Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhu

Dużo młodszy mąż

Polecane posty

Gość samarytanin26
co ma piernik do wiatraka? tyle samo co wiek do milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Do Lozanki-Witaj dawno mnie tu nie bylo ale byly ferie dzieciaki naokolo na komputerze troche wiecej obowiazkow i brak czasu dla siebie czesto o tobie mysle nie wiem dlaczego swoimi wypowiedziami dalas mi tyle nadzieji ze moze byc poprostu w zyciu moim jeszcze dobrze,ja spotykam sie dalej z moim ukochanym ostatnio bywalo roznie mala wymiana zdan miedzy nami czasem mi sie wydaje ze zbyt duzo problemow w moim zyciu zeby jeszcze jego nimi obarczac ale juz ok wiem ze mnie kocha ja go tez bardzo chcialabym zeby to moje zycie sie jakos poukladalo.Pozdrawiam Cie Lozanko jak znajde dluższa chwile to napisze na email.Pa pA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43latkaaa
do 43latkaa :-) ja nikomu nie zazdrosze ,ze ktos kogos kocha. Nie pisze,ze zdardzaaja wszyscy,ale przweaznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż starszej
Ja jestem tym młodszym mężem i muszę wyznać że żyje nam się cudownie. Nawet zaryzykuje stwierdzenie, że różne głosy które się pojawiały (że to się nie uda itp) scementowały nasz związek. Pozdrawiam wszystkie takie pary, bez względu na dzielące ich różnice (u nas 8 lat 26-34) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
To jeszcze nie taka duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
witam... na tym forum jest duzo rozmow o zwiazkach dojrzalej kobiety z duzo mlodszym facetem..powiem wam ze ja bardzo dlugo juz szukam takiego zwiazku i....nic....jesli to jest takie popularne to dlaczego ja nic nie moge znalezc...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingii
darkooo a co,masz złe relacje z matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Statystyka nie kłamie chyba
Bo skoro w Polsce żyje około 34 miliony heteroseksualnych kobiet i mężczyzn, to daje to 17 milionów par. A czym jest 20/30/50 piszących tu kobiet będących w takich związkach wobec 17 milionów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
bingi->relacje z matka mam bardzo dobre...i po co ją tu mieszać?chyba chciales byc zlosliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingii
darkooo niestety ,prawda jest,ze faceci ktorzy zwiazuja sie ze starszymi partnerkami maja niezbyt ciekawe relacje ze swoimi matkami,matki sie nimi nie interesowały za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
bingii->a tez cos o tym slyszalem. wiec jednak jestem wyjatkiem bo od dziecka mam rewelacyjne kontakty z matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingii
darkooo no to jestes kiepski jako facet i boisz sie młodszych kobiet.Starsze sa mneij wymagajace co do młodszych facetow.One sa zadowlolone,ze w ogole maja faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda. To niby kobiety, które mają starszego faceta (powiedzmy z 15 lat) miały zły kontakt z ojcem? Psychologiczne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do statystyki
Przecież nie wszystkie kobiety mająca młodych partnerów tutaj piszą :P:P:P:P:P:P oczywiście że takie związki mówię o stałych związkach to rzadkość ale zdarzają się czego przykładem jestem ja 14 lat różnicy a dla niego jestem najpiekniejszą i najukochańszą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo gdy jest miłość, to nie ważne jest wszystko inne :P Zawsze dla kochającego faceta jego kobieta jest najpiękniejsza, najukochańsza i jedyna. Wiek tu nie ma nic do rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
Sorry bingii ale kompletnie nie masz racji jeżeli chodzi o to co piszesz o relacje z matkami. To bzdurne stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
bingii->zaraz pomysle ze ty masz jakies kompleksy:) od pol roku jestem sam a wczesniej zawsze bylem z rownolatkami, a dojrzale kobiety pozostawaly fantazja...teraz postanowilem sie przelamac i szukac otwarcie a nie dyskretnie jak kiedys.jako facet nie mam sobie nic do zarzucenia:)i nie wdawajmy sie w glupie slowne sprzeczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingii
darkooo ale seks to nei całe zycie i do tego zycie do konca swoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
bingii->ja napisalem zwiazek a nie uklad czy romans...nie interesuje mnie tylko seks...gdyby tak bylo to pojehal bym do agencji zaplacil jakiejs pani kolo 40 stki a nie tracilbym czasu na szukanie...ja szukam czegos stalego a nie samego seksu bez uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingii
darkooo psycholog Ci sie kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
darkoo zyczę powodzenia, mnie się udało, mam związek o jakim marzyłem. Bądź cierpliwy. Szukajcie a znajdziecie..... :) a ty bingii może sama się udaj do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingii
Jetem facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
smp->dzieki:) tylko ile mozna szukac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy tego tematu
Pytanie do młodszych facetów dużo starszych kobiet: jakie to uczucie kochać się z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
darkooo, tyle ile trzeba...... Wiem , nie jest to łatwe, chciałoby się już , tu i teraz....... sądzę że takie forum nie jest dobrym miejscam na zawiązywanie takich znajomości. Ale próbuj i tu, kto wie? W twoim wieku miałem starszą o 21 lat kochankę, to był układ czysto fizyczny, cały czas marzyłem o wielkiej miłości która mogłaby się spełnić i być wspaniała dla obu stron. Miałem 25 lat gdy się udało. jestem niewyobrażalnie szczęsliwy i Ona też. Już 10 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
smp->to gratulacje:) wiesz nie jestem nastawiony na to ze tu znajde:( na portalach randkowych zwykle takie kobiety szukaja starszych, na czatach zas starszych bogatych albo sponsorow...a przeciez nie podejde na ulicy i nie zagadam do duzo starszej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smp
My poznaliśmy się w pracy, którą ja niedługo zmieniłem, ale to nie z Jej powodu. Na ulicy....... czemu nie, możesz i tak próbować. wiesz, wtedy gdy ja szukałem, te jakieś 10 - 15 lat temu nie było jeszcze portali randkowych a nawet jak były to nie tak popularne. Przynajmniej ja o nich nie wiedziałem. Dlatego ważny był bezpośredni kontakt, miłe słowo, uśmiech, jakieś oryginalne zachowanie, cierpliwość i wytrwałość. Nie można kobiet traktować z góry, trzeba pokazać, że bardzo ci na nich zależy, że cię oczarowały swoją urodą i wdziękiem, że są dla ciebie kimś ważnym. No i najlepiej, jeżeli to będzie prawda. To takie trochę banały, ale chyba tak trzeba. W sumie jesteś jeszcze młody, kobiety w większości będą się bały że za młody, że różnica za duża, co powiedzą znajomi. Ważne żebyś miał ustabilizowaną sytuację życiową i materialną, był wolny i niezależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta123
Darko wcale nie trudno znaleźc starsza kobietę własnie na portalu randkowym, nie wszystkie ale połowa starszych kobiet na pewno by chciała sie związać z młodszym. Mój facet zanim mnie poznał miał kilka przygód ze sporo starszymi kobietami i to własnie one planowały cos trwałego z nim, wystraszyły go tym bo on wtedy szukał tylko przygody. Ja mu odpowiadam więc jest ze mną na stałe a tez jestem sporo starsza jestesmy zaręczeni w maju ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo starsza
a ile macie lat dojrzała123? Mój facet chce ze mną ślubu, ja nie wiem... bo czy jest sens, skoro jest tyle młodszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkooo
dojrzala kobieta 123->no to chyba ja mam poprostu pecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×