Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
ja też imprezuje, ale nie ufam jej :) dla mnie to wszyscy to agenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona mówiła ze czuje sie samotna, i pewnie dlatego chciała byc z De Niro w tym filmie, w sumie dobre wszyscy to agenci, wiec żyje sie elgalnie a oni niech sie wsiekają jak te pajac co miał pretensje że wyszedłem z domu zbyt wczesnie a on musiał ruszyć dupsko bo jego przełozony ma taki kaprys albo tamten bo wyjłąem baterie z telefonu stracili sygnał znowu :) to jak powininem mieć pretensje do bydlaka nie oni do mnie to onie za mna chodzi bo taki mja zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu filmy, cicho, dajcie spokój, już 2 dzisiaj oglądałem mam dość na 3 dni. ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj tylko jeden oglądałem, to nie byli agenci z pretensjami, wróciłeś z klubu to idź juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie, spotkałeś ją kiedyś na imprezie? ona nie chodzi po imprezach nie chodzi do ludzi i słusznie bo i po co ludzi idzie sie załatwić sprawę interes biznes wkurza mnie jak ktoś mówi ''idź do ludzi'' a po jakiego do cholery? siedze w klubie w nocy albo robi papiery dla kontrahenta albo siedze na sali studenckiej to jestem wsród ludzi tak? tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom też nie ogarniam :D w tym stwierdzeniu jest pewna nielogiczność choć w przeciwieństwie do Ciebie ogarniam o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ogarniasz czy nie bo w jednym zdaniu i tak i nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeetam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w szafie siedzą agenci i co musze udawać źe ich nie widzę . Zmieniają sie gdy nie ma nikogo w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio dla nich podejrzane jak doładowuje bilet w biletomacie, zastanawiam sie co będzie jak skończy mi sie bilet, jedzić na gapę i miec do czyninia z podstaionymi kanrami czy moze ryzykować i kupić bilet :P Dla nich podejrzane także to, że wyjmuje paczke z paczkomatu. Oni mają XIX wieczne myślenie, urojenia i psychozę. Pozderzane że płace karta płatniczą za zakupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło o IXX. oni takich przyjmują bo czasem jest spisek i ich psychoza się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, XIX wiek w ich głowach ! tramwaje podejrzane, autobusy.. t świry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a racja tak XIX pomyliło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz? Trzeba ograniczać wychodzenie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sie dziwicie pajace, to agenci 007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeetam cicho być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeetam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeeeeeeeeetam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznijmy od tego że obserwacja osoby przez dziadka lub babcie agenta jest nielegalny i przełożony który sprawuje nadzór może mieć kłopoty. Musi być tajność i dyskrecja, nie może być tak że wysyłają dziadka. chyba ze to pilnowanie ale wątpliwa teza bo jak dziadek pilnuje raczej donosi jak agent legalnie zatrudniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego mieszkam już w Krakowie nie na ursynowskie bo u was mają za duze budżety na marnowanie w błoto, kilkadziesiąt tys poszło w błoto na obserwacje gość mówił, nawet jak jesteś ich sojusznikiem z przeszłości to zamiast zaproponować ci kontrakt to nasyłają na ciebie ludzi :) taka groteskowa logika i absurd. zero dowodów tylko pomówienia podstawionej osoby i już za Tobą chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zaproponować, niech przyjdzie De Niro do klubu jak na filmie i proponuje, a nie babka dzwoni ''czy jest pan zainteresowany'' a poźniej cisza po to walcie sie w takim razie zmienić numer tel i olac ich :) wóz albo przewóz , i ta podstawiony niby pracownica ''x miesiecy wyrwane z zyciorysuy. co ty bredzisz sciemy walicie zenujacy jest wasz świat iluzji, fobii i podejrzliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
insignia, nawet blondynka z golfa :) dajcie spokój xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech se obserwują, ale niech sie odpierdolą i omijają z daleka chyba z pilnuja bezpieczeństwa czujesz różnice? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walić to, dla nich podjrzany jest normalny tryb życia bo oni mają rozbujałe ego że ktoś może życ po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×