Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość To czemu Cessna
"Widzisz, "czemu cessna", jedyne co tutaj jest pewne, to to, że ja jestem facetem. Trudno więc wymagać, żebym właściwie określał płeć osób, których nie widziałem i nie słyszałem na ozy i uszy." Znowu się mądrzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
...ino ja się zastanawiam caly czas cessna czyja ambicja ?? juz sie gubie w tych pseudonimach cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Mig-29
W moim pseudonimie się nie gubisz, no tak. Ja jestem zawsze Cessna, z różnymi lotniczymi odcieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Mig-29
W moim pseudonimie się nie gubisz, no tak. Ja jestem zawsze Cessna, z różnymi lotniczymi odcieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ..
...to fakt, cessna to autor topika tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a
...ty jestes cessna w koncu facet czy kobieta ??? bo ja juz nie wiem :/ i skąd mam wiedziec jak cie nie znam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Cześć Ludzie jaki sens ma dyskusja skoro nie mamy zaufania czy rozmawiamy z kobietą czy z facetem ? To może zamknąć temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_Mig-29
Oświadczam, że jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih...
...hihih to oświadczaj sobie do woli i co nam z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jedyne co tutaj jest pewne, to to, że ja jestem facetem. Trudno więc wymagać, żebym właściwie określał płeć osób, których nie widziałem i nie słyszałem na ozy i uszy.\" Jaką mam mieć pewność, że jesteś facetem, tak jak ja, skoro Cię nie widzę. Używam końcówek, np. -łem, tak ja ty. Natomiast ty zwracasz się do mnie jakbym był kobietą-\"ukochana\". Czyli jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że albo jesteś ukrywającym się Homosexualistą, albo ukrywającą się kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Właśnie cesna, przecież sam podniosłeś temat płci. Jak chcesz by inni ci ufali, że jesteś mężczyzną - ja wierzę - to ty też to odwzajemniaj inaczej to dyskusja bez sensu.A ja czytam i czekam co dalej z tą miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh...
...a mnie się wydaje, że cessna poczuł się urażony, że ktoś - nie pamiętam kto- wytknoł mu bledy, dlatego dalej sie mądrzy i puszy jak paw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Ja się nie obrażam, kiedy ktoś mi wytknie popełniony przeze mnie błąd. Owszem, nie mam za to przyjemności z osobą, która robi to za pomocą wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy...
..ale zaraz, kto tu jest wulgarny , bo nie widze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
No właśnie, Chomiczyca, napisz mi, jak Ty rozumiesz deklarację kobiecą wyrażoną w stosunku do mężczyzny, deklarację "kocham cię"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Mniejsza o osoby. Ważne, że wiadomo, za co się obrażam, a za co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Ty nie możesz mieć żadnej pewności, Chróms, ważne jest, że ja ją posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu..
..ale o czym wy piszecie teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Cesna, ja skłaniam sie ku temu co pisala ruda, dalej nie doczytalam.Czyli dla mnie milosc to nie uslugiwanie ale dobrowolne bycie razem. W momencie kiedy konczy sie dobra wola a zaczyna przymus, wg mnie konczy sie milosc a zaczyna cos chorego. Nie wiem, jakies pytania masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
A, i ja bym nic nie slubowala, bo dla mnie to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ty nie możesz mieć żadnej pewności, Chróms, ważne jest, że ja ją posiadam\" Nie bardzo rozumiem-masz pewność, że jesteś facetem, czy masz pewność, że ja niby jestem kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Chróms, ładować w butlę, to Ty możesz naiwną gimnazjalistkę a nie mnie. Dobrze wiesz, co miałem na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co...
...ja juz nie wiem o co chodzi. cessna, ja tez nie wiem o czym piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Zatem twierdzisz, Chomiczyca, to bycie razem ale bez żadnego przymusu. Bycie razem jako akt suwerennej i niezawisłej wolnej woli. Ciekawe. Pytań, to ja mam mnóstwo, Chomiczyca. Ot, choćby w kwestii, kto w takim byciu razem jest dowódcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No właśnie, Chomiczyca, napisz mi, jak Ty rozumiesz deklarację kobiecą wyrażoną w stosunku do mężczyzny, deklarację \"kocham cię\"?\" Skoro powiedzenie do kogoś \"kocham Cię\", jest dla ciebie DEKLARACJĄ, to już można sobie przybliżyć, jaką masz definicję miłości (zresztą pisałem już o tym wcześniej). Jeśli mówimy komuś \"kocham Cię\", jest to wyrażenie uczuć do drugiej osoby, a nie deklaracja, że będzie ci ta osoba skarpetki prała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
Przeczytaj sobie, "wiecie co" tytuł zagadnienia i napisz, co myślisz w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chróms, ładować w butlę, to Ty możesz naiwną gimnazjalistkę a nie mnie. Dobrze wiesz, co miałem na mysli.\" No ... nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
To wtedy, Chróms, wytłumacz mi, co kobieta ma na myśli, mówiąc wybrankowi "ślubuję ci miłość"? I jak się to ma do Twojego poprzedniego wynurzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ot, choćby w kwestii, kto w takim byciu razem jest dowódcą?\" Oj cessna, dawno się tak nie uśmiałem, na prawdę. Wyrazy głębokiego współczucia ci ślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_SU-26
To wtedy, Chróms, pozostaniesz w stanie niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×