Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
pionek wbija do smatfona ''kupuje frytki'' tamci nadzorują z flmu ''głupi i głupszy'' i mówia ''super to cikawe'' koljny nic nie wie o człowieku na którego donoi nei wiem jak ona zasypia i pisze ''na niego ''biegnie ma tamajajem ryzkuje zmaist czekac na nastepny tramwaj'' super'' cenna informacja mamy spisek i tam 30 osób obserwują\, to ja juz wole byc granatowym i szuakc zbirów po rzeczowych dowodach typu dna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagląda do mnie mysz z rejestratorem obrazu i dzwieku, jest bardzo cicha i sprytna ale ja sprytniejszy.Z ursynowa pewnie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłem gimnazjalistą to ze tez mnie agentury sledziły ku**wy jedne pamiętam to jak dziś wakacje były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to 007 ci z filmu ''głupi i głupszy'' to oni odkryli spisek 100 lecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie test zmieniam ciuchy, nie biore komórki ide labityntem po zmroku robie test unik i obserwuje zachowanie tej żenady i 15 metrów za mna para, babka i facet jakie zaskozcenie ze im zniknąłem gdzie ja jestem...później ta blondynka w Golfie chyba poprzedniej generacji jakie zdziwienie to taka amatorka, najgorsze grupa na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kto ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z bloku w kapturze robiłem test aby ich rozpracować tą żenadę zawsze jakieś agenty 007 od siedmiu boleści mnie otaczają całe życie namawiam wszystkich aby wychodzi tak jak ja aby im sie w głowach pomieszało, niech inwigilują wszystkich będzie ubaw :) kilka osób już chce byc ubserowana bo im szare życie zbrzydło, agentury bedą mieli pożywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie teraz na ursynowie, jutro ide do klubu na noc a później wracam do Krakowa we wtrorek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to namówie blondyne która cię lubi aby poszła do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio mówila że ma wilgotną cip*kę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak powaga :) jak miała cie przekonać do bliżego spotkania? , a kupujesz bilet w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie w Krakowie częściej jestem to mi sie nei opłaca miesiezcny w wawie ale Bufetowa zrobiła takie ceny biletów 20 minutowych że szok, ale kupuje je co mam zrobić boje się kupowac w biletomacie bo agentury mnie obserwują... najlepiej ty kup wyślij mi poczta oddam ci kase w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra a jak i mnei zaczna obserować agentury przez ten biletomat? motocyklistę na mnie naslą jak na ciebie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle jak przestana obserować to będzie ci nudno nagle brak przyjaciół 007 nikt nie otacza zanda stuknieta baba nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och będę szczęśliwy zero dręczenia 15 metrów ode mnie zero agentury to szczęście! wyczuwam nienaturalne zachowanie na kilometr, więcej zdziała laska tamta niz banda patologii czy ta nerwuska fałszywa, trzeba obserwowac z głową nie masówke robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która fałszywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co histeryzowała debilka jedna co agent 007 pokiwał głową z żenadą co ona robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłem gimnazjalną to tez mnie ku*rwy obserwowały, przestałem wychodzić z domu pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra mówiłeś, oni muszą za kim chodzić, chodzą za czystymi i liczą na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy że coś powiesz do kogoś na ulicy i tamten juz jest namierzany rutyna, jeszcze jeden szczegół granatowy jest grantaowy i kropka, agent wciela się w role i udaje kogoś kim nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni są szkoleni żeby naturalnie sie zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o szkoleni tego się nie da nauczyć.. oni tylko myślą że sa incognito w swoim mniemaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni chodzą za wieloma czystymi wystarczy ich nakierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a przyzwolenie jest bo oni maja chronić obywateli tak? tak, więc rutynowo mogą chodzić bo nigdy nei wiadomo gdzie sie podziej zagrożenie to są przecież 007 nie granatowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj czytałeś może książkę Bielszy odcień śmierci? polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie składa że tak bo w Krakowie mam tylko jedno dvd i kilka płyt i nie mam czego oglądać, poważna fabuła dobry kryminał w zimnym kimacie autora nie znam podobno dożo ich napisał napisał mam tylko jedną ksiązke tego autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie bo obiło mi się o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powaga oni maja niewdzięczny zawód bo 1. kazdy patrzy na nich wilkiem (a oni chca dobrze i ich przełożony stuknięty ich wysłał) 2. mają wyrzuty sumienia bo nie wiedzą czy ktoś jets dobry czy zły (muszą kablować i chodzić) 3. liczyli na kacje z De Niro nie jazde komunikacją cz chodzenie bez ładu i składu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×