Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
Oglądam reklamę banku zachodniego a później play i w tyle wyczuwam klimat muzyki z filmu Gorączka z De Niro i Al Pacino :) muszę kupić film na DVD bo na telewizje się nie doczekam tak rzadko puszczają ten fajowy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ''Jeszcze jeden dzień'' autora Mitch Albom? Rzeczywiście super się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CDA dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałem na CDA, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszedłem do lerza internisty po skierowanie do Urologa bo czułem mrowienie w okolicach prostaty po wytrysku. Pani Doktor bardzo miła 50-tka, kazała mi sie rozebrać i połozyc na leżance, długo oglądała i macała mi jądra aż mi dobrze stanął, wtedy do gabinetu weszła pielegniarka (także taka koło 50-ytki), zupełnie nie krepując się patrzyła na mojego wzwiedzionego i zaczeły rozmawiać o grafiku przyjęć i zastępstwach,bo idze na urlop , Pani Doktor w tym czasie chciała mi ściagnąc napletek, ale byłem suchy i napiety i nie dawała rady, więc powiedziała żebym sam go odsłonił bo musi też obejrzeć, a pielegniarka cały czas patrzyła, więc jeszcze bardzie mi stanął, potem pani doktor kazała mi kleknąc na leżance złokciami blisko siebie i wypchnąc o***t, po czym włozyła we mnie palce i zaczeła uciskac prostatę, w tym momencie nie wytrzymałem bo już z 5 dni zbierałem, miałem mega wytrysk, a Pani Doktor nawet nie wyjęła palców ze mnie jak tryskałem, potem podał mi chusteczki i z usmiechem powiedziała że tam jest raczej OK, i czy czuję to mrowienie, więc dała mi skierowanie na badanie PSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu . U lekarza nigdy nie stanie . Ja mmiałem badanie u urologa i teź lekarka była kobieta i pielegniarka. Jak zdjąłem spodnie to miałem takiego około 2 cm skurczonego . Nie wiem dlaczego tak jest . Moze dlatego ze byłem 1 raz . Obie kobiety miały około 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miały 60 lat - i ty się dziwisz, że nie stanął ? Raczej to objaw zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najrzadziej mnie bawi jak udaje że czytam tajny kod na opakowaniu produktu w sklepie :) kod d gry na kompa a może spisek a agenci 007 nie ogarniają o co chodzi... :D I tak pomyślałem że może po 2 latach się odezwę do kumpli ale nie bo to bardziej zabawne gdy nie ma się przeszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo babka podlatuje aby skasować bilet bo mszyli ze kasownik uszkodziłem tajnym czymś tam :) a dziękuje agentowi który dał mi bilet mogłem śmignąć metrem :) szkoda ze juz im sie skończyły te śliczne blondyneczki, walnęli do autobusy linii 13X jakąś mało subtelna idiotkę wyszedłem specjalnie środkowymi drzwiami aby nie obok niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to spisek, to test dla agentów 007 szkolenie :O aby zwiększali swoją spostrzegawczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze typy spod ciemnej gwiazdy też mogą chcieć poznać agnatów którzyy bez sensu za mną chodzą tyle czasu. mają okazję jak ja juz znam ich auta, wszystko od A do Z, jak poznac agentkę...odwieczne pytanie po oczach, wystarczy złapać jej pierwsze spojrzenie. po zachowaniu tez... oni strzelają sobie w kolano chodząc za czystym,zaczeło sie od moktowca który np. walnał fałszywy zarzut powiedzmy włamanie (rzekomo ktoś sie włamał do gosia na mkotowie ale kto by sie włamał nie obserwując właściciela bzdura, teraz on udaje menela lub już nim jest dla niepozaki żeby nei wyszo że sciem puscił) + posługiwanie się lewem dokumentem (niby jak jak zawsze mam przy sobie prawko) moze doprawił coś dodał, bo monitory debile maja za honor nsyłac załogi , strazy też,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alb udaje dalkowidza i gość myśli dalekowidzem jestem, inny pyta o autobus, wiadomo ze to linia 2XX bo mniejsze gabaryty inny przód autobusu a nie ze numer sie widzi z kilometra niby jak... to parodia tak chodzić za mną jakbym oglądam film czy leci z nami pilot to nie ma sensu wasz problem skoro macie wolny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy leczysz sie na schizofrenie ,bo twoje wizje juz nie są śmieszne . Stały sie tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam cicho byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze podczas każdego badania nawet cipki jest mój facet dlatego zawsze mam zapewnioną intymność nawet recepcjonistka nie wchodź gdy jesteśmy w gabinecie z mężem a innym wchodzi do gabinetu! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze podczas każdego badania nawet cipki jest mój facet dlatego zawsze mam zapewnioną intymność nawet recepcjonistka nie wchodź gdy jesteśmy w gabinecie z mężem a innym wchodzi do gabinetu! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam cicho byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli reasumując, mokotowiec przyjmuje zlecenie, bierze forse, robi rozpoznanie, kilka lat temu widziany w mojej okolicy, rozponny, wiec musiał zrobic to w biłych rękawicach, nasyła monitory, pomysł prosty, gosc czysty nie bierze przestępstwa do ust wiec nakazu na niego nie dostanie, wiec monitor naśle załogę oznakowana nieświadomą przekrętu, monitor tez nieswiadoy moze być lub co najmniej jeden jest jego wtyczka, takze co najmniej jeden który podejmuje decyzje czy wysłac załoge,po informacji monitora, i mówi zatrzymac czystego gościa. nie do ustalenia: zleceniodawca, rodzaj wynagrodzenia, powód. mokotowiec prawdopodobnie był wyższej rangi od partnera który akurat niczego nieświadomy prowadził auto gdy moktowiec był pasażer. natomiast w moich okolicach był w innym wozie tez jako pasażer. ostatnio był na przystanku, jego ziom od razu odwrócił głowe aby go nie poznac, możlwe ze tylko go ochraniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawac sie moze że to sie kupy nie trzyma, dlaczego mokotowiec posługuje sie monitorem skoro doskonalne zna gościa, pochylił głowe i sie uśmiechnął gdy zaałapal ze został zauważony, po czym p jakimś czasie nasyła monitory czyli zauważa że sam tego nie może zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi legenda, ale legenda to moze być bzdura, ze mkotowiec od paru tygodni myśli o ugodzie, odwołuje monitory mowi ze to pomyłka gość jest mega podobny do tego pscychopaty którego zgarneli z rok czy dwa lata temu, a chce w zamian aby uznac ze nie było zlecenia, dobre sobie pzeciez nie ma dowodów na nic, ani na zlecenie ani na co cokolwiek, niech odwoła monitory to bedzie po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wszytsko jasne, A jeśli chodzi o drugi temat, inna sprawa: tatmten goscu chyba dla jaj przekzał ze gość pewnie zna kasjera i robi fikcyjne transakce kartą platnicza, tyle ze rok juz sprawdzaja i bank mowi ze jest ok, wszystko jest ksigowane. ostatnio robią sztucznt tłum w autobusie, pełno agentów otacza a najlepsze jak ostatnio jade tramwajem a agent jedzie z przeciwka innym tramwajem, zdzwił sie chłop ze gosc na srodkowym siedzeniu zniknął :) a najlepsze oczucia jak zrobi unik i przez chwile jedzie autobusem z normalnymi ludźmi nie agentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz dokładnie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty cicho być a co ci odwalają na obiekcie? co najmniej 2 grupy niezależne Szastają forsą publiczną płacąc za wynajem i udają ze szukaj widma bo chyba nie przestępów...okej. Po pierwsze jak juz szukają dziury w całym to należy podjechać autem lux, nie Skoda na zagranicznych tablicach albo mini van na krakowskich tablicach debila udaje kretyn, nikt w to nie uwierzy, za bardzo naciągnę, po drugie - zachowywać się jak białe kołnierze na poziomie a ci twoi teraz udają debili, czyli nie gapić się przez szybę, nie zadawać głupich pytań, nie zaczepiać pracowników, traktować ich jak powietrze, radzić sobie tam nie ma żadnej wyższej filozofii, zwykły obiekt jakich wiele, co tam takiego skomplikowanego, teraz już osoby które mają własnościowe mieszkania się śmieją z tej żenady, to nie hotel barany. Obicach róbcie gdzie indziej, łapcie bandytów tam gdzie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty cicho być a co ci odwalają na obiekcie? co najmniej 2 grupy niezależne Szastają forsą publiczną płacąc za wynajem i udają ze szukaj widma bo chyba nie przestępów...okej. Po pierwsze jak juz szukają dziury w całym to należy podjechać autem lux, nie Skoda na zagranicznych tablicach albo mini van na krakowskich tablicach debila udaje kretyn, nikt w to nie uwierzy, za bardzo naciągnę, po drugie - zachowywać się jak białe kołnierze na poziomie a ci twoi teraz udają debili, czyli nie gapić się przez szybę, nie zadawać głupich pytań, nie zaczepiać pracowników, traktować ich jak powietrze, radzić sobie tam nie ma żadnej wyższej filozofii, zwykły obiekt jakich wiele, co tam takiego skomplikowanego, teraz już osoby które mają własnościowe mieszkania się śmieją z tej żenady, to nie hotel barany. Obicach róbcie gdzie indziej, łapcie bandytów tam gdzie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×