Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Cafe, no najpewnie dawno nie było żadnych ćwiczeń na brzuch i mięśnie dają znać o sobie. nie należy się przeforsowywać tylko tobić tyle ile można, nie musi być pełen zestaw do 100s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to nie:P Cwicze codziennie po okolo godzinie- wiec miesnie brzucha sa jak najbardziej ruszane:D Cwiczylam do 100, tak bylo na filmiku ktory sciaglam.Jutro znow sprobuje,moze bedzie lepiej,dzieki za odp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesinka
Czesc Dziewczyny!! Strasznie sie ciesze, ze znalazlam to forum:) Szukam intensywnie info o callaneticsie, bo slyszalam, ze naprawde sa efety. A niestety zapuscilam sie bardzo i tak lekko liczac to powinnam tak pozbyc sie min 8-10cm w biodrach. Znacie ten system cwiczen - czy zaczynajac teraz - do wakacji jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta a6w chyba dala troche znac o sobie... bola mnie wszystkie miesnie brzucha... Cafe to zalezy jeszcze jak cwiczysz bo callan porusza glebiej miesnie wiec moze stad ten bol. jakos tak dzisiaj maly ruch na tym forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie jest jezeli oprocz cwiczen zastosujesz jakas lekka diete... mi te cwiczenia daja bardzo duze efekty wiec troche intensywnej pracy a osiagniesz dobre efekty:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesinka Uwazam jak Madzia - intensywne cwiczenie, nie odwalanie przyniesie efekty do lata Ja cwicze callana codziennie jak rowniez a6w. Mysle ze na dlugi weekend bede mogla pokazac swoj brzuch i nie myslec o tym czy wyglada jak budyn czy jak galareta. Cafe russo - ruszyłaś glębokie pokłady mięśni. Ja bym n apierwsze ćwiczenia nie porywała się na tyle sekund co mówi na filmie. Zresztą ona mówi ćwiczymy ile możemy a potem znów powracamy do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ja chcialam jeszcze powiedziec o tym wytrzymywaniu bo na wizazu pisze ze trzeba wytrzymac 100 sekund a tak naprawde to tam gdzie sie robi jakies ruchy to chodzi o 100 powtorzen.. wedlug mnie to przyniesie wiekse korzysci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesinka
Dzieki dziewczyny:) No to nie zostaje mi nic innego jak zabrac sie sumiennie do roboty!! Piszecie tutaj cos o jakis filmikach z callaneticsem. Siostra miala kiedys callanetics na video z Bojarska, ale niestety do niczego juz sie to nagranie nie nadaje. Czy to sa filmy z Bojarska czy inne? Czy mozna je jakos latwo sciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa linki do filmow z bojarska na ktorejs tam stronie... trzeba je pobrac i scalic.. caly proces scalania opisany jest juz na tym formu wiec wydaje mi sie ze nie powinnas miec z tym zadnych problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzisiaj tak cicho jest?? nic mi sie nie chce dzisiaj:/ pogoda paskudna bo snieg pada tak ze trudno po miescie nawet chodzic tylko spac bym chciala ale nie ma tak latwo:/ no nic to ja zbieram sily i motywacje i moze zabiore sie za cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja dzis mam dobry nastroj-schudlam 3 kg bo sie wyzylam -6 stke od jutra po 16 powtorzen -moja mama dzis zauwazyla ze brzuch mi schudl callanetiks jak dobrze pojdzie bede dzis miala na plytce-super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, kilka lat temu, gdy jeszcze nie wiedziałam o istnieniu callaneticsa, opracowałam sobie własny zestaw ćwiczeń. Ćwiczyłam po godzinie dziennie, i w 2 miesiące schudłam 7 kg. I teraz widzę że te moje ćwiczenia były bardzo podobne do tych:) Tak więc ta metoda chyba jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga gratuluje sukcesow:) zebralam sie jednak ale tylko na a6w. dopiero drugi dzien a mnie to wykancza... mam nadzieje ze oplaca sie tak meczyc.... chyba mam pierwszy kryzys w cwiczeniach... niech ktos mnie zmotywuje do dzialania bo chyba sie poddam... co ta pogoda potrafi z ludzmi zrobic? na callanetics nie mma teraz czasu bo musze wyjsc za godzine to nie zdaze a rogrzana tez nie che wychodzic na ten snieg... ide sie poobijac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Madzia-nie poddawaj sie ta 6 stke naprawde warto-jesli mozesz to cwicz na czczo rano -ja z doswiadczenia wiem ze tak najlepiej bo pozniej to roznie bywa-a to sie jest przejedzonym i sie odklada,a to goscie wpadna i nic z tego itp ja sie wkurzam bo tego filmu nie moge w calosci sciagnac -mam do cwiczen na miesnie brzucha,mam nadzieje ze sie uda glowa do gory-cwiczenia najwazniejsze,bo efekty sa trwale a z dieta to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki Ja dopiero z pracy. mam 1,5 godziny czasu ide zatem na callanetics - pocwiczyc. moze nawet zdaze a6w? Madzie - trzymaj sie, dasz arce Guga - moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam cwiczenia ale ta bojarska daje w kosc ojejej a zaraz po tym a6w ojejej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci tu dzis taka cisza????????????????????? szykujecie sie na jutrzejszyd zien wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula___
Witajcie!!!! widze ze mozecie pochwalic sie juz pierwszymi sukcesami!!! zazdroszcze i grtuluje!! Kobitki jestescie wielkie! ja niestety jeszcze nie mam sukcesow na swoim koncie:( ale sie staram! dziewczyny moze znacie jakis fajny i nie za drogi krem na celulistis i rozstepy? z gory dzieki za pomoc! wiem ze sie powtarzam ale pamietajcie trzymam kciuki i chwalcie sie swoimi sukcesami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja juz dzis pisalam -podlacze sie do prosby na sprawdzony kosmetyk na rozstepy,bo na cellulit to chyba te domowe sposoby ,o ktorych pisalam wyprobuje-niestety kremy powoduja raczej wygladzenie-mam nadzieje rowniez ,ze jak bedziemy cwiczyc to w koncu cellulit zginie-slyszalam,ze tabletki sa dobre-jednak drogie ale co zrobic z rozstepami?ja mam na biodrach-po ciazach i od tego ze moja waga czesto sie wahala-poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga i Guga- dziekuje:) troche pomoglo... chyba potzrbowalam zeby ktos powiedzial to o czym w sumie sama wiem... no ja juz a6w mam za soba i zaraz zabieram sie za callanetics... najbardziej podobaja mi sie cwiczenia na rozciaganie bo tu zauwazylam najwieksze postepy... juz sie zginam coraz bardziej:) wlasnie z tym cellulitem to ja dalej nie wiem o co chodzi z jakas domowa maseczka ktora sie naklada i owija sie folia:/ moze Wy cos wiecej na ten temat wiecie?? z gory dzieki za informacje.. wole takie cos bo w cudowne kremy to niebardzo wierze... sa tylko drogie i malo skuteczne... ja stosuje balsam ujedrniajacy z garnier ale to tylko tak przy okazji ujedrniajace jest bo po prostu potzrbowalam balsamu a jako nawilzajacy sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozstepy podobno najlepszy jest masaz... moze bys szorstka rekawica... to wyrownuje rozlozenie tkanek pod skora czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja gdzies kiedys czytalam ze na rozstepy dobry jest krem cepan zapteki-ale podobno strasznie smierdzi-uzywalyscie? Madzia-tego kremu na cellilit Garniera tzn zel taki chlodzacy w zoltym opakowaniu,mialam dwie tubki inic mi nie pomogl,Eveline tez nie mam nadzieje ze cwiczenia i moja dieta cos pomoga-podobno najgorsze sa slodycze a tych juz prawie nie jadam ide zaraz spac-jutro rano mam 16 powtorzen 6 stki weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga wiem ze nic nie daje ale ja go stosuje glownie jako nawilzacz. wysiadly mi kolana... znowu... nie moge robic cwiczen z tancem brzucha ani tego co cie kleczy z rekoma z tylu i naciaga uda... kiedys mi sie dosc czesto zbierala woda w kolanach poniewaz uszkodzilam je dlugoletnim graniem w koszykowke.. po tym urazie wlasnie nie ruszalam sie wcale i teraz mam co zrzucac... no teraz nie jest tak tragicznie ale niestety musze sobie darowac te cwiczenia... strasznie tu cicho dzisiaj... ktoras moze jeszcze nie spi?? ja dopiero skonczylam callanetics bo wczesniej nie dalam rady cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja jeszcze nie spie bo sciagam callanetiks,ale juz na oczy nie widze ja akurat te cwiczenia o ktorych piszesz lubie inic mnie nie boli,ale wiadomo jak nie mozesz to odpusc-a swoja droga wedlug mnie dobrze wyzysz-ja waze podobnie a jestem troche nizsza-do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tylko tu moze byc inna proporcja masy... mozliwe ze masz wiecej miesni a ja wiecej tluszczu... jak sobie obliczalam to wlasnie taka wyszla mi optymalna waga... chodzi mi o te 58kg. jezeli bedzie wiecej ale bede zadowolona ze swojego wygladu to w niczym mi to nie bedzie przeszkadzalo... liczy sie wyglad a nie kilogramy.. dazenie do idealnej wagi bez wzgledu na konsekwencje dla zdrowi a chocby nawet i urody jest bezsensu:) ostatnio cos duzo pisze:) no niestety nie moge ich robic chociaz tez je bardzo lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Widze, ze zmiany sie pojawily :) chodzi mi o \"stopke\" oczywiscie :) No to i ja sie przylaczam :) Alez mi ta Bojarska daje w kosc, dzisiaj nie moglam sie ruszac. znalazlam swietny trening w Internecie - polaczenie areobiku i tanca - nazywa sie ZUMBA - swietna zabawa, chociaz meczy przerazliwie ;) Po za tym zaczelam pic siemie lniane, czy ktoras z Was tez to pija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam , ze mowicie cos o cepanie - strasznie smierdzacy krem, osobiscie nie moglam przez niego zasnac, ale ja jestem szczegolnie wrazliwa na zapachy. Jesli chodzi o efekty to nie wiem jak z rozstepami, ja stosowalam na blizne przez kilka miesiecy i niestety nic nie zmienil. Na rozstepy stosowalam za to krem FISSAN - ogolnie stosowany jest jako srodek przeciw rozstepom ale potrafi tez je niwelować. U mnie efekty myly marne, aczkolwiek stosuje go do tej pory moja przyjaciolka i bardzo go sobie chwali, nie wiem jak z biustem, ale na pupie i brzuchu zeczywiscie po tym kremiku sa u nij duzo mniej widoczne. Jej, przepraszam Was , ze pisze tak bez ladu i skladu. Strasznie jest pozno , a mialam ciezki dzien. mam nadzieje, ze mi wybaczycie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
hej hej! Dawno mnie nie bylo,ale to wina netu,bo nam padl na kilka dni.Bylam odcieta od swiata,ale juz nadrabiam.Oczywiscie cwiczen nie zaniedbalam,zaraz kolejna porcja.To juz ponad 3 tygodnie u mnie-ale czas szybko leci!A efekty?Mam silna motywacje,musze musze powtarzam sobie i cwicze.Tym bardziej,ze kiedys schudlam 15 kg dzieki cwiczeniom(ale nie callan lecz sama sobie wymislilam-podskoki,przysiady,brzuszki)Dzis nie mam tyle energii i czasu,wiec callan najbradziej odpowiedni gdy dziecko idzie spac przed poludniem ;) Ale wiecie co?Zastanawiam sie czy ma sens cwiczyc codziennie zamiast co drugi dzien?Podobno miesnie musza miec czas na regeneracje...Sama nie wiem..:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
A i co do plyty a kartki z cwiczeniami-to prawda Bojarska niezle daje w kosc,a przy kartce jest pelny relax wg mnie. Nie wiem czemu ona dowalila troche swoich cwiczen.Najbardziej nienawidze cwiczen na biodra i pupe 😡 i ciagle mnie boli podczas tych cwiczen-mam tam po prostu slabe miesnie 😠 Oki,spadam bo dziecko juz mi spi,trza korzystac z chwili wolnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka a skąd masz zumbę, bo ja szukałam i nie znalazłam w necie.Może jak masz na kompie to byś mi wysłała na maila? i o jakich ćwiczeniach Bojarskiej mówicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×