Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

szkoda tylko ze w roku szkolnym trudno mowic o jedzeniu o stalych porach:( co prawda mnie to czeka za ponad miesiac , ale wy juz za pare tyg zaczynacie szkole. macie jakies pomysly na drugie sniadanko do szkoly?bo mi oprucz chleba z czyms nic innego nie przychodzi do glowy:( bo targac jogurt w torebce chyba jakos tak dziwnie, potem taki cieply jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagatka, 87 w mailu to rocznik , dziewczynki będe sie mało odzywać ,bo mam kilka ksiązek do przeczytania.Poznałam dziewczynę 3 lata mlodszą ade mnie a jest tak mądra i oczytana ze mam teraz zarąbiste poczucie niedouczenia.......jestem dzieckiem tv i internetu- czas to skończyc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w roku szkolnym nie jest tak ciezko...zazwyczaj jem sniadanie w domu, potem na przerwie o 11 jem drożdzówke albo kanapkę ( albo jogurt ale kupiony w sklepiku szkolnym lub na przeciwko szkoły)po powrocie lekki obiad( zupa bez drugiego jak byłam na diecie) i owoc na kolacje.ja sie tak odzywiałam i chudłam....zreszta w roku szkolnym jestem szczuplejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslalam wam zdjecia. a no i jolcia poprosze o twoje oczywiscie (maila juz masz:)) co do drugiego sniadania to ja biore do szkoly wode mineralna+ corn\'a+ jablko i mi to wystarcza.. :) czasem biore tez np. 2 pieczywka ryzowe (z dodatkiem kukurydzy moje ulubione;P) i sobie chrupie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ,po pierwsze to jestes śliczna , po drugie mam taki sam biust;D po trzecie ja dąze do tego zeby tak wygladac, po czwarte jestes slicznie opalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Ci fotki. cos mi sie wydaje dziewczyny ze ja w porownaniu do was to taki pasztecik jestem:( kurcze zdenerwowalam sie dzisiaj i wogole w jakiegod dola wpadlam i tak mysle aby sie wyzyc na silowni. chociaz taki dol daje mi jedna korzysc , trace apetyt i chcec na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moim zdaniem wam niczego tez nie brakuje.. wiecie co poprostu trzeba wychodzic z zalozenia ze jest dobrze, ale skoro jest dobrze to moze byc lepiej :):P a do \"slicznej\" to mi naprawdeee baaardzooo daleeeekooo... (przegielas moja droga:P) a opalenizne kazdy by taka mial po tygodniu w grecji :) a i wiecie co? fajnie ze jest ten topik. i dziwie sie ze ejszcze tu nie wpadla jakas osoba z wielka nadwaga zeby nam nie wygarnac ze jestesmy glupie ze sie chcemy odchudzac ble ble ble... (boszz jak mnie to denerwuje..) jolcia nie martw sie dol minie rownie szybko jak powstal:) i i tak masz dobrze bo ja jak mam dola to jem wszystko co jest pod reka..i wyglada na jadalne :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje , tylko w taka pogode...:( u mnie od rana pada deszcz , mi jest smutno i na dworze jest smutno. kiedys bylam w grecji wlasnie 2 tygodnie i niestety nie bylam tak pieknie opalona jak Ty, po prostu mam jasna karnacje i zawsze opalam sie na czerwono, ale pogodzilam sie juz ze swoja bladoscia (chociaz opalenizna troszke tak wyszczupla optycznie). a co dzisiaj juz zjadlyscie?ja jak narazie mam za soba troszke syty dzien (dol mnie dopiero jakos w poludnie zlapal i sniadanka zdarzylam zjesc)ja juz mam za soba 755kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zjadlam dzis: kromke ciemnego chleba z serem zoltym i calego pomidora grejpfruta miseczke malin miseczke borowek amerykanskich 1 marchewke surowa maly kawalek andruta 1 cukierka eclairs\'a i teraz gotuje fasole i ziemniaki i rybe robie i to bedzie jakies 400kcal.. (ten obiad ktory zjem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka opowiadaj!:) Ja zjadlam : 2 kromki chlebka z dzemem troszke ryzu z warzywami snickersa:) i jeszcze zjem poł grejfruta i to bedzie tylko 700kcal :D:D:D aa i jeszcze na rowerku godzina czyli 500 spalone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ekstra było :D rano plaza i wycieczki wieczorem dyskoteki! na kazdym kroku mnie ktoś zarywał :P bosh! juz ich imion nie pamiętam :P:P:P:P a jak jadłam! za trzech :P ale nie mogłam się powstrzymać :P gofry, naleśniczki, lody.. ale za wiele tego nie zjadłam, głownie to owoce, ryby, i jogurty, dziennie więcej jak 2 tyś kcl było napewno, ale! codziennie rano chodziłam biegać plazą jakieś 2 godzinki potem kima na plazy na słoneczku, jakieś kompania, wycieczki no cały czas caaały w ruchu!!!!! potem jakieś spacery po promenadzie itp a wieczorem od 22 do 4 rano dyskoteka... do utraty tchu :D no i co nic nie utyłam nic nie przytyłam 53-54kg są! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze:D Ja postanowiła kupic szczeniaczka, a własciwie przygarnac kundelka. Troszke sie martwie, ale moj chłopak powiedział ze bedziemy go brali na wakacje. Jagatka , co do biustu, mój misiek powiedział ze 100 razy woli mały i jedrny niz duzy i obwisły;) wiec sie nie martw. Poza tym wcale nie jestes deska i masz bardzo ładną buzię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Justy dzieki:) wiesz moj mezczyzna zeby mi zrobic przyjemnosc ciagle powtarza ze duzy biust wyglada przyciezko i ze woli małe ale.. moja kolezanka jak zamachała grzegorzowi skawinskiemu (z kombii) biustem przed nosem jak odjezdzal autem po koncercie to zaprosil ja do auta, dal autograf i pocalowal w reke:P:P seriooo.. z tym kundelkiem to dobry pomysl mysle wiesz ja tez sie nad tym zastanawialam ale mam kota (ktory jest ogromny i wazy 8kg) i on by zjadl tą biedna psine bo neistety jest za bardzo klotliwy i wojowniczy :P [no ja nie mam pojecia kto go tak wychowal:P] kurcze juz 4 wrzesnia do szkoly :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja właśnie zaraz jade do siostry po swojego pieska :) niestety z nami nad morzem nie był...z jednej strony szkoda.. ale zalezy gdzie się jedzie. na plazy był zakaz wstępu dla psów więc by z nami nie chodzł... na wycieczki rózne tez. jeszcze w niemczech bylismy na troche więc wiecie.. a tak nawiasem! jeduu jak ja sie w niemczech dowartościowałam! ba! jak sie moja mama dowartościowała! jakie te niemki brzydkie! oł maj gad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj w koncu kapka:) jejciu jak super sie mialas:) hehe tez bym chciala byc rozchwytywana na jakiejs dyskotece:) a ja wlasnie wrocilam sobie z silowni i wymeczylam sie tak jak chcialam:)yeah, i mam juz w d...... facetow:)yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos sie chcialam spytac odnosnie silowni i wogole cwiczen. to prawda ze cwiczac regularnie ( np. 3 razy w tygodniu) to poprawia nam sie przemiana materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia z ta silownia to ja nie wiem, ale w dobrych czasach chodzilam 2 razy w tyg i sie duzo lepiej czulam po takim wysilku, kondycje mialam lepsza i skore taka fajna napieta.. z silowni same plusy.. i fajnych mezczyzn mozna poznac.. :) dziewczyny jak wy sobie radzicie z niejedzeniem wieczoreM? ja sobie zawsze obiecuje ze nic nie bede jesc po 18 a jak przychodzi co do czego to wpadam do kuchni i myszkuje za czyms lekkim i koncze na 3 owocach (w najlepszym wypadku) albo cukierkach.. co jecie>?>? albo jak sie przekonujecie zeby nie jesc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tez tak mialam przez ostatnie pare dni, ale dzisiaj na szczescie kolacje zjadlam przed 19 i do tej pory nic juz nie jadlam i nie mam zamiaru, i trudno mi powiedziec jak tego dokonalam:P niewiem, moze to przez te nerwy, moze przez to ze okres mi sie konczy, moze wrocila moja silna wola, moze dlatego ze pijem yerba mate, moze dlatego ze nie mysle o jedzeniu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagatka, ja sie przekonuje ze rano bede miała fajny płaski brzuch i moze luzniejsze ciuszki, im bardziej udaje mi sie tym czasciej rano czuje sie lzejsza,a to najprzyjemniejsze :D Dobry sposób to isc wczesniej spac ,lub wypic troche wody, herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) uff moj brzuch - wlasnie skonczylam 8 min. abs na brzuszek i coraz lepiej mi idzie a to dopiero 3 dzien :) a przedtem jeszcze krecilam 35 min. hula hop i zrobilam 240 przeroznistych brzuszkow i 5 min rowerka w powietrzu ufffffff.... zaraz zjem sniadanko wreszcie - musli z mlekiem ladnie mi brzusio leci, ale w sumie nie dziwne bo druga taka sama porcje cwiczen (oprocz tego 8 min) robie wieczorem ;) tzn. jak mi sie nudzi, albo ogladam jakis program w tv to biore hula hop i krece, albo brzuszki robie, albo rowerek albo wszytsko naraz :D a z tym niejedzieniem po 18 to ja tez sobie ostatnio popuszczam, w ogole sobie ostatnio popuszczam :o ale co tam, wazne ze cm leca :D pochwale sie, ze kupilam sobie wczoraj pare maseczek do twarzy i nowy tusz do rzes z rimmela \"extra super lash\" - fajny jest :) a dzis ide na zakupy po sweterek bo widzialam fajny na wystawie ;) milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie kupilam fajna bluzke i UWAGA.... rozmiar XS :D a sweterka nie kupilam, bo... byl za duzy ;) w ogole mam klopoty z kupowaniem ubran, glownie swetrow, bo mam strasznie waskie ramiona i w ogole wszystko na mnie jakies takie wielkie. Ale przy moim 1,55 cm to nie dziwne, ze sie topie w tym ;) a dziewczyny ile moze miec kcal kotlet malutki z fileta z piersi kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam bardzo się chce jeść wieczorem to wypijcie tą.. no bawarke. z chudego mleka nie będzie takim wlkm grzechem a zamula zołądek i nie czuje się głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna czyzbys miala dzisiaj urodziny? jesli tak to wszystkiego najlepszego:) spelnienia marzen:) i .......wszystko co tylko sobie zyczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wy dzisiaj za mnie trzymajcie kciuki, dzisiaj wracaja rodzice i wiadomo ze przywioza jakies slodkosci(mama specjlanie upiekla dla mnie biszkopt:() trzymajcie kciuki abym wieczorem nie rzucila sie na biszkopt i inne pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko - wszytskiego NAJ NAJ NAJ 🌻 👄 :D jolcia trzymam kciuki ;) tym bardziej, ze mnie sama ciagnie ostatnio na slodycze itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×