Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

dowódca Cessna to jest w wojsku :P . Dowódca jest na statku i w samolocie = kapitan tegoż. A w zyciu dowódca ???? Czyli kto ? Ten kto wydaje rozkazy, egzekwuje, karze, nagradza i odpowiada za wszystko ? Otóż moim zdaniem w zyciu dwojga ludzi, w partnerstwie nie ma wyznaczonego dowódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Dziękuję, Chróms, empatia nie jest aktualnie zjawiskiem powszechnym. A do prania ręcznego własnych skarpetek już dawno przymykłem, więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Aaaaa! Ruda, cześć :-))) Cieszę się ze spotkania. Tradycyjnie czepiasz się słówek. Jeśli określenie "dowódca" CI nie odpowiada, to może lepsze będzie "głowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Swoją drogą, Ruda, coś Ci się pomyliło. Partnera, to ja mogę mieć do gry w penisa albo do robienia jakichś interesów. W związku mężczyzny i kobiety są: mężczyzna i kobieta. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Nie sądzę, Chróms. Owszem, to piękne i bardzo podniosłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A do prania ręcznego własnych skarpetek już dawno przymykłem\" Kup se pan pralkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Ludzie, czytam sobie te posty i zaczynam widzieć pewne sprawy, które mi umknely. Cessna faktycznie sie wywyższa. Cessna, przeciez nie musi byc dowództwa w milsci, juz pisalam, o co mi chodzi - o dobrą wolę. Natomiast nie wiem czemu piszecie o tym praniu, skoro są pralki. Dzis wiekszosc posiada maszyne, chocby małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ... masz rację są męzczyzna i kobieta. I nic poza tym :D żadnych głów, dowódców, szefów i osób uzurupujacych sobie prawo do decydowania za dwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Chomiczyca? A co wg Ciebie wskazuje, że ja się wywyższam? Ciekawi mnie to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Związek mężczyzna-kobieta i vice versa, aby był udany, musi posiadać m. in. mądrą głowę. Inaczej się rozpadnie, jak większość związków w Belgii, opartych jak wiadomo na "partnerstwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Cesna, oj, duzo tych postów :( Mam cytowac jak inni ? Nie dzis, ok ? Wywyzszasz sie, takich zwrotow uzywasz jakbys byl tu najwazniejszy - poniekad jestes, wiem, ale...Moglbys byc sympatyczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Wolę ręcznie, Chróms. Pranie ręczne mnie relaksuje, uwalnia mi się podczas niego głowa, wpadam na różne dobre pomysły. Poza tym, pranie dużych sztuczek wymaga sporego wysiłku, dzięki czemu nie muszę chodzić na żadne maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz. Z jednej strony: \"kto w takim byciu razem jest dowódcą?\" Z drugiej, przyznajesz: \"W związku mężczyzny i kobiety są: mężczyzna i kobieta. Nic poza tym.\" To ja już nic nie rozumiem.Plączesz się w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Nie chcę, żebyś cytowała innych, Chomiczyca, ja zapytuję CIę o Twoją własną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Nic na to nie poradzę, Chróms, że nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
No to juz ci napisalam. wnioskuje z tego jak pisales - chodzilo mi o cytaty z Twoich postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nic na to nie poradzę, Chróms, że nie rozumiesz.\" To mi wytłumacz pitagorasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi ????? Ech , Cessna .... nienawidzę tego słowa ( to nawiasem) . A któż to nakłada taki wymóg na związek meżczyzny i kobiety ? Czyzby nie udzielony został ślub jeśli kobieta i mężczyzna naie zdeklarują się kto będzie rządził w ich związku ? Cessna .... nie ma już \"posłuszeństwa\" w przysiędze małżeńskiej ... :P Chyba jesteś bardzo konserwatywny . Skąd to się wzięlo ? Z niepewności własnej wartości czy skądś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hej..
..cessna ale ja wiem jaki jest temat topika, tyle ze sie gubie juz o czym gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Nie, Chomiczyca, skoro twierdzisz, że ja się wywyższam, to bardzo proszę o podanie na piśmie uzasadnienia tej tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrooms - oczywiście wiem, że żartujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Ależ nie, Ruda, ja jestem ogromnie nowoczesny! Naprawdę. Do tego stopnia nowoczesny, żeby się upierać co do tego, co tutaj piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Wiesz co? Ruda? Chróms nie koniecznie musi żartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cessna - chyba Ci coś umyka z Twoich własnych wypowiedzi. Oto dowód : \"Owszem, trzymam się średniowiecznych poglądów na temat tego zjawiska i nie mam zamiaru się ugiąć pod naporem ujadania sfory nowoczesnych ludzi. Pederastia jest pederastią, to wszystko.\" Masz rozdwojenie jaźni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
O Ruda! Czy średniowieczne poglądy mogą być nie nowoczesne? Pogardzane przez wielu Średniowiecze, to czas wspaniałych katedr, organów. Uniwersytety to także wynalazek Średniowiecza. Dlaczego coś, co wniosło niemało dla naszego rozumienia świata a pochodzi ze Średniowiecza ma być od razu przestarzałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmiczyca
Cessna, nie bede cytowac, ale przykladow moim zdaniem jest sporo, chocby,to, ze sie przechwalasz umiejetnosciami kulinarnymi, jezykowymi i tym podobne. Nie wiem, moze to tylko ja tak to odbieram ze sie troche wywyzszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Biedne\" cesna, już nam zbżikowało biedactwo i sam nie wie co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×