Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

pinezkooo :) a wiesz, że juz prawie mnie namówiłaś :D:D:D tylko się chyba zastrzelę, jak mi powie, ze nic z tego heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinell... slyszalas o samospelniajacej sie przepowiedni??? od teraz wierzymy, ze nr 2 to jest to :) hehe, ja juz od dluzszego czasu wierze, niewierzac :P mam duzy dystans do naszego potencjalnego bycia razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja również mam dystans, bo on ma żonę i dwójkę dzieci i czasem myślę, ze on nie odejdzie od nich... on natomiast jest tego pewnien, bo powinien zrobić to 6 lat temu... ale jako lekarstwo zrobili sobie dzieciaka.... więc on teraz planuje to odejście... mimo wszsytkich tych trudności, jak piszesz takie fajne rzeczy, to od razu mi się megaoptymizm włącza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja chce w to wierzyc satinell... chce wierzyc, ze te wszystkie dobre znaki sa naprawde dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
dziekujemy za pozdrowienia od milosci "15". Pewnie sie usmiecha pod nosem... Wiecie...tak nieskromnie sie przyznam, ze jestem dosc okrytna kobieta. Kiedys chcialam taka byc, aby zakryc slabosci, a z czasem zaczelam sie taka stawac. Chcialam byc twarda aby przetrwac. aby nie kierowac Sie uczuciami jak kobieta, tylko byc twarda jak skala. Mialo na to wplyw zycie zawodowe i porazki emocjonalne w malzenstwie. Zamykalam sie coraz bardziej w sobie. Zagluszalam siebie i swoje uczucia. Wtedy pojawil sie on. Przezylam depresje wiele...wielomiesieczna.... Bylam u wrozki, przyznaje. Przeszlam przewartosciowanie i poznalam siebie. Chcialam zagluszyc rodzace sie uczucie do innego mezczyzny niz wlasny maz. to doprowadzilo mnie do tego stanu. Dzis maz powiedzial ze jestem dla niego bezlitosna i sie poplakalam. Kolko zamkniete. Jak mowilam, zniknelam z zycia tamtego mezczyzny, na tyle na ile moge i na jak dlugo moge, moze na zawsze. Nie ma minuty abym o nim nie myslala. Doprowadza mnie to do szalenstwa, do obledu.... Co byloby dopiero gdybym przestala sie blokowac..... przeraza mnie to. Ciagle pije......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane-----> Twoja rowieśniczka gdzieś zniknęła, alejutro pewnie wróci to se pogadacie. trzymaj się,słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak też bywa
15, ależ z Ciebie szczęściara, ode mnie równiez pozdrowienia dla Twojej miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętnaście lat
Platoniczna proszę, picie nie jest wyjściem z sytuacji. Nie słuchaj męża. U mnie było podobnie jak u Ciebie. Byłam inną kobietą, dopiero przy mojej miłości na powrót jestem sobą...jestem kochającą i kochaną kobietą i dlatego warto walczyć o miłość !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miłość sprawia,że człowiek pięknieje, młodnieje i wszystko gra... tylko czemu tak trudno ją zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętnaście lat
Dziękuję za pozdrowienia dla niego. Jutro do was wpadnę. Dzis ktoś wygania mnie do łóżeczka... ;) Same rozumiecie... A i jeszcze mówi wam dobranoc, a do mnie mruczy jak kociak.... Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15---> na psa urok-tfu! oby nie zapeszyć Twojego szczęscia , bo nas tu wszystkie poskręca. żartuję, oczywiście, takie historie jak Twoja dają mnóstwo wiary. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latka niedoszla mezatka
Witam WAs, jak tam, macie kaca?:) Ja tez pozdrawiam Szczescie 15! Wiecie co? dobrze ze to nie jest topik tylko nieszczescliwych bab, bo normalnie inaczej chyba bym nie czytala...a tak? duzo ciekawych rzeczy:) z ta wrozka to sie cos sprawdza? do witam was kochane: no dobrze ze wpadlas, pomimo, ze tytul jest troche mylacy (sorki Platoniczna:) ) hm, jedziemy chyba na tym samym wozku...ja mam slub 16, a ty? ja tez wpadlam tu przez przypadek, bo postanowilam poczytac, w co sie wpakuje, jak wezme ten slub...ludzilam sie wczesniej, ze mi minie i ze po weselu jak z zaczarowana rozdzka wszytsko sie zmieni...ale watpie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latka niedoszla mezatka
sprostowanie: oczywiscie tytul jest swietny i precyzuje problem na wstepie, chodzilo mi tylko o to , ze normalna i szczesliwa panne mloda nie powinien interesowac, bo skoro jest pewna i zakochana, to po co? w dodatku zakochana ....w mezu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latka niedoszla mezatka
sprostowanie do sprostowania: mowiac normalna panna mloda nie uwazam ze jak ktos ma watpliwoasci nie jest normalny.... eh, cos mam dzisiaj ciezka glowe, chyba sie nie bede juz odzywac, bo i nie wychodzi, wiec pozdrawiam wszytskch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
pinezka spisz jescze? ja w pracy wczoraj do 3 a juz od dawna spac nie moge... chujowego nastroju dzien 3... odezwij sie na gg pogadamy o czyms wesolym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętnaście lat
Cześć dziewczyny. Ja też już nie mogę spać mimo, że nie spałam prawie całą noc ;) . 26latka przyznaj się, że za dużo wczoraj z nami wypiłaś hihihihi Tyle tych sprostowań i sprostowań do sprostowań. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latka niedoszla mezatka
tak za duzo....:) zazdroszcze nieprzespanej nocy, 15:) ja spalam jak susel...wczoraj szybko odpadlam, ale dzis bylam pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
Witajcie dziewczyny! Tytul to tylko tytul...nie sadzilam ze tak sie potoczy rozmowa i ze komus bedzie milo zostac tutaj dluzej, oczywiscie ku mojej radosci teraz! Tematy okreslone w tytule czesto sie urywaja i szybko koncza, a ja chce zebysmy rozmawialy caly czas i o wszystkim, na co mamy ochote. Dopiero wstalam. Nie pilajm wczoraj duzo, tak tylko symbolicznie... Dzisiaj mam dosc duzy spokoj wewnetrzyny, bo nic mnie ni epowinno rozpraszac. Bylama teraz chora i 3 dni siedzialam w zamknieciu, nawet balkonu nie otwieralam, aby ta goraczka nie wpadala do srodka, bo sama ja mialam duuuuza.. Dzis maz w pracy na 24h a ja tylko......komputer.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Wczoraj i ja popiłam delikatnie:P Ha ha ha.Ja też miałam taki okres ,że piłam by w nietrzeźwości dostać jakiegoś objawienia i znaleść na to wszystko jakieś rozwiązanie:)nawet mój nr 2 pił,ale zamiast olśnienia przyszedł kacorek,a rozwiązania i tak nie znależliśmy:) pozdrawaim i kurujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga37-37
Na początek chcę Was wszystkie serdecznie pozdrowić. Dopiero dzisiaj przeglądając strony kafeterii natrafiłam na ten topik. Temat tu poruszany dotyczy również i mojej osoby. Jestem mężatką od 19 lat a od roku kocham innego. Opisywane przez Was emocje i wewnętrzne rozterki są odzwierciedleniem tego co się dzieje w moim sercu i w mojej głowie. Czasami myślę, że jestem głupia bo tak sobie komplikuję życie, ale nie potrafię zerwać tej znajomości. \"Piętnaści lat\" - podziwiam Cię za twoją decyzję i odwagę. Szczerze życzę Ci szczęścia. Wierzę, że będziesz szczęśliwa bo znalazłaś człowieka, któremu naprawdę na Tobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pilam z przyjaciolka :D skonczylysmy po 2 :P hehehe... a moj nr 2 napisal, ze tesknil :D:D:D Mmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga37-37
Dziewczyny przyjmijcie mnie do swojego grona. Nie mam nikogo, z kim mogłabm otwarcie porozmawiać na ten temat. A czasami bardzo tego potrzebuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
Olga 37-37 jestes i barzdo sie cieszymy, milo nam bedzie jak zostaniesz z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latka niedoszla mezatka
Dziewczyny sa fajne i skoro przyjely niemazetke z problemem to i ciebie przyjma, no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×