Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Bilka
Lau już miałam sobie podarować dzisiejsze ćwiczonka ale Twój dopisek o nie popadaniu w lenistwo mnie zmotywował ;) Ja ćwicze od kilku dni i też mnie wszystko boli ale dziewczyny napisały, że to minie (a ja im wierze :)) Najgorsze są dla mnie ćwiczenia na uda i pośladki a na tych mi najbardziej zależy (normalnie wysiadam). Do tego wszyskiego włosy zaczęły mi wypadać i to garściami :'( Jutro ide sobie zrobić morfologię. No dorbra czas zacząć ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc dziewczyny guga cwicze tylo 6 na nic innego nie mam czasu wczoraj do 23 bylam w pracy zaraz wyjezdzam jutro wroce a w czwartek 2 tyg wakacji i wtedy sie zabiore zacallana porzadnie pa odezwe sie pozniej nawet niemama kiedy sie zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dajmy sie,nie popadajmy w lenistwo.Naprawde warto czasem sie spocic,to nie tylko na figure dobrze dziala,lecz nasza kondycja super i zdrowie. Kto mowil,ze callanetics ma plus,ze po nim nie jest sie spoconym.Chyba Janga kiedys napisala.Ja sie nie zgadzam.Zawsze jestem mokra jak koncze i tak jak Ty Bilka najgorsze sa dla mnie cwiczenia na biodra i posladki-a to dlatego,ze tam mam najwiecej do zrzucenia.Ale i tak poprawa jest i nie przestane. :) I jeszcze chcialam dodac,ze cwiczenie codziennie nie ma sensu.U mnie lepsze efekty jesli cwicze co drugi,trzeci dzien.Szkoda,ze wczesniej na to nie wpadlam ;) Chyba nie bez powodu zalecaja cwiczenie callana 2 razy w tugodniu. Dzis upal jest jeszcze gorszy,ja mam wolne w cwiczeniach (cale szczescie :) ) Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Marieta masz rację, nie ma co popadać w lwnistwo! Ja dzisiaj też mam wolne (ćwiczę co 2 dzień). No i tak jak Ty po ćwiczeniach jestem mokra jak mysz! :) Jak narazie to ćwiczę ponad godzinę (nie wyrabiam się w godzinie). A ćwiczenia na uda i pośladki marnie mi wychodzą (jakby ktoś mnie nakręcił to by z tego była niezła komedia! ;D ). Ja ćwiczę wieczorami bo tylko wtedy mogę wygospodarować czas ale wolałabym rano. Niedługo wracam do pracy - a chce mi się...... Pozdrownonka w kolejny duszny i gorący dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Czesc dziewczyny:D Ja akurat cwiczenia na uda bardzo lubie nie lubie na brzuch dzis cwiczylam raniutko-piszcie co u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
dziewczyny piszcie-Kasica wyjechala i prosila by topik nie umarl podczas jej nieobecnosci ja dzisiaj mam dzien wolny od cwiczen ale ruchu mam sporo cwiczylam i w sobote i w niedziele Marieta,Agaszu,piksa i inee dziewczyny co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
No ja staram sie cwiczyc regularnie, czasem co 2-3 dni, czasem codziennie, zalezy czy mam czas. Czekam na efekty, dopiero 2 tygodnie cwicze, a ze nie mam nadwagi, to watpie zeby szybko centymetry schodzily. Co jaki czas sie mierzycie i wazycie? 2 tygodnie to chyba za malo na efekty? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas leje od poludnia i sie nudze.Tzn.robie pranie,sprzatam i obijam sie troszeczke. Troche przeziebiona jestem(szok!) ale tak na mnie podzialaly przeciagi :-0 😠bo w domu duchota.W weeekend nie cwiczylam,a dzis cos mi kiepsko idzie,zeby wziac sie za poszczegolne partie.Rozleniwilam sie , ehhhh. Ale dobra,ide i nie marudze 🖐️ Kasica nas zostawila,to malo nas,malo nas do pieczenie chleba....lala lalala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
No i dopadło mnie ... LENISTWO!!!! Powinnam dzisiaj poćwiczyć... ale nie mogę, nie chce mi się!!! Buuuuuuu!!!! :( Po całym dniu opieki nad córcią wysiadam! Włosy wypadają mi garściami, zrobiłam badanie krwi i jest spoko. Jak ja Wam zazdroszczę systematyczności. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Kurde, bezposrednio po cwiczeniach waze kilogram wiecej, dzisiaj sprawdzilam :/ Nie wiem czy to przez to, ze opijam sie woda? W kazdym badz razie wygladam jakos grubiej, moze to miesnie puchna po wysilku? Jutro robie dzien wolny od cwiczen. Trenowalam w piatek,w sobote i niedziele nie mialam czasu, w poniedzialek i dzisiaj cwiczylam. Cos czuje, ze trzeba ograniczyc piwko, bo efektow na brzuszku nie mam wcale ;( Mam dzisiaj jakis kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Ja dzisiaj cwiczylam -wczoraj mialam wolne od cwiczen ale za to duzo spacerow Lau-najlepiej sioe wazyc rano ,waga moze sie zwiekszyc ,chociaz nie powinna ,no piwko to napewno wplywa negatywnie na brzuszek jak i innne czesci ciala:P Bilka-pocwicz troche to bedziesz miala lepszy nastroj-na wypadajace wlosy to pewnie jakies witaminy potrzebne,ale ciezko mi poradzic bo nigdy nie mialam takiego problemu-mam wlosow za duzo Marieta-wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilka, zacznij brac moikroelementy, sama morfologia to za mało, trzeba zbadać żelazo, magnez, cynk, może potas, brałam przez 3 miesiące mikroelementy, nie pamiętam nazwy ,ale listek kosztował 9zł, jedna tabletaka dziennie i super przestało. Poza tym po urodzeniu dziecka po 4 miesiącach to norma. Jeden lekarz mi kiedys powiedział,że włos wypada po 4 miesiącach od obumarcia, wysiłek związany z porodem , utrata krwi , no i mały pasozyt, który Cie wyżera. Poza tym maska na włosy - olej rycynowy plus żółtko plus kilka kropli cytryny, z tego robisz majonez i pod folie i recznik na łepetynę na kilka godzin, najlepiej w nocy. Zasilasz od wewnatrz i zewnatrz. Wtedy mi pomogło, po pierwszym synu dostałam wrecz zakola. U mnie się nic nie rusza, zaden centymetr, a mogloby choc ciutkę, ale juz w tej wadze i rozmiarowce czuje sie niezle, tylko ten cellulit precz!!! Co do a6 to mam mieszane uczucia, skonczyłam całosc, bardzo uwazak\\jcie na kregoslup. wydaje mi sie, ze niezle wzmocnila mi miesnie brzucha, ale jezt wykanczajaco nudna. Ona i calla spowodowali szybka poprawe rozmiarowki. Teraz cwicze callana 2-3razy w tygodniu przy filmach. piksa co do 6 wejdz na strone wdzięk i tam naprawde niezle o niej pisza, pieja wrecz z zachwytu. Chwalcie sie efektami, bo duch w narodzie zamiara Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, czy ktos wie dlaczego nie drukuja callana i nie wydaja jego plyt cacallan pinkney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
U mnie jak na razie brak efektow niestety, ale cwicze dopiero 2 tygodnie, niby troszke ujedrnilo sie, ale nic poza tym. PEwnie gdybym stosowala jakas diete, a przynajmniej ograniczala jedzenie to cos by ruszylo, ale ja tylko cwicze, jem normalnie, ani za duzo ani za malo. Za 2 tygodnie sie zmierze i zwaze, jak wtedy nie bedzie efektow to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Eblaszka-ja mysle ze z plytama callana jest tak,ze moda minela juz i dlatego-musieliby przegrac a moze to by bylo piractwo? Teraz kroluje pilates,abs itp To mowisz ze nie uwazasz 6 stki za cudo-ja sama nie wiem co myslec,bo faktem jest ze mi poprawila wyglad brzucha ale spodziewalam sie wiekszych rezultatow-moze po 30 stce to sie trzeba cieszyc z tego co jest?:D Lau-napewno dieta by pomogla w schudnieciu-Kasica i ja stosujemy south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo :( ale cwicze regularnie (3-4 razy w tygodniu). Czasem mam tyle energii, ze cwiczylabym 2 razy w tygodniu, a czasem przez dwa dni nie moge sie zebrac... Ale zawsze jakos przekonuje sama siebie ;) Zycze wszystkim wytrwalosci i ... byle do lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokok
to sa moje ulubione ćwiczenia. Udoskonaliłam je na swój własny użytek, czasami coś dorzucam, modyfikuję, ale w zasdzie jestem im wierna od jakichś 20 lat. Bo właściwie te wszystkie mody ćwiczeniowe to jeden kit, nie zauważyłyście, że to ciągle to samo, zmieniają sie tylko gadżety, nazwy, szybkość powtórzeń, ale ćwiczenia w zasadzie pozostają te same. Ktoś po prostu chce zarobić i "wymyśla" coś "nowego". Jeżeli chodzi o callanetics, to ja osobiście robię wiecej ćwiczeń na brzuch , dałanczam inne ćwiczenia i robię dużo więcej powtórzeń. Cwiczenia stały sie dla mnie czymś tak normalnym jak dla innych mycie zebów. Ogladanie telewizji to dla mie okazja do ćwiczeń, codziennie jakies półgodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja dzis zrobilam sobie dzien przerwy bo prawie codziennie cwicze Agaszu-domyslam sie ze chcialas napisac ze jak masz duzo energii to bys cwiczyla dwa razy dziennie co? Nie tygodniowo? Lokok-a jakie dodalas cwiczenia na brzuch?I naprawde tak dlugo cwiczysz? ajak figura? bo powinnas miec swietna ja sie do tych cwiczen przekonalam ,poza tym jak juz kiedys pisalam mialam kolezanke ktora cwiczyla callanetiks i wiem ze ladnie rzezbi sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by było mieć książkę z reszta ćwiczeń, te dla zaawansowanych i te na 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Eblaszka ja Ciebie błagam przypomnij sobie co to były za tabletki plissss :) Ja zaraz biore się za ćwiczonka. Wracam do pracy za 19 dni i mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się chociaż troszkę poprawić kształty ;) Dobra biore się za callana. Może później jeszcze się odezwę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Bilko-tu znalazlam cos o sposobach na twoj problem http://www.smaczny.pl/art,wypadanie_wlosow i przypomnialo mi sie ze nafta kosmetyczna jest super w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Guga WIELKIE DZIĘKI! :D zaraz się biorę za czytanie! A od jutra do dzieła :) Jestem po ćwiczeniach... spocona na maxa lece pod prysznic! Kolorowych snów Wszystkim życzę!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Tak Guga, dobrze sie domyslasz, mialam na mysli 2 razy dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Ja dzisiaj nie cwiczylam, bede cwiczyc co 2 dni. Mam tez postanowienie nie jesc po 18, a to ciezkie, bo jak widac dlugo jestem na nogach. No ale jesli chce ladnie wyrzezbic cialo i przy okazji zrzucic 2-3 kilo to chyba nie mam wyjscia... Na wlosy, paznokcie i cere jakies tabletki ze skrzypu polnego, cynku i magnezu chyba sa dobre, trzeba zapytac w aptece (chyba Skrzypovita, ale nie jestem pewna, zreszta sa rozne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca...
W jakim czasie uda mi się zrzucić 6-7cm z ud (oczywiście reszta tez spadnie ,ale najbardziej chodzi o uda) ćwicząc co drugi dzień callanetics + poł godziny jazdy rowerem i max.1200kcal? Bardzo zależy mi na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ SIE UDA
Witam, przesledziałam cale wasze forum i jestem zaskoczona efektami. Gratuluje utraty tylu cm! Ja mam ksiązke z cwiczeniami z callanetics- czesto do niej siegam. Jesli ktos chce moge chetnie wyslac skany na adresy mailowe- ale dopiero w piatek w poludnie-wtedy bede miec dostep do skanera. STARY DOBRY CALLANETICS:)))) Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za natchnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Na poprawienie kondycji wlosow, paznokci i cery bardzo dobry jest Mertz special. Jest co prawda drozszy niz inne produkty, ale skuteczny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Wlasnie zjadlam jogurt, teraz pije kawke i niedlugo wezme sie za cwiczenia. Bilka- Oprocz tabletek polecam wybrac sie do fryzjera, podciac wlosy, najlepiej wycieniowac, wtedy wydaje sie, ze jest ich wiecej, mysle tez ze fryzjer doradzi jakis preparat na wlosy, wiadomo - trzeba dzialac od srodka i od zawnatrz. Odchudzajaca - To zalezy ile masz lat, wzrostu, ile wazysz, jaka masz budowe...jaka przemiane materii, cudow nie ma, ja cwicze 2 tygodnie i jeszcze nie widze rezultatow w centymetrach, tylko skora troche bardziej ujedrniona. Ja stawiam przede wszystkim na zmiane trybu zycia, mam zamiar cwiczyc co 2-3 dni nie przemeczajac sie, a kiedy osiagne efekt bede cwiczyc mniej, 2 razy w tygodniu dla podtrzymania formy, natomiast powoli zmieniam nawyki zywieniowe i to juz na reszte zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja dzis cwiczylam z samego rana,bo mialam2 dni przerwy-tak jakos wyszlo pogoda sie pogorszyla to bezie sie lepiej cwiczyc mam pytanie do dziewczyn ktore na miesnie brzucha niczego innego nie cwicza tylko callanetiks-jak wygladaja wasze brzuszki-pomaga? ja mam ciaglezastrzezenia do mojego-przy pepku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
No hej wszystkim. No ja jestem zadowolona z brzucha, mam fajnie zarysowane mięśnie i jest plaski, ale ćwiczyłam swego czasu podwójnie zestaw na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×