Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Witajcie! Ja też ślubuję w kwietniu. 21 :) Zrezygnowaliśmy całkiem z kamerzysty. I tak potem nikt tego nie ogląda, bo to nudne (według mnie), więc szkoda pieniążków. Za to będziemy mieć dwoje fotografów (małżeństwo). :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my tez zrezygnowalismy z profesjonalnego kamerzysty, za to mojej siostry znajomy obiecal nam ze bedzie nagrywal wszystko a pozniej zmontuje czyli tak jak w studio tylko po nizszych kosztach :) od jutra zaczynam jezdzenie za wodeczka,dzieki za podpowiedzi na poczatek zaczne chyba od marketow a dopiero pozniej hurtownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy profesjonalnego kamerzyste i osobno fotografa, wczoraj wyliczylismy koszty całego wesela na 71 osób 16 tysięcy i to bez naszych ubrań i obrączek które kupilismy juz wcześniej , załamałam się jak zobaczyłam kwote. Juz zaczyna sie robic coraz bardziej stresowo.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie liczylam ale juz mnie glowa rozbolala jak popatrzylam na wasze wyliczenia ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BÓJ SIĘ WŁASNIE MÓWILI ŻE TA PÓŹNA ZIMA JEST DO KOŃCA MARCA WIEC KWIECIEŃ BEDZIE CIEPLEJSZY , MNIE ZŁAPAŁA JAKAS GRYPA I NIE MAM NA NIC SIŁ A MIAŁAM TAKIE AMBITNE PLANY NA WYPISYWANIE ZAPROSZEŃ :( ALE ZIMA FAKTYCZNIE PIEKNA I TAKA BIALUTKA:))))) CUDOWNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej przerwie u mnie troche zastój w przygotowaniach, w sobote ide do salonu umówić się na przymiarki i może w końcu cos zakupię. Niestey, jestem albo wybredna, albo po prostu nie podoba mi sie \'masówka\'. Tyle jest pięknych sukien, ale jakoś nic mnie nie rusza. dla przypomnienia, 21 kwietnia 2007, godz. 17:00 też się zastanawiam, czy ciemno po wyjściu z Kościoła nie będzie, no ale juz ustalone, to nie będę mieszać z godziną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pomalutku mam strasznego lenia i niestety nic mi sie nie chce sniegu jak nie bylo to nie ma, moze i dobrze Asia 23 ma nadzieje ze bedzie tak jak mowisz z ta zima a raczej jej brakiem w kwietniu a jak nie to do slubu saniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
wole nie liczyc te wydatki to są starszne nie wiem jak to bedzie pierwsze zaproszenia mamy juz za sobą my wodeczkę bedziemy załatwiać za 13 zł. albo soplica albo p. tadeusz ale na lewo z hurtowni bo tak to drogo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
na razie planujemy podróz poślubna chcemy zarezerwować oferte jak najlepszą myślimy o egipcie a wy macie już jakies plany na wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO MY NIE WIEMY GDZIE POJEDZIEMY BO NIE WIEM JAK Z FINANSAMI BEDZIEMY STAĆ, ALE NAPEWNO POJEDZIEMY NAD POLSKIE MORZE :) KURCZENIE POTRAFIE SIE ZMOBILIZOWAC DO WYPISANIA ZAPROSZEŃ A LUTY JUZ BLISKO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, za późno, czy nie za późno, nie mialam wcześniej ani czasu ani natchnienia..zresztą w sumie to nadal nie wiem czego tak naprawdę chcę, tzn. jaką tę suknię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że nie jest za późno na kupno sukienki, ja byłam 26 grudnia po swoja a i tak dopiero 6 kwietnia jade na przymiarke i odbiór w piatek przed slubem. A co do tego że jestes wybredna ja tez byłam i łaziłam po salonach ale jak weszłam do jednego to byłam w szoku każda była piekna. a wczęsniejsze salony prezentowały bardziej mode komunijna . Kochana znajdziesz dla siebie sukienke na 100% , a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie, jutro sie okaże, dziś przechodząc obok jeszcze jednego salonu postanowiłam, że też tam się wybiorę, mimo że absolutnie tego nie brałam pod uwagę. Nic, napiszę później co i jak. jestem z centrum Polski, blisko Łodzi :) a TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z legnicy, ale myslałam że może blisko lubina mieszkasz bo znalałam własnie tam cudowne kiecki:) pozdrawiam trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie czy myślałyscie jak pomóc sobie w tym dniu i mniej stresowo przeżyc te chwile? ja myślałam nad herbatkami z melisą albo ziołowe tabletki uspokajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie niestety, Legnica to nie moje rejony niestety, więc musze sobie jakos poradzić, już sie dzis umówiłam na wtorek na mierzenie, konkretnie na godzine, żeby pani z salonu miała dla mnie czas. Asiu, bardzo dziekuję za pamięć :) a co do pomocy, ja musze cos wymysleć, bo jestem nerwus nie z tej ziemi i teraz juz im bliżej, tym ja bardziej panikuję i przeżywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwietnióweczki chce sie jeszcze podzielic refleksja na temat pierwszej piosenki juz dzis pisałam w któryms topiku jej słowa, zstanawiam sie czy ktos juz mial ja na weselu : \"ten którego kocham\" spiewa Robert Janowski w dialogu z Kasią Skrzynecką moim zdaniem sliczna tylko nie wiem jak do niej moglibysmy zatanczyc:):) Słowa: Kasia spiewa: \"Byc może ten którego kocham jest moich marzeń wiernym cieniem i jesli o mnie śni po nocach jest moim życiem i spełnieniem\" Teraz Robert tak samo tylko o niej: \"Byc może ta, ta którą kocham jest moich marzeń wiernym cieniem i jesli o mnie śni po nocach jest moim życiem i spełnieniem\" Dalej on: \"Wiem,że juz łatwo sie nie zmienie i ze nie bede ideałem\" Ona: \"Wiec sprowadz nasze sny na ziemie by sie marzenia stały ciałem\" On: \"Zyjemy ciągle obok siebie w swoje marzenia zapatrzeni więc zanim się spotkamy w niebie bądzmy ze sobą tu na ziemi\" ładna prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna szkoda tylko że nie wiem jak brzmi melodja, ja nie wiem co mamy wybrać na pierwszy taniec, ale to bedziemy ustalać z zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHYBA ZDECYDUJE SIE NA SŁAWKA UNIATOWSKIEGO \"KOCHAM CIĘ\" JEST PIĘKNE:) JESZCZE TYDZIEN I ZACZYNAMY NAUKI;) ZAPROSZENIA ZACZNIEMY ROZWOZIĆ W TYM TYGODNIU. kURCZE JAK TEN CZAS PĘDZI :D JESZCZE TROSZKĘ CZASU A ADRENALINA ZWIEKSZA SIĘ Z KAŻDYM DNIEM .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna tomka
czesc nasz ślub 28.04.07 o 16.00 narazie mam zastój bo sesja,ale 60% załatwione pozdrawiam ps.najbardzije licze na ciepłą pogodę,bo nie mam pomysłu na bolerka etc,a sukienkę mam taką http://www.suknie-slubne.pl/pl/lasposa.php?s=sonar do tego welon do ziemi. ech to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×