Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
prawie 8 lat mieszka w tym bloku, watpie aby chciał robci rozpierduche i sie przenosic, a w centrum sa drogie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednego nie ograrniamm, po co robic uniki w tramwajach, na moku jest duzo kamer, zawsze moze jechac przez słuzew i druga strona wisły, :D a wymineia sie płytami dvd prawdz leganosc :P noci torbe basenową w nich trzyma płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i powiecie mi że sprawa stulecia rozwiązana :) a co z ta trans? stuknietą i i biznes? a no to ze trans przwarbowala włsoy jest teraz brunetką, stuknięta nosi spódnice do kolan, a biznes nosi wielki teczki z dokmentami :) czasem ma wielką walizkę wszytki zostay ostatnio wycofane i odpoczywają na 2 miesiecznym urlopie w tropikach bo gość wynają tam apartament (nie tym razmem nie bedzie zabawy w wynajem z ich strony) na kilka dni ale teraz co dzienniie jest w innym hoteleu, nfo poszło że testuje hotele i salony kosmetyczne. :) nie ma sesu tego ciagnac, czasem możan pomylkowo obserwac ale trzeba przyznac sie do błedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, każdy musi mieć licencje detektywistyczną aby byc prywatym detektywem takie sa przepisy, wszyscy maja bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni wszyscy chdza slalomem teraz wszyscy sie bawia w najlepsze, ale serio kawalerka jako meta w scislym centrum to najlepsza lokalizacja, wszedzie blisko i prestiz na full nie ma lepszej dzielncy do polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem maniakiem klubów, ale dla mnie zabawa w ciemną noc jest najlepsza ale także u kumpli w Wołominie i w Piasecznie, i legalne płyty dvd, płyty legalne kupione, jak wymieniam się to też na legalu, śpie w hotelach, raz wynająłem w apartamentowcu i łajdaki poszaleli z obserwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam ze przesadzasz, pzez chile była obserwacja ale myślisz ze oni sami sa tacy przeciętni, tez maja oryginalnych ludzi takich jak ty...oni szukają zbirów a normalny człowiek nawet nie załapie no moze czasem, ze jest obserwowany. a nietykalni film był ostatnio w tv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeee tam cicho byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie on się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu pojechał do Krakowa, wróci w przyszłym tygodniu w poniedziałek. Ale w internecie możecie pogadać. jak coś to podeśle info o której godzinie ma przyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tam tylko w barze go nie ma, na urysnowie nie ma, zaniepokoiłem sie :) o oc chdzi z tą skodą na zagranicznych blachach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na zagranicznych, na polskich, ten dureń zboczył B i źle wstukał do smatfona na polskich tablicach z miejscowości na B, nowa Fabia z 2017 roku, haczback obecna generacja. Wiesz,on był z żona na wakacjach w Bułgarii, i kumpel zaczła panikować jak zoabczył tablice na B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tym opowiadasz, BL ? to przecież mój siostrzeniec, był pod klubem :) a Renault Scenic KR to kuzynki auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on jest z łomży z podlasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Białegostoku BI pomyliło mi sie sora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wziął na kredyt, spłaca 400 zł na mich. wpłąta włansa 30% na początek później ostatnia rata tez duża a Scenic sprowadzony z Niemiec, z wami to gorzej jak z moją teściową żal mi was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak oni siedzieli w klubie do rana to co się dziwisz jak byli narabnie to myśleli że ktoś ich siedzi, zapomniał gdzie zostawił swoją Toyote, a ten zaczął panikować jak zobaczył czarne auta - skoda, bmw i renault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to skoda granatowa, bmw i renia owszem czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on kupuje jakies sprzęty elektroniczne za kilka kawałków czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby kupował to może by jakis powazny gośc 007 Bond by sie zainteresował, wysłal jednego gościa nich zerknie w sklepie a jak kupuje zwykłe ch***stwa typu bułki, masło, to ciekawe trzeba być obłąkanym aby go obserwować, wiedziałem że popje troche i myśli że jest obserwowany , kto by go obserwował tylko żona z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoja drogą ma on bonda na dvd pożyczenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wszystkie Bondy :DDDDDDDDDD nawet różową panterę ma na dvd, wiesz rózwa pantera moze go obserwować....jak popije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta parodia, tak racja taka jednostka może chodzić za gościem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj jka zrobi zorhgnizowaną grupę wykroczeniową to juz będzie szczyt finezji i szczyt możliości, wyajmie jakies bmw czy merola i podjedzie o północy pod most, wymieni sie kopetami z innym mrocznym autem, on ciagle kupuje batony bajeczne, zadnych innych batonów nie jada, kupuje po 10 sztuk, zjada jednego dziennie, nawet wafelków nie lubi, wystarczy że zapomni zapłacić za jedego i tak co 10 dni taki kurs i już masz wykroczenie, później paser odkupi za 20 groszy batona a ten z kolei sprzeda menelowi za 23 gr i masz grupę wykroczeniową i czarny rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to recydywa jak co 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obgadujcie go, może przyjdzie nad ranem i cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wkrakowie to co najwyżej smoka odwiedzi, robi papierkową robote i z powrotem do hotelu, tam nikogo nie zna, wiec omija bary itd. tak wiec o tej porze juz spi nie napisze nic i 4:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można jadac batony w średnim wieku...on zatrzymał sie w PRLu albo w latach 90 kiedy to były wypozyczalnie filmów na dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeee tam cicho byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×