Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

jak o tym wszystkim mysle to sie denerwuje bardzo....bo ani z 1 a ni z 2 nie jest tak jak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella>>> moja dwojka kiedys miala dziewczyne 7 lat i nic z tego nie wyszlo teraz ma nowy nabytek. poza tym to chyba zawsze mial cos na boczku.....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only ja bella ;) hehe, po prostu do rany przyloz... slodki jak miodzik i w ogole... ja no coz... nie nakrecam sie ani nic, spokojnie na to wszystko patrze, zachowuje dystans, nie narzucam sie, malo sie odzywam... :) zobaczymy jak to bedzie dalej... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulinka>>>>>przerosla mnie juz 3 krotnie chodz mala nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka>>>ja niestety mam na odwrot chyba sie zabardzo nakrecilam a moze sie tak przestac odzywac???? osatnimi czasy prowadze monolog...:-( ale i tak wiem ze on to czyta i mi lzej na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge spytac w jakim jestescie wieku?? ile lat maj 1 i 2? bo nie chce mi sie czytac tych 117 stron kilka przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak.:-(:-(:-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(;-(:-(;-(;-( moze sie uda jeszcze odkrecic ale czy ja tak duzo od niego wymagalam zeby ze mna pogadal bo z 1 sie nie da i zeby mnie przytulil o tak mocno ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytam jesli moge to sa wsze pierwsze 2 czy byly jakies wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tafta ja ostatnio chodzilam nakrecona na maxa... ale zwiazki z dwojeczkami sa jak maslo - trzeba od czasu do czasu schowac je do lodowki, zeby utrzymac w swiezosci :P ja 24, jedynka 27, dwojka 20 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 21 1- 32 :-/ 2-26:-) pewnie mnie zlinczuja zaraz....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tafta...Bidulko...:* Wiem co czujesz, ale tak jak radzi Nulinka musisz sie troche zdystansowac i chocbys sie skrecala z rozpaczy NIE ODZYWAJ sie przez jakis czas...Po prostu tak bez uprzedzenia, nie pisz, nie dzwon, NIC!!! Ty sie przez to uspokoisz, a 2 zrozumie, ze cos jest nie tak...Wiem z autopsji Kochana, ze TO dziala:) Poza tym Pinezka tez moze to potwierdzic:) Dystans i jeszcze raz DYSTANS!!! Wtedy przekonasz sie czy jest jeszcze o co walczyc...Trzymaj sie!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Poranna kawa zamieniła się w południową ,bo siedziałam do późna w nocy i dłuższe miałam spanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem czy powinnam to ciągnąc.....jak dalej z tym zyc....rozdwoic sie czy jak ...??ale nie wyobrazam sobie zrezygnowac z mojej dwojki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sprzatanie sobie odpuszczam...jakos mi sie nie chce....2 pojechałą na szkolenie...jest tylko wieczorami ...wtedy ja nie bardzo moge ...wyrywamy dosłownie pare minut ..chyba oszleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy za kazdym razem jak chce cos napisac musze wpisywac hasło...???bo inaczej nie idzie....wkurza mnie to troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 28
w kazdym razie zajrze wieczorem ...dobrze jest zamienic choc kilka słow z wami...pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 28
juz wiem ....mysz 28 to ja kajda....zmieniam pseudoni bo to hasło mnie dzis dobije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 28
dobra mam jeszcze pytanie ...co zrobic zeby nikt nie zajoł tego hasła...ale zeby potem jak je zaloguje nie trzeba było znowu wpisywac hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×