Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Calazja
Witajcie! A ja dzis jestem po 35 godzinie ;-)Przede mna weekend czyli 2 dni przerwy w ćwiczeniach. Jutro mierzenie - chwila prawdy;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Hej! Muszę się pochwalić, że ...zmierzyłam dziś swoje siły w kwestii biegania. Znudzona wszystkim dookoła i stęskniona za świezym powietrzem postanowiłam pobiegać!!! Nie miałam zbyt wiele czasu, ale 30 min ciagłego biegu zaliczyłam. Bałam się, że nie będzie tak łatwo po długiej przerwie, ale było naprawdę dobrze. Czuję się świetnie. Mam nadzieję, że skoro zrobiłam pierwszy krok to teraz juz będzie łatwiej wyjśc wieczorem. Teraz zaczynam weekend ;-) Trzymajcie się ;-)Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Calazjo, gratuluję! :* A ja muszę przyznać, że nawet jeśli mi waga nie spadła, to i tak są już pierwsze efekty, a zrobiłam dopiero 7h c., 1 sesję jogi "odchudzającej" i 1,5h trasę z kijkami w tempie mojej mamy :P. Czyli tak: nogi jakby szczuplejsze, smuklejsze, zwłaszcza uda. Nadaj przypominają nogi kulturysty obrośniętego tłuszczem, ale już nie tak bardzo. ;) Tyłek - Mój się zachwyca, że teraz może chwycić półdupek jedną ręką, a wcześniej nie umiał. :P No i rozciągnięcie. Nadal nie umiem się położyć na podłodze przy tych rozszerzonych nogach (wiecie o co chodzi), ale tak na co dzień widzę, że jest lepiej. I jeszcze coś: przy ćwiczeniach na brzuszki wysiadam dopiero pod koniec ostatniego ćwiczenia, a Mój mi marudzi, że już gdzieś na początku nie daje rady (tak, tak, zaraziłam go C.). Hiehiehie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie! Moje dzisiejsze pomiary: - szyja: bez zmian (od poczatku w sumie: -2 cm); - ręka: bez zmian (w sumie: -1 cm.); - ręka (nad łokciem): bez zmian (w sumie: -1,5cm); - ręka (przedramię): bez zmian (mierzona od 11.05. w sumie: 0 cm) - biust: ok. -0,5 cm (w sumie: -1 cm); - pod biustem: bez zmian (w sumie: -1,5cm); - pas: bez zmian (w sumie: -5 cm); - brzuch (poniżej pasa): -1 cm (w sumie: -5 cm); - biodra (na wys. miedn.): -1 cm (w sumie: -7 cm); - biodra (wys. tyłka): bez zmian (w sumie: -7 cm); - udo (najgr.): -1 cm (w sumie: -4 cm); - udo (nad kol.): -0,5 cm (w sumie: -2 cm); - łydka: bez zmian (w sumie: -0,5 cm); - ramiona: -1 (w sumie: -3 cm) Waga: bez zmian. Razem: -3 kg. 🌼 Podsumowując: W najgorszych miejscach spadek jest! :-)Reszta idzie ciężej, bo tam jest ogólnie mniej.Jestem zadowolona ;-) 🌼 Gitbasistko witaj! Super, że widzisz efekty. Sprawdzałaś wagę, czy wrócila do normy? Czy wolisz nie sprawdzać? Jeśli chodzi o miarę to tez czasami mam wątpliwośc czy w dobrym miejscu ją przyłożyłam. Stoję przed lustrem, żebym widziała czy mi z tyłu nie opadła i staram się w tych samych miejscach. Ciało się zmienia, boczki wygladają inaczej (prawie ich nie ma już)i miara lezy zupełnie inaczej. Staram się pilnowac jakichs punktów, żeby było to jak najdokładniej. Spróbuj może z ta miarą. Będziesz miała czarno na białym (no czasami z lekkim oszustwem, ale Ty tez będziesz w stanie wyłapać, kiedy to pomiary będą zawyżona nie z Twojej winy). Powodzenia! 8 godzina przed Tobą!;-) A Ty ćwiczyłaś c. wcześniej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calazjo, tak ćwiczyłam, z dobrymi efektami. Niestety miałam potem dłuższą przerwę. Nie ważyłam się, wolę nawet na wagę nie wchodzić :P. Pomyślę o miarce, ale szczerze powiem, że musiałabym nago po mieszkaniu latać, bo nie mam w łazience dużego lustra. Może zostawię to sobie na wakacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Gitbasistko, ja właśnie biegam po mieszkaniu nago ;-), bo lustro mam w korytarzu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie! Dziś 36 godzina za mną. Przeleciała nawet nie wiem, kiedy. ;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie odzywam się z braku czasu i sił - ćwiczę też mocno nieregularnie, ale jednak cm spadają...Ostatnio wypróbowuje programy 20 minutowe - jest mi o wiele łatwiej wcisnąc je jakoś w ramówkę niż program 45 minutowy. Wczoraj ćwiczyłam zestaw na biodra i znów czuję zakwasy - których po pierwszych 3 godzinach ćwiczeń już nie miałam. To chyba te dodatkowe nadupniczki, których nie ma w 10in10 dały mi w kość. Pozdrawiam dzielnie walczące ku utracie zbędnych cm, jak i te które tylko podtrzymują wspaniałe rezultaty (btw, Duszo, czy kwadrans dla młodości jest tylko w wydaniu Bojarskiej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, w poprzednim poście użyłam nazwy 'quick c. hips" i moja wypowiedź została uznana za spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witaj Sainkho! Ja tez ostatnio miałam problem i każdą moją wypowiedz traktowało jako spam. Zauważyłam, ze jak nie używam słowa naszych ćwiczeń to "ca.......s" to jest ok. Czyżby o to mogło chodzić?Zupełnie się na tym nie znam, ale teraz jest ok. Widzę, że duzo dziewczyn uzywa "c."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez wiele postów wchodziło jako spam :( 🌻 Gitbasistka - fajny tekst obecnego przy łapaniu za tyłek ;) Caalzja - piekne zmiany, gratuluję biegania :) Sainkho - był program c. 15minutowy. Będziesz miała boski tyłek po tych zakwasach ;)\🌻 Pozadrawiam Was wszystkie, ćwiczę, dbam o siebie , dobrego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) x Poćwiczyłam wczoraj C. Stwierdziłam, że jednak dalej będę próbowała, może za szybko zniechęciłam się. Wszystko przez duchotę i brak chęci do siedzenia w domu :) x Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie! :-)37 godzina za mna!:-) 🌼 A jeśli chodzi o ćwiczenia to na filmach nie ma idealnie tego wszystkiego, co jest w książce. W filmie z Callan nadupniczki sa robione tylko na dwa sposoby. W ksiązce są 4 ćiwczenia tak jak u Bojarskiej. Od początku ćwiczyłam z ksiązką, więc nawet jeśli wyjatkowo ćwiczę z filmem to i tak dodaję ćwiczenia z ksiązki. Jest jescze parę różnic. Może dla niektórych 2 ćwiczenia na pupę będą wystarczające. Myślę, że moja wymaga jednak tych 4. ;-)Ale jest coraz lepiej...:-)POzdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
A dziewczyny jeśli nie czytałycie i nie ogladałyście to polecam: http://tvnplayer.pl/programy-online/kasia-bosacka-cudnie-chudnie-odcinki,1160/odcinek,17338.html. Mam pożyczona książkę Kasi Bosackej "Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie." Wiele ciekawych rzeczy znajdziecie tam i może przekonacie się do jej diety. Ja jestem w trakcie czytania i podgladania filmu jak znajdę czas. Nawet zaczęłam troszkę zwracac uwagę jak szykuję posiłki. W zasadzie w fimie jest wszstko to co w książce. Książkę czyta się super.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Cześć! Pustki na forum!!!;-( 38 godzina juz jest na moim koncie :-)W ostatnim czasie jakoś przyjemniej mi się ćwiczy niz z 2 tygodnie temu. Może wkrótce będzie jeszcze lepiej...;-)Ciekawa jestem co u Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pustki, ja nie piszę, bo nie ćwiczę :( Taką mam niechęć do wszystkiego, nie tylko do ruchu. Mówię Wam jakaś bezsilna jestem, aż ostatnio popłakałam się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Witajcie. Co z tą kafeterią? Nie poznaje forum. :D Nie było mnie ostatnio, z powodów osobistych, nie ćwiczyłam ostatnio c., ale przed wczoraj zaczęłam na nowo, cudowne uczucie. Relaks, odprężenie, masaż napiętych mięśni, masaż kręgosłupa, kolan, ścięgien kostek, szyi. :D Czasem biegam, skacze, niewiele, mało intensywnie, ale zawsze coś ;) Pośladki ładnie się zaokrągliły :) Jedno udo ma ładniejszą linie, najwyraźniej jedna bułka na udzie poddała się, na drugim może minimalnie. Cellulit jeszcze jest, ale nie taki spory jak kiedyś. :) Dzisiaj jest chłodno, brzydko, więc sięgnęłam po czerwona herbatę, jest idealna na taką pogodę :) A co u was kobietki? Gratuluje wytrwałości Calazjo, jak wizualnie siebie oceniasz teraz? Co u kochanego Maczusia, jak się maja sprawy damsko-męskie? Sainkho, nie znalazłam innej wersji "kwadrans do młodości", jest chyba tylko jedna, a szkoda! W końcu Callan mogła również coś ułożyć dla tych co chcą podtrzymać efekty lub nie maja czasu na dłuższe ćwiczenia niż trwające 20 minut. Lilian, mam nadzieję, że w końcu zobaczysz spektakularne efekty. 🌼 Odbiegnę lekko od tematu, ale ponieważ nastał sezon burzowy, warto zerknąć na stronę(oczywiście bez spacji), aby sprawdzić burzową prognozę pogody, bo ci zapaleńcy są w tym naprawdę dobrzy. htt p://lowcyburz.pl/ Mam jeszcze dwa radary burzowe, pokazujący wyładowania h ttp://www.blitzortung.org/Webpages/index.php?lang=pl h ttp://burze.dzis.net/?page=mapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Wisienka x Od dzisiaj te zmiany na kafe ;) Teraz już jakoś wygląda, ale rano było strasznie. x Mam nadzieję, że problemy się rozwiązały albo chociaż są na dobrej drodze ;) x Ja już nie czekam na efekty, staram się nie przytyć chociaż i mieć jakikolwiek ruch, bo leżenie plackiem nie służy. A jak ostatnio poćwiczyłam C. z Callan to nawet zakwasy w ramionach miałam, od tych wymachów do tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym to polega? To z tymi godzinami ile macie za sobą i jak mniej więcej wyglądają te ćwiczenia? Gdzie można je znaleźć? Chętnie coś bym zrobiła ze swoim ciałkiem przed wakacjami i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Ankii, ćwiczenia wyglądają bardzo prosto, wyglądają niewinnie, ale bardzo mocno oddziałują na całe ciało. Wyszczuplają i kształtują wszystkie partie(od szyi aż po mięśnie Kegla czy łydki), bez przerostu masy mięśniowej. Ja mam za sobą ponad 70 godzin, nie liczę już. :) Ponoć 1 godzina to 20 godzin aerobiku, a przy tym nie zmachasz się mocno i nie spocisz zbytnio, a mnie zawsze dziwi jak takie niewinne ćwiczenia wyrabiają mięśnie, wyszczuplają( po 10 godz lub wcześniej są efekty) ba nawet kondycje! Ciężko opisać same ćwiczenia, bo wyglądają niewinnie, nudno. Na pewno patrząc na filmy z Callan, zauważysz bardzo delikatne ruchy, wykonywane podczas ćwiczeń. Nie są to energiczne ćwiczenia, ale zakwasy i tak się pojawiają. Jeśli będą ci odpowiadać bardzo ładnie wymodelujesz sylwetkę, w dodatku dobrze działa na kręgosłup, kolana, stawy. Na chomikuj można znaleźć inne wersje ćwiczeń z Callan lub Sandrą. Dobrze jest zacząć od wersji podstawowej 10 Years Younger in 10 Hours lub nawet dla początkujących. :) Ważne jest, aby nie robić niczego na siłę, tylko wykonywać ćwiczenia w miarę swoich możliwości, poprawnie, starając się rozluźnić. :) Jeśli chcesz spróbować zmierz się porządnie wszędzie, szyja, ręce, piersi, talia, brzuch, biodra, pupa, uda, łydki, kostki. Może zrobić sobie zdjęcia i porównywać sama zmiany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Chciałam wstawić linki do ćwiczeń, ale blokuje mi :( Uznaje mnie za spamiarza. na stronie 302 i 303 Maczuś porównuje c. evolution z zaawansowanym i podstawowym, oczywiście to ocena subiektywna. Na stronie 305 w moim poście są linki, gdzie można zerknąć na kilka przykładowych ćwiczeń. :) na stronie 308 w moim poście jest link do "Kwadransy do młodości", na Bojarskie i link do tekstowej wersji zestawu ćwiczeń. Na YT jest dłuzsza wersja, po polsku z Bojarską. na stronie 313 w poście liliann są linki do chomika, gdzie można pobrać filmy z ćwiczeniami. :) Wybacz kochana, ale cenzura nie pozwolila mi wstawic linków X X Działanie ćwiczeń: - likwidują naprężenie karku - wydłużają szyję - likwidują napięcie między łopatkami - zwiększają wydolność płuc dzięki rozciągnięciu klatki piersiowej - podnoszą biust dzięki naprężeniu mięśni klatki piersiowej - usuwają tak zwaną podwójną brodę - rozluźniają i wyciągają całe plecy aż do kości krzyżowej - łagodzą bóle menstruacyjne - działają kojąco na system naczyń wieńcowych - regulują ruchy jelit - podnoszą świadomość własnego ciała - poprawiają koordynację ruchów - uczą rozluźnienia się - osłabiają apetyt - zwiększają popęd płciowy - pośladki zaokrąglają się i podnoszą, odzyskując jędrność, znikają zwisające fały tłuszczyku - wewnętrzne powierzchnie ud ulegają wzmocnieniu - Poprawa postawy ciała - Smukła, młodzieńcza sylwetka - Wzrost elastyczności mięśni - Wzrost siły i energii - Płaski brzuch - Szczupła, smukła talia - Likwidacja cellulitu - Likwidacja bólów pleców - Wzmocnienie mięśni dna macicy - Poprawa samopoczucia nie obciąża stawów ani kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Z Bojarską h ttp://www.youtube.com/watch?v=W5NT4MJMF0s h ttp://www.youtube.com/watch?v=3akepGSMWsQ krótsze, aby pokazac jak to wyglada h ttp://www.youtube.com/watch?v=pde5SXGHlnU h ttp://www.youtube.com/watch?v=_25kyb7BfVM h ttp://www.youtube.com/watch?v=u3tetm2d6qY h ttp://www.youtube.com/watch?v=Ag8WtyxDRTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Wow udało się, tak wygląda początek wersji podstawowej: 10 Years Younger in 10 Hours h ttp://www.youtube.com/watch?v=endZgbyeCZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Teraz to dopiero na spamuje... ;P Liliano, widzę, że źle sie dzieje na Kafeterii. Grafika pal licho, ale co oni mają z tym spamem, na słowo "Kalan.e...tik,s" reagują jak diabeł na święcona wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, jaka zmiana szaty graficznej. Z linkami jest tak że nawet mój niewinny podpis ze stopki będący linkiem do piosenki nie chce wchodzić :D Liliann, nie ciśnij siebie, popłacz jeśli jest źle ,wypłacz cierpienie i potem pójdzie lepiej :) Dbam o siebie, ćwiczę ;) Co do spraw damsko - męskich jest mi bardzo dobrze po ludzku i jest mi tak dobrze, tak pięknie, że aż boję pisać się o tym, by nie zapeszyć. Mocno pozdrawiam na chłodny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, jaka zmiana szaty graficznej. Z linkami jest tak że nawet mój niewinny podpis ze stopki będący linkiem do piosenki nie chce wchodzić :D Liliann, nie ciśnij siebie, popłacz jeśli jest źle ,wypłacz cierpienie i potem pójdzie lepiej :) Dbam o siebie, ćwiczę ;) Co do spraw damsko - męskich jest mi bardzo dobrze po ludzku i jest mi tak dobrze, tak pięknie, że aż boję pisać się o tym, by nie zapeszyć. Mocno pozdrawiam na chłodny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie! Ooo! Wreszcie to nie będzie monolog:-)Wisienko witaj! :-)Miło, że jesteś:-) Pozdrawiam też Maczka i *lilian ;-) 🌼 Dziś 39 godzina za mną! Dałam czadu, koszulka na maxa mokra!Jutro mierzenie :-) W zasadzie szybko mijaja te tygodnie... 🌼 Wisienko pytasz o moje spostrzezenia.A zatem ogólnie widzę, ze jest lepiej, ale jakiś ogromnych róznic nie widzę (bo widzę się codziennie). Ubrania inaczej leżą. W niektórych juz nie chodzę, bo obwisły a wtedy to juz wogóle czuję się jak w worku. Nie chodziłam, więc nie wiem, jak luźne mogły by byc teraz. Ćwiczę od 10 tygodni. Zmiany oczywiście widzę, ale wydaje mi się, że po takim czasie i przy innych ćwiczeniach 4 razy w tygodniu po min. 1godz.15 min. efekty byłyby porównywalne. Mam na mysli tylko swój wyglad, bo jakościowo nie watpię, że są lepsze od innych ćwiczen i że kojaco wpływaja na każdą sferę ciała. A może ja po prostu jeszcze za mało przećwiczyłam...Zwykle przy stosowaniu diet, dodatkowych ćwiczeniach nie mierzyłam się. polegałam tylko na wadze i ubraniach, które robiły się luźne. Nie mam porównania jak to wygladało w cm. A druga sprawa to ograniczam jedzenie, ale nie mam jakiejś specjalnej diety, więc chyba tez nie moge liczyc na nie wiadomo co! Ćwiczyć chcę, bo wciąz czekam na te super efekty. Zobaczymy...może powoli doczekam. Jutro sie zmierzę to może pomyślę inaczej. ;-)Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ćwiczyłam wczoraj C. i powiem Wam, że 100 razy lepiej ćwiczy mi się jak nie mam presji, że koniecznie muszę ćwiczyć. Chyba muszę wyluzować i ćwiczyć kiedy zachce mi się. Nawet jeśli to będzie tylko raz lub dwa w tygodniu. x Strasznie deszczowo jest :( Cały tydzień burze i ulewy. Brrrrr.. x Miłego weekndu mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Wisienka
Też dzisiaj poćwiczyłam i czuje się świetnie, dla mnie akurat działają na cale ciało, już dla samych lekkich albo lżejszych okresów jest o co walczyć, może mój organizm lepiej znosi tego typu ćwiczenia? Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Calazja Witajcie! Moje dzisiejsze pomiary: - szyja: bez zmian (od poczatku w sumie: -2 cm); - ręka: -0,5 cm (w sumie: -1,5 cm.); - ręka (nad łokciem): -0,5 cm (w sumie: -2cm); - ręka (przedramię): bez zmian (mierzona od 11.05. w sumie: 0 cm) - biust: ok. +0,5 cm (w sumie: -0,5 cm); - pod biustem: bez zmian (w sumie: -1,5cm); - pas: bez zmian (w sumie: -5 cm); - brzuch (poniżej pasa): -0,5 cm (w sumie: -5,5 cm); - biodra (na wys. miedn.): -1 cm (w sumie: -8 cm); - biodra (wys. tyłka): -1,5 cm (w sumie: -8,5 cm); - udo (najgr.): bez zmian (w sumie: -4 cm); - udo (nad kol.): bez zmian (w sumie: -2 cm); - łydka: bez zmian (w sumie: -0,5 cm); - ramiona: -0,5 (w sumie: -3,5 cm) Waga: bez zmian. Razem: -3 kg. Podsumowując: Chyba całkiem nieźle! :-) 🌼 Pozdrawiam!Udanego weekendu!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×