Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
za dużo filmów i gier komputerowych, później wychodzicie na dwór i sami agenci są dla was :) swoją drogą to irytujące bo przestajesz lubic innych przez ich argoancką obsrwację i sztuczny tłum to niby słuzba dbajaca o bezpieczenstwi a tak naprawde irytują normalnych ludzi przewrotne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeee tam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wyrwane z życiorysu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok wyrwany z życiorysu, po kilku latach doszło do mnie ze to agentka 007 podstawiona, blondynku, szybko zniknęła po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ku***wa faktycznie kojarzę fakty, który to był rok...niech pomyślę, potrafię kojarzyć po czasie wile lat do tyłu, to jak w filmie było czułem sie jak na maturze, to mogło byc ułożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z moim chłopakiem przy wszystkich badaniach gdy jeden ginekolog chciał wyprosić chłopaka to się od razu zbierałam bo to jakiś zbocz. Przeprosił i kazał zostać chłopakowi nawet pokazywał jak pobiera cytologię. Będzie chłopak również przy porodach bo cesarka jest często z powikłaniami i nie piszę się na nią. Sądzę że gdyby wszystkie dziewczyny i kobiety nie były same podczas badań tylko bliska osoba wtedy by była uszanowana intymność i nie było by molestowań czy gwałtów jak w zachodnich państwach. Bo prawo mamy do obecności a gdy je narusza lekarz to dochodzimy bo ma złe zamiary. Jesteśmy z chłopakiem razem podczas badań u wszystkich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy toyota gt-86 weszła na rynek? jechałem tym autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie kabaret, ona mówi zebys nie chodzil na burgera do centrum handlowego bo dla nich to podejrzane, mówi ze ma wilgotną szparke i nie chce za toba jedzic, a jest zmeczona, lubi cię, a przełozony trraktuje ta zenade na serio, ten z vectry dostal ataku szaleństwa tez myśl ze jest spisek a przeciec to pozory, inny mówi ze im sie nudzi musza za kims chodzic wiec muisz gadac z przypadkowmi osobami aby pmysleli ze to twoi człowiek i wtedy beda za nim chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłe do maka to tez palant podjechal autem i jakim prawem kupuje burgera, ide do centrum handlowego i niech sie pierdolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz co ci debile zrobili? poszli do ze jest spisek, nie było spisku, ich urojenia, ale jak teraz podjechala babka autem banku pod sklep aby sprawdzic czy jest ok, nie chodz wiecej do tego sklepu bo personel smieje sie w najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego łysego zdegradowali na nizsze stanowisko czy to pic na wode i dali mu spokój? od te pory nie place gotówka boje sie idiota podskoczyl obok mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to piękna blondyneczka tam stała i się uśmiechała jak on stał na przystanku, mam go na sumieniu jeszcze przeze mnie wpadł w depresje czy co, podejrzanie sie zachowywałem chłopina tak myślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale widac był strasznie przybity następnego dnia, a taki był maczo z niego pewnie poszedł na dywanik na samej górze i opierdolili go rozwali wszystko, ja tam wiece juz nie chodze wszyscy mnie zapamiętają na dlugu przez tego kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która lubi mnie? ta śliczna i miła? do złotych tarasów juz nie zawitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ta, ta co ma figure w twoim typie, zawsze robi sie wilgotna jak cie spotyka, ciepła jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona po mieście chodzi czy autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autem za toba, jak idziesz poza dzielinice to jedzie autem, ją bierze irytacja jak musi iść na piechote po miescie za toba, inni to pilnuja bezpieczesnta to i na piechote moga chodzic ona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie została białym kołnierzem w korporacji co jej odbiło ze agentką chciała być? ja kiedys marzyłem aby zostac grantaowym ale to bylo kiedys... to sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj sie jak sie spotkasz z nia znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z nia rzadko gadam ona jak mnie spotyka to zaczyna od razu opowidac o wszystkim i tak gada 15 min jak sie nie widzielismy przewaznie kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj moze chodzio o te auta którymi jedzilem w 2012 roku dla przyemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tam, choć dla nich wszystko jest spiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami popaprańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.54 dlaczego mówisz popaprańcy? Skoro jest faktem że nie szanują intymności u lekarza to musimy chodzić z kimś z mężem, chłopakiem itp... Widzi przebieg badań i jest naszym świadkiem. Tobie przeszkadza to może jesteś jednym ze z bocznych lekarzy! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was teź sledzą agenci 007 . Popaprańcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisze o tych co ich śledzą agenci 007 , ale wy teź niezłe egzemplarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×