Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Callenetics dzis niestety musiał zostać przerwany. Straszny ból w stawach, a szyja niesttey coraz gorzej:-( Zrobilam 8 minut na uda, na nogi i probowalam na brzuch, ale nie moglam w calosci z powodu bolu. To dziwne bo cwicze od ponad miesiaca codziennie, a takie cos dziwne pierwszy raz mam. To bylo gorzej niz pierwszy raz jak zaczelam cwiczyc:-((( Pomeirzylam sie i ............bez zmian od poprzedniej soboty, ba No trudno widac spalilo sie to co bylo latwe do spalenia, a teraz trzeba bedzie bardzo ciezko popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witam dziewczyny ja po cwiczeniach juz dawno-wstalam o 7.30 od jutra bede miala po 18 powtorzen 6 stki-juz sie nie moge doczekac,kiedy ja skoncze bo ciezko,oj ciezko-callanetiks bez problemy-od przyszlego tygodnia co drugi dzien bede sobie abs cwiczy-poza brzuchem na razie bo mam 6 stke zgadzam sie,ze po 30 stce tez mozna dobrze wygladac,tylko my sie musimy wiecej napracowac niestety,ale nie poddajmy sie znalazlam fajna stronke-wklejam link http://www.fit.pl/akademiafitness/callanetics,38,2,2,82,84,85,169,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie wiem czemu sie ta strona nie otwiera-jak wchodze w nia to jest wkleje glowna-Janga tam jest cos o bolacych plecach a o callanetiksie tez znajdziecie http://www.fit.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
i znow nic-trzeba wbic u siebie www.fit.pl i sie otworzy chcialam dobrze-sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA261
GUGA A TY ŚCIĄGNĘŁAS SOBIE JUŻ TE ĆWICZONKA??JA JUŻ MĘCZE SIE Z NIMI OD KILKU DNI A DZIŚ CAŁY DZIEŃ PRÓBUJE ŚCIĄGNĄĆ 4 PLIK I CIĄGLE MI SIE WYLĄCZA.SCIĄGNĘLAM PROGRAM TOTAL ALE NIE UMIE SIE NIM POSŁUŻYĆ W RAZIE CZEGO BĘDE MADZIE PROSIĆ O POMOC BO WIDZE ZE Z NIEJ NIEZŁY HAKER.POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA261
DZIEWCZYNY NIE MOGE ŚCIĄGNĄĆ 4 CZEŚCI CZY ON MA TAKI SAM ROZMIAR JAK POZOSTAŁE, BO MI SIE ŚCIĄGNEŁO TYLKO 1 K I TAK SIE ZAPISAŁO.MOŻE JEST JAKIŚ OGRANICZONY LIMIT??SPRÓBUJE JESZCZE JUTRO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja narazie nie mam na plytce,bo maz ma mi to zrobic i czekam ale cwicze z wizazu-jakos sobie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja rowniez zaczełam cwiczyc callanetics ,cwiczyałm kiedys w latach 90 jak byałm nastolatka i pamietam ,ze slicznie mi wtedy sie wyrzezbiły nogi.Mam nadzije ,ze teraz tez pomoze choc ciezko mi idzie na poczatku byało lepije ,a dzis w cwizniu na nogi gdzie sie siada na posladku i wyciaga noge nie mogłam zliczyc nawet do 20.Nie wiem czy w takim wypadku cwiczenia cos mi dadzą.Przyjacioka twierdzi ,ze te stomodne cwicznia mi nie pomogą .Nie chce chudnąc jestem po diecie schudłam 8 kilo i moj brzuch i uda przypominja galaretke i waśłnie jej chciałbym sie pozbyc.Ile razy w tygodniu cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
wlasnie -te mody-teraz nastapila moda na aerobik w wodzie,pilates ,abs,stretching itp,itd i dlatego callanetiks jest staromodny-a niech bedzie-wg mnie jest skutevzny i to jest najwazniejsze-ja juz kiedy o tym pisalam ze moja kolezanka ze studiow cwiczyla callanetiks i byla super zgrabna i ja postanowilam tez cwiczyc,poniewaz cwiczylam np pilats i nie zauwazylam takich efektow jak po callanetiksie-nogi mi sie naprawde zrobily ladniejsze-po 3 tygodniach wiec sie nie przejmuje ze staromodne-a poza tym nie trace kasy na kluby fitness a kolezanki sa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja cwicze narazie codziennie ,ale za jakis czas bede cwiczyc co drugi dzien-dolacz do nas ,bo naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga zgadzam sie z Toba Niech sobie mowia że callanetics staromodny ale jaki efektywny :-)))))))))))) Ciało jest fajniaste Ja jednak wolę ćwiczyć z wizazu Pisałam tu że bojarska daje w kość, ale ja czuję się o niebo lepiej po wizażu / czytaj z rysunków/ mam więcej energii, jestem zmotywowana i jakby więcej efektów widzę. Może to dlatego że przy bojarskiej lekko się gubię - raz ćwiczymy na sztuki, innym razem na sekundy - najczęściej nie ejstem w stanie wytrzymac jej wolneog tempa i ilosci razów. XZ rysunków sama sobie decyduję ile sekund wytrzymuję Wracam do rysunków Próbowałam zrobić a6w niestety (((((((((((((((( szyja i ramiona już przy pierwszej serii.............. i co ja tera zpocznę na piękniejszy brzuszek???????? Pozostaje mi 8 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zmienić w preferencjach, bo pomierzyłam się dziś jestem za ćwiczeniem same oceńcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-no w talii to bardzo ladnie schudlas-ja mysle ze jak nie dajesz rady z 6 stka to sobie odpusc-w koncu cwiczenia maja sprawiac przyjemnosc-nie bol-calanetiks na brzuch jest ok i dodaj kilka cwiczen od siebie -podaj za chwile fajna stronke jesli chodzi o Bojarska to widzialm poczatek i nie bardzo rozumiem,tego jej stwierdzenia,ze trzeba cwiczyc wszystkie cwiczenia w takiej kolejnosci jak ona ,bo tylko wtedy sie osiagnie zamierzony efekt-a jednoczesnie mowi,ze w opozniejszym czasie wystarczy np cwiczyc po 15 min dziennie ja cwicze w innej kolejnosci np cwicze na brzuch pod koniec,bo po 6 stce nie dalabym rady tyle brzuszkow robic-a i tak mam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ta strona z fajnymi cwiczeniami to www.modeling.pl tam trzeba znalezc cwiczenia fizyczne-sa na rozne partie i na brzuch rowniez i bardzo fajnie moim zdaniem pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga bardzo Ci dziekuje Z ta bojarska to tak dokładnie jak piszesz -wolałabym amerykankę i bardzo się cieszę że nie wydałam pieniędzy na płytę. Nie mówię że źle się ćwiczy, ale jak mam z czym porównać to widzę kilka minusów bojarskiej. Zresztą może też trudniej mi bo kobieta nie przypadła mi do serca. Ten sposób mówienia, ukąłdanie głowy, uśmiech. no są osoby , których jakoś nie darzymy szczególną sympatią. Dziękuję Ci za stronkę z modelingiem, już sobie wybrałam pare ćwiczeń i od jutra zaczynam kolejny - nowy - etap w mojej gimnastyce i rzeźbie swego ciała;-))) idę po kieliszeczek winka, zaraz obejrzę sympatyczny film o 22 na TVN Style - relacje miedzy mężczyznami a kobietami w wydaniu amerykańskim,a rzecz sięd zieje w Kanadzie. Sympatyczny A jutro po zmianie czasu wstaję raniutko i cwiczę. W tygodniu to niemożliwe, ale w wekkendy czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
kurcze to jutro zmiana czasu?myslalam ,ze za tydzien-lece to sprawdzic-ja bede te nieszczesna 6 stke kontynuowala jutro po 18 powtorzen Janga-a ty kiedys mialas kasete z Callan Pickney?Fakt-Bojarska troche dretwa na tej kasecie,ale to bylo wieki temu-teraz sie wyrobila ja tak na chwile tu zajrzalam i tez mam wlasnie zamiar zasiasc z winkiem do telewizji-to do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po abs i poc wiczeniach na uda - bola mnie przy nich kolana, jakby nie moje byly, ale tak ma tam byc ponoc Mielgo dnia, ja na 9.30 ide z corka do kina a potem ebdzie callanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja dzis jak zwykle cwiczylam rano-Janga mialas racje z tym przesunieciem czasu-niestety nie wyspalam sie dzisiaj-u sasiadow znowu byla imprezka kurcze te 18 powtorzen to masakra-chodzi o 6 stke zmierzylam sie dzisiaj ,ale nie mam takich rewelacyjnych wynikow jak Janga-w biuscie mi ubylo 3 cm,w talii i biodrach po 2 cm-nie wiem czemu tak wolno gubie te cm-3 kg mi ubylo ,ale juz sama nie wiem co to tak powoli idzie-zwlaszcza ze stosuje diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Zaczęłam czytać Wasze wypowiedzi od samego początku :0 jestem pod wrażeniem !! Janga - dajesz mi wiarę i motywację do ćwiczeń!! Właśnie sobie postanowiłam, że ja też zacznę, a co?! :D jakiś czas temu zauważyłam u siebie niedobory wapnia, białka. zaczęłam więc codziennie jeść na śniadanie zupkę mleczną i ogólnie spożywać więcej produktów mlecznych jak jogurty, serki itp. niestety niezastanawiając się nad efektami pochłaniałam ogromne ilości mleka, przeważnie 3,2% tłuszczu. nie musiałam długo czekać, aby uwidocznił się on w postaci wałków na moim brzuchu, udach i pośladkach :( teraz wzięłam się za siebie, sprawdzam przy zakupach, aby zawsze było 0% ew. 0.5% tłuszczu. no i nie jem kolacji, tzn. staram sie nie jeść nic od obiadu, najwyżej jogurt, lub woda/sok. teraz chcę jeszcze zacząć ćwiczyć,a to wszystko dzięki Wam!! nie będę czekać do jutra ;) zacznę już dziś wieczorem !! i będę wpisywać tutaj moje wrażenia :) Życzę Wam dalszych sukcesów w walce z własnym ciałem ;) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ajja-witaj i pisz jak najwiecej-powodzenia-lece robic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję że mogę być dla niektórych motywacją. Długo czekałam na znalezienie mtody na mnie, na rzeźbienie siebie Guga, ja bym wolala aby efekty w biuscie i biodrach były takie jak w talii, ale nie narzekam Jest to ciężka praca. Sama wiesz:-))) Pytasz czemu u Ciebie tak traci organizm. Bo każdy jest inny, mój być moze że szybciej bo od ponad roku wreszcie mogłam odstawić tabletki na tarczycę, a to one pwoodowały tycie, no i oczywiście sposób zycia przyczyniał sie do tego. Teraz ponieważ nie mogę stosować a6w znalazłam program 8 minut. I sprawdziłam, kark mniej obciążony, ramiona dużo mniej obciążone. Za to pocierpią mi stawy w kolanach bo sa najoględniej pisząć słabe. Myślę że efekty równeiż będą. moze nie takie jak z a6w, ale jednak. Bo przecież każda porzadna , systematyczna dawka ruchu przyniesie efekty. Jeszcze tylkod ziś zdjecia i będę wiedziała czy jest lepiej . na wieczór mam callana podczas filmu i zostało mi 8 minut na pośladki, ała oj mocno dają te ćwiczenia. jak zdążę to przed obaidem je poćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie świetujecie przestawienie czasu:-))) Od 14 nikogo tu nie było? Dziś będe por az kolejny robiła peeling z kawki:-) Już pachnie Zrobię sobie też cukeir na dłonie Gimnastykę mam za sobą, wiec już tylko domowe spa mi zostało:_)) Obejrzalam brzuch mojej córki - zaczynała a6w razem ze mną. No powiem Wam ze super , bardzo ałdnie zarysowały się mięśnie, brzuszek taki fajnaisty, jędrny. Warto ćwiczyć a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za miłe przyjęcie Nie bede sie przejomwac gadaniem przyjaciołki coz ona uwaza ,ze i tak to mi nic nie pomoze ,bo jej rowery tylko pomagja.mi po rowerku miesnie sie zrobiły na nogach najbardziej wkoło kolan strasznie to wygladało.Widze ,ze niektore cwicza 6W przeszłam przez nia w tamtym roku latem skonczyłam cała .motywaoałam sie tym ,ze szkda mi było przecwiczonych dni i zaciskałm zeby i cwiczyałm dalej. guga 28 ja nie dałbym rady codzinnie cwiczyc miesnie mnie bola teraz juz tylko jak sie ruszam ,mam nadzije ,ze z czasem bol ustapi.J a suzkałm u siebie w clubach fitness callaneticsu ,ale nisty nie znalazałm ,a z checia bym poszła ,by zobaczyc czy wszystkie cwicznia robie dobrze.Cwczie narazie z bojarska ,by dobrze nauczyc sie pozycji ruchów itp .żałuje ,ze nie za bardzo znam niemiecki ,bo sciagnał mi sie taki film z clalaneticsem i tam instruktorka wyjacia pozycje np. mozna cwczenia nie tylko przy kresle ,ale i przy sofie czy naet bez niczego.Pokazne jest tez jak moga cwcziczyc poczatkujacy ,a u Bojarskiej tego brak tylko mowia ,ze noga moze byc zgieta itp. janga efekty imonujące gratuluje.Ćwiczysz codzinnie? Jeszcze kilka uwag co do kasety bojarskiej 15 minut dziennie nalezy cwiczyc wtedy ,gdy osiagnie sie efekty w cellu ich utrzymania do wyboru jet wtedy 15 minut dziennie lub 1 godzine w tygodniu.szkoda ,ze nie ma jakiegos nowszego filmu z callaneticsem po polsku. Dzis mam dzin bez cwiczen nałozyłam błotko i lece zmyc ,bo mi skore wypali .mam okropny cellulit i tez mam nadzije ,ze zniknie dzieki callaneticsowi ,a jak u Was z celulitem jesli macie to zniknał troszke? Po jakim czasie doszłyscie do 100 powtorzeń?Bo mi na niketroych cwiczniach wychodzi 100 ,a na innych nie mogr zrobic nawet 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77 marcia Tak ja cwicze codziennie od 19 lutego. W tym czasie pominelam moze dwa dni. W miedzy czasie pocwiczylam a6w, doszlam do 25 dni i niestety szyja i stawy w ramionach uneimozliwiły cwiczenia. A jakie Ty soiągnęłaś efekty cwiczac w zesłzym roku całą a6w? Nic niepiszesz. Nie mam cllulitu, ale robię peeling z kawy - przepisy dziewczynmy pisała wczesniej. Stosuję ujędrniajacy zel evelin - mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza30
Witajcie po przerwie.milczałam,bo praca,praxa,praca...Ale jestam.Dacie mi znać co to takiego te 6W?Dużo o tym piszecie a ja nie bardzo pamiętam. Zgadzam się z dziewczynami co wolałyby poćwiczyć z twórzcynią całej tej serii gimnastykowych wygibasów.Czy ktoś ma płytkę z Callan Pinkey?Mi udało się ściągnąć z netu tzw.Wieczornę ćwiczenia Callanetics,ale tu zupełnie pominięte są uda.-ale prowadzi sama Callan!.Pozdrawiam Was wszystkie i czekam..chyba na zachętę,bo się jeszcze nie zmobilizowałam.Tłumaczę przed samą sobą idiotycznie,że nie mam matariałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
http://www.genesis.net.pl/Szostka-Weidera_5955 4.html to jest link do 6 stki weidera-ja cwicze codziennie bo chce miec ladny brzuch ale troche mam za duzo tlusuczu jak na moj gust Janga-dzieki za pocieszenie-ja dzisiaj sprawdzalam sobie stronki o odchudzaniu i wychodzi ze moja waga jest w normie i nie mam nadwagi,ale wiesz jak to jest-nie podoba mi sie brzuch i niewielkie boczki no i oczywiscie cellulit marcia-niestety w klubach juz chyba callanetiksu nie cwicza-teraz jest inna moda-pisalas o jakims blotku na cellulit-co mialas na mysli? ja osobiscie uzywam fusy od kawy do pilingu i sama robie krem -przepis podalam kilka stron wczesniej-cialo mam wygladzone ,ale na rezultaty trzeba poczekac raczej-podobno picie duzych ilosci wody tez pomaga-mysle ze cwiczenia predzej czy pozniej wyeliminuja to paskudztwo ide spac-dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga, gratuluje efektow, strasznie mnie zmotywowaly :) jednak da sie stracic 10 cm w tali :) Ja niestety ostatnio mam problemy z serduszkiem i musialam odstawic cwiczenia :( Jak mnie wybadaja i wszystko bedzie okay, to do nich powroce, a poki co troszke Was poobserwuje :) cieszcze sie, ze Wam sie udaje :) polubilam to forum, panuje tu ciepla atmosfera :) Ja tez ide zrobic sobie pilling pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza30
Guga dziękuję,zaczytałam sie w ćwiczeniach obrazkowych.Jeszcze dziś wystaruję ,co mi tam1Mały śpi a Duży jeszcze z pracy nie wrócił.Spokojnych snów dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam właśnie ćwiczyć... ufff... katorga :/ ale Wasze wyniki mnie motywują, wiem, że warto się trochę pomęczyć ;) niewykonalne dla mnie jest ćwiczenie na biodra - siedzenie na np. lewym pośladku, z lewą nogą ugiętą, a prawą ugiętą w kolanie lub prostą wykonywać ruch góra - dół. obawiam się, że niezbyt dobrze wykonuje to ćwiczenie, ponieważ czuję przeszywający ból w biodrze, jakby miał mi staw wypaść.. brr... ohyda ;( zamieniłam je na inne, które pamiętam jeszcze z zajęć aerobicu.. mam nadzieję, że to dozwolone ;) jakoś mi lepiej, jak tak się poruszałam, i napisałam do Was ;) ciekawa jestem czy jutro będę w stanie chodzić :PP pozdrawiam serdecznie, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak szaleć to szaleć... zrobiłam też szóstkę, tylko z tym ostatnim ćwiczeniem mam mały problem, hihi ale mam nadzieję, ze to kwestia czasu :P noo teraz to już ma naprawdę dość na dzisiaj :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×