Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhu

Dużo młodszy mąż

Polecane posty

Gość dojrzała kobieta123
Lozanka u mnie różnica jest prawie 15 lat ale w naszym wieku zupełnie to się zatarło. Ja chyba nawet jestem brdziej infantylna od niego haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOZANKA
Dojrzała:)>>>>a w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta123
Pisałam na poprzedniej stronie. Ja 44 on 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOZANKA
Nie doczytałam:O a jak u was z otoczeniem?Przejmujecie się tym czy raczej nie obchodzi was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
Misia, mam pytanie, czy ludzie wiedzą o Tobie i Twoim młodszym chłopaku? Bo ja z moją jawnie nie jestem, nie potrzebny nam skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta123
U mnie nie ma żadnego problemu, ale tak jak napisałam, w naszym wieku to się zaciera, nikogo to nie dziwi, ja wyglądam młodo i nie widać róznicy prawie 15 lat, najwyżej na oko kilka lat. Inaczej jednak wygląda związek z 18-20 - latkiem. Może otoczenie coś tam sobie myśli ale do mnie to nie dochodzi. Poza tym my oboje mamy już dzieci więc i ten problem odpada. Traktuje to normalnie, zresztą poprzednio też byłam w takim związku (12 lat różnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Lozanka ja jestem ze Slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOZANKA
Ja z Gorzowa wlk.:) Misia daleko od siebie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Do Davidekk nie nikt o nas nie wie tak jak piszesz nie potrzebny nam skandal ja mieszkam w malym miasteczku jak to mozna nazwac miasteczkiem i tu ludzie by nas zniszczyli no niestety taka prawda ale jezeli poukladam swoje sprawy w malzenstwie dostane kiedys rozwod choc wiem ze nie bedzie lekko z tym rozwodem bo moj maz mi powiedzial ze on nie pozwoli na to zebym ja z kim kolwiek innym byla a dlugo by pisac......ale jezeli juz bede wolna to chyba wykrzycze ze szczescia calemu miasteczku ze wlasnie kocham mojego Miska calym sercem i ze warto bylo czekac.......Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Nie Lozanko mieszkalismy dlugo tak blisko siebie pare klatek od siebie bo mieszkamy w bloku on sie wprawdzie wyprowadzil ale tez nie daleko i wiesz widzimy sie czesto bo przychodzi jako kolega do moich dzieci tak wlasnie sie poznalismy przez glupote i wlasnie dlatego uwierzylam w milosc od pierwszego wejrzenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOZANKA
Misia>>>>trzymam kciuki za Wasze szczęście.Ja z moim też planuję przyszłość. Cieszę się że cie poznałam że jest więcej takich osób jak my. W swoim srodowisku najbliższych nie mam niestety możliwości zwierzenia się,rozmowy na ten temat........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Lozanko napisz emaila to mozemy czasem poklikac jak bys miala ochote.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
A i wierze ze Wam tez sie uda wiesz moj kochany powiedzial ze slicznie piszesz i fajnie sie czyta twoje wypowiedzi,jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
To wyzej bylo do Lozanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nooo..... to widzę, że nie jesteśmy jedyni, że takich par jest dużo więcej:) My mieszkamy razem od przeszło roku. Róznica wieku jest duża (mój partner jest 6-7lat starszy od moich dzieci) lecz nie widać jej tak ogromnie między nami (ja wyglądam młodziej a On na nieco więcej niż ma). Ludźmi zupełnie się nie przejmujemy bo nie oni dają nam szczęście które panuje w naszym domu. Znajmomych mamy wciaż tych samych (szczerych i życzliwych) i nikt się od nas nie odwrócił. Miszkamy w małym mieście więc to, że jesteśmy ze sobą szybko się rozniosło. Ludzie zapewne szepca za plecami ale my mamy to w nosie. Tym którzy są szczęśliwi a ich związki oparte na prawdziwej miłości życzę by przezwyciężyli strach przed plotkami ludzkimi, przed jak to piszecie skandalem. POWODZENIA !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOZANKA
Milka>>>>aż miło się ciebie czyta:)Takie wypowiedzi podnoszą na duchu takie pary z duża różnicą wieku.A ludzie?Masz rację oni nam szczęscia nie dadza. Misia>>>postaram się dac maila jak tylko moj komputer przestanie szalec.Od dwoch tygodni mam problem z poczta i skypem:O Poczty mi nie wysyła wiec musze cos zdziałać.Pozdrawiam twojego kochanego:)i dziękuję za mile slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta123
Milka ja mieszkam w duzym mieście i tutaj nic nikogo nie dziwi. Jest coraz więcej takich par bo teraz kobieta długo wygląda młodo i atrakcyjnie a facet... już niekoniecznie i różnicy wieku na ogół nie widać. Dlaczego związek starszego faceta i młodej dziewczyny nikogo nie bulwersuje i nie dziwi a jk jest odwrotnie to ludzie się dziwią i jest to źle odbierane? Nie rozumiem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dojrzała kobieto ! Ja też tego nie rozumiem i szlag mnie trafia jak nasz związek od patologii wyzywają. Mój partner zawsze się śmieje, że robią to z zazdrości bo nie jedna \"zgnuśniała baba\" chciałaby wyglądać tak jak my i mieć przy boku takiego faceta a nie jeden \"zapyziały facet\" mieć taką zaradną, mądną, opekuńczą, doświadczoną i do tego atrakcyjną kobietę. Nie przejmujemy się zupełnie szyderczymi tekstami czy głupawymi spjżeniami:) Jak się komu nie podoba to niech się nie patrzy! :) Tak naprawdę na miłość nie ma lekarstwa i ona napewno nie patrzy na wiek. To zupełnie nie ma znaczenia :) Starajcie się niczym nie przejmować i żyć swoim życiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiolka
kochanka a nie boisz się ze będziesz odpowiadać za pedofilię?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
Zabroniony jest seks z osobą, która nie ma ukończonych 15 lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiele rozumiem ale
nie rozumiem jak można twierdzic, ze 16 czy 17 letni chłopak to już dojrzały mężczyzna. Padło wam na mózg. To tak krótko mówiąc. I nie, nie jestem moherem, miałam i mam kochanków sporo młodszych od siebie. Ale to są mężczyźni. MĘŻCZYŹNI A NIE JESZCZE WRĘCZ DZIECI, CZY NIEDOROŚLI MŁODZIEŃCY. No i na litośc boską, nie mówicie, ze 16 czy 17 latek to dla was dojrzały partner!!!!! Jeśli tak, to znaczy że wy jesteście głeboko niedojrzałe. I wiem, ze nie dostanę komentarzy, że "fajnie się ciebie czyta". Przyklaskujcie sobie nawzajem, ale to jest nienormalne. Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
kasik kasik: to się nazywa spam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30lat
Mysle ze jak kobieta po 30tce sypia z 16 czy 17 latkiem to jest nienormalna do konca chyba ze liczy sie do tych kobiet tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej
jaki sex???? A co może potrafić 18- latek czy nawet 20 latek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona młodszego
temat topiku jest "duzo młodszy mąż" nie "kochanek" mylicie tematy. Jesteśmy małżeństwem od roku, dla obojga to drugie małżeństwa ja 40 on 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1611
Do Lozanki Co tam u ciebie Lozanko dawno nic nie pisales ja wprawdzie tez nic nie ma za bardzo czasu,jak znajdziesz chwile to napisz co tam nowego.Pozdrawiam.Ja dalej jestem z moim ukochanym i choc czasem jest ciezko,ale myslimy zeby kiedys razem zamieszkac z daleka od wszystkich tak bardzo bym chciala zeby sie to wszystko udalo jak planujemy wiesz Lozanko kiedys to tak jeszce sie balam o te mlodsze dziewczyny bo to w koncu konkurencja ale juz mi przeszlo a widze ze takich par jest coraz wiecej tylko ze kazda z nas sie wstydzi o tym mowic bo mamy taka tolerancje w polsce jaka mamy,dobra spadam i do zobaczenia niewiem kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOZANKA
Misia :) lozanka10@o2.pl nie było mnie bo chorowałam i nawet nie miałam głowy do kompa.U mnie też bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×