Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kasica35
nie wiem dokładnie z jakiej ale chyba koło stówy,pupe miała bardzo dużą,jak murzynka.jeszcze jej nie widziałam,z tego co mówiła wywnioskowałam ze jest na sb bo wymieniła wszystkie zakazane produkty których nie je i dozwolone które może ale nie powiedziała wprost ze to sb.i dobrze,bo jest sliczna z buzi,jak amerykańska blondyna i na dobre jej to wyjdzie. wyjdziemy kiedys ze strony 31:);) ? nie wiem czy to od ćwiczeń czy od diety ale wyrażnie zmniejszył sie cellulit na udach,jest minimalny:) więc bede cwiczyc dalej miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
pisze po to by wyjsc ze strony 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica-to ladnie ta twoja kolezanka schudla,ale nie mozemy sie porownywac z nia,bo ona mial jednak spora nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
no i dalej jestesmy na str 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
teraz ktos powinien wstawić opis cwiczen i bedziemy na 32 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
a co dzieje sie z jangą?chyba nie zamęczyła sie ćwicząc z męzem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasica niezle twoja kolezanka zjechala z wagą :) Tylko pozazdroscic!Ale to prawda,ze im wieksza nadwaga tym szybciej waga spada. Marcia przysiadow robie 20 z zadyszka,ale daje rade ;) Ale 100 razy z zamykaniem i otwieraniem...oj nie dam rady :-0 Wiecie co,ja czuje,ze z gory na dol chudne.Teraz mam zakwasy tylko na dole,glownie w biodrach. Nie cierpie tego cwiczenia jak siedzi sie na pupie i podnosi noge wyprostowana. Mialam dzis nie cwiczyc,ale musze za jutro,bo w weekend bedziemy zapracowani-szykuja sie generalne porzadki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga chyba nie ma czasu wejsc na topik.Musi nacieszyc sie mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
Czas na powroty. Do odmu i do ćwiczeń. Byłam przez tydzień w górach i schudłam nieco :) (choć ja to nie muszę zbytnio) Mam pytanie do dziewczyn: Sylwii i Karoliny (mam do Was namiary od gugi)-ciągle chcecie płytkę? Z calllaneticsem po angielsku? Moze być DVD? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agszu
Czesc Dziewczyny! Nie wiem jak Wy,ale ja mialam bardzo zapracowany tydzien. Mimo to, cwiczylam codziennie i jestem z siebie bardzoi dumna, bo czasem ogarnialo mnie lenistwo... Najgorzej jest zaczac, a pozniej juz leci z gorki :) Marcia, gratuluje sprawnosci - ja w cwiczeniu otwieranie-zamykanie robie maksymalnie 11 powtorzen i wymiekam :( Ale i tak jestem zadowolona, bo callanetics to chyba jedyne cwiczenia, po ktorych tak szybko widac efekty! Cialo jest naprawde zupelnie inne, jedrne, sprezyste... Oby tak dalej :) Trzymajcie sie Dziewczyny :) Pozdrawiam PS Guga, plytka juz dotarla, ale jeszcze nie mialam okazji ej zobaczyc, bo aktualnie jestem poza domem. Dziekuje! Jak juz ja bede miala - chetnie przesle dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
a juz myslalam, ze wskocze na 32 strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że jest strona taka WDZIĘK i tam fajnie dyskutują z instruktorem, ale jak myślą, że po szóstkach będe powtarzała co drugi dzień serię z 23 dnia to chyba na głowę upadli. Jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przejrzeć,ale piszą że mają\\coś na talię Guga i ja potem chyba to zacznę. Wiecie jeszce fajnie byłby na rączki, udka, pupę, ale czuję się teraz taka lekka, że może to ja wskoczę na 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
no to wyszlysmy wreszcie ze strony 31 ja jeszcze nie cwiczylam,to przez 6 stke mnie odrzuca od cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zauważyłam ,ze mnijszył mi sie cellulit . tego cwiczenia zna biodra z wyprostowana noga też nie nawidze.I mam mały problem ,bo na filmie jest pokazane jak biodro przekrecaja do przodu ku dołowi ,a w kiazce kaza wziasc miednice do gory ,ale nie da sie nie moge miec biodra na dole iwziasc miednice do góry ,bo automatycznie biodro mi sie obraca tez do góry.Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja tez mam problem z tym cwiczeniem i generalnie to chyba najtrudniejsze cwiczenie z callanetics :( Eblaszka podaj link do tej strony :) Ale dzis pogoda zrypana.PRzez taka aure z domu nie wylazlam od srody :-0 Jutro sie poprawiam.Po rannych cwiczeniach lece na duze zakupy,a mlody zostanie z tatusiem.Troche wolnego mi sie nalezy ;) W ogole juz cwicze przy nim,bo prawie wcale w dzien nie spi.I probuje mnie nasladowac,zwlaszcza przy przysiadach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
no to mamy wkoncu 32 stronke;) faktycznie pogoda tragedia,nic tylko siedziec w domu dzisiaj odwoże gosci na lotnisko i wkoncu troche swobody w domu,bo wiecie jak to jest-gość jest miły ale jak za długo siedzi to tez nie bardzo-ale jestem świnia:) no i przestane ukrywac sie z cwiczeniami bo sciemniałam ze jestem zmeczona i mówiłam ze ide połozyc sie a szłam na callana u mnie rozmiary bez zmian ,więc nie podaje. trzymajcie sie cieplutko:) jak mamy taką podłą pogode to tylko ćwiczyc bo jak wyjdzie słońce to będziemy super laski:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
marieta masz fajnie,takie maluszki są najsłodsze.czasami oglądam kasete z moim synkiem kiedy miał roczek potem dwa i rycze jak bóbr ze był taki słodki i kochany.może skusze sie na drugie dziecko;) ale chyba jestem juz za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasica zdaje sobie z tego sprawe i probuje pochlonac kazda chwile spedzona z nim.Chcialabym,zeby czas zatrzymal sie w miejscu-od kiedy go urodzilam.W ogole za dziecmi nie przepadalam,ale gdy sama stalam sie matka nie poznaje siebie :D Kasica w czym problem??Najwazniejsze,zeby pierwsze dziecko urodzic w miare wczesniej,ale kolejne juz bez znaczenia kiedy :) Ja przyznaje sie,ze nie lubie gosci:classic_cool:Tak na obiad ok,ale przenocowac>?No nie wyobrazam sobie!Wiec nie musisz mowic o sobie \"swinia\" ;) :D :D Ja wymiarow nie podaje,bo.... miarka mi zginela.Tak to jest miec urwisa w domu-wszystko ginie!!:( Ide na spacerek! Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga dalej jesteś na diecie? a jak wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga to jest link do 6 http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html a tu do całej strony, nawet mają coś o callanie. http://wdziek.info/ mam zamiar coś z tego postudiować, o szóstkach trochę czytałam, ale warto przede wszystkim czytać instruktora fitness. Mam 33 dzień i przy 1 serii wymiękam, aż tak bolą męsnie brzucha, ale potem idzie, tylko liczę aż skończę, obecnie już nie boli mnie odcinek lędźwiowy, mam nadzieję, że wzmocniłam mięśnie tego odcinka i dlatego. Maj jest słodki nawet jak pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rega
Witam. Wpadłam dziś na tę stronę i z zainteresowaniem przeczytałam od deski do deski. Ćwiczę callanetics od 2 miesięcy co 2 dzień a w pozostałe dni jeżdżę na basen. Spadek wagi to 12,7 kg, ale jeszcze dużo brakuje do wymarzonej wagi, Pozdrawiam, Rega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sonbiue
Dziewczyny jestem instruktorka fitness, Pamietajcie- CWICZYMI CO DRUGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sonbiue
Wcielo mi wypowiedz :( CWICZYMY O DRUGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sonbiue
Cwiczymy co drugi ,trzeci dzien! Miesnie musza odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
może to głupie pytanie ale dlaczego nie można ćiwczyć codziennie?znam laski które są super zgrabne bo chodzą 6 razy w tygodniu na siłownie.bojarska pewnie tez gimnastykuje sie codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies to czytalam
Miesnie musza odpoczywac. Jedynie miesnie brzucha mozna trenowac codziennie. Wyczytalam gdzies,ze jesli codziennie sie cwiczy sa gorsze efekty anizeli co drugi dzien cwiczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×