Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość dkoa
Rega super efekt! Ale pewnie masz spora nadwage,skoro az tyle zrzucilas? A moze bylas na jakiejs drakonskiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Eblaszka-napisz jak to robisz ze ci tak ladnie uda schudly?Bo mi akurat uda nie bardzo nie mierzylam sie i nie wazylam bo mam okres-w sobote podam wyniki dwa dni nie cwiczylam bo sie kiepsko czulam dzis po poludniu zamierzam jesli chodzi o cwiczenia codziennie to ja slyszalam ze mozna ale jeden dzien przerwy trzeba robic by dac miesniom odpoczac-teraz raczej cwicze co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, nie wiem jak z tymi udami, wiesz uwielbiam te ćwiczenia na biodra i posladki, czuję jak pracują, a potem te napinania na guzy tłuszczowe. Callana ćwiczę co drugi, trzeci dzień, bo już Weider tak mnie wykańcza czasowo, bo to końcówka. Niesamowite jak ta dziewczyna schudła w ciągu dwóch miesięcy 12,7kg, kurczę. Nie stosuję żadnej diety ,ale w pracy na przykład jestem na marchewkach surowych i soku z marchwi bo lubie i u nas sprzedają.Lubię rano być trochę głodna, bo lepiej pracuję, ale teraz zrywam się z roboty, bo juz umieram z głodu i po drodze jakąś bułeczkę skonsumuje, bo auto w naprawie i pieszkom przypadnie dziś iść. Obserwuję znów zmniejszanie się centymetrów w talii i w biodrach, mierzę się w sobotę. Nie załamuj sie Guga czasem, wiesz to nie wszystko zasługa ćwiczeń, jeszcze te cechy osobnicze, ale myślę, że po weiderze oprócz callana trzeba jeszcze wprowadzić jakieś inne ćwiczenia naprzykład te z WDZIĘKU. Poza tym masz niesamowite osiągnięcia. Jeszcze raz powtarzam bez Was nie udałoby mi się tyle wytrwać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie zalamuje sie ale kurcze w udach nie zjezdzam jak bym chciala-moze wiecej spacerow? zaznaczam ze w callanetiksu to cwicze na uda wszystkie cwiczenia 6 stka tez mnie wykancza-zwlaszcza jak mam okres od jutra po 22 powtorzenia-ale dzieki niej mam ladny brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkka
Super temat , najlepszy na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
czy ktos wie czy Callan jeszcze zyje? a jesli tak to jak sie ma.nic o niej nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
tez nie znalazlam ale mysle ze zyje-no chyba callanetiks jej nie zaszkodzil? ja dzis rano pocwiczylam -niestety mam okres i wiadomo jak sie wtedy cwiczy Kasica-jak dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
diete ciągnę dalej chociaż nie wprowadziłam ryżu i makaronu.czasem zjem kromke razowego chleba ale rzadko.jak miałam gości wypiłam pare drinków.właśnie kolezanka ze szwecji przywiozła recept na świetny babski drink i tak mi zasmakował ze wypiłam ze 4:) ja tez mam okres,brzuch mnie nawala,a jeszcze w nocy była burza z piorunami i nie wyspałam sie.jeden pies wył drugi szczekał co błysnęło albo wskakiwał mi do łóżka,jak dzieci. wczoraj nie cwiczyłam ale dzisiaj zabieram sie zaraz po obiedzie. acha,najmilsze w odchudzaniu jest to ze miescimy sie w stare ciuchy w które dawno temu były za małe no nie?:):) no i to ze dawno nie widziana koleżanka mówi boże jak ty schudłas,to dopiero czad:) i ze możemy kupic sobie ciuchy już o rozm mniejsze a przy tym fajniejsze:) zapomniałabym,dzisiaj mijaja dwa miesiące-od 15 marca-jak gimnastykuje sie,ale nie schudłam jak kolezanka 12 kg:( już tak sie tym nie łamie,może taka waga jaką mam jest akurat? pozdrawiam koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
no Kasica-nareszcie odzyskalas humor-jasne ze najwazniejsze to sie dobrze czuc w swoim ciele nie ma sensu sie porownywac do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga masz kontakt z jangą?co u niej,może wyjechała z męzem do ciepłych krajów:) żeby pobyc sam na sam a ty na której fazie jesteś?zauważyłas ze mamy prawie tak samo okres?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie wiem co sie z Janga stalo-moze znudzilo jej sie forum? jesli o okres chodzi to kiedys slyszalam ze podobno kobiety przebywajace dlugo w tej samej grupie maja okres w podobnym czasie-moze na forum tez co??? ja sobie teraz robie kilka dni 1 fazy poki nie mam skokow nastroju -chce jeszcze troche zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzis juz rano cwiczylam +znienawidzona 6 stka -niedlugo ja skoncze i juz sobie na jakis czas ja opuszcze bo mam dosc a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga i co zmniejszył sie obwód w tali po tych ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!🖐️ ja jestem z Wami na biezaco :) Cwicze co drugi dzien. Sciagnelam sobie cwiczenia na posladki,nogi,brzuch-te osmiominutowki ale...jakos nie moge sie za nie zabrac :-0 Lenistwo totalne. Pogoda sie zepsula,wiec i na spacery nie mam jak chodzic. Ale nie obzeram sie i tez nie chudne.Chyba zakupie jakies ziolka typu slim. A gdzie reszta kobietek??? Halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
od poczatku diety i cwiczen ubylo mi 9,5 cm w talii nie wiem czy po 6 stce czy od diety czy od callana ale do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale sledzilam wasze wypowiedzi tez zaczelam cwiczyc 6-stke jestem na poczotku tabeli po tych cwiczeniach jestem cala mokra a dopiero robie 6 powtorzen a co bedzie pozniej callan przy ty to maly pikus eblaszka ja k robisz to cwicz na biodra ze zgieta noga ja nic nie czuje z wyprostowana to czuje chyba robie cos nie tak a w biodrach to bym chciala zrzucic fajnie dziewczyny ze jestescie ja cwicze callana wt- czw-sob-w pon-srod. i piatek jeszcze chodze na maszyne z rolkami drewnianymi ktore sie okrecaja i masuja cale cialo a tam gdzie chcesz schudnac to masujesz dluzej wszystko trwa 1 godz i codziennie szóstki na rzazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
piksa-gdzei takiw maszyny? i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
u mnie otworzyli to niedawno kosztuje 20 zl za 1 godz jak masz karnet to kobieta daje 11 12 13 nieraz 14 godz za darmo 1 godz tez byla za darmo ja mieszkam na terenie woj. wielkopolskiego a ty guga gdzie jutro jak bede na rolkach to sie wszystkiego dowiem i moze namierzysz ich tam gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
a to jest w silowni? i jak to sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
to nie jest na silowni to sa dwie maszyny o roznej wielkosci rolek i tylko to maja jutro sie wszystkiego doweim dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc dziewczyny! Ja cwicze teraz co drugi dzien, zeby dac troche odetchnac miesniom. Narazie nic sie u mnie nie zmienia, ani w wymiarach, ani w wadze :(( Ale jestem dobrej mysli, bo wizualnie roznica jest zauwazalna - cialo jest sprezyste i bardziej jedrne :))) Trzymajcie sie! Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Marieta -ciekawa strona dzis sobota dzis dzien pomiarow: 26.02 bylo: biust:98 talia:82 biodra:98 udo: 59 7.04 bylo: biust:94 talia:78 biodra:95 udo: 57 21.04 biust:94 talia:75 biodra:93 udo: 56 05,05 biust: 92 talia: 73 Biodra: 92 udo: 55 19.05 biust: 92 talia:71 biodra:92 udo: 54 waga: 60.5 z sumie niewiele sie zmienilo-widocznie po jqkims czasie idzie coraz wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witajcie guga -piękne wyniki,i ta waga,fascynujące:) a u mnie z wagą tragedia,centymetrów tylko troche mniej biust-102 było 101 jest 101 dzisiaj jest 98 biodra-99 było 97 jest 96 dzisiaj jest 93 talia-89 było 85 jest 79 dzisiaj jest 78 udo-63 było 61 jest 59 dzisiaj jest 58 waga 77 było 74 jest 71.5 no i waga 71 kg -tragedia:( najwięcej straciłam w biodrach i to na pewno od calana bo zaczełam wkońcu kumać o co chodzi w tych ćwiczeniach miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktos moze te cwiczenia i moglby mi je na meila pzreslac,albo kad mogla bym sciagnac callanetics-pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
ćwiczenia te są na tych stronach,trzeba tylko dokładnie przeczytac a znajdziecie odpowiednie linki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam ze zmęczenia, od tygodnia ćwiczę tylko weidera i marzę,żeby dojść do końca, a to już lub aż w poniedziałek.Mierzyłam się dziś ,ale bez zmian, za to brzuch rzeczywiści wygląda nieżle. Poza tym dzis dostałam okres. Jak slończę weidera to ćwiczę 3 razy w tygodniu callana. Piksa - bardzo mocno wyginam biodro do przodu, kolano ku dołowi skęcone, stopa wyżej ,ale rozluźniona, im wyżej podnosisz kolano, tym większe napięcie w biodrze, mam nadzieję, że dobrze to robię, bardzo chetnie wzięłabym pare lekcji z instruktorem. Kochane wyjezdzam jutro na 2 tygodnie na szkolenie do Warszawy. Odezwę sie po powrocie i mam nadzieje, że będziecie. dzieki Wam trwam w uporze, a dwa tygodnie temu miałam komunie, pozniej biały tydzien, a dzis pogrzeb babci... A teraz ten wyjazd. dzieki ćwiczeniom czuje moc i piekno ciała, zreszta jak patrze na Wasze postępy, to mysle, ze Wy tak samo czujecie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
gdzie są wszyscy??już nie ćwiczymy?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Ja cwicze-dzis rano pocwiczylam ,troche z moja dieta jestem na bakier bo jadlam ciastka no ale trudno jestem tylko czlowiekiem ajak u ciebie dieta Kasica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×