Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

niop, pedałowanie pomaga:D Moja siostra zawsze ise odchudzała, odkad pamietam- teraz jest bardzo szczuplutka ale ona jest tez b.zawzieta kiedys przez ROK nie jadła czekolady.......szok jak dla mnie:) Jedyne cwiczenia jakie wykonywała to wlasnie rowerek w powietrzu i brzuszki. Ja dzis przeszłam 15 km na nogach..........byłam na Błatniej hehhe i tak nie wiecie co to za góra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje nóg .......wyszłam o 12 wrociłam przed chwilą a łaziłam z cały czas z godzinną przerwą w schronisku:) jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy a Ty skad jestes? dzisiaj sie zalamalam:( w koncu mialam okazje sie zwazyc 56,5kg:( mam nadzieje ze teraz bedzie szlo w dol a nie juz w gore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema. wróciłał :) jak sie stęskniłam za wami :D musze jutro do dentysty i dlatego na troche znów jestem w wawie :P jak mnie ojciec zobaczył.. to sie przestraszył, bo od środy mię nie widział. ja tez już przestaje po mału widzieć grubasa w lusterku, no ale jeszcze drobna kosmetyka ze 4kg i będzie ok :D jutro wyślę zdjęcia swoje ok :D ja dopiero teraz wróciłąm i najszczerzej mówiąc mam lenia :P i jestem koszmarnie spiąca więc zaraz się kłade.. :) tyle ze zdjęć nie mam świerzyyych :) no ale.. aha i nowe wymiary w stopce :P ta pieprzona łydka nie chce mi spaść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia ja jestem z Bielska-Białej.. Kapka po Twoich wymiarach to nie wiem czy chce zdjecie zobaczyc, pękne z zazdrosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta waga mnie zasmucila bardzo:( witaj Kapka:) Twoje wymiary staja sie prawie jak u modelki:) Wiesz Justy, nawet az tak daleko do siebie nie mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł niech kazda z was napisze jak dlugo wytrzymala bez slodyczy?? ja mam 20 dzien:) to najdluzsza przerwa w moim zyciu bez slodyczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys wytrzymalam prawie miesiac, ale to chyba tylko raz w zyciu tak bylo. no i teraz od paru dni jakos zyje chociaz dzisiaj myslalam ze juz siegne po delicje. a dla ciebie prawo paczusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glodnemu chleb na mysli. no wlasnie , a wiec jak sobie radzic z takimi napadami? bo nie zawsze musze miec taka silna wole jak dzisiaj:( i niechce chromu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest własnie ćwiczenie swojej silnej woli...nie sztuką nie jeść słodyczy gdy leżą w sklepie czy wpółce.. sztuką zrezygnować gdy leżą obo lub ktoś podsuwa Ci pod nos..dla mnie słodycze to rodzaj uzależnienia... ostatnio to stwierdzilam poprostu jak zaczne to nie potrafie skonczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D śniadanie : kawa z cukrem obuad : starta marchewka + starte ogórki kiszone + pomidor + jogurt naturalny + pieprz+ odrobina soli + jajko na twardo kolacja : jogurt naturalny + czeresnie z kompotu [po 15] od 15 nic nie jadłam - tylko woda :) jolcia21 - a może zamrozisz sobie jogobelle truskawkową ? smakuje jak lody :) mi waga też nie spadała , a teraz jestem na takiej mojej kopenhaskiej :P i leci w dół :D może też cos takiego sobie wymyśl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wytrzymałam 2 miesiące, a potem to słodycze mogły dla mnie nie istnieć. odzwyczaiłam sie jakoś i normalnie sama w to uwierzyć nie mogłam, potem jakoś tak juz nie pamiętam dlaczego zjadłam.. i zaczeło się znów to ciągnięcie do słodyczy :P a jaezeli chodzi o silną wole to ja chyba mam :) od 2 tygodni w kuchni na wierzchu leżą: precelki, baton ww, bounty ani mnie to nie denerwuje, ani mnie to nie ciągnie :P :D ale mam takie coś.. ze poprostu..odkładam to na potem, baton ww w sklepach się nie skonczy więc kiedyś tam zjem...itp. ale nie moge się opanować i powstrzymać od czegoś co jest tylko raz!!!! no. albo raz w roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martyna:) niewiem czy bym wytrzymala, chociaz znajac mnie to nie sadze:P a ciebie naprawde podziwiam za wytrwalosc, wogole wszystkich ktorzy trzymaja sie na tych bardziej rygorystycznych dietach. pozdrawiam i chyba juz dobranoc bo powoli padam a jutro wypadaloby rano wstac i hop do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze sa swieta...trudno zagryzac marchew gdy wszyscy sie objadaja..jua najchetniej bym znikala na te pare dni w roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paczusiu:) szkoda tylko ze ja z siebie nie jestem dumna;) bede jak w ciagu miesiaca zniknie mi cos z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej? to jakie są wymiary modelki??? :P tzn ja na modelke i tak sie nie nadaje, kiedyś pisałam tutaj o moich kompleksach :P zresztą niska jestem. ale zawsze myslałam ze wymiary modelki to 90/60/90 czy jakuś tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dumna ze wytrzymalam na DC 14 dni:D na kopenhaskiej bylam kiedys.. schudlam duzo ale bylam totalnie wykonczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak pieknie nie jest :) wczoraj zjadłam na kolacje ciasteczka \"zwierzaczki\" ale to odpracowałam godziną ćwiczeń :P u mnie też sporo słodkości :( odmawian sobie a jeszcze lepiej gdy daje do zjedzenia siostrze :P ona szybko zje a ja mam problem z głowy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mysle ze przed świętami, zrobie tydzien głodówki... bo naprawde.. takie pierożki babci są tylko raz do roku!!!!! i ta grzybowa, karp według jakiegoś przepisu.., ryba po grecku, gały, makowiec, sernik... aaam am aaaaaam ja chce gruuuudzieeeen!!!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to modelki takie szerokie pod biustem??????? jak to?????? nie wyglądaja! to ja mam pod biustem teraz 78... jesu ale ja mam dziwną budofe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×