Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Sprzedam Microgynon 21 - 2 opakowania + 4 tabsy . ważność do 2015r kontakt fiolka_sun@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenie już nieaktualne. sprzedane. Jednak mam gdzies w domu jeszcze ze 3 opakowania. Jak znajde to wystawie bo na rok robie sobie przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isaaa
bardzo chętnie odkupię microgynon 21 w każdej ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jqolla
Nie wiem czy to Wam coś pomoże ale widzę tu dużo pytań dot. plamień po okresie, teraz tez je mam , zaczęłam właśnie 1 opak. po bardzo długiej przerwie. Wcześniej jak je zaczynałam brać (dobrych kilka lat temu ) miałam ten sam problem i poszłam z nim do gin. powiedział ze mam brać po 2tabletki tak długo aż przestane plamić, wiec brałam trwało to chyba z 3 dni i pomogło. Pytałam czy nic mi nie będzie z taką dawką hormonu , powiedział ze nie jest to problem. Choć powiem szczerze że gin. z czasem okazał się niegodnym zaufania lekarzem, wiec zrobicie jak uważacie, mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaaaala
chyba sie komus w glowce przestawilo , w aptece 3 opakowania microgynon zaplacic mozna max 30 zł , smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! Ja za jedną paczkę microgynon płacę w aptece 7zł! Ja rozumiem, koszt przesyłki, wiem, można chcieć na tym też cos dodatkowo zarobic. Ale przesyłka to maks 10zł. A chcieć zarobić 50zł na tym, to po prostu zdzierstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubania
Ja czulam sie bardzo dobrze po microgynon21 i bez problemu w 3 miesiace po odstawieniu zaszlam w ciaze. Teraz nie moge ich brac poniewaz karmie piersia, ale zostaly mi 4 listki ktore chetnie odstapie - wazne do 04.2015. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy kubania82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze 5 opakowań, a robię sobie przerwę na planowanie i urodzenie dzidziusia. aniczka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karton.kld
kupię microgynon, pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julekkk
hej! Jestem przed trzecią zmianą tabletek. Najpierw dostalam Novynette po ktorych mialam masakryczne zatrzymanie wody w organizmie, bylo widac ze jestem 'spuchnięta'. Lekarz nie chcial mi zmienic na inne wiec... zmienilam lekarza ;) Dostalam tabletki o nazwie Naraya po ktorych ciągle bylo mi niedobrze i stawalo sie to z czasem dokuczliwe gdy np. cofał mi się posiłek w miejscu publicznym. Teraz ten nieszczesny Microgynon... Tak zle jeszcze nie bylo. Przy pierwszym op. zauwazylam tylko wzrost apetytu, bolesnosc piersi a podczas okresu bol wiekszy niz zwykle. Teraz koncze 2 op. i jestem zalamana bo ciągle boli mnie brzuch, mam zgagę, bol piersi i widzę po spodniach ze sporo przybieram na wadze i to przez tak krotki okres czasu. Nie wiem czy nie poprosic lekarza o skierowanie na badania hormonalne zanim dostane nastepne, ktore nie beda mi sluzyly. Pozdrawiam kobietki! I zycze dobrze dopasowanych tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały miesiac miałam okres :( teraz zaczynam 2 op ale juz koniec okresu wcześniej jak brałam je miałam tak samo pierwsze opakowanie okres 2 już dobrze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dybaaa6@wp.pl
pilnie kupię microgynon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleczka
Witajcie. Pilnie kupię microgynon 21 najlepiej 3 blistry. Jeśli ktoś chciałby sprzedać to ja poproszę :) gg 4447921 mail: m.a0@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa21
hej dziewczyny!;) ja brałąm microgynon pierwszy raz.. właściwie przeraziłam się ceną,,pozytywnie..patrze na paragon a tu 2,40zl ;o . co do samopoczucia to średnio..dziwne uczucie w nogach i mdlosci a takze nieustanna sennosc. Najgorsze to chyba to iż plamienia mialam spory czas po okresie, Wielkim plusem jest lepsza cera..rozne specyfiki stosowalam..masci od dermatologow tabletki i ciągle cos, Teraz po zastosowaniu 15 tabletek microgynon 21 moja cera naprawde uległa wielkiej zmianie;) biust rownież jest większy. Ze wzgledu na mdlosci i uczucie w nogach przepisano mi sylvie 20.Dziś pierwszy dzien..mam andzieje ze cera zostanie bez zmian;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_Bee
Witam serdecznie, Chciałam się zorientować czy ktoś chciałby odsprzedać tabletki Microgynon 21? Pozdrawiam i proszę o kontakt - m_burda@o2.pl =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wlasnie zakonczylam przygode z microgynonem, cena swietna samopoczucie dobre do czasu! po ok 3 opakowaniach pojawil sie tradzik jakiego nie mialam nigdy, w okresie dojrzewania nie mialam prawie nic a teraz takie cos! do tego pojawił się wąsik :/ teraz dostałam medinette dosc nowy lek pochodzący z niemiec działający super na cerę i włosy. mam nadzieje ze uleczy skutki uboczne microgynonu, i nie przyniesie innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micro
ja biore Microgynon juz od 13 dni....no wlasnie wzielam pierwsza tak jak powiedzial lekarz 1 dzien okresu....tylko ze od tego czasu caly czas mam okres....czy ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...ja mialam.... ale przejdzie...bynajmniej mnie..bylam ostatnio na konsultacji u ginekologa.... chcialam zmienic tabsy ( lekarz calkiem obcy mojej osobie) ..... pochwalil te tabsy i ppwiedzial zebym zrobila badania zanim zmienie bo te anty sa bardzo skutecznie i dobre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@dusia141 najwidoczniej mialas zle dobrane tabsy.... co z standardowymi badaniami ? czy moze gin przepisal tobie je od tak o reki ? niemieckie tabsy ???? kochana..... nie ma porownania czy to poslkie angielskie czy niemieckie...tabsy to tabsy...po prostu zle ci dobrali...ja bralami biore i cere mam o niebo lepsza cucuszki urosly .... wszystko uzaleznione od "recepty" gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micro
mam nadzieje ze przejdzie...bo juz mnie to wkurza...nic po niedzieli zadzwonie do mojego gina i zapytam czy to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julekkk
micro ja tak mialam tylko przy pierwszym op. pisalam nawet nie 2 tygodnie temu w tym poscie a teraz jest jeszcze gorzej bo rzeczywiscie zauwazam wąsik, ktory nadaje sie tylko do usunięcia (dobrze, że chociaż blond :P) i straszne krosty szczegolnie na szyi a na policzku mam wielkiego ropienia... chcialam dodac ze raczej nigdy nie mialam takich problemow z cera. poza tym dziś dostalam okres i leci ze mnie jak z kranu. masakra! dam znac po weekendzie co powiedzial moj lekarz na to. udanego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micro
tos mnie pocieszyla julekk......... ja mam jednak nadzieje ze nie bedzie az tak zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pożarłam już 3 opakowania i nie miałam absolutnie żadnych dolegliwości. Trochę przytyłam, może 2-3 kg, ale teraz odstawiłam je niecałe 2 tygodnie temu i od razu schudłam. I co dla mnie, biednej studentki, ważne- są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×