Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość zal...
"hahahaha" po której klasie wywalili Cie ze szkoły? bo masz ostre braki ;) i radze je uzupełnic przed pisaniem na takim forum, bo robisz z siebie pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
eh kochana braki to Ty masz tyle ze w wychowaniu... tatus nie umial zapanoac nad coreczka i coreczka dupy dala i bachora dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoim zachowaniem przeczysz temu co piszesz :D tolerujesz ludzi dazacych do czegos?? a nie tolerujesz tych dziewczyn ktore daza do skonczenia szkoly wychowania dziecka i statecznego zycia no prosze obudz sie sama ! zyjesz jakies 30 lat do tylu ? kiedy takie rzeczy byly potepiane?? rozumiem szokiem jest wiadomosc i ciazy 14 latki ale pozniej ludzie sie do tego przyzwyczajaja. po co je pozdrawiasz skoro ich nienawidzisz? przemysl swoja wypowiedz a pozniej ja napisz dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pytanie do ciebie. jestes dziewczyna czy chlopakiem?? a ty w jakim wieku zaczelas\les sie kochac? bo zwazajac na twoje wypowiedzi i co gorsza slownictwo wnioskuje iz juz uprawiasz seks, i rozwazac mozna takze iz sama sie puszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widac w twoim domu, o ile go mialas, rodzice nie szczedzili ostrego slownictwa i potepiania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
ludzie nigdy sie do tego nie przyzwyczja i nawet nie chca. dla mnie zarowno jak dla innych jest to wielki szok. nie zyjemy w epoce kamienia ludzie. macie sklepy kioski gdzie mozna kupic gume a nawet mozecie sie udac do ginekologa o porade. jesli chodzi o mnie mam na imie joanna mam 21 lat chlopaka od roku z ktorym sie KOCHAM (czyt. uprawiam seks) i naprawde wezcie sie za sibie i nie ponizajcie sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
a jesli chodzi o dom to rodzice wychowali mnie lepiej niz ciebie (was wszystkich tutaj). bo przynajmniej mysle glowa a nie d upą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny ktore maja stalych partnerow np od roku nie ponizaja sie zachodzac w ciaze. czasem gunka peknie, a zapomniana tabletka tez robi swoje wiec nie zawsze mozna liczyc na anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
a teraz sie zastanawiaja dziewczynki.. "jakim cudem ona nie zaszla w ciaze" no nie? hahah smieszne wszystkie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
owszem gumka peknie jesli kupisz jakies tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie mam dziecka, gdybys potrafila czytac ze zrozumieniem to bys juz to wczesniej wyczytala. twoi rodzice za to nie wpoili ci takich cech jak szacunek tolerancja powaga i zrozumienie dla innych wiec wara od mlodych dziewczyn i uwazaj zeby tobie los nie zrobil niespodzianki. zobaczymy jak wtedy bedziesz myslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
jest wiele dobrych firm i z pewnoscia ci nie peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
nie mam i nigdy nie bede miala szcunku do takich dziewczyn ktore sie puszczaja w ieku 14 16 lat... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczysz temu co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piszesz ze mozna wszedzie kupic jakas gumke nawet w kiosku a teraz dodajesz ze te dobre sa lepsze wez sie zastanow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
skarbie w kiosku sprzedaja prezerwatywy firmu "durex"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec skoro nie masz i nie bedziesz miala szacunku to zmywaj sie z tego forum i dalej pisz o swojej matce prostytutce!!! daj spokoj dziewczynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
ja kupuje tylko takie i z chlopakiem uzywamy tylko prezerawtywy, zadnych tabletek nie biore i nie mam zamiaru. i patrzac nawet po sobie chyba nigdy nie zrozumiem jak mozna byc tak glupim i tepym zeby wpasc.. i nie wpadacie bo pekla czy jak tam tylko popsrtu nie chcialo wam sie zalozyc czy nawet tej tabletki wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
moja mama z tata pracuja w firmie ktora obopje zalozyli. jaka prostytka?? hehe. twoja?? to teraz wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
a pisze tu bo niestety znam (znalam) wiela takich jak wy. i po otoczeniu, stosunku do nich widac jak ludzie takie traktuja. i ciesze sie ze tak jest. bo moze mniej bedzie wlasnie takich osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze sie chwalisz ale zeby zalozyc forme twoja mama musiala jakos kase zarobic nie?? haha nie chwal sie na innych forach ze masz taka matke :D a zreszta co nas obchodzi twoje zycie seksualne jest pwenie tak swietne jak ty sama ale to szczegol. i juz idz z tego forum albo napisze do moderatorow aby zablokowali ci dostep do tego portalu z twojego IP ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
oj dziewczynko dziewczynko co to z ciebie bedzie. zycze ci zeby ci sie ulozylo w zyciu. widac ciezkie masz zycie. nie wiem czy bylabym wstanie podac reke takiej 14latce z dzieckiem... owszem dziecko bym wziela bo z pewnoscia znalazl by sie ktos z glowa na karku kto by zapewnil byt temu dziecku ale matke... szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
wogole to czesto widuje mlode dziewczyny z dziecmi. na oko maja po 17 lat. i po ludziach widze (po zwyklym patrzeniu) co oni o takich sadza. na dodatek idzie sobie wielka panna z papieroskiem i co z tego ze dziecko ma obok. nie znam was w suymie. ale zbyt duzo w zyciu widzialam bynie pakowac was do jednego wora. wszystkie jestesxcie takie same. najbardziej szkoda mi tych dzieci. bo w przyszlosci beda akie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal..
"hahaha" jestes typową egoistką, której nie da sie nic wytłumaczyc.. po co piszesz na takich forach skoro i tak nic nie mozna Ci powiedziec? skad wiesz jak te dziewczyny sobie radza? pozjadałas wszystkie rozumy? z tego co widze to klasyfikujesz młode dziewczyny w ciąży jako te najgorsze z najgorszych.. ale nawet nie wyobrazasz sobie jak te dziewczyny sobie świetnie daja rade i wychodzą na prostą. Pomysl zanim napiszesz na takim forum bo totalnie ośmieszasz sama siebie.. nie musisz akceptowac tych dziewczyn ale zrozum, ze One naprawde wychodzą zwycięsko z sytuacji, w której się znalazły i potrafią zajśc o wiele dalej niz kobiety które sobie wszystko zaplanowały.. uwierz mi. i tak jak poprzedniczki mówią - nigdy nie wiesz co Cie w życiu spotka.. a jesli nie Ciebie to kogos z Twoich bliskich.. i co ? dopiero wtedy zmienisz zdanie ?życie musi Cie doświadczyc.. piszesz, ze masz 21 lat, a te dziewczyny po 15,16,17 lat sa od Ciebie znacznie mądrzejsze.. a Ty wpadasz tutuaj, zaczynasz k**rwic na wszystkie strony i myslisz ze to jest fajne? opanuj się dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal..
nikt nei jest taki sam.. każdy jest inny, ma swoją dusze, uczucia i mądrosc.. az dziwne ze tego nie rozumiesz.. 21 lat.. zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
spotkalo to kogos z moich bliskich- moja przyjaciolke. niestety mam swoje zasady. a poza tym razem mialysmy wspolne plany. no coz nigdy sie tego nie spodziewalam po niej ale tak to jest jak sie rozumu zapomnialo. rodzice kupili jej mieszkanie daja pieniadzre ale jst juz inaczej. zupelnie inaczej niz kiedys. starcila ich zaufanie... ufali jej teraz jest im trudno z tym wszystkim tym bardziej ze maja jedna corke. ale jak to sie moi KAZDY JEST KOWALEM WLASNEGO LOSU. ja mam nowa przyjaciolke taka ktora ma glowe na karku i co najwazniejsze ma podobne marzenia do moich i do nich dazy. a wy???? panienki?? jak pomysle o takiej dziewczynce z dzieckiem to serio na wymioty mi sie zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miach
oj nie chcialabym miec nawet takiej znajomej jak ty hahaha, jestes zalosna prawidziwi przyjaciele nie opuszcza cie jak masz problemy a ty ja poprostu olalas i znalazlas sobie nowa kolezanka! super jestes naprawde bardziej falszywej i wrednej osoby nie widzialam od ciebie. co teraz sobie mysli twoja dawnha przyjaciolka? myslalas o tym jak ona sie czuje?? zreszta nie moja sprawa. zaloze sie ze za pare lat ona bedzie szczesliwsza od ciebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
A WIESZ CO TO ZNACZY WOGOLE PRZYJAZN? DZiewczyno zastanow sie co ty napisalas mialas przyjaciolke ale kiedy ona zaszla w ciaze olalas ja to co z ciebie za przyjaciel ty nie rozumiesz co to znaczy byc przyjaciel zal mi cie.... nic cie nie obchodzi po za wlasna dupa.A tak wogole to co jak dowiedzialas sie o tej jej ciazy to co zrzydalas sie jak to pisals wczesniej? A powiedz mi jak ona na to wszystko zareagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
ludzie nie zauwazyliscie ze oprocz tej nudzacej sie 21 latki od dawna nie wchodzi tu juz zadna młoda mama????? to miał być topic dla nich,powstał zeby dziewczęta w podobnej sytuacji mogły się wspierać,a stał się miejscem rozgrywki między nami a tą frustratką.nie odpisujcie jej,szkoda na nią czasu,to jest niereformowalne dziewuszysko.predzej czy pozniej jej chłopak i przyjaciółka(nie wiem czy bedząc takim można miec przyjaciół)poznają się na niej i zostanie sama.oczywiscie wykształcona,ale bez meza i rodziny-czego jej serdecznie zyczmy!!! natomiast jesli ktos jeszcze oprocz mnie dodrze zyczy tym młodym kobietką niech je wspiera na kadym kroku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×