Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Gość moniczkaaa_a
nie wiem wy ale mnie juz kusi zeby sobie jsc takie zimego lodzika:)u mnie taki upał i ja marze o czyms zimnym i niestety słodkim:( Za mna obiadek gdzie zjadlam kotlecika z miezeria i na kolacje jogurcik ...........kurcze mam nadzieje ze nie padne.......zeby tylko wytrzymac do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mowiła , ze zeszczuplałam :D jutro sie zwaze ... No musisz uwazać w Grecji ale w cieplejszym klimacie szybciej sie chudnie :D jem obiad nie wiedziałam co zjesc .... pieczona piers kurczaka , ziemiaki sałata , koperek ... a mozniej same warzywa ..... Ja juz jestem brązowa :D a co bedzoe za 2 miechy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
świst- i Ty myślisz że mi zaimponujesz???:D ja też potrafię zjeść całą dużą pizzę sama i jeszcze mogę podojadać jeśli innym coś zostało;) a piwo...a piwo to po prostu kocham!!!:) na szczęście winko też lubię więc mogę na jakiś wyjściach czy imprezach zastąpić nim piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaa_a
no postaram sie ale w ostatnich dniach mogalm zjesc a raz 4 lody:( a nawiazujac di pizzy tez moglabym sama cala zjesc i popic piwkiem i po 15 min pewnie jeszcze bym cos zjadla!!!Cos strasznego jak sobie o tym teraz mysle. Ale koniec!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
BIG MILK MA TYLKO 13O KCAL!!!!!!!!! zjedz i po krzyku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Słyszalyscie o diecie lodowej??? chudnie sie na lodach ( oczywiscie nie na czekoladowych) poniewaz organizm potrzebuje wieciej energii zeby strawic takiego zimnego loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaa_a
no dobra zjem loda a za nim poleci zaraz jeszcze 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Dasz radę! :) ja ide tez na loda:P a potem na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poćwiczyłam .... ale ten okres :( jutro juz koniec :D ..... kolacja : rabarbar .... zjem kilka gałązek ..... tak sobie czytałam o nim i ponoć hamuje głód ...... a jak u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja wypiłam własnie małe piwko imbirowe:P ale to w nagrode ze juz mam luzniejsze spadnie..tylko mnie najbardziej zależy na brzuchu a na niego niestety są tylko cwiczenia..wiec ide robić brzuszki:) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
a witam serdecznie nowe koleżanki i kolegów :) 🌻 ja własnie wróciłam sobie z działeczki.. było fantastycznie, pływanie, bieganie, rower itp :):):):) a w dodatku tak się zjarałam hehe :P monika.. bez urazy oczywiście, ale jeżeli mówimy o w ogole o dietach i odchudzaniu, nie powinno się jeść czegoś taiego jak: kotlet z mizerią i ziemniakami, ta mizeria to pewnie jeszcze ze śmietaną??? ajajajaj :/ ja będąc na działce, gdzie inni jedli po 3 karkówki i 3 kiełbaski, zadowoliłam się trzeba szaszłykami składającymi się z pomidora i cebuli, do tego różne sałątki, mizeria tez była ale z jogurtem naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
ah te lody.. :P daaawno nie jadłam. moim problemem nie jest to ze lubie i jem 'zakazane' produkty, ale potrafie zaszaleć z tymi dozwolonymi :o to tez nie jest za dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolella
Dużo ruchu!!!!!!! No i podczas odchudzania trzeba pamiętać żeby usuwając różne produkty ze swojej diety nie pozbawić swojego organizmu wielu niezbędnych składników odżywczych. Jak mięso to moim zdaniem najlepiej drób, duuuużo owoców i warzyw, zdrowa jest także oliwa z oliwek do sałatek dodawana na przykład. A co jecie na śniadanko żeby nie obciążać sie na resztę dnia, a jednoczesnie mieć dużo energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja postanowiłam naprawde przyłożyc sie do picia 2l wody min dziennie .Idzie mi to cieżko......ale MOJ GRUBY( KIEDYS) KUZYN ,ZACZAL PIC 2 L WODY I SCHUDł BEZ DIETY!!!!!!!!! Oczywiscie to normalne ze jesli ktos wypije 2 litry wody to mniej zje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Hej Wam ! Czy pozwalacie sobie codziennie na coś słodkiego ? Oczywiście w małych ilościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Maloweana lala Ja niestety sobie pozwalam:) ale jak przesadze to ide cwiczyc albo biegac.Wczoraj zjadłam pysze kocie oczko( to takie ciastko) i czekoladę i nie załuje.Potem biegałam po lesie i napewno cos z tego spaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Bo mi się wydaje, że jak ktoś całkowicie zrezygnuje ze słodyczy, szczególnie jeśli wcześniej jadł dużo, to może nadejść tzw. atak apetytu na słodkie, i może się wtedy rzucić na słodycze. Metoda małych kroczków jest chyba lepsza. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
na diecie najlepsze są jezeli chodzi o słodycze.. to suszone owoce, galaretki oraz lody. :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
są takie osoby ze jak nie jedzą słodyczy to tyją. moja mama tak ma. jak zje batonika to moze potem nic nie jeść do konca dnia.. a jak nie zje nic słodkiego to do wieczora się będzie futrowac róznymi innymi rzeczami, raczej nie dietetycznymi.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×