Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość --- Taka sobie ---

Zawsze robie się czerwona na buzi na widok znajomych twarzy.

Polecane posty

Gość Korka3
Dziewczyny, pół życia miałam ten sam problem, jeden zabieg IPL i po krzyku. To jest rumień, trzeba pozamykać takie malutkie naczynka i nie będziecie sie rumienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=129 Polecam tą stronkę, są tam opinie o różnych kremikach do cer naczynkowych (też na zaczerwienienia). Mi pomógł Antirougeurs Creme Riche firmy Avene- nadal czuję ciepło na twarzy, ale burak jest prawie niewidoczny (leciutkie zaróżowienie). No i wystarcza mi tylko puder sypki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aha.
czesc . mam 17 lat i chodze do 1 kl lo. juz od dawna mialam taki problem jak wy,ale kiedys nieprzeszkadzalo mi to w takim stopniu jak teraz;/ wystarczy mi pobyc chwile w klasie nawet jak nie jest goraco, nie mowiac juz nic o autobusach bo jak dojezdzam na miejsce jetsem jak burrrak! to jest okropne bo nie jestem osoba ktora sie wstydzi wszystkiego.mysle ze to nie zalezy od psychiki tylko od cery! pomozcie, mi nic nie pomaga na te cholerne krwinki. mama mowi zebym nie smarowala sie niczym takim bo na starosc bede miala zniszczona skore;/ ale w sumie juz nie wiem co mam robic.zawsze sie smieje z tego ze robie sie czerwona pod wplywem byle czego ale ten smiech jets po to zeby zakryc ten bol. boze jest mi strasznie wstyd i w sumie jestem wkurzona ze zawsze kiedy nie trzeba mam czerwona twarz. dla innych jets to pewnie smieszne ze innych problemow nie mamy ale serio , to nie jest takie blahe jak sie wydaje. po co mam sie tapetowac jak jakas pusta lala i czuc sie jak lafirynda(nie przepadam za makijarzem) skoro to i tak malo da. bo jak bedzie mi goraco to i tak bedzie widac ze jestem czerwona i bede sie swiecic;] ehh. nie wiem. myslalam ze jak zarobie to zrobie sobie laser na te krwinki, bo to duzo kosztuje a rodzice na to mi nie dadza kasy.ale sama nie wiem. pozostaje narazie marzyc ze z czasem to zniknie . pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
Ktoś kto nie ma takiego problemu na pewno tego nie zrozumie, i nie będzie wiedział jak ciężko z tym żyć.Próbowałam tylu sposobów, laser kremy po 100zł i nic:( nie wiem czy długo tak pociągnę, muszę się tapetować żeby czuć się jak człowiek, nie mogę sie opalać bo na blazy wyglądam jak istny burak. Mam tego dość, najchętniej odrąbała bym sobie łep. to istna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.aha. - wiesz, jednak na Twoim miejscu spróbowałabym kremów do cery naczynkowej i na zaczerwienienia. Pierwsze słyszę, żeby od kremów cera się starzała...:O A zwykłego nawilżającego czy jakiego kolwiek to niby nie używasz...? Te się niczym nie różnią, tylko że dodatkowo obkurczają naczynka. A jak by wyglądała cera, gdyby wogóle nie używać żadnych kremów...:O To by dopiero była stara i pomarszczona... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
ostatnio strasznie mi się pogorszyło, od trzech dni jestem w najgorszej fazie, i nie przechodzi mi!! nie opalałam się ani nic, nie wiem co się dzieje. Może to jakiś krem, używam tylko na noc Dirosealu a na dzień z arniką z "gala" A może to po zabiegach IPL które jednak miałam robione już dawno...Nie wiem policzki strasznie pieką, jeśli tak ma zostać to napbijam strzelbę, tak się nie da żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiila
Czesc mam ten sam problem co wy czy jest jakas radykalna metoda która raz na zawsze pozwala pozbyć sie rumienia . czy laser IPL naprawde pomaga a moze jakies inne zabiegi ? Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
IPL niektórym pomaga niektórym nie, jeszcze nie słyszałam o jakiś radykalniejszych metodach. Zabieg kosztuje około 250-300zł i musi być powtarzany, na rzadko kogo działa od razu. Jest dość bolesny, ból porównywalnym z przykładaniem mocno rozgrzanego przedmiotu do twarzy, ale trwa tylko kilka sekund. Na twarz nakładany jest zimny żel, wszyscy obecni muszą założyć okulary, poddawany zabiegowi dostaje metalowe gogle, a lekarka zielone bo w nich lepiej widzi . Mi osobiście nie pomógł, mam tylko kilka przebarwień, a miałam robionych 6 zabiegów co w sumie kosztowało mnie powyżej 1000zł.Więc jestem bardzo zawiedziona bo tyle czytam o tym że to taka wspaniała metoda leczenia różnej długości promieniami światła... :( chyba nic mi już nie pomoże.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokila
dzięki za odpowiedz a te przebarwienia masz od IPL czy miałas wczesniej ? Kurcze dlaczego Ci nie pomaga moze konieczne sa jeszcze dodatkowe naswietlenia . a są jakiej skutki uboczne tego IPL nawet najmniejsze czy to wpływa dobrze na skóre czy raczej ma jakieś nastepstwa w przyszłości ? a teraz lato jest dla mnie najgorsze bo od słońca to robie sie bordowa i kazdy sie dziwi dlaczego nie lubie sie opalać i chodzić na plarze . i ciekawe co mam powiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
Przez miesiąc po każdym zabiegu musisz chodzić w kremie z filtrem, z reguły pani dermatolog daje ci próbki drogich kremów które są bardzo dobre. Zaraz po zabiegu masz bardzo podrażnioną i suchą cerę czerwone policzki, na drugi dzień mogą pojawić się strupki, ja ich jednak nie miałam, cera wyglądała normalnie, czyli tak jak wcześniej, czyli źle. Przebarwienia mam od zabiegów, ale są one tylko po bokach, głęboko osadzone naczynka na kościach policzkowych nadal są jakie były. Powiem CI że szkodliwość IPL dopiero badam, muszę przyznać że chyba w ten czas troszkę bardziej męczył mnie trądzik którego wcześniej nie miała, ale to może byc przypadek. Ostatnio też, w 10msc po zabiegu miałam przewlekłe zapalenie skóry które trwało 4 dni, i czułam się na prawdę fatalnie. Znam osoby którym IPL pomógł za 1 razem:) to jacyś straszni farciarze.:) JA mam 15 lat a wiedzę na ten temat dość sporo:) Więc radzę Wam moje kochane dziewczyny: 1. Krem mieć na sobie kiedy tylko się da, najlepiej kojący do cery naczynkowej. 2. Filtr zawsze i wszędzie 3. Przemywać twarz rumiankiem i srtosować kojący ogórek (zwykłe plasterki, mi pomaga kiedy czuje że nadchodzi faza) 4. Picz rutę, skrzyp , i wiele witaminy C w różnych postaciach, bo wzmacnia ścianka naczyń. 5. jeśli myslisz o tym że robisz się czerwona to automatycznie sie taka robisz, więc nie radze nadmiernego przezywania. Kremy które odradzam To SVR rubieline, kosztował mnie 70zł a nie dał żądnego efektu. Coś co polecam to Diroseal, firmy Avene, jest drogi i mały, ale naprawdę dobry:( ja się martwię bo ostatnio na nieg ciułam i nie mogę uciułać:( cena to aż 53zł za 30ml:((które mi bardzo szybko znikają POZDRAWIAM:* i jeśli jeszcze jakieś pytanka to może pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokila
Czyli raczej odradzasz IPL troche sie przeraziłam po tym co napisałas . wiem ze na karzdego IPL inaczej działa ale ten tradzik i wogóle ja tez mam dodatkowo problemy z cera dermatolog muwi ze mam bardzo wrazliwa i mieszana cere > najbardziej martwia te przebarwiewnia dlaczego sie zrobiły ? Znasz moze jakies dobre gabinety gdzie wykonuja IPL najlepiej w Poznaniu ale moze tez bydz gdzies indziej byle były najlepszej jakosci i moze polecisz mi jakiegos dobrego lekarza dermatologi bo tam gdzie ja chodze to słyszetylko ze wyolbrzymiam niekture sprawy, Słyszałam ze łykani8e rutinoscorbinu 2 razy dziennie tez pomaga to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sprawdziłam jeszcze
ale w jakiejś gazecie pani polecała następujący sposób: do kremu, którego zwykle używała na noc dodawała rozgnieciony na proszek rutinoscorbin i tym smarowałan twarz na noc. Twierdziła, ze po kilku tygodniach są rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
Ale te przebarwienia to właśnie unieszkodliwione naczynka:) ALe są bardzo bardzo małe. JA Odwiedziłam każdy gabinet dermatologiczny w Warszawie, o Poznaniu nie mam pojęcia. Poszukaj w wyszukiwarce, tam znajdziesz adresy i kontakt do takich gabinetów w Poznaniu. Rutinoscorbin należy łykać ze względu na witaminę C, bo ona działa wzmacniająco na naczynka, ale wiadomo że takie sposoby cudów nie zdziałają, Moga jedynie pomóc na przyszłość by sprawa si.ę nei pogarszała. Radzę Ci iść do dermatologa, on powie Ci czy możesz być poddawana zabiegom. Ja mam skórę sucha i bardzo delikatną i cienką wzmacniam ja dirosealam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokila
czyli przebarwienia zawsze sie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
Chyba sie nie rozumiemy... Te przebarwienia to właśnie unieszkoliwione i pozamykane naczynka, czyli place zdrowej normalnej skóry. Więc daj boże żeby się pojawiały jaj największe:) No ale niestety to naprawdę nie znaczna poprawa za taką cenę...Może tobie IPL bardziej pomoże. A na razie sobie mażę żeby wyjść na plaże poopalać się i wyglądać jak człowiek. A mój chłopak nie może zrozumieć dlaczego zawsze muszę sie malować i przgotowywać tyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
A kto testował te dodawanie rutinoscorbinu do kremu? działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sprawdziłam jeszcze
akurat przyszłam :) nie znam nikogo osobiście - tylko czytałam wypowiedź jakiejś pani w kolorowej gazecie. Na dobrą sprawę.....nawet jak nie pomoże , nie powinno zaszkodzić? planuję to zrobić ( prawdę mówiąc zrobiła jeden raz, ale potem wyjechałam) ale brakuje mi systematyczności. acha i podobno o rutynę chodzi bardziej a nie wit. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokila
ok dzięki traz rozumiem moze udam sie na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
Hmmm o rutynie nie myślałam... Więc wniosek taki, że kupuje sobie zaraz zapas rutinoscorinu :) i próbuje łykania i smarowania, może nie zaszkodzi. A w październiku mam wizytę u pani dermatolog, kto wie może jeszcze IPL... To bardzo trudne i drogie ale chcę sobie pomóc bo będzie mi łatwiej bez tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia6734
do mulla a pisałas ze miałas juz IPL kłamissz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulla
Miałam 6 zabiegów IPL chce następne!! proszę mnie nie oskarżać! w żadnym wpisie nie powiedziałam że nie miałam IPL . Może ktoś chce jakieś papiery co? żałosne. myślałam że tu przyjacielska atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka_21
Bardzo dobrze Was potrafie zrozumieć, teraz jużnie mam tego problemu, ale tak od 14-19 roku życia to był istny KOSZMAR!!!!!!! zniszczyło mi to najpiękniejsze lat życia, cały okres liceum..... nonstop się czerwieniłam, do tego miałam trądzik, blado czerwona twarz, rozmowa z kimkolwiek była nie do pomyślenia, urodziny z rodzinką też, czułam się jak ostatni debil, może miało to podłoże emocjonalne, psychika... w każdym bądz razie jak skończyłam liceum stwierdziłam ze biore się z siebie, przceiż nie zmarnuje sobie życia przez takie pierdoły. Wyleczyłam trądzik, zaczęłam chodzić na solarium, przefarbowałam włoski, zaczęłam się malowac, ćwiczyć no i wychodzić do ludzi, po kolei zaczęłam ogarniackażdą część ciała co dałomi takąpewnosć siebie, ze przestalam się czerwinić, moze jest to czymś innym uwarunkowane??? nie mam pojęcia, a moze to dlatego, ze straciłam dziewictwo hehe Moja mama (z natury nerwowa i zestresowana osoba) czerwieniła się jescze po 30, nawet teraz czasem się jej zdarzy zaczerwinić. A mnie teraz nic nie rusza, nie pamiętam kiedy się zaczerwieniłam, może na saunie.... ;) moge mówić o seksie patrząc komuś w oczyi nic, totalny spokój i pewnosć siebie, ale jak pomyśle sobie ile lat przez to zmarnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodilka
Mam pytanie, do Maleńkiej czy brałaś może tabletki antykoncepcyjne? Bo słyszałam że niektórym niknie po tym rumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnn
czesc dziewczyny:) czy tylko dziewczyny maja ten problem? ja jestem facetem mam 24 ale mam identyczny problem co wy, a az taki wstydliwy nie jestem, tylko jak poczuje ze poliki mi sie rumienia to odrazu trace pewnosc siebie:( strasznie meczace to jest, moze przepiszecie mi jakis krem?? bo jak narazie to nie wiem co by dla mnie sie nadawalo. pozdrawiam buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnn
nikt mi nie pomoze, nie doradzi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodilka
Drogi onnnnnnnnnie mogę polecić wiele kremów, które proponuje wiele firm. Ale w magiczne działanie kremu bym nie wierzyła, poza tym trzeba go stosować przez długi czas bo nadczyn naczynek to nie przelewki. Mogę zaproponować np. Diroseal firmy Avene. Niektórym czyni cuda innym wogle nie pomaga, jeszcze innym robi szkodę, idź do dermatologa może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnn
do dermatologa raczej nie bo to troche zenujace bo widze ze ten problem dotyka tylko kobiety;) a gdzie ten krem moge kupic kolezanko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodilka
Mylisz się, widziałam wiele mężczyzn z tym problemem. Krem ja zawsze kupuje na Allegro, stosuję się go na noc, a w dzień konieczny jest filtr. Ja bym tam poszła do dermatologa, może Ci się pogorszyć, naczynka to paskudna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnn
dodilko ja juz kupilem ten krem diroseal chyba nie mowisz ze moze zaszkodzic?? to tylko krem to jak moze zaszkodzic? a jakich filtrow uzywac? nie wiem o co chodzi wes mi cos polec jak mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodilka
No więc Drogi onnnnnie niektórych Diroseal może podrażnić, ma kilka ostrych substancji i ktoś może mieć np. alergię na ten składnik. Filtr słoneczny przy takim kremie jest absolutnie konieczny, możesz stosować np. ANTIROUGEURS na dzień, jest on z tej samej firmy, i również na naczynka. Jednak jest również drogi, ja więc kupuję z reguły zestaw (Diroseal-30ml, Woda termalna I 2X5mlpróbki ANTIROUGEURS) taki zestaw kosztuje prawie tyle samo co sam Diroseal, więc się opłaca. Ale ANTIROUGEURS ma mały filtr słoneczny, bo tylko sp10, więc na niego nakładam jeszcze sp50 filtr słoneczny firmy Avene, mam próbki bo kosztuje też trochę kasy. A i woda termalna może być jeszcze przydatniejsza dla mężczyzn, (bo się nie malują) gdy czujesz że zaczyna ci się robić gorącą spryskujesz nią twarz, i od razu lepiej:) Przeczytaj również ulotkę efekty widać po 3msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×