Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
Hejka :) U mnie za oknem WIOSNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
hmm....u mnie niestety leje od wczoraj bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
witam po dłuższej przerwie :) u mnie rano piękna pogoda była a potem już tylko z górki w stronę deszczu :O ale ja dziś z domu nie wychodziłam :P poza tym muszę się pochwlić zakupionymi w środę dwoma sweterkami i bluzką taka trochę elegantszą ale najdającą się na wszystkie okazje. i o dziwo w celu tych zakupów zwiedziłam tylko 2 sklepy. albo nasz polski asortyment się poprawia albo troszkę zmalałam :) i od dziś zakilnam pogodę żeby w przedostatnim tygodniu marca była przepiękna i słoneczna bo wybieram się w Bieszczady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
W Bieszczadach byłam niedawno, w Ustrzykach .....fantastycznie było.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noniieee
WITAM CZY wY TEZ MACIE TAK OKROPNY PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM UBRAN NA SIEBIUE. JUZ NIE MOGE NIC NIEMOGE KUPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshka007
Kochane:) witam Was w imieniu naszej MADAME:))) ruszamy powoli z produkcja, wiec jak tylko ruszy sklep internetowy i sklep w Warszawie - dam znać:) A teraz potzrebuje Waszej pomocy - szczególnie u naprawde duzych rozmiarów 54, 56, 58, 60. Własnie mamy jeansy do zatwierdzenia do produkcji i cały czas mnie zastanawiają obwody talii przy tych rozmiarach. Czy możecie napisać - jakie macie obwody talii przy takich rozmiarach? pozdrowienia Bozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
boshka007 ja nie mam aż takiego rozmiaru ale mam drobną sugestię. pamiętajcie przy szyciu, że długośc nóg u puszystych kobiet nie kończy się na standardowym 28 ale czasami dochodzi nawet do 36 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
no ja również nie mam takiego rozmiaru ale myślę że to na pewno obwodzik w pasie powyżej 100 cm dochodzący przy rozmiarze 60 pewnie nawet do 200cm jestem ciekawa jaki asortyment nam zaserwujecie także boshka007 również czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się zaczerniłam żeby szczuplej wyglądać :P moja babcia nosi 3XL (czyli pewnie 56) i ma ok 150 cm w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
Hmmm ja mam 56 i w tali mam 136 ale mam mimo 50kg nadwagi talie... A co do spodni: dobrze by bylo gdyby byly ze streczem, DLUGIE!!! i pamietajcie o tym ze mamy grube lydki :) bo np. w H&M w lydkach mam a'la leginsy a reszta ok :) czekamy z niecierpliwoscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Spodnie o takich rozmiarach , muszą mieć odpowiednią szerokość w udach i kolanach , bo to największy problem puszystych babeczek ,że mają obciśnięte nogi jak balerony :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie spodni ze streczem bo czuje sie w nich jak w kostiumie nurka :O wole czysty jeans. a w H&M mam identyczny problem - w lydkach kazde jeansy sa dla mnie jak legginsy (oczywiscie oprocz moich 2 par z tego sklepu, ktore byly idealne). osobiscie uwazam, ze kazda puszysta kobietka dobrze wyglada w prostych, szerokich spodniach ale jak do tej pory znalazlam takie tylko 2 pary na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
z tymi szerokimi nogawkami to super sprawa w każdym razie jeśli nogawki spodni zwężają się do dołu to wyglądam w nich jak grucha:) dodatkowo jeśli są to spodnie z materiału to lubię zaprasowany kancik,optycznie zmniejsza obwód krągłych łydek i ud nie wiem czy też zauważyłyście że gro spodni posiada tzw płasko dupie ha ha jakby pośladki nie mieściły się w odpowiednie miejsce albo zabrakło materiału no i ostatnio nie mogę dostać spodni które by kończyły się na odpowiednim miejscu czyli w pasie,wszędzie są biodrówki z których wydostają się boczki a przy dopasowanej bluzce albo marynarce nieciekawie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) U mnie słoneczko świeci od rana , a ja dalej szukam wygodnych butów , które by pasowały i do spodni i do spódnicy :( No kurczę mam problem..a tu wiosna za pasem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaskodupie mają zazwyczaj spodnie materiałowe, dlatego ja zazwyczaj wybieram te, któe na tyłku mają taki przeszyty, niedokończony trójkącik. Okrągła a nie myślałaś o takich wiązanych bucikach przed kostkę? np. z kwadratowym, zaokrąglonym na bokach,czubkiem. sama jestem posiadaczką takich butów i wyglądają dobrze i do sódnicy i do spodni. chociaż ja i tak preferują balerinki (dziś słoneczko w Warszawie więc już w wyszłam w balerinkach :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
z tym streczem to oczywiscie zalezy ile % - wiekszosc spodni ktore mam maja ok 4-5% i nie zachowują sie jak leginsy. a za to ładnie sie układają i kiedy siadam na nodze (czego wiem nie powinnam robic!) ladnie naciagaja sie jak trzeba :) Cieszy mnie to ze i wy macie problem z tymi H&M spodniami bo juz zaczelam sie martwic ze to tylko moje lydki sa jakies opasle :) no i oczywiscie smierc biodrówkom :P nie rozumiem jak mogą spodnie konczyc sie w najszerszym miejscu - wszystko wyplywa :) (choc to oczywiscie zalezy od budowy :) w w-wie upal ;) jak to okreslila moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Spodni szukam tylko elastycznych , bo dla mnie oprócz wyglądu liczy się także wygoda . A balerinki będą jeszcze w modzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod W-wą zaczyna robić się chłodno :P ale jak byłam w stolicy tak ok 11 to pogoda wyśmienita była :) co do bidrówek to nie do konca się zgodzę. właśnie w H&M kupiłam sobie jedne prawie biodrówki i jakoś tak wcale mi się nic nie wylewa. ale to chyba kwestia budowy, odpowiedniego rozmiaru i dlugości bluzki. ja bym siebie określiła jako zwarty klocek z wcięciem w miejscu pępka :P Okrągła nie wiem czy balerinki będą modne, ale mnie to co bardziej nie obchodzi. i tak będę w nich chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją droga to poszukuję okularów przeciwsłonecznych. tylko takich trochę większych, ale nie tych a\'la mucha. i za nic takich nie znajduję, wypatrzyłam w \"PANI\" takie fajne z C&A ale kolor nie ten (zielone). wiecie gdzie znajdę jakieś znośne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Heja! właśnie wyszperałam i zakupiłam na allegro czerwone spodenki z odpowiednim dla mnie stanem (35-38cm) w takich czuję się najlepiej co do pogody to u mnie różnie przeważnie pada , wczoraj przelatywały klucze ptaków więc może niedługo zrobi się ciepło i zaświeci słońce natomiast moje zimowane pelargonie oszalały i wszystkie kwitną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie co do spoani to ja proszę o długie nogawki jestem w stanie nawet za nie zapłacić więcej byle by miały długość zew powyżej 115 cm i wew powyze 85 w krótszych wyglądam jak w spodniach po młodszej siostrze. Ale co ja sie dziwie majac183 cm wzrostu co do rozmiaru w pasie to jak nosiłam 52 rozm to miałam jakieś 120 cm teraz przy 46/48 mam od 100 do 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
okulary przeciwsłoneczne o zgrozo nigdy nie mogę dobrać kształtu więc jak juz zakupię to dmucham na nie a balerinki na pewno w modzie ,dużo kobitek już w nich biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
W takim razie lecę po buty , fajne widziałam , ale nie byłam pewna , czy to dalej aktualne w modzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletki jak najbardziej :). Ja sprawilam sobie ostatnio takie słodkie, z materiału w stylu tweedu w beżowo-brązowo-niebieską kratę na małej kaczuszce. Sa bossskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Kurczę , przymierzałam balerinki , ale strasznie szeroko w nich noga wygląda , jutro idę na dalszy ciąg poszukiwania. Na allegro nic nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat dla was
🌼]kwiatek]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Witajcie siostry!Wczoraj wieczorkiem buszowałam po internecie i znalazłam to forum - dziewczyny,kocham was.Przywracacie mi radość życia.Nareszcie jakieś forum dla mnie.Ja faktycznie wyglądam jak Tubiś - ten najmniejszy (mam 158 cm wzrostu) Po.No i góra 48,dół 50 - niestety po porodzie, przed było o rozmiar mniej na górze i na dole.Ciuchy kupuję najczęściej w sklepach z odzieżą używaną,czasem w jakiejś "Puszystej Pani",ale tam są głównie dla pań po 50-tce a ja mam 33 lata.Nigdy nie byłam ani w H&M ani w Kapphalu,bo sądziłam,że nie mam tam czego szukać.Czy w każdych oddziałach tych sklepów mają większe rozmiary?Ja jestem z Olsztyna,ale przeprowadziłam się z Białegostoku i często tam bywam.Może któraś z Was by mi coś podpowiedziała odnośnie zakupów w tych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do H&M i Kapp Ahla warto pójść bo są tam bardzo przyzwoite ciuszki :) jeszcze nie spotkałam Kapp Ahla bez dużych rozmiarów, ale H&M owszem. musisz pójść i sprawdzić sama :) ja mogę wypowiadać się tylko o Warszawie :P ej, co tak cicho na topiku się zrobiło? a okularów jak nie miałam, tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Hejka :) Nie piszę bo nie mam siły, taka jestem zmęczona wiosennymi porządkami... ale czytam regularnie :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×