiadam na pytanka:) KAROLISIA ----->>>> czy karolisia20 i karolisia86 to jedna i ta sama osoba? widze ze problem podobny wiec ...skoro zawsze wszystko Ci wychodziło dopóki nie zaczelas robic frencha,a zastosowalas sie do wszystkich moich rad to mysle ze moze problem tkwic w zelu do frencha...czy jest tej samej firmy co reszta zeli które nakladasz?moze ma jakis skladnik który "gryzie" sie ze skladnikami innym zeli...a moze niedokladnie zalewasz wolny brzeg tym białym zelem?albo niedokladnie pokrywasz biały zel zelem przezroczystym?i wazne pytanie-czy robisz tego frencha na przedłuzanych czy naturalnych pazurkach???co do pedzelka to ja mysle ze nie ma on nic wspolnego z Twoim problemem,pedzelek słuzyc moze z powodzeniem latami jesli sie o niego dba,czysci po kazdym uzyciu ,nie wygina we wszystkiie strony wlosia..pytasz kiedy nalezy wymienic ..ja mysle ze wtedy gdy włoski beda np juz nie tak jedolicie ułozone,gdy beda sterczec we wszytkie strony,albo gdy wida ze sa juz zniszczone,takie jak by postrzepione na koncach...ja szczerze mówiac nie wyrzucilam jeszcze zadnego pedzelka bo zaden mi sie nie zniszczył :) acha i moim zdaniem najlepiej sie sprawuja przy zelu pedzelki nr 4 :) pytasz jeszcze czy na plaskie paznokcie nie ma sensu przyklejac tipsów bo i tak odpadna ....oczywiscie nie jest tak:) moze byc owszem problem z naklejeniem ale łatwo mozna sobie z nim poradzic opilowujac kieszonke tipsa od góry-by ja skórcic,wtedy jest mniejsza powierzchnia do naklejenia i wtedy łatwiej dopasowac tipsa do naturalnej płytki ,warto miec tez pod reka tipsy z krótka kieszonka,które sa dobre przy problematycznej płytce :) i wazne rzecz -jesli sa płaskie paznokcie nalezy nałozyc wiecej zelu i ufomowac nim wszystkie krzywizny bo plaskie paznokcie z" plasko "i cienko czyli nieprawidlowo ułozonym zelem sie trzymac nie będa:( PAULINA21---------->>>>>>>>>>>mysle ze ryski które Ci sie pojawily w zelu moga byc wlasnie efektem zbyt cienkiego nalozenia zelu,istotne jest tez to kiedy sie one pojawiły-jesli były od poczatku byc moze nie usunelas dobrze pyłkow z piłowania i je po prostu rozproawadziłas razem z zelem ,jesli pojawily sie po jakims czasie-to chyba wina sposobu nalozenia zelu... ANIUT------------>>>>>>>> musisz koniecznie kupic tez zel budujacy!!!zelem budujacym mozesz robic wszystkie 3 czy 4 warstwy zelu,natomiast gruntujaco-podkładowy czy wykancazjacy maja okreslone funkcje i nie mozna nimi zastapic budujacego,poza tym mysle ze te pazurki musialy Ci wyjsc za cienkie,bo zelem gruntujacym który jest rzadki nie uformujesz zadnej krzywizny ani nic :(ciekawa jestem bardzo ile takie pazurki sie trzymały :) jeszcze nie słyszałam o takim "cudowaniu" :D ale napisz prosze jak potoczyły sie ich dalsze losy :) :) :) acha i nie lacz zeli roznych firm,zazwyczaj nic dobrego z tego nie wynika,chodzi własnie o sklad-czesto zele róznych firm sie "gryza",naprawde dobrze radze---uzywaj wszystkich zeli czy to przezroczystych czy białych do frencha czy kolorowych ZAWSZE jednej firmy !!:) MADAME MALAGA--->>>>>jesli zel odchodzi Ci na samej koncówce mysle ze niedokładnie musiałas zalac wolny brzeg i dlatego sie tam nie chce trzymac a moze nie odtłusciłas tipsa????albo go nie zmatowilas???i dlatego zel odchodzi? bez obaw mozesz uzywac cleanera innej firmy niz zele ..ja od dawna tak robie i nic sie nie dzieje :) KINGA 78---->>>oczywiscie ze mozna robic akryl na szablonie-to tak samo jak z zelem :)albo tips albo szablon :) VANILLANA--------->>>>mysle ze wiele instrukcji juz tu sama napisałam ,jest pełno opisów krok po kroku jak co zrobic ,i wciaz cos nowego dopisuje wiec mysle ze to juz sporo informacji :) a niestety instrukcję do wysłania mam tylko do akrylu :( SZOTI----->>nie znam firmy KISS :o nie wiem wiec czy jakosc akrylu moze byc przyczyna Twoich problemów,natomiast mysle ze z Perfect Lady bedziesz zadowolona:) powodzenia BORKA----------->>>>> jak juz wszesniej mówiłam nie radze \łaczyc zeli róznych firm jesli chodzi o zele 1 i 2 fazowe to tez juz wczesniej w któryms z postów pisałam i o tym MARTA ST1 __----------------------->>>>>>>>>>>jesli akryl odchodzi koło skórek to znaczy ze je zalałas tak jak juz ktos powiedział :( a co do kursów na allegro to ja mysle ze zawsze jakas tam orientacje bedziesz dzięki nim miała a kosztuja grosze wiec nie masz nic do stracenia:) ANULKA 777----->>>O peknieciach i rysach tez juz wczesniej pisałam ,problem wiec tkwi mysle,albo w złym przygotowaniu tipsa albo w złym sposobie nałozenia zelu albo niedokładnym usunieciu pyłków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
a teraz szybciutko wysle Wam akryle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
no przez pryzpadek z pryzwyczajenia podpisalm sie pare razy karolisia20. a co do zeli to uzywam wszystkich z tej samej firmy dzis robilam znowu ten frencz wiec zoabcyzmy co teraz bedzie mzoe sie udalo dzieki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
acha a ten frencz to robie na tipsach i ten bialy zel jest troszke zadszy od tego przezroczystego. pedzelka to tez uzywam 4 . a a jak robilam frencza to nie to ze mi zel odpadam tylko caly tips ! bialy zel nie to jzu opanowane jest tylko nie wiem czemu ten tips odpadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
dzięki krwawa za akrylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
mam pytanko:) czy moze mi któras z was powiedzec czy : pedzelek bo zrobieniu akrylowych paznoicki trzeba w czyms specjalnym umyc czy jak ?? zeby nie zaschnął itp... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
karolisia---->>>dziwne,bo skoro wszystko wskazuje na to ze to nie wina zelu to ja bym sie tu przyczepila do sposobu wykonania...ale skoro zawsze Ci wszystko wychodziło...tylko z tym białym taka lipa to ja juz nie mam pomysłow...kurde :o :o :o a moze zmienilas klej i ten co masz jest jakis gorszy..chmmm sama juz nie wiem co wymyslic..poczekajmy jak sie beda trzymac te tipsy co teraz zrobilas..miejmy nadzieje ze bedzie ok a jesli(odpukac) nie to bedziemy myslec dalej... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
dagmarka---->>>co prawda akryle to nie moja "działka" ale myśle ze powinnas je przemywac acetonem lub czyms co go zawiera bo aceton rozpuszcza akryl a więc powinien dobrze wyczyscic z niego pedzelek...sa do kupienia specjalne płyny do czysczenia pedzli chociazby na allegro ..ja do tego uzywam zwykłego cleanera i tez jest ok,no ale ja robię żelem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
Dziewczyny ja mysle ze powinnysmy wszystkie razem z calego serca podziekowac Krwawej Mary.Ja powiem tak, jak Ja znajde to Ja OZLOCE!!!!!!!Jak tylko bede w Polsce to sie zglosze i osobiscie Podziekuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Nie wyobrazacie sobie ile sie naszukalam wlasnie kogos takiego jak wy ! Krwawa mery * jestes wielka ! Jestem pod wielkim wrazeniem,dzieki ze jestes (usta) Przeczytalam prawie wszystkie wasze posty i znalazlam odpowiedz na prawie wszystkie nurtujace mnie pytania.Oczywiscie jak wiekszosc odwiedzajacych tu kolezanek chce zakupic zestaw startowy na alegro.Dzieki wam mam jakies pojecie na co mam patrzec,wiec wiem ze tutaj zadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i mi doradzicie. Oto pare ktore wybralam co wy na to ktory bedzie najlepszy ,a moze zaden? http://www.allegro.pl/item134817072_profesionalny_zestaw_uv_lampa_uv_3_zele_15g_.html -ten moze nie zabardzo. http://www.allegro.pl/item133440888_starter_xl_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_3x_zel_uv.html http://www.allegro.pl/item135118696_mega_xxl_zestaw_uv_zele_wiele_dodatkow_warto_.html http://www.allegro.pl/item135340793_starter_cb05_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel.html http://www.allegro.pl/item134202590_zestaw_nailkoat_lampa_3x_zel_tipsy_dla_zele_.html Z gory dzieki.Pozdawiam wasza nowa kolezanka. Hi hi ale sie rozpisalam.(kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
a tak sie zastanawiam z tym frenczem mzoe ja za duzo zeli poprostu nakladam i tips jets wtedy przeciazony moze to byc powodem tego ze tipsy odpadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
anies pierwszy zestaw jest ok sama zamawialam podobny tylko ze od zp-partner ale teraz te 2 osoby sie polaczyly bo nadal od niego zamawiam wszystko do zeli i jets anpisane zp-partner & reni-nail, 3 sprzedawce jak anjbardizej polecam bo to wspomniany wczesniej zp-partner i wsyzstko i niego jest w porzadku:) reszty sprzewdajacych nie znam ale patrzac an ich opinie tez sa w pozadku i wszystkie lampy maja 4 swietlowki i sa na czas takze mysle ze kady zestaw jest ok roznia sie jedynie tym ze w jednym jest wiecej zeczy do zdobienia paznokci a w innych mniej tu coi daja hologramy tu tasme do zdobien kolczyki i wiertelko musisz tez sie zastanowic potrzebujesz np takie wiertelko z kolczykiem:) to takie moje skromne zdanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka_z1
anulka777.jeżeli tipsy pękają wzdłuż paznokcia to może być też problem tipsów tzn może byc wada czasem tak sie zdarza bo one są robione taśmowo,lub żle dobrany rozmiar tipsa do paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka_z1
zapomnialam zaproponować wam stronę z której ja kupuje niektóre produkty i jestem z nich zadowolona przede wszystkim z ceny i jakosci:www.wszystkodopaznokci.com.pl .pracuje na nich juz prawie rok i jest ok.lampy też mają.na początku kupiłam zestaw startowy na allegro od neonail ale jednak nie wszystkie rzeczy byly dobre.i najlepiej kupowac żel jednofazowy tak jest szybciej,i wygodniej dla nas i naszych klientek.pozdrawiam wszystkie was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniut
witam, chciałam powiedzieć do Krwawej_Mary, że te paznokcie które nacudowałam sobie 13 go ... (zrobiłam sobie wtedy wszystkie i to był mój pierwszy raz ...hahaha) trzymaja się świetnie do dziś (wiem że to nie tak i juz się nie powtórzy). Trochę juz jednak zaczynaja pokazywać się pęcheżyki przy krawędziach, ale ogólnie jestem zadowolona z takich , są cieniutkie, wyglądaja jak pomalowane naturalne, ale zamówiłam sobie żel budujący i jutro powinnam go dostać, więc postaram sie zrobić sobie (po raz drugi) paznokcie poprawnie. pozdrawiam mam jeszcze jedno pytanie, czy powinnam mieć osobny pędzelek do francuza? czy wystarczy, że dobrze wytrę go przed zmianą żelu? no i czym czyścic pedzelek po pracy , czy tylko wacikiem, czy płynem jakimś? dzięki za waszystkie rady tu zamieszczane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniut.posiadanie drugiego pędzla do frencz jest duzo bardziej wygodne bo w trakcie robienia paznokci w pośpiechu mozna niedokladnie wyczyscic i bedziemy mieli mix zeli na pazurku.ja mam dwa.a czyszcze je w cleenerze lub w bezacetonowym zmywaczu i wycieram recznikiem papierowym zeby uniknąć włoskow od wacików chyba ze są to te bezpyłowe ktore sa ok.pozdrawiam.ps,fajnie jest poczytac o czyms co nas interesuje i wymienic sie zdaniami i doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda 153
Witam mam pytanko do Krwawej Marym chodzi o to, że jad dolewam żelu na odrośnięte tipsy to nie mogę dobrze zatrzec lini starego żelu nie wiem w czym jest problem bo zawsze widać łączenie . Jak ty to robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×