Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość dwgvrhn
hahaha strona powinna sie nazywac "mlode dziwki". a ja mam serie pytan: jakl czesto dajecie dupy? ile dzieci planujecie? czy obciagacie partnerowi? czy polykacie? czy lubicie na ostro? czy lubicie jak na was partner leje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
jak zareagowla? no coz teraz nie ma nikogo wiec guuzik mnie to obchodzi. jest dziwka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NO NJALATWIEJ JEST PISAC NIE?? W OCZY ZADNA BY TAKIEGO CZEGOS NIE NAPISALA!!!! JUZ DOBRA DARUJCIE SOBIE ZE AZDA BY BYLA NA TYLE ODWAZNA!!! NAZYWAJAC KOGOS SUKA KURWA ITD SAMI NIMI JESTESCIE O NORMALNY CZLOWIEK NIE OBARZALBY W TEN SPOSOB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
jak zareagowala na wiesc o tak fantastycznej przyjaciólce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
dziwka bo co bo uprawia sex? czyli ty nia jestes ??? bo to ze wpdla i ma dziecko to sie nazywa mama wiesz chyba ze jestes na tyle tepa by ne rozupiec tych pojec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
A SKAD JESTES HAHAHA BO CHCAŁABY SIE Z TOBA SPOTAKAC I POGADAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
Osoby które obrażają wulgarnie i bezpodstawnie innych nie podając racjonalnych argumentów mają w rzeczywistości bardzo niską samoocenę, w realu nigdy by się na to nie zdobyły, tutaj na forum piszą co chcą aby się dowartościować, dyskutując z nimi dajemy im satysfakcję . GDZIE JEST ADMIN? Powinni z tym zrobić porządek! Młode mamy widać wykazały się dużą inteligencją skoro nie dają się już wciągać w te głupie przepychanki słowne. Bo na głupie zarzuty są głupie odpowiedzi, więc lepiej ich nie udzielać wcale. Dziekuję wszystkim którzy się wcześniej udzielali na tym forum, wszystkim tym którzy robili to oczywiście w mądry sposób. Ja rezygnuję , to już nie jest strona którą lubiałam. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
osoba ktopra zaszla w ciaze to jest mama????????? o proszepraszam bardzo. ale osoba w wieku 16 lat w ciazy to jest dziwka. to ty skarbie nie rozumiesz podtswowych pojec. i oczywiscie powiedzialambym bez problemu to kazdej w oczy. jeszcze bym ja wysmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
naprawde zal mi was i waszych rodzicow ze maja takie coreczki puszcalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja stara jak zaszla w ciaze tez byla dzi w ka????? teaz tez ja tak nazywasz jesli tak to super!! kazda kobieta niezaleznie od wieku ktora zaszla w ciaze i urodzila jest i bedzie mama!!! a jesli ty pochodzisz z rodziny prostytutek i dziw karzy to twoj problem!!!! zglaszam twoj IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania17kolobrzeg
ja jestem mloda mama i ciagne swojemu chlopakowi on chce zebym jeszcze polykala ale ja nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
moja mama zaszla w ciaze majac 28 lat :) jestem dumna ze swopjje mamy bo skonczyla dwa kierunki studiow. ale wiecie co wam powiem po czesci to wasze matki musialy byc takie jak wy teraz bo bez powodu sie puszczacie w tak mlodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
hahaha ale zdolna mama. no coz chociaz sie przyznala. to moze sie skusisz sie na te polkniecie jak cie chlopak prosi??? hahah litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
i jak tiu nie nazywac was dziwkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia987
hrej milkach. jestes dziwn osoba. najpierw jezdzisz po mlodych mamach a teraz ich bronisz o co w tym wszystkich chodzi? dwulicowosc to twoje drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu przemyslalam sprawe i zmienilam zdanie o tych dziewczynach. zreszta pisalam tylko ze drazni mnie ich nieodpowiedzialnosc ale je szanuje. nie wyzywalam ani nie obrazalm ich. w przeciwienstwie do hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
przepraszam ze was wyzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
elo elo a ktoz to sie podszywa pod moj nick? oj miklach skarbie jak moglas. no tego to sie pod tobie nie spodziewalam ;) nikogo niestety nie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama przeprasza a pozniej pisze ze sie pod nia podszywaja haha i sobie mnie upatrzyla normalnie zal. szkoda ci odpisywac w ogule dla takich ludzi jak ty to szkoda poswiecac uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
dla ciebie specjalnie zabezpieczylam swoj nick ;) jak to fajnie mozna sobie urozmaicic czas w pracy hahaha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TO CIEBIE DO PRACY GDZIES PRZYJELI SUKO JEBANA CHYBA DO AGENCJI TOWARZYSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol222
a ja wam powim tak: wszystkie jestescie glupie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
pracuje w firmie... ale tak sie sklada ze strasznie sie nuddze ;) i ciesze si4e zemoge tu zagoscic i poublizac takim niegrzecznuy=ym dziwkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
A W JAKM MIESCIE BO Z CHCECIA BYM SIE Z TOBA SPOTKALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
warszawa. a wiesz ze ja z toba tez? pod warunkiem ze jestes mloda matka zebym mogla sie z ciebie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
przepraszam: młodą dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha..
chyba sie przestraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
CIEKAWE CZEGO CIEBE TO BY SIE DZECKO MOGLO PRZESTRASZYC BO SPEWNOSCIA MASZ MORDE JAK NIE WYPAL DLATEGO SIEDZISZ NON STOP TU BO NA ULICE NIE MOZESZ WYJSC SZMATLAWCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
MILEGO DNIA SZMATO!!!!! BRAK SLOW NA CIEBIE POPISZ SE TYLE CI ZOSTAŁO NARA KURWISZONIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×