Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość aronza
permanentny robią exxxxxtra w 15-115 w centrum warszawy, z cen to mogę podrzucić, że górne kreski oczu to 390zl, dolne kreski 340zl, jak na wawę to ceny naprawdę dobre, szczególnie, że mają porządne specjalistki w salonie tam, kiedyś nawet widziałam je na tvn style wrzućcie sobie stronkę makijaz-permanentny.pl i poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiZi
Witajcie Dziewczyny! Jest ktoś godny polecenia w Warszawie. Odkryłam ta Wspaniałą Linerystkę parę miesięcy temu, gdy szukałam rozpaczliwie pomocy po wizycie w gabinecie u kogoś innego. Pani Dorotka naprawiła szkody jakie spowodowały działania poprzedniczki. Pięknie robi brwi, usta i kreseczki. Do wyboru wizyta w autoryzowanym salonie lub w domu, gdzie pani Dorotka ma prywatny mini gabinet, wówczas koszt to tylko 250 zł od każdej z usług. Jeśli macie pytania pytania piszcie na: zloteserduchotwardycharakter@wp.pl Podam kontakt do Pani Dorotki, tak oficjalnie nie wypada mi szastać Jej prywatnym kontaktem. Pozdrawiam :) SiZi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solani
a może ktoś zna dobry salon w Lublinie? też chcę wykonać makijaż permanentny ust ale obawiam sie ze trafie na nieodpowiedni salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiZi
Witajcie Dziewczyny! Jest ktoś godny polecenia w Warszawie. Odkryłam ta Wspaniałą Linerystkę parę miesięcy temu, gdy szukałam rozpaczliwie pomocy po wizycie w gabinecie u kogoś innego. Pani Dorotka naprawiła szkody jakie spowodowały działania poprzedniczki. Pięknie robi brwi, usta i kreseczki. Do wyboru wizyta w autoryzowanym salonie lub w domu, gdzie pani Dorotka ma prywatny mini gabinet, wówczas koszt to tylko 250 zł od każdej z usług. Jeśli macie pytania to kierujcie je na: zloteserduchotwardycharakter@wp.pl Podam kontakt do Pani Dorotki, tak oficjalnie nie wypada mi szastać Jej prywatnym telefonem. Pozdrawiam SiZi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam wielką prośbę, czy może któraś z Was robiła sobie makijaż permanentny w Paradise Spa w Warszawie na ul. Lipskiej. Bardzo interesują mnie opinie, będę wdzięczna za każdy komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola7788
Witam dziewczyny, jeżeli jeszcze wahacie się czy w ogóle robić sobie makijaż permanentny to szczerze POLECAM. Zostałam właśnie szczęśliwą posiadaczką pięknych kresek na powiekach i brwi. Oba zabiegi prawie całkowicie bezbolesne. Robiłam go u Agaty Świeckiej na Żoliborzu ma swój salon. Z czystym sumieniem mogę polecić bo jest rewelacyjna. Nie sądziłam, że zrobione brwi mogą wyglądać tak naturalnie! Gdyby któraś z Was chciała zobaczyć, mogę foty przed i po wysłać na maila. Pozdrawiam i mam nadzieje, że wasze makijaże wyjdą równie pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23kasienka1983
Witajcie dziewczyny, Zrobiłam ostatnio brwi i jestem zachwycona :) Wyszły bardzo naturalnie, czyli takie jakie chciałam. Naczytałam się wcześniej i byłam przygotowana na duży ból przy tym zabiegu. Jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to chyba kwestia znieczulacza ponieważ nie czułam dużego dyskomfortu przy makijażu. Na zabiegu byłam u pani Agnieszki z salonu "Klinika Urody" w centrum handlowym Land. Bardzo miło spędziłam tam czas i wydaję mi się ze odpowiednia atmosfera miała ogromny wpływ na zabieg. Obiecałam, że będę polecała wszystkim Panią Agnieszkę :) Więcej info na stronie www.kosmetyczka.info. Jestem w 100% pewna, że nie będziecie żałowały. Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_G_I :-)
Ja też się w końcu zdecydowałam. Wybrałam Beauty Clinic 8 na Kabatach. Pani Wiola jest fenomenalna! Zrobiłam kreski i nie potrzebowałam żadnej korekty. Atmosfera w salonie super, a sam salon przypomina bardziej klinikę, jest nowoczesny i w ogóle bajka. Mają też inne upiększające zabiegi. Polecono mi INTRACEUTICALS - nigdzie nie mają takich cen! Sprawdźcie same. Fajną mają stronę, zajrzyjcie. Każdy pracownik jest opisany kwalifikacjami, widomo do kogo się idzie www.beautyclinic8.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wienia7791
Cześć dziewczyny! Po wielu tygodniach namysłów i śledzenia forów postanowiłam wybrać się na makijaż permanentny do Agaty Świeckiej, która przyjmuje na Żoliborzu, w swoim salonie. Wybrałam ją ponieważ jest wizażystką oraz pracuje na aparacie Long Time Liner, który uważany jest za najlepszy na rynku. Robiłam usta i brwi. Usta trochę bolały, a sam zabieg trwał dosyć długo (jakieś 3h razem z rysunkiem i dobieraniem koloru), ale dało się wytrzymać. Zrobiłam sobie też brwi - ten zabieg był nudny a ból można porównać do depilacji brwi. Teraz po pierwsze nie wierzę, że tyle czasu z tym czekałam, a po drugie nie miałam świadomości jak brwi mogą zmienić moją twarz! Piękniejszych nigdy nie widziałam! Na potwierdzenie wrzucam moje fotki przed i po. Polecam wszystkim makijaż permanentny bo to rewelacyjna sprawa. Ja swoim jestem zachwycona. Dobrze wybierzcie salon w którym będziecie go robić, ważne jest czy osoba wykonująca jest kosmetyczką czy wizażystką, bo musi umieć dobrać kształt brwi do kształtu twarzy. Polecam Panią Świecką bo przed zabiegiem oglądałam album z jej makijażami zaraz po zabiegu i nie widziałam brzydkich efektów! Poniżej link do moich ust: przed - http://zapodaj.net/267856fb2dff.jpg.html po - http://zapodaj.net/8263bcc29344.jpg.html i brwi przed - http://zapodaj.net/a0f5c079ce23.jpg.html po - http://zapodaj.net/e0d0e0f242f4.jpg.html Jest to efekt makijażu zaraz po zabiegu, najpierw bałam się ze kolory zostaną takie intensywne, ale po tygodniu wygląda już mega ślicznie! Polecam i pozdrawiam, Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,że tam trafilaś od razu! Ja też znam świetnie p.Agatę i wszystkim ją polecam.Jest mega profesjonalna i robi naprawdę genialne i naturalne makijaże permanentne. Ja do niej trafilam niestety po fakcie,jak na Gruponie zrobili mi krzywe kreski na oczach i tak mnie bolało,że nie poszłam na poprawkę tylko szukałam kto może to naprawić.Znalazłam do niej kontakt w necie ,pisały dziewczyny,że robi poprawki po innych i poprawiła mi te obrzydlistwo. Po prostu zrobiła mi troszkę grubsze kreski dekoracyjne i schowała w nich te krzywe. I ci ciekawe,że chociaż były grubsze to zrobienie ich bolało mnie dużo mniej,niż ten pierwszy raz z Gruponu.Przyjmuje w Warszawie na ul.Rudzkiej w Extravaganzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na makijażu w sharleyu, miał to być makijaż moich marzeń (robiłam sobie kreski). Z marzeń zrobił się dramat. Koleżanka z pracy poleciła mi panią Agnieszkę Zapałę z Piaseczna. Pojechałam i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani Agnieszka wykonuje najbardziej naturalne makijaże jakie widziałam. Okazało się że nie ma tygodnia, aby nie przyjeżdżały do niej panie na poprawki z sharleya. Tyle, że poprawki to kosztowna sprawa. Najlepiej iść na makijaż i najpierw się skonsultować, nie robić od razu. Pani Agnieszka najpierw mi narysowała jak będzie, dokładnie tak jak wygląda teraz. Nie warto robić z poleceń przez internet, bo to często kryptoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katterrinna
Zgadzam się z poprzedniczką, znam ten salon z piaseczna, są na ulicy szkolnej - jakość jest świetna, makijaż robią bardzo naturalny. Co ciekawe w salonie w zasadzie każda dziewczyna nosi makijaż permanentny wykonany na miejscu, więc wystarczy wejść i podpatrzeć:) A z makijażem jak się źle trafi to jest właśnie potem dramat - mądry polak po szkodzie, a jak ja się zapisywałam na makijaż tam to kolejka była naprawdę spora i właśnie duża część tej kolejki to pilne "przypadki" kiedy dziewczyny wpadały do nich na poprawki spartaczonych w innych salonach permanentnych. Ale warto było czekać. Popisuję się pod powyższą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renacia77
Dziewczyny uważajcie na Sharley, bo coraz więcej negatywnych opinii czyta się o nich na forach różnych. Raz kobiety są bardzo zadowolone raz wypisują jakieś straszne historie i że musiały potem płacić po 2 tysiące za usuwanie laserem makijażu. Dużo pewnie zalezy kto tam ten makijaż wykonuje. Czytałam również hostorie, że osoba wykonująca zabieg narysowała tylko jedną brew bo na drugą nie było czasu czy jakieś takie. Koszmar. Mi pani która wykonywała makijaż sam rysunek robiła z godzinę, a potem jeszcze zabieg trwał kolejne 75 minut. Ze trzy razy przerywałyśmy zabieg, Pani coś dorysowywała, zmieniała, robiła zdjęcia, korekty. Czułam, że przykłada się bardzo do tego, żeby to wyglądało dobrze. Dlatego szczerze polecam salonik na żoliborzu Extravaganza i panią Agatę. Przyjmuje w okolicach metra marymont. Dla niezdecydowanych mam zdjęcia przed i po, chętnie podziele się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna-30
Ja robiłam makijaz permanentny w salonie w centrum warszawy.Zrobiłam usta tez jestem zadowolona i nawet nie bolało.Fajna atmosfera w tym salonie i miłe Panie.to ich strona www.kosmetyka-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba1
Tez słyszałam dobre opienie o Sharley nio ale ceny odstraszają!! Znajoma poleciła mi tez sprawdzony salon kosmetyczny N25 ,poszłam tam bo zachęciły mnie ceny i moja znajoma.Jestem bardzo zadowolona ,miałam zrobic sobie tylko kreski ale skusiłam się tez na usta-syszło suupperrrr! Polecam w 100% salon N25 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna-30
Ja robiłam kreski górne i usta w salonie N25.Jestem bardzo zadowolona!! to link do tego salonu http://www.n25.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahara123
Weszlam na forum, bo chcialam znalezc informacje o botoksie i wpadlam na forum o makijazu. Musze pochwalic sie pieknymi brwiami metoda wloskowa u p. Anety Swatek. Bylam u fryzjera i przypadkiem obejrzalam jej portfolio. Robi wrazenie. QWszystko idealne, podejscie, rozrysunek ktory ja akceptowalam i sam makijaz. Ode mnie poszly przyjaciolki i tez sa zachwycone, wiec to nie przypadek. Jest niezla. Dowiedzialam sie ze byla finalistka Mistrzostw Polski. Pisze o tym, bo wiem jak wazne jest polecenie kogos, gdyz sama korzystam z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkoziol
Ja z czystym sercem mogę polecić Panią Anetę Pająk. Wcześniej byłam u niej w innym salonie i było super. Teraz byłam u niej zrobić usta w Vanilla Sky Spa na Bielanach i znowu wyszło super naturalnie (i delikatnie tak jak chciałam). Zapłaciłam 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta111111
Witam, Ja polecam Panią Agnieszkę Mróz. Salon Klinika Urody w Warszawie ul. Wałbrzyska 11 CH. LAND www.kosmetyczka.info. Salon jest kameralny i urządzony bardzo stylowo. Byłam i robiłam kreseczki. Pani Agnieszka namówiła mnie jeszcze na usta i nie żałuję. Rewelacja !! :) Usta nabrały nowego kształtu. Makijaż został wykonany w moim odczuciu bardzo profesjonalnie w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Konieczna była mała korekta, dosłownie kosmetyczna, która wynika z mojego nienależytego natłuszczania ust. Podsumowując jestem zachwycona profesjonalizmem i podejściem Pani Agnieszki dlatego też szczerze polecam. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
Makijaz permanentny zrobiłam z salonie N25 poszłam tam bo czytałam duzo dobrch opini.Wiec dołanczam się do nich bo tez jestem zadowolona.Polecam ten salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorianne
Ja z kolei z całego serca na makijaż permanentny polecam wybrać się do salonu kosmetycznego Strefa Urody: http://www.twojastrefaurody.pl. Robią nie tylko świetny makijaż permanentny, ale także rzecz jasna inne zabiegi. Jest bardzo ciekawa oferta na manicure hybrydowy, inny zabieg to mezoterapia igłowa, na którą jest obecnie oferta promocyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałam się z Wami podzielić doświadczeniem co do MP , otóż po pierwszym makijażu brwii ok. 2 lat który był naprawdę bolesny zdecydowałam się na korektę. Wyczytałam parę pozytywnych opinii na temat Pani Anety Pająk i mogę z czystym sumieniem je potwierdzić. Zabieg przebiegł BEZBOLEŚNIE i nie wiem czy to zasługa specjalnych igieł akupunkturycznych czy wprawnej ręki a może środka znieczulającego. Jestem mega zadowolona, Pani Aneta prowadzi własny salon quart na mokotowie gdzie w jej rękach na pewno poczujecie sie bezpiecznie oraz profesjonalnie obsłużone. Już się umówiłam na usta:) wrażenia też opisze. Jak macie pytania piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaaaaa
byłam u pani z Warszawianki, która tak bardzo reklamuje się na forach. Koszmar, nie polecam. Musiałam poprawiać, na szczęście się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjk_wawa
Jeśli chodzi o New Look z Warszaway i chwalony oraz polecany personel, to głównie za sprawą linergistki p. Wioli, która pracuje teraz w Blueberry Instytut Urody (też Warszawa). http://blueberry-instytut.pl - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morango
Polecam salon "Nefretete" przy Arctowskiego, na Ursynowie. Robiłam górne i dolne kreski tudzież brwi. Jestem bardzo zadowolona! Nie dość, że pięknie zrobione to jeszcze i pogadać sobie można całkiem rozumnie. Cud, miód i orzeszki. Dodam, że trafiłam tam z Groupona więc oferta cenowa BARDZO korzystna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfectum
Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum zaprasza na makijaż permanentny brwi - metodą piórkową !!! Super okazja tylko 150zł!!! Zabieg zostanie wykonany przez 2 profesjonalne kosmetyczki!! ZAPRASZAMY!!! kontakt 698 657 275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migella
nie polecam p.Anny Zajdel na Merliniego i proszę się nie sugerować opiniami na forach są nie adekwatne i wystawiane chyba przez p.Annę koleżanka robiła brwi kolor jak wytarty z daleka ok ale z bliska kompletnie nie naturalnie , pigment nie równo rozłożony jakby dziury w kolorze miała masakra, kolejna znajoma pokusiła się dzięki opiniom z neta to samo brwi brązowe odmalowane jak ołówkiem wygląda jak z cyrku ponadto pani mało przyjemna burcząca do klienta jednym słowem obsługuje z łaską opinia nie stety po fakcie jednej i drugiej znajomej negatywna także mądrych przestrzegamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kilka lat temu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi. Nie byłam zadowolona z efektu. Zależało mi na bardzo naturalnym zagęszczeniu brwi. Niestety lingeristka zdecydowanie odradziła mi metodę piórkową - wmówiła mi że na zdjęciach w internecie efekty wyglądają ładnie, ale w rzeczywistości efekt jest STRASZNIE SZTUCZNY, a domalowane włoski wyglądają jak "płaskorzeźba". Namówiła mnie do wycieniowania całej brwi twierdząc że będzie to to czego oczekuje - delikatne i naturalne podkreślenie brwi. Niestety ani z delikatnością ani z naturalnością nie miało to NIC WSPÓLNEGO. Domyslam się że po prostu było jej wygodniej zamalowac całą brew niż męczyć się włosek po włosku......... Całe szczęście dziś, po tamtej porażce nie ma już prawie śladu na mojej twarzy... Nadal chciałabym zagęścić brwi, ale nie pójde już do kogoś komu nie chce się pracować, a jedynie wziąć pieniądze i odwalić byle jaką robotę. Teraz nie dałabym się już przekonać że metoda piórkowa jest nienaturalna, bo codziennie zagęszczam sobie brwi cieniutkim skośnym PĘDZELKIEM i EYELINEREM. Wiem dokładnie jak miałyby wyglądać moje brwi. Tylko pytanie czy którakolewiek lingeristka jest w stanie zrobić mi taki dokładny rysunek brwi przed wykonaniem zabiegu? Dokładny - czyli narysowanie każdego włoska. Czy w ogóle praktykuje się takie rozwiązanie? Może któraś z Was miała wykonywany makijaż permanentny w ten sposób? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×